Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

MPCC 2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Na MPCC 2012 bych dal přednost: poziční bitva dvou stran TOBRUK nebo pohyblivá akce v prostoru více stran PANAMA?
TOBRUK v trvání do 12 hodin
19%
 19%  [ 20 ]
TOBRUK v trvání min. 24 hodin
55%
 55%  [ 57 ]
PANAMA
25%
 25%  [ 26 ]
Celkem hlasů : 103

Autor Zpráva
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 8:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sir_bambino napsal:
KoyoT napsal:
moji lidi na postech buď spali nebo nepochopili situaci.


vsichni co jsme stali u stroje jsme probehlou situaci nepochopili ani jeste nekolik minut po tom Embarassed


Je fakt že jsme Beduínúm natolik věřili, že jsem zradu netušil a tak jsem dolů na posty nic nehlásil... poučení pro příště... Wink
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Predators SK



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
samuraj napsal:
Nehledě na to že ten Váš kopec nešel dobýt!!Po hře jsme se tam byli podívat!!a ten Váš kulomet-bídák jeden-byl prostě ztělesněná smrt!!


Počítal jsem právě s aktivitou na této straně proto tak brutal obrana, kdyby kopec padnul, končíme, páč hned za kopcem bylo velení...bez ochrany!...
Jelikož znám Peťu od Predators, tak už jsem uplně viděl jak za neskutečných ztrát za podpory dýmovnic sice pomalu, ale neustále buduje předsunutý post k bunkru, pytlík za pytlíkem, kousek po kousku, ale šlo by to a v momentě kdy by to bylo na hod granátem, a dokázali by jste si udělat šikmou střechu co by náš granát odklonili, tak by nám bylo opravdu horko!!! Ano i takovéto nápady mi letěly hlavou.

Ke Kulometu: naše oblíbená M60 s excelentním doletem byla pro tuto akci doslova jak stvořená Smile... když jsem ji stavěl, tak s tím, že se někdy v takovýhle situaci objeví... jinak Řezník se strašný hovado!!!, páč tam na vás vysypal přes osma půl tis. kulí, 2x se měnila baterka v kulometu, flašek nepočítaně, padly na to skoro 3 hasičáky!!! No spojka lítala pořád sem a tam .. kolik jich vlasně tam u vás dostal?...




No Koyote nejsi daleko od pravdy,dobrej odhad Smile Puvodne sme se pohravali s myslenkou utoku na pravy bok a obehnutie pevnosti aj za podpory minometu a dymovnic...ale minomet se porouchal a po 6 hodinovem kopani a pak odrazeni vaseho utoku,uz moc lidi nezbilo a nemelo smysl obetovat zbyle vojaki na sebevrazednou misi,i kdyz to nase kluky z Predators dost sralo Smile ...a priznam se,ze jsem i celkem rad,protoze po hre sem se sel podivat,zda by ten teoreticky plan mohl mit uspech a nemohl,jak sem si prosel to Vase opevneni...pruzkum sme taky udelali i z leve strany,ale kdyz tam pak "vykvetli" dalsi Vase obranne bunkry a uzavreli pristup k levemu pasiku lesa pri ceste,nebylo co resit...

Rozkaz pro nasi stranuBeta-pevnost u lesiku ,znel udrzet za kazdou cenu...

Zajimava byla i nocni akce,kdyz sem celkem nahodou pri rutinni nocni prochazce objevil skupinu 4 zaskodniku....1 sedel pod Kotou 206 a 3 lide byli oproti pod nasi pevnosti Afa...sice kluci padli,ale maji muj respekt,dostali se celkem daleko a nepozorovane....

Z meho hlediskao vsem rozhodovala ta prokleta KOTA 206...kdyby sme ji vcas poradne opevnili,mozna by ste nedobyli ani Alfu...ale to je uz ted jedno,valka skoncila...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predators SK



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 8:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:

.. kolik jich vlasně tam u vás dostal?...


S prvu par lidi diki tomu Vasemu kulometu lehlo primo v zakladni Beta a mne taky minula jenom o vlasek...pak sme ale prestaveli trochu obranne site a uz to bylo lepsi...kazdopadne skvela zbran,ktera nas odradila od utoku na Vasi nedobytnou zakladnu....a taky nam delala problemi pri udrzeni a pak dobyti koty 206....Asi by se melo na dlasim MPCC kulomet zakazat Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rychtoň



Založen: 06. 09. 2010
Příspěvky: 536

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 9:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SendwiCZ napsal:
Ahoj taky se přidám do klubu ztrácečů. Ztratil jsem jednu 5OZ CO2 lahvičku s obyč. pin ventilem. Bylo mi řečeno že ji někdo našel ale já už nenašel jeho Wink v zápalu boje jsem to nechal až na chvilku po hře kde se ale všichni velice rychle zdekovali. Kdo ji má prosím napište do PM nějak se dohodneme. Díky moc...

A teďka trochu k akci : Hra to mohla být mnohem lepší než byla i když i tka to bylo super. U hráčů naší strany byla vidět hodně velká odhodlanost i když i u nás bylo pár lidí, které jsem více než ve hře viděl na mrtvolišti odpočívat. Ale 90% mužstva valilo bez remcání. Neustálé útoky byla jedna velká šílenost. Elánu a snahy nám ubírala jen neaktivita hráčů ale co už...Asi bych byl spokojený kdybych slyšel od některého nepřítele "Teda fakt respekt, ten masakr co jste celou noc předváděli...Díky fakt jsem si to užil, pořád bylo do čeho střílet" no a namísto toho jsem z hloučku lidí, kteří od rána stáli pod vlajkama OSY slyšel "Kdy začnete konečně hrát?" a další podobné narážky, které mě v tu chvilku přišly jako urážky...Ti co si sami nevidí do huby by radši měli držet příště jazyk za zuby. Nepřítel nepředvedl prakticky vůbec nic než jen obranu na téměř nedobytných palpostech. Kdyby se chtěl někdo snad hájit "perfektní obranou" tak si osobně myslím, že postřílet 30 maníků co se nemají za co s chovat a běží po 60m dlouhé louce asi zvládnou i ti méně zdatní střelci. No škoda. Mohl to byt masakr mnohem větší. Oživování hráčů bylo nastavené tak, že šlo útočit prakticky pořád bez nějakých vážných rizik (navíc byly recyklační dýmovnice) takže prostě jen nechápu proč jste se aspon nepokusily, protože kdyby i naše strana zvolila stejnou taktiku tak hra zkončila na bodu přestřelování padáčkama z bunkru na bunkr....Jinak díky pořadatelům za super prostor a zajímavý nápad.


SendwiCZ flašku mam u sebe já Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 9:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Predators SK napsal:

Zajimava byla i nocni akce,kdyz sem celkem nahodou pri rutinni nocni prochazce objevil skupinu 4 zaskodniku....1 sedel pod Kotou 206 a 3 lide byli oproti pod nasi pevnosti Afa...sice kluci padli,ale maji muj respekt,dostali se celkem daleko a nepozorovane....


No to byl Krapa asi...teď nevím s kým, možná Forest?... opět úkol dostat se za vaše linie a po poradě dle situace vést útok a diverze do zad...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
súč



Založen: 23. 11. 2008
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pani skusim cosi zosmolit aj ja :

Spojenecke velenie :
Koyot - dakujem za prijatie do spojencou a dalsiu vyborne ukocirovanu hru, pre mna druhe po sebe iduce MPCC pod Tebou , a kedykolvek opat!

Vladan a Kra.pa - pani , velmi rad hram a budem hrat v ramci Vasej "skupinky" pokial to pojde ! Kra.pa specialne , osobne som bol pri tom ked nariadoval nocne striedanie na postoch, a pokial viem on sam nespal vobec.
Zlozilo ho az asi 20min pred neplanovanym koncom. Klobuk dole!

Spoluhracom spojencom - bola to sranda a ja som si to uzil. Vsetcia pani z 1BB , rad som si s Vami opat zahral.

Protihracom - pani po precitani nevyrovnanosti co sa poctov tyka Vas chapem , no zaroven proste musim dodat , ze nemozete nikomu vycitat pripomienky na pasivitu, nikto z nas nemohol tusit ake su Vase pocty a to jak to vyzeralo z pohladu pesiaka v poli snad viete sami. Jho a aj ked reflektory boli OK z hladiska pravidiel, prave to co malo robit tu hru velmi zaujimavou ste riadne potototo. Hambite sa Smile V kazdom pripade samozrejme vdaka. Zaujimave je, ze utok od Peta z Predators sk cakal asi kazdy kto ho co i len trosku pozna Smile A miesto kam by ste mohli udriet, sme odhadovali na zaklade toho odkial prave Peto krical Very Happy

Organizatori - vyborne vymyslene, krasne dotvorena atmoska , a ako uz niekto zo spolubojovnikov v zakope spominal , dalsie objednane pocasie presne podla scenara : apokalypsa 2012 - vazne dzungla , a MPCC2012 ja jsu speceny, nie je co dodat... Jho , ale tie potvory ste trosku ozivit mohli este nejakym kanistrom v poli Very Happy

Tak ako som pisal minuly rok , po Vasej myslienke zaniku MPCC v pieskovni. Pani prosim , dufam ze sa tu stretneme opat na MPCC 2013 ! Ten priestor je uzasny, a ako ste opat dokazali, jeho moznosti su obrovske. Vdaka ze mate dostatok energie a elanu si kazdy rok nieco na nas prichystat ! Urcite to nie je jednoduche.

Matej
Útočné Ovečky


Naposledy upravil súč dne ne červenec 29, 2012 10:35 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
súč



Založen: 23. 11. 2008
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 10:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pani dovolte mi komentovat este jednu vec ktora ma skutocne rozosmievala - v dobrom ! . Po tom ako sa nam podarilo pretlacit opevnene pozicie nepriatela pri beduinoch, usadeni sa na mieste, ten pohlad spat na "velitelsky vrch" nemal chybu. Koyote, k tomu megafonu chybala asi len cola, pukance a slnecnik Smile Ten zastup chlapov na vsemoznach skladacich stolickach zoradenych presne podla hrany nemal chybu. To platilo aj o ludoch cakajucich na respavn a sediacich pozdlz hrany valu aby doladili atmosku Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvori_czech



Založen: 29. 10. 2008
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: ne červenec 29, 2012 11:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trošku mě tu zarazila Sendwichova poznámka k narážkám "Kdy už konečně začnete hrát" a podobné. Myslím si, že tu jsme všichni už tak nějak kamarádi a prostě takovéhle pokřikování v rámci hry tam prostě patří, je to přesně ten psychologický boj, jak řekl F3, vyhecovat protivníka k nějaké ukvapené akci... Já sám jsem křičel na Martyho, "Přijď k nám na kus řeči, ať se furt jen neschováváš" (přitom jsem už i řekl a stojím si za tím, že hry pod Martyho velením byly zatím mé nejlepší MP hry, ať už několik WZ či MPCC a dalších... všechna čest pro toho kluka) ... a nebo řev na kulometčíka "pojď sem k nám, dostaneš takovou, že se vrátíš s botama od sněhu a banánem v ruce" (mimo jiné známá filmová hláška a navíc já při mé váze a postavě bych byl zrovna ten, který by se s tím banánem po ráně mohl fakt vrátit Very Happy )... prostě hlášky z boje, bych určitě takhle nehrotil, za chvíli by někdo mohl začít, že na něj jeho velitel na paintballu křičel a že se teď cítí poníženě... závěrem k tomuto, třeba s tím někdo souhlasit nebude, ale myslím si, že tohle psychické bojování k tomu prostě patří a pokud to není vulgární a nějak vyloženě urážlivé (což myslím nic takového slyšet nebylo), tak bych to neřešil Smile

K minometu bych se vyjádřil takhle... bylo domluvené s pořadatelem, že nebudeme střílet v noci, ať to není nebezpečné extrémně (vše je ve fázi vývoje) a s tou nebezpečností? Ono když dostaneš sádrovým granátem do hlavy, není zrovna nějak víc bezpečnější ... ale máš pravdu a pracujeme na zlepšení bezpečnosti. Ale to už si myslím, že je daleko nebezpečnější omezit příděl vody v takovémhle počasí... Ale tak je to můj názor a třeba se pletu, ale mohli by jsme založil debatu, co je zrovna v paintballu bezpečné Smile ...ale závěrem: nebylo ani moc minometných nábojů a bylo to spíše opravdu na zkoušku a hodilo se to vyloženě do scénáře Smile ...Jinak k detailům a úpravám se můžeme domluvit nějak soukromě Koyote a vymyslet něco lepšího a bezpečnějšího (přece je to pro dobro všech... myslím, že to nebylo špatné zpestření ne?) Smile

Počty pro nás znevýhodňující už tu byly napsány, ale s čistým srdcem mohu říci, že jsem sám zkoušel navrhnout noční útok na vaše hradiště a konzultoval jsem jej se Samurajem a Koyotem...nezlobte se na nás, ale bez jakékoliv možnosti se schovat a s vaším kulometčíkem, který jak bylo napsáno vystřílel více jak 8000 kulí to z naší strany (bunkr proti vašemu hradišti) prostě nešlo... to i ten váš (spojenecký) útok nemohl být úspěšný (ale bylo to fantastické, jak jste na nás s odhodláním vlétli, klasická Mártovina a tak to má být Smile )... a to místo jsme opravdu ztratit nemohli, byl by v podstatě konec hry. Takže ač mě naše útočná neaktivita mrzí, tak rozhodnutí našich vetiletů "zůstat a bránit" plně chápu a respektuji ...a ať to taky svedu na někoho jiného => scénář je scénář Smile

K pravidlům a celé hře... možná bych příště nehrál až tak reálně scenérii ohledně vody (přece jenom je to hra a zábava, člověk se tam jede odreágovat, zablbnout s přáteli a ta dehydratace si myslím tam jednu chvíli hrozila na spousty místech... to bych řekl: "Hlavně zdraví") a nějakým způsobem bych omezil munici kulometu (ono 8000 nábojů je úctyhodných, ale když postavíte do vašeho "Hradiště" tři takové s tím množstvím munice pro každého, tak bude hra 3 proti 100 stejně tak jednostranná jako teď... co chcete vymyslet, když každé zvednutí hlavy ze zákopu je oceněno dávkou z kulometu)...

Jinak super hra, super prostředí, super organizace a jak bylo už napsáno závěrečná sprcha vyloženě orgazmus Smile

!!! RESPEKT spojencům ze nekonečné útoky !!!

a taky děkuju za dopolední IBALGIN nejmenovanému vojákovi (byla to pro mě spása) Very Happy

APROPO KOMU MÁM ZAPLATIT TEN "UKRADENÝ" PÍSEK, KTERÝ MI VYDALY MÉ ZBRANĚ A MÁ VÝSTROJ PŘI ČIŠTĚNÍ Smile ?
_________________
******************
...vše začíná od nuly...
******************

Double Zeros
Dvořka


Naposledy upravil Dvori_czech dne po červenec 30, 2012 12:37 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
suco



Založen: 03. 02. 2009
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 12:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no bracho a Vy ste vsetko asi uz nacmarali takze ja len dodam vec ktora sa mi fest lubila ze clovek ked sa rozbehol do utoku a obzrel sa zistil ze za nim nikto neni nie koli tomu ze by sa vsetci skrily ale koli tomu ze ho vsetci predbehli Very Happy a to ja som fest rychly ! ale ocividne sme len banda masochystov co sa predbiehali koho prveho zosije gulomet Very Happy pak sme tu asi sami sportovci lebo si po zasahu dame ako trening beh do vrchu tam cumime na peknu cervenu dymovnicu a zasa sa predbiehame kto to prvy chyti no proste bohove Very Happy takze dik spojenci ze v tom nikto z nas nebol sam Smile a samo dik aj OSAkom za zafarbenie dost nudneho vzoru 95 ktory by som si takto pekne ofarbeny najradsej do prace zobral ale asi by to nepochopyli a ztrhly mi z platu 10 percent na 3 mesiace Very Happy Very Happy
jho a diki buldozeru ze tam bol lebo som sa pristihol ako sa o neho rano opieram a spim postojacky Smile
no a je toho esteee velaa ale komu by sa to chcelo citat kedze vsetci sme tam boli a uzili si to dufam ze aspom tak ako ja Smile
sučo z Ú.O.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 12:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
Predators SK napsal:

Zajimava byla i nocni akce,kdyz sem celkem nahodou pri rutinni nocni prochazce objevil skupinu 4 zaskodniku....1 sedel pod Kotou 206 a 3 lide byli oproti pod nasi pevnosti Afa...sice kluci padli,ale maji muj respekt,dostali se celkem daleko a nepozorovane....


No to byl Krapa asi...teď nevím s kým, možná Forest?... opět úkol dostat se za vaše linie a po poradě dle situace vést útok a diverze do zad...

No,jo,to jsem byl asi já + dva bojovníci nevím ze kterého týmu. Původně jsem se pokoušel se dvěma Foresťáky uchmatnout kanystr s vodou. Po lstivém odebrání kanystru falešným beduínem, na kterého jsem mířil celou dobu pistolí z plošiny nad ním (fajnová lest-to oceňuji), jsem se začal plížit ke kótě 206. Po cestě jsem se spojil se dvěmi taktéž se plížícími bojovníky z nevím jakého týmu. Dostali jsme se celkem dost daleko, ale prozradila nás světlice vypálená organizátorem-smůla. Tak rozedřené ruce od plazení jsem ještě neměl. Poučení-plížení v triku po hrudkovatém písku je pro masochisty!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 1:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Píšu megadlouhej report, ale k pár věcem se vyjádřím tady:

1. Je fakt, že jsme možná měli o fous lepší místo a bylo nás víc, ale na druhou stranu v noci to nehrálo tak velko roli a vzhledem k tomu, že jsme neměli světla jako vy, šlo podniknout leccos, moc se toho ale nestalo (kromě pěkného fígle s falešným beduínem).

2. Díky tomu, že recyklace byla pouhých 30 minut, nemyslím, že bylo až zas tak nemožné se o něco pokusit. Postřílení lidé se mohli takřka okamžitě po zabití zapojit zase do obrany a palposty dokázal na tak krátkou dobu udržet klidně jeden člověk (my jsme na té hromadě před vaším bungrem měli docela dlouho jednoho smažícího se maníka se čtyřiceti kuličkama a dal to). Minimálně tu hromadu jste mohli dostat zpátky a z té hromady pak prudit na svojí ztracenou pozici.

3. Respawn - podle mě by stačilo udělat ho delší a hra by nebyla ani zdaleka tak jednoznačná a pro příště bych se HODNĚ přimlouval aby byl aspoň hodinu, ne li víc. Když jsem poprvéí chcípnul, došlo mě, že je to prakticky jedno, protože za chvilku budu zase zpátky na místě a tak mi vůbec nevadilo riskovat. Na druhou stranu nemělo ani valnej smysl někoho zastřelit, pokdu pak člověk něco nedobyl, protože nepřítel byl na místě za chvilku taky zpátky. Kdyby byl respawn delší, šlo by nepřítele útokama vyčerpat a body snáz získat a nemusela to bejt taková plychta.

4. Jak už říkal Kojot, klidně bych to víc "zprogresivnil" - víc úkolů, víc situací k řešení a když se to dostane do slepý uličky, tak klidně nějakej zásah od pořadatele směrem k tomu aby se to nějak rozhejbalo.

5. Chápu, že vás bylo míň a bylo to těžký a nechci prudit do velitele, protže je to těžký, ale... Smile Zažil jsem podobnou statiku už párkrát. Jednou na MPCC, kdy jsme nepřítele zlikvidovali a on se nebyl schopnej vzpamatovat a jindy zas kdy jsme se my dostali do kleští a nemohli se z nich několik hodin dostat ven. Ani v jednom případě jsme k tomu nepřistoupili stylem "radši nebudem nic dělat, aby se to nepokazilo ještě víc", protože jsme nepřijeli vyhrát olympiádu, ale zahrát si paintball a když prohrát, tak se ctí a bavit se u toho. Proto si myslím, že bylo lepší zariskovat a něco podniknout, než nedělat vůbec nic a nakonec to odpískat. Čistě jen kvůli zábavě všech zůčastněných Smile Pro příště, chápu, že rozhodování je to těžký.

6. Co se Sendvičovi narážky týče, byl jsem to já, kdo u toho byl a komu nakonec ujely nervy a začal tam hulákat, že na to sere a vzdává se, protože ho pasivita němců naprosto oddělala (což byla vlastně pravda). Nakonec jsem se tomu s osádkou věže zasmál, ale v tu chvíli mi to taky přišlo jako už poněkud přes čáru. Mám tohle hulákání ze zákopů rád, je to autentický a jedu v tom první ligu. Když jsme vám zabrali posty, tak jsme se tam předháněli kdo vymyslí na vás lepší pokřik, ale pořád tak nějak v rámci hry. Věta "Tak už začněte hrát" my ale vzhledem k situaci přišla opravdu dementní Smile a vzhledem k tomu, že jsem věděl, že si tímhle stylem po zbytek dne už nezahrajem a někomu se to snad ještě líbí a zdá se mu, že vyhrává, fakt mě to v tu chvíli nasralo Smile Ale já jsem splachovací a doufám, že ostatní taky.

Ve výsledku se mi to líbilo taky hodně. Report bude v komentářích o akci a u fotek na fejsbooku.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dvori_czech napsal:
... a nějakým způsobem bych omezil munici kulometu (ono 8000 nábojů je úctyhodných, ale když postavíte do vašeho "Hradiště" tři takové s tím množstvím munice pro každého, tak bude hra 3 proti 100 stejně tak jednostranná jako teď... co chcete vymyslet, když každé zvednutí hlavy ze zákopu je oceněno dávkou z kulometu)...



Pozor. On tam neměl všech 8000,- kulí a nevyhazoval bedny do vzduchu. Ale poctivě tam běhala spojka, které nosila po pytlíku v nábojové schránce. Takže běhala opravdu jako divá. U kulometu byli dva a více lidí, kdy jeden střílel a druhý nabíjel. Každopádně kulometčík s přezdívkou Řezník bude asi dlouho v myslích lidí z bunkru u lesa Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejmi



Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 162
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Predators SK napsal:

Zajimava byla i nocni akce,kdyz sem celkem nahodou pri rutinni nocni prochazce objevil skupinu 4 zaskodniku....1 sedel pod Kotou 206 a 3 lide byli oproti pod nasi pevnosti Afa...sice kluci padli,ale maji muj respekt,dostali se celkem daleko a nepozorovane.... to sem byl já plus dvořka ,kebab a krapa ...
_________________
Paintball Forest Litomyšl

kurva kdo kurva já a kurva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvori_czech



Založen: 29. 10. 2008
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 9:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
Pozor. On tam neměl všech 8000,- kulí a nevyhazoval bedny do vzduchu. Ale poctivě tam běhala spojka, které nosila po pytlíku v nábojové schránce. Takže běhala opravdu jako divá. U kulometu byli dva a více lidí, kdy jeden střílel a druhý nabíjel. Každopádně kulometčík s přezdívkou Řezník bude asi dlouho v myslích lidí z bunkru u lesa Smile


Jasné, ale myslel jsem to spíš tím způsobem, že když mu někdo běhal, tak měl v podstatě munice neomezeně, a prostě tam nic nešlo dělat, kdykoliv jsi vykouknul opravdu na déle než 10s, tak už šel po tobě jak po divokých kačenách... není to moc ročníků zpátky... co byla veškerá munice přidělována po dávkách pořadatelem... člověk by si pak dovolil víc Smile

U nás se půjčovalo i 20 kuliček aby měl každej čím střílet (skrze nedostupnost našeho muničáku)... kdyby šel druhý útok (hned po tom prvním) na bunkr pod vaším hradištěm, tak jsme vás mohli mlátit akorát tak pažbama a lopatkama... chvilkami nám opravdu dost teklo do bot Smile
_________________
******************
...vše začíná od nuly...
******************

Double Zeros
Dvořka


Naposledy upravil Dvori_czech dne po červenec 30, 2012 10:44 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Predators SK



Založen: 19. 08. 2008
Příspěvky: 228

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 10:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rejmi napsal:
Predators SK napsal:

Zajimava byla i nocni akce,kdyz sem celkem nahodou pri rutinni nocni prochazce objevil skupinu 4 zaskodniku....1 sedel pod Kotou 206 a 3 lide byli oproti pod nasi pevnosti Afa...sice kluci padli,ale maji muj respekt,dostali se celkem daleko a nepozorovane.... to sem byl já plus dvořka ,kebab a krapa ...


Objevil sem Vas celkem nahodou,v podstate sem zahledl siluetu kveru a pak i sediciho borca miriciho na nasi Alfu /prozradil ho v pozadi beduinsky ohinek-svetilko/...a pak mi to az doslo, "kurva ten tam nesedi jenom tak,ten tam nekoho kryje" Very Happy
Co bylo vlastne cilem?Jen tak zaskodnicka akce nebo nejaka infiltrace?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 5:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

- na reflektory se před hrou dotazovaly obě strany, obě dostaly kladnou odpověď. Proto, dle zjištěné situace přímo před startem na místě jsme Spojencům povolili použití nějaké silnější svítilny z pevného stanoviště (nezkoumali jsme typ). Údajně ji měl dovézt SendwiCZ (zda ji měl k dispozici on, nebo někdo jiný a zda byla použita - nevím. Ale během noci jsem měl dojem že něco takového na straně spojenců použito bylo)

- obě strany měly povoleno kopání zákopů a budování bunkrů od pátečních 09:00 hodin - každý to využil dle svých sil, možností a potřeb

- v případě požadavku stran by byly vydány další dodávky vody, obě strany se tvářily že mají vody dost (aspoň nám to tak připadlo a nezaznamenali jsme žádné požadavky o dodávku vody, které bychom nevyslyšeli)

- za OSU moc lidi hrát nechtěli, páč všici měli kámoše, co chtěli hrát za Spojence, horkotěžko jsem počty závazně přihlášených a (skorovšech) platících vybalancoval na 77 Spojenci vs. 72 OSA. Ve finále přijelo 70 vs. 55. To je osud. Abych nikomu nekřivdil, povětšinou se jednalo o jednotlivce z týmů, nikoliv o celé týmy.

- Jako beduín jsem byl hodně hodně rád, že se na nás nestřílelo. Jistí jsme si tím ale vůbec nebyli. Noční obchodování a schůzky na našem "obchodnickém koberci" byly nezapomenutelné. Např. když v jendu chvíli se na něm ocitli zástupci obou soupeřících stran, aniž to o sobě vzájemně všichni věděli Smile .

Z negativních jevů jsme si vzali ponaučení.

- Příští ročník bude na 48 hodin
_________________
"Chytrý napadne špatný názor, hloupý jeho autora."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cesar77



Založen: 20. 02. 2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 7:14 pm    Předmět: Spokojenost Odpovědět s citátem

Za mě a můj tým naprostá spokojenost... pro mě zatím nejlepší akce co jsem zažil.
Dvě vzpomínky na utok...které jen tak nevymažu
První na ten lesík: Začátek utoku a dostáváme info že jsme napadení tak se odpojujeme a vracíme na místo, kde dostáváme info že uspěšně odraženo tak se kvaltem vracím zpět azapojuju do utoku proti mě už jde spousta lidí s packama nahoře a z mlhy vycházejí další... tak jsem se nadechl rozeběh na lesík ale mozek si to rozmyslel že je překvapím a prubnu ten druhej bunkr asi tři metry před ním bud došly síly nebo jsem zakopl ani nevím kvér jsem zapíchnul do země a letel přez nej kotrmelec ale stále živ tak jsem udělal ještě pár rychlejch kroků se střelbou a tak metr před bukrem nějákou chytil... bud byly tak zaměstnaný utokem na lesík že po mě nešly nebo si mohly němci hubu uthnout jak jsem si jí rozbyl Very HappyD kver kupodivu přežil Very Happy
A druhej utok na alfu kde jsem měl čest bejt v první linii a přežít fakt naprostá spokojenost... nejlepší utok co jsem zatím zažil Very Happy
Na noc jsem byl pověřen hlídáním Hradiště a rozkazům se neodmlouvá, ale kluků co se namakaly v utoku mi bylo líto ale i jsem jim záviděl Very Happy

Velké díky organizátorům, velení i soupeři(dobře vy, furt říkám že válka je svině a mít doma halogeny tak vám oči vypálím taky :DDD)...
_________________
Cesar
[N.A.R.] Nasrat a Rozmazat
Není důležité zučastnit se, ale vyhrát Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

N.A.R. vám jsem chtěl ještě poděkovat za příkladnou disciplinu. Tenhle tým bych opravdu v tomto směru vyzdvyhl. Bez keců všechno dělali a nebylo toho málo. Díky borci, rád si s váma zase zabojuju.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mikes



Založen: 24. 08. 2008
Příspěvky: 133
Bydliště: Sezemice

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

citace:
KoyoT
Okamžiky ze hry:
Zrada
Už když jsem šel s falešným Beduínem na udajnou schůzku s jejich hlavním šáhem, jsem si v polovině cesty všimnul že má kanady, což bylo poznávací znamení pro falešného beduína vypozorované mými lidmi(až do konce hry jsme si mysleli, že je to někdo z pořadatelů). Hlavou mi šrotovalo co teď, ale přistoupil jsem na hru a když mi vrazil hlaveň mezi lopatky, ani mě to moc nepřekvapilo. Vzpomněl jsem si na chvat, jak ho odzbrojit, ale nikdy jsem to nedělal v realu a okolo byli další beduíni, tak jsem nevěděl jaká by byla reakce. Hrál jsem tedy dál, jako že jsem smířen se situací, no adrenalin to byl neuveřitelnej, a jak mě vedl, hledal jsem jak z toho ven s rozhodnutím nenechat se zajmout. Nakonec nebylo zbytí a pokusil jsem se o útěk. I když jsem z plných sil kličkoval a řval doslova o život, moji lidi na postech buď spali nebo nepochopili situaci. A tak jsem po nekolika výstřelech dostal na cca 20m ukázkový headshot zezadu. Tímto respekt před střelcem... pokud to byla mířená

Původně vznikla postava falešného beduina jako pokus o ziskaní "nedobitneho" kanistru, kousek od třidičky. Vzhledem k tomu, že se mi podarilo rozbít jeden z nasich halogenu na bodu u beduinu. Jsem se přihlasil na tuhle riskantni akci.

Krve by se ve mě nedořezal, když jsem poprve vyrazil v prevleku pro kanistr a na mistě kde jsem ho viděl naposledy nebyl. Vratil jsem se zpět do našich linii pro upřesnění pozice, při druhé cestě jsem navštívil beduínskou vesnici, kde jsem byl přivítán z prvu spíše s udivem a se slovy: "A ty ses převlečenej za co?" při cestě na zpět jsem sebral kanistr a dotahl ho k našim ( tento kanystr zustal přes noc netknut a padl do rukou spojencu po ranním utoku na bod nad vesnicí).

Dalši navštevy ve vesnici byli obchodní a to i za učasti pešaku spojencu, kteří měnili cigarety za vodu. Drzost ve mě rostla. S bližícím svítáňím bylo jasné, že jako beduínu už se mi čas kvapem krátí.

Proto jsme s warmanem vymysleli zajmutí koyota. Vzal jsem 500 kuli a šel do vesnice vyjednavat, zrovna v tu chvili tam byl chico a když slyšel mojí nabídku, tak odporoval... protože myslel ze jsem agentem spojencu Very Happy. Nakonec jsem se vydal nejdelší možnou cestou na velitelství spojencu. Promluvil chvilku s kojotem a musel jsem si sednout, abych palestinou zakril nohavice multicamu. Při rozhovoru s koyotem jsem si uvědomil, že to jde nějak lehce a čekal jsem okamžite zajmuti. K moji ulevě šel koyot sám a neozbrojen.

Po klidné procházce do vesnice začala ta horší část. Odvedení koyota do zajetí. Která se mi nepovedla. Když začal koyot utíkat a kličkovat jak ten nejzkušenější polňák, jsem za nim poslal celý zásobník z Chasera a v zásah ani nedoufal. ( Koyote, měl jsem víc štěstí než rozumu.) Už po prvním výstřelu jsem čekal sprchu spojeneckých kuli, ale ta nepřišla ani když jsem pomalu opustil prostor vesnice a klidne odešel. Při další návštěvě vesnice jsem již nebyl vítán.
Sundal jsem palestiny ( stejně jako toho večera asi 6krat) a zbytek hry si užil jako pěšák. Když se zadaří bude i video z beduínské vesnice...

Pro Kojota: Važím si toho, že jsi se jako spravný dustojník nezapoměl na svou povinnost pokusit se o utěk ze zajetí.

Organizátorům (beduínum) děkuji za pohostinost ve vesnici, skvělé uchopený scénář, a originální nápad boje o vodu, když ted sedím doma a vzpomenu si na sobotní dopoledne, kdy mi ať už z dehydratace nebo přehřátí začala z ničeho nic tect krev z nosu, tak si začínam opravdu vážit vodovodu, klimatizace, postele, povlečení, čisteho pradla....
_________________

Carbine 68 - SGB K1 - Minimag - Zgp - Ion P90
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 8:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevím jestli ještě přijde nějaké zajímavé info s nějakými novými informacemi. Moje finální stanovisko je takové, že jsme měli hodněkrát štěstí a jenom díky shodě okolností se britové nedostali potmě do otevřené části pískovny. Tady by byl strašný problém je najít a vystřílet. Sám jsem měl pocit že bysme měli také zaútočit, nicméně vnoci jsem nikde kolem sebe neviděl vyloženě volné lidi. Takže to opravdu nešlo.

K Hellboyově komentáři - rychlost recyklace znamenala, že se tam lítalo. Kdyby se recyklace zpomalila, tak se zpomalí celá hra. Takto to byl vlastně kafemlejnek, což mě třeba vyhovuje.
Potom je to ale celkovém nastavení smyslu a stylu hry. A bodování nebylo předem zveřejěno a snad ani nebylo. Tady připomenu Apokalypsu, kdy jsem se musel hodněkrát smát jak se tuna lidí řezala hlava nehlava a přitom to nemělo vůbec žádný bodový a někdy ani poziční význam.

Co se týče nějakého pokřikování tak to "hrajte něco... " nebo jak to bylo není z mojí dílny. Já jsem to v přízpěvku výše jenom přikryl ať se to zbytečně neřeší. Každý má vlastní úroveň urážlivosti a lpění na vlastním bojovém výsledku takže je to zbytečné konkrétně řešit. Samozřejmě když hra dospěje do takového stádia a sám začnu přemýšlet, že napřed doma poseču trávu, potom zajdu pro to a ono tak to už je "něco" špatně.

Znovu připomenu z videa na streamu záběr, kdy kolem jednoho hráče dopadne minimálně 13 kuliček. Je to na tom písku vidět. To pro uvědomění že na každé akci jsou hlášky že si někdo dělá prdel atd... (STREAM: http://www.stream.cz/uservideo/724657-mpcc-2012 )


a pro spojence ještě kousek videa na stažení jak hořela ta svítívá věc Smile
http://www.progresivni-paintball.cz/download/mpcc12/british-sun-fullHD.avi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Řezník1



Založen: 28. 04. 2011
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 9:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hoj baterku jsem mel ale s normalni zarovkou jen je do modra led jsem nemel a tu velkou co jste videli svitit tam nekdo prinesl a rikal ze ji ma povolenou od poradatelu ale ze musi byt na jednom miste jako pevna tak se to jen vyzkouselo a pak mozna jeste jednou pouzilo a to bylo vse ale bylo to stale z jednoho mista ja svoji baterku pouzival jen k nasviceni zakopu abych si nerozbil hubu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červenec 30, 2012 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

F3 - to je v pohodě Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 5:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S časovým odstupem, prvotní euforie a vyčerpání musím říct, že to byla jedna z opravdu povedených akcí co jsem zažil...dlouho se mi nestalo aby se mi v hlavě objevovaly okamžiky ze hry a přemýšlel jsem co by šlo udělat jinak... to o něčem svědčí...
Jinak Mikeší - máš můj respekt Twisted Evil ...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
samuraj



Založen: 07. 08. 2007
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 3:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas!!Byla to paráda!!
_________________
když prach a špíná pokrývá,tvoji rodnou zem,Nic jiného Ti nezbývá zbraň do rukou vem.A bojuj s hlavou vztyčenou než Ti dojde dech,braň svoji zemi zničenou buď hrdej že jsi ČECH!!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rychtoň



Založen: 06. 09. 2010
Příspěvky: 536

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky souhlasim,já o tom melu kudy chodim a ono už to nikoho nebaví poslouchat Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My jsme s kolegou z Točny, s kterým pracuju, hned v pondělí ráno předvedly kolegyni v kanclu velice živě, jak hra probíhala. Skoky a válením po koberci jsem se jí snažily živě vykreslit noční boje, ošetřování zraněných a jiné situace. Taky tím dost žijeme. Skvělá akce, opravdu. Very Happy Wink
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cesar77



Založen: 20. 02. 2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 7:42 pm    Předmět: :D Odpovědět s citátem

Ne asi všude stejný začínám slovy..."Krásná hra na vojáčky se vším všudy... 4hodiny kopání zákopu a pak skoro 24 hodin boje Very Happy..."
_________________
Cesar
[N.A.R.] Nasrat a Rozmazat
Není důležité zučastnit se, ale vyhrát Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 7:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vtipná fota, aneb "po velkém válčení, velké stříkání" i s nahou prdelí Smile
http://www.totalmag.cz/paintball/79-vtipne-foto/2969-po-velkem-valeni-velke-stikani.html
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
škopek



Založen: 29. 08. 2009
Příspěvky: 63
Bydliště: Choceň

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dnes jsem v hospodě na laptopu promítnul fotky a video, a všichni čuměli s otevřenou hubou. . .krásná akce.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2012 9:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neměli jste šanci kdyby jsme to dotáhli Smile... mapa kterou jsem vymýšlel a dělal do půlnoci a na konec ani nebyla potřeba Smile)))... nakonec mě uzemnil pořadatel s tím že se na cestě nehraje Smile ... podotýkám že jsem předtím pískovnu v realu neviděl a pak jen zíral a snažil se tu mapu na to napasovat Twisted Evil


_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 6 z 7

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate