Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Problém s A5-"kulometí"

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Brndudlik



Založen: 26. 08. 2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 10:08 am    Předmět: Problém s A5-"kulometí" Odpovědět s citátem

Zdar všichni. Mám problém s mojí A5kou. Občas se mi stane(samozřejmě když to nejmíň potřebuju), že mi zbraň vystřelí a už nenatáhne, a nebo tzv. "zakulometí". Jedu na vzduch, a toho mám víc než půl lahve. Nemáte někdo podobnou zkušenost???
A nemohl by to dělat nízkotlakej kit, kterej tam mám-bohužel od samýho začátku, tak nevím, co to bude dělat bez toho.
Moc díky za postřehy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st duben 25, 2007 8:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nízkotlaký kit by to mohl dělat, protože okolo 500 psi už A5 mizerně natahuje, poněvadž kladivo je dost těžký a malý tlak ho už nenatáhne. Mám stavitelný regulátor a mě když ho stáhnu už jen na 550 psi tak se tato nepříjemnost taky sem tam stane. Crying or Very sad
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Slep
Pohanský Pes


Založen: 12. 05. 2005
Příspěvky: 269
Bydliště: Chelyabinsk-70

PříspěvekZaslal: čt duben 26, 2007 11:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moment, nizkotlaky kit musi jet v pohode na 300 psi a pokud nejede, je neco spatne. Presne tohle to delalo v PB shopu kdyz sem si tam chtel LPK koupit, projel sem si diskuze na cizich webech a zjistil ze jedna varka LPK byla spatne vyvrtana a nejela na min nez 600 PSI coz je totalne spatne. LPK musi za kazdejch okolnosti jet v klidu na 300-400 PSI jinak je na reklamaci. Nekoupil sem ho (: ale snad jim dojde opravena serie. Nemuze bejt v prdeli jen okrouzek? na jakym tlaku ti to zacina prdet?
_________________

Slep
Советский Солдат
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sys250



Založen: 29. 03. 2006
Příspěvky: 50
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: pá duben 27, 2007 6:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Slep napsal:
Nemuze bejt v prdeli jen okrouzek? na jakym tlaku ti to zacina prdet?


Já v prdeli nemám žádnej O-kroužek, tak mi to prdí při sebemenšim tlaku Laughing
_________________
http://militarygame.cz
http://www.mereni-regulace.eu

Mé názory a příspěvky NESOUVISEJÍ s názory a příspěvky MG. Vůbec si mě nevšímejte Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate