Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

DOG TAG pro PAINTBALL

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Jsem pro military paintball DOG TAG(PSÍ ZNÁMKY)
Ano,super nápad - klidně si to pořídím
50%
 50%  [ 15 ]
Dobrej nápad,ale nemusím mít všechno.
13%
 13%  [ 4 ]
Pro military paintball nevhodné
16%
 16%  [ 5 ]
Je to pěkná hovadina.
3%
 3%  [ 1 ]
Raději pujdu na pivko :-)
16%
 16%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 30

Autor Zpráva
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 7:10 pm    Předmět: DOG TAG pro PAINTBALL Odpovědět s citátem

V dnešní době se pořádá spoustu tématických/scénařových akcí,kde je rozlišení mezi bojovníky ústrojová kázeň.(ČEČNA,APOKALYPSA a spostu dalších)Napadlo mě,jestli by byli hráči ochotni si pořídit identifikační známky tzv.DOG TAGy.Tyto známky by se daly při hře i použít,třeba tak,že vyřazený (mrtvý)hráč odevzdá jednu ze známek v nemocnici a při respawnu by si ji vzal zpět-hráč bez známky nemuže vstoupit do boje(podobně jako na jedné WARZONĚ)v nemocnici by byl pořadatel,který by si opsal data-dal by se tak lépe monitorovat pohyb hráčů-STATISTIKA
Určitě by se takto dalo najít více využití,klidně tyto nápady napište sem.
Další otázka je co by tedy na takové známce mělo být vyraženo.Můj návrh je na 5 řádků a to první řádek bude:
1-MILITARY PAINTBALL
2-název týmu
3-nick hráče
4-bydliště hráče nebo telefon hráče
5-krevní skupina hráče
Jestli se vám to zdá dobrý nápad,tak hlasujte,popřípadě dejte do placu nový návrhy využití tnbámek při hře a taky tvar(co vše na známce má být vyraženo.
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 7:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Někteří je od nás nosí a to hlavně kvůly identifikaci při případném zdravotním úrazu na MP hrách Wink
Máme tam jméno a příjmení, název týmu, datum narození a krevní skupinu.

Jinak na hře jako takové byly použity na Letním vyvedení jako život hráče Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Výborně,takže to na vybraných hrách už funguje.Nějaký další poznatky využití nemáš?
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Warsheek



Založen: 14. 01. 2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě to přijde dobrý. Pořizovací náklady jsou cca stovku co si pamatuju, a vydrží to věky. Zmiňuješ 5 řádků, takže asi mluvíš o US známkách. Myslim, že by stačili 3 povinný údaje. 1. Nick, 2. Tým, 3. Krevní skupina... se zbylejma dvouma řádkama at si kždej dělá co chce. Jediný co mě na těch známkách se*e, je, že tahaj za chlupy Very Happy A když se z toho sundaj ty gumičky tak to zase dělá zvuky jak kravský zvony Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 4:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mne by stačil NICK, možná tým (ten se může změnit), slova Military Paintball jsou zbytečná a dlouhá. Krevní skupina - ne každý ji zná, což je chyba, měl by to být povinný údaj v občance. Pokud by měli sloužit k případné identifikaci při zranění, tak r.č. je asi nejlepší volba.
Pořizovací cena je směšná, za ražbu chtějí mnohdy více jak za známky, šmejdi.


Warsheek, tak si ohol chlupy
Laughing
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jjj,myslím US známky,jsou za pár peněz i s ražbou.
zbývá otázka kolik hráčů by bylo pro tyto známky a co na ně vše nechat vyrazit. název military paintball vynechat a míst něj název týmu,pod něj nick hráče,krevní skupina není od věci,pak asi rodný číslo/nebo datum narození/ a pak možná telefon-možné využití při hře
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
Pokud by měli sloužit k případné identifikaci při zranění, tak r.č. je asi nejlepší volba.:


To jsme tam vzhledem k případné ztrátě nedávaly Wink

Jinak místo kolonky náboženské vyznání tam mám MILSIMPAINTBALL Very Happy
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 5:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfa, r.č. se zbytečně přeceňuje.
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Warsheek



Založen: 14. 01. 2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 8:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
Salfa, r.č. se zbytečně přeceňuje.


Já si naopak myslim, že je to celkem snadno zneužitelnej údaj, kterej bych tam vůbec nedával, pokud s tim májí během hry manipulovat cizí lidi. Zní to trochu paranoidně, ale byl bych s tim opatrnej Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 9:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
Salfa, r.č. se zbytečně přeceňuje.

No já vim, ale přeci jen nikdy nevíš Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Espesedm



Založen: 03. 03. 2010
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 12:47 pm    Předmět: Re: DOG TAG pro PAINTBALL Odpovědět s citátem

ZOD napsal:
V dnešní době se pořádá spoustu tématických/scénařových akcí,kde je rozlišení mezi bojovníky ústrojová kázeň.(ČEČNA,APOKALYPSA a spostu dalších)...


Co se týká ústrojové nekázně myslím, že jednoduchým a levným řešením, by mohlo být rozlišení stran podle barvy palestiny umístěné na hlavě, krku, případně paži, což by tento problém mohlo vyřešit once forever.

Použití dog tagů v samotné hře mi příjde příliš komplikované.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: ne červen 03, 2012 1:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ústrojová kázeň/nekázeň je už snad pořešená v pravidlech daných her a pak je to na hráčích a pořadatelích jak jsou schopni/ochotni totok dodržovat.
Jde mi o to, zda by se u DOG TAGů v budoucnu našlo využití na určitých hrách a postupně se to třeba stalo i běžnou věcí,stejně tak jako 50/3Otkovej zásobník.
Tak tedy- na známce rodný číslo raději ne,místo toho třeba telefonní číslo-vhodný pro spojení organizátora s hráčem,ikdyž né všichni nosí při hře mobil-to je jasný.
Dal by se tím třeba i kontrolovat počet na obou bojujících stranách-
Známka se před začátkem hry předá HLAVNÍMU veliteli strany,ten je spočítá a sdělí počet organizátorům,vydání známek až po konci hry-tak by se dalo pořešit i náhlé odjíždění hráčů a hned se případně pozná kdo odjel v polovině hry.
Totok mě napadlo,když jsem byl na poslední MP akci, nevěděl se přesný počet hráčů obou stran a pak během hry jich pár ještě odjelo-toto se snad stává na každé akci,ale pak nechápu tyto hráče proč na takový akce jezdí a "KURVÍ"(oslabují) hru dané straně
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
baba.7



Založen: 15. 06. 2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po červen 04, 2012 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

podle me celkem v klidu...evemtuelne by to zjednodušilo i dohadovaní o tom kdo to byl(u nepriznavaču)....klidne si to necham udelat...ale púochybuju že ikdybi se to nejak zavedlo takze k tomu zlomíš masu lidí
_________________
nezaleží kdy...ale jak umřem...

MPO
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubulec



Založen: 18. 05. 2010
Příspěvky: 30
Bydliště: Česká Třebová

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 9:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já bych byl klidně pro. Jinak když se tady probírá krevní skupina, kde se dá spolehlivě zjistit? Zkoušel jsem test viz. http://www.prozdravi.cz/test-na-zjisteni-krevni-skupiny.html?gclid=CPD0o4uBx7ACFQrN3wodnGlRnA no ale nevím jestli bych si podle toho nechal píchnout infuzi. Jediný co mě napadá je darovat je darovat krev tam by to mělo být.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: po červen 11, 2012 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kubulec napsal:
No já bych byl klidně pro. Jinak když se tady probírá krevní skupina, kde se dá spolehlivě zjistit? Zkoušel jsem test viz. http://www.prozdravi.cz/test-na-zjisteni-krevni-skupiny.html?gclid=CPD0o4uBx7ACFQrN3wodnGlRnA no ale nevím jestli bych si podle toho nechal píchnout infuzi. Jediný co mě napadá je darovat je darovat krev tam by to mělo být.


každý obvodní lékař Ti řekne, kde si nechat udělat test, případně ho je schopen zajistit-objednat sám...
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: so červen 16, 2012 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Transfúzní stanice najdeš na internetu - nemusíš darovat, zjistí a vystaví Ti papír, dřív to bývalo tak za 200 kč. Kdysi jsem to potřeboval do oficiálních dokladů.
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate