Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

ČEČNA 1994
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Warsheek



Založen: 14. 01. 2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MARIO(SNAKE) napsal:
takze resim jen to co se me nelibilo tak sory Embarassed

PS:me neprijde podle odpovedi ze by pochopil ze neco udelal spatne ! Idea


Jo jo diskutuj o čem potřebuješ, ale stejně to tady nevyřešíš a na každy akci bude vždycky hrstka lidí co hrajou mimo pravidla. Na čečně měla fungovat vojenská policie, která měla kontrolovat dodržování pravidel, z jakyho důvodu tomu tak nebylo nevim, ale aspon to ustrojení se mohlo před hrou zkontrolovat. Chci tim říct, že pokud někoho nenapomeneš na místě tak odsud to nedoženš. Kždopádně tvojí horlivost po dodržování pravidel chápu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 12:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Samozrejme ze mas na jednu stranu pravdu ze se po hre neco tezko resi Sad ale chce to trosku popichnout aby si to priste moc lidi nedovolilo udelat Laughing sice se to bude opakovat porad ale snad v mensim poctu Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 12:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tyhle debaty jsou naopak dulezity .. protoze tym jehoz clenove porusuji pravidla bude takto exponovan aporadatele dalsich akci si urci, jestli takovy tym muze na jejich akci nebo ne. .. to je hodne dulezity, protoze pak je radost byt na akcich typu syberia kde se tyhle veci proste nedejou.
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsou hry, kde porušování pravidel prakticky neexistuje až na nějaká nedorozumění, nebo zcela vyjímečné excesy, ale to jsou hry na pozvání. Loni jich bylo hodně, letos je jich míň a jestli to takhle pude dál, tak příští rok nebudou, protože pořadatelé asi ztrcácejí chuť se s tím mazat. Proto jsou podobné otevřené velké hry důležité, lidé mají možnost si to vyzkoušet, seznámit se a dostat se pozdějc na ty hry na pozvání.

Rozhodně ale je potřeba řešit porušování pravidel a ne že ne. Nebyl bych nějak extrémně radikální pokud se nejedná o vyložené úmyslné nepřiznávání a další zásadní sračky, ale vyník si zaslouží být potrestán, v tomto případě alespoň vynadáním. I když to, že si někdo vezme bandasku a když už ji má, tak si do ní ještě nasype 200 kulí místo padesáti, to si myslím, že bych si já osobně nedovolil ani v hodně velkém zápalu boje.

Taky se mi jednou povedlo zapomenout si doma čepici a následně se ve vedru ještě svlíknout z blůzy, takže rázem ze mě byl místo vojáka terorista, takže tohle bych ještě já bral jako porušení z blbosti a nedbalosti. I když něco si zapomenout a prostě to nemít možnost použít je jedna věc, ale vzít si něco navíc, co je zakázané a jde to prostě sundat, je asi poněkud horší. Odjezd ze hry už je ještě horší prohřešek. Nepřiznávání úplně nejhorší.

Vzhledem k tomu, že podobné hry se tu pořádají podle v zásadě stále stejných pravidel už pár let a vzhledem k tomu, že ty pravidla jsem tehdy sepisoval právě proto, aby se podobným sračkám zabránilo, není moc co vymýšlet a stačí když se ti začínající podívají do příslušné sekce na fóru a nebudou mávat nad prohřešky rukou Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
laki



Založen: 01. 02. 2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 3:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
KoyoT napsal:
nějaký fotky co jsem stihnul.. https://plus.google.com/photos/109779404947689062480/albums/5747331268570517793


403. That’s an error.
Je nám líto, ale k této stránce nemáte přístup. That’s all we know.

Mě to taky vyhazuje tuto chybu Confused Koyote můžeš s tím něco udělat? Smile
_________________
Shadow Company
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoj.

Nechci být tajemný, jako hrad v Karpatech,ale na fotkách, na kterých uvádím link níže, jsou i kluci, co si klidně šli na průzkum i po upozornění (rozuměj seřvání) od Rajka,že když nechtějí poslouchat,tak ať jdou raději domů.

Tak ať to berou jako výstrahu.Neřeknu na kterých fotkách,ale fešáci se poznají.

http://birkoff13.rajce.idnes.cz/Paintball_26.05.2012_Cecna_1994_Skripov/
_________________
Nordic Area
www.greenpop.org
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sir_bambino



Založen: 27. 10. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 7:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jj, jsem poucenej pro priste....
na ty fotce,to nevim, kdo byl, od nas ne, mi meli na helmach palestiny, dle domluvy s org, ale podle masky myslim ze byl na cecensky strane, ale s helmou jsem ho nevidel....
helmy jsme sundali hned co organizator prisel, ze jsou stiznosti....
chteli jsme za rusy, ale zaradili nas k cecencum, helmy jsem chtel z toho duvodu, ze jsem jednou jiz skoncil v bezvedomi a druhymu od nas zas udelal nekdo strep na siti na hlave.... pro me je dnes helma bezpecnostni prvek :/
_________________
[B.S] Sir_Bambino ... www.bsclan.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sir_bambino



Založen: 27. 10. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

da se rict, ze 4 body cecensky auto jsem na misto dopravil taky ....po domluve

jeste bych mel tedy dva dotazy, kde jsem se mohl docist, ze nesmim mit zelenou kosili a palestinu ... viz opis vypsanych pravidel:
Čečenci, civilní kšiltovka, nebo bez pokrývky hlavy a pokud možno světlá palestina. Zároveň musejí mít Čečenci na sobě civilní prvky...(neresme domluvenou helmu) o barvach nebyla zminka, pokud mozno, si vykladam, jako doporuceno, ne prikazano a civilni prvky, ve vete tomu rozumim ze to muzou byt treba jen tenisky. Ja si to prebral zrejme trochu jinak a stejne tak i 80 % cecencu, neber te to jako narazku, spis to chci vedet do budoucna ... dokud se jen paskovalo, tak za cely dva roky co s vami jezdim o me nikdo z vas neslysel, ze bych porusil nejake pravidlo.

dalsi co se to vlastne najednou deje s rozlisovanim podle hadru, najednou je to vsude, pokud tedy jezdi skupina jednotne, vypada to pekne, ale ze najednou takle na skupinu cca 200 lidi. Myslim ze to hodne lidi odradi, paintbal neni zrovna levny sport, clovek hromadi nejakou vystroj a najednou zjisti, ze na celej rok na kazdou akci si najednou musi koupit novy hadry a jeste na kazdou hru jiny.
Spis se ale ptam proc se omezuji bezbecnostni prvky coz si myslim, ze helma je, da se rici, ze nekdo muze napsat holky bez ochrane vesty prsou, na jedne strane budou hrat v sukni a na druhe v halence

Stejně tak mam i ze dne-d dozivotni jizvu od toho jak mi prostrelili bluzu a zavrtali kulicku ke kosti. Od ty doby tam v tricku taky nehraju... neco jinyho je na akci na doporuceni napr MPCC atd, kde vim co od lidi mam cekat, ale podle meho nazoru cim vic lidi, tim spis se najde nekdo,kdo musi vyhrat za kazdou cenu...

Predem diky za odpovedi, otazkama se chci dopracovat k tomu, ze nekde proste nejde omezovat zdravi ochranujici veci
_________________
[B.S] Sir_Bambino ... www.bsclan.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já ty pravidla pochopil tak že rusové jakékoliv maskáče a na hlavu klobouk nebo helma, čečenci civil na tělo a světlá!!!! palestina a na hlavu cokoliv mimo helmy a klobouku(čepice,kšiltovka,šátek,čelenka atd....)jak jednoduché.... a podle těch foto výše měla snad skoro půlka čečenců maskáče a zeleno černé palestiny na helmě nebo krku, takže rozlišení úplně na houby i na blízko.....
nevím co řešíš starý rifle nebo šusťáky a vytahaný triko najde doma každý a maskáče pro rusáky má snad taky každý doma, takže čečenci si max museli koupit tu světlou palestinu a my rusáci kdo neměl helmu tak kloubouk což jsme udělali(aspoň lidi kolem mě z mého okolí....)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 5:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyz nemas na svetlou palestinu nemas mit na kebuli nic to je jasne v pravidlech.
u nas si taky 3 z 5.museli koupit klobouk za 4 kila protoze normal hrajemr v satcich.
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajče



Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 7:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajče napsal:
No a ví se už teda, kdože to za čečenskou stranu opustil bitvu dřív?


Tak jak? Víme? Nebo je to veřejné tajemství? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sir_bambino



Založen: 27. 10. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak kdyz to tak schrnu...

tomu celymu v maskacich to vysvetlim, hold jinak uz nepojede...
podle pravidel stejne jako většina čečenců jsme meli civilni prvky, o barvě nebyla zmínka, palestinu jsme taky meli, pokud mozno svetlou, neni ze musela bejt svetla, proste mozno nebylo. Az tam bude POUZE tak koupime svetly.
K rusum bez pokryvky se na obhajobu vyjadrovat nebudu.
Kdyz jsem sel s bandaskou, mel mi to nekdo rict, hned bych ji sundal, myslim tim hlavne cecenskou stranu.

chcete hrát podle vojenstvi ... tak ta kosile co jsem mel, podle vystrojniho listu patří do vycházkového stejnokroje, az bude v pravidlech ze ma byt bílá, aby nas protistrana vsude vydela, tak prijedu ve světlí jenže o barvě ani zmínka.
Chyby si uvedomuju a napravim ... ale pokud tyhle veci nebudou vypsane v pravidlech jak pisete ted v diskusi, ZE NESMELA BYT ZELENA coz v pravidlech nebylo ... tak se tu bude diskutovat opet, jindy a na podobny ,,potuseni kazne,, typnul bych ze hned po apokalypse Smile
_________________
[B.S] Sir_Bambino ... www.bsclan.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 12:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Burnes napsal:
Dostávám dotazy ohledně ústroje. Takže opakuji to ,co je v popisu hry:
Rozlišení-
pomocí ústrojové (ne)kázně. Rusové, helma, klobouk a pokud možno klasické námořnické triko.
Čečenci, civilní kšiltovka, nebo bez pokrývky hlavy a pokud možno světlá palestina. Zároveň musejí mít Čečenci na sobě civilní prvky.

Civilních prvků co nejvíce!Je třeba být řádně rozlišeni, protože nsá tam bude opravdu hodně a to že si nějaký Čečenec vezme jen zelenou mikinu, to zřejmě k rozlišení nepomůže. Apeluji na palestiny omotané kolem hlavy.Ideál, jasný znak.


Třeba tady je napsáno jasně, že zelený vršek u Čečenců není žádoucí, ale na druhou stranu uznávám, že to měl Burnes zanést i do pravidel páč v diskuzi se to dá přehlédnout a ne všichni jí opravdu čtou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sir_bambino



Založen: 27. 10. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 12:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

s tim souhlasim, ja osobne vytiskl pravidla na zacatku v kavarne a pak uz jsem moc sanci na forum se podivat nemel. V praci net neni a doma mi ho zapojili tesne predcecnou :/
bylo by to pro vetsinu jednodusi, prectes jednu stranku, kdez to na forum i lehce prehlidnes

Souhlasim s Rajkem, zapisovat souhrn do akce. Nepochybuju o tom, pokud se tam zapise i kdy bude posledni uprava pravidel.

napr. cecna byla 26. s tim ze posledni souhrn bude 22. tak do patku by jsme nejak vyresili koupi svetlych palestin, atd.
pokud tedy takle popis akce lze upravovat.
_________________
[B.S] Sir_Bambino ... www.bsclan.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 12:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jednoduchý poznatek, příští "volná" hra bude muset obsahovat jasně napsanou výstroj se soupisem zakázaných a povolených prvků, a hlavně vojenskou policii, která to na začátku, před vstupem do hry, pěkně rozřadí, oni se to asi lidé jinak nenaučí, než tím, že jim někdo zakáže vstup do hry ...

Mi teda na hře vadilo pár jiných věcí než ústrojová nekázeň:
-nevyužití civilistů pro průzkum (bylo již vysvětelno)
-nevyužití sebevražedných atentátníků
-zákaz minových polí a pyro (také chápu důvody)
-chybějící VP
docela jsem se těšil, jak se tyto prvky osvědčí a zpestří hru

-klasické nešvary jako nepřiznávání, to se, bohužel, mezi 300 lidmi vyskytne, byť by nemělo
-ústrojová nekázeň - ruku na srdce, kolikrát se stalo, že se právě kvůli tomu nerozpoznala strana??? Když si vzpomenu na Warzonu, kde byl komplet maskáč woodland vs BW, tak se kolikrát člověk snažil vykoukat, co to ten týpek za stromem má vlastně na sobě ..., nebo hellboyova slova zde o helmách nebo arabských nesmyslech na hlavách ...

Hra to byla dobrá, byť jsme si vytáhli černého petra a vystřelili až ke konci při finálním útoku na tábor. Určitě nezatracovat a zopakovat. Odstranit pár much a bude to hra jak víno Wink Minimálně ten prostor si to zaslouží, protože je fakt úžasný (minimálně ta troška, co jsem se mohl podívat). A určitě přitvrdit v prosazování pravidel, protože na lidi musí být přísnost (že jo, Rajko Smile)
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
konky



Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 6:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja bych chtěl pořadatelum poděkovat a doufám,že je to neodradí od pořádání dalšich akci v tomto báječným prostoru.
K porušením pravidel: myslim,že popsano to bylo přehledne i já jsem to pochopyĺ a to jsem se dozvěděl za kterou hrajem stranu dozvěděl 4 dny před akci. I když jsem byl přiřazen k rusákům, tak stejně jsem si pro jistotu koupil bílo černou palestinu(co kdyby nahodou). Navic nechapu proč si někdo bere "bandasku" když je zakázana.Na roztřelenej zásobník si vozím šedou pásku. A nakonec k těm co zdrhli. Nechápu je a doufám,že budou veřejně pranýřováni. To se fakt nedělá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: čt květen 31, 2012 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sir_bambino napsal:
da se rict, ze 4 body cecensky auto jsem na misto dopravil taky ....po domluve

jeste bych mel tedy dva dotazy, kde jsem se mohl docist, ze nesmim mit zelenou kosili a palestinu ... viz opis vypsanych pravidel:
Čečenci, civilní kšiltovka, nebo bez pokrývky hlavy a pokud možno světlá palestina. Zároveň musejí mít Čečenci na sobě civilní prvky...(neresme domluvenou helmu) o barvach nebyla zminka, pokud mozno, si vykladam, jako doporuceno, ne prikazano a civilni prvky, ve vete tomu rozumim ze to muzou byt treba jen tenisky. Ja si to prebral zrejme trochu jinak a stejne tak i 80 % cecencu, neber te to jako narazku, spis to chci vedet do budoucna ... dokud se jen paskovalo, tak za cely dva roky co s vami jezdim o me nikdo z vas neslysel, ze bych porusil nejake pravidlo.

dalsi co se to vlastne najednou deje s rozlisovanim podle hadru, najednou je to vsude, pokud tedy jezdi skupina jednotne, vypada to pekne, ale ze najednou takle na skupinu cca 200 lidi. Myslim ze to hodne lidi odradi, paintbal neni zrovna levny sport, clovek hromadi nejakou vystroj a najednou zjisti, ze na celej rok na kazdou akci si najednou musi koupit novy hadry a jeste na kazdou hru jiny.
Spis se ale ptam proc se omezuji bezbecnostni prvky coz si myslim, ze helma je, da se rici, ze nekdo muze napsat holky bez ochrane vesty prsou, na jedne strane budou hrat v sukni a na druhe v halence

Stejně tak mam i ze dne-d dozivotni jizvu od toho jak mi prostrelili bluzu a zavrtali kulicku ke kosti. Od ty doby tam v tricku taky nehraju... neco jinyho je na akci na doporuceni napr MPCC atd, kde vim co od lidi mam cekat, ale podle meho nazoru cim vic lidi, tim spis se najde nekdo,kdo musi vyhrat za kazdou cenu...

Predem diky za odpovedi, otazkama se chci dopracovat k tomu, ze nekde proste nejde omezovat zdravi ochranujici veci





Tak já taky jak to cítím: Před každou akcí si POŘÁDNĚ přečti pravidla, a pokud ti tam cokoliv nesedí, vadí a nezdá tak na tu akci prostě NEJEZDI Exclamation Militárko má prostě tvrdá pravidla a buď se podřídíš a nebo zůstaň doma..... Prázdné řeči a výmluvy po akci v diskusi a obhajování neobhájitelného jenom znechucuje ty co se na akci bavili.... Není v tom nic osobního.....

Salute
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dan Vladan



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 236

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 2:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pánové, sáhodlouze se tu řeší přestupek s ústrojovou kázní, a bandasku na zbrani, ale koukám že ten největší problém co byl na akci a který na otevřených akcích spolehlivě nasere všechny nejvíc tu vůbec neřešíte!

Já to naštěstí na vlastní oči neviděl, ale od poměrně velkého počtu lidí jsem slyšel že se tu vyskytl minimálně jeden opravdu prasácký nepřiznávač. Během hry jsem musel docela krotit emoce těch, co se s ním setkali a brzdit nápady typu "když oni nepřiznávají, tak my taky nebudem" - bylo to sice řečeno ve vzteku, ale mám zkušenosti s tím, že když se tyhle problémy neřeší, tak to pak vážně začne někdo oplácet.
Chyba byla, že se nikdo nezvedl a nešel zjistit jak ten chlapík vypadá a z jakého je týmu. Takže všichni můžeme počítat s tím, že tohohle "nemrtvého" budeme potkávat zase a zase.
Zpětně už to nevyřešíme, ale navrhuji, aby se před každou otevřenou akcí na nástupu všem řeklo jak v těchto případech postupovat:

Pokud uvidím nepřiznavače, tak se nejdřív zamyslím, jestli jsem se nemohl splést (zásah do větvičky před ním, moje utkvělá představa že trefím všechno na co vystřelím a td), pak se zamyslím jestli o tom zásahu může vědět (zásah do batohu prostě nebolí) a když si po tomhle všem pořád myslím že ten chlap opravdu nechce umřít i když by měl, tak se zvednu (pokud je to potřeba, tak vyndám oranžovou vestu), dojdu k němu a prohlédnu si ho tak, abych stoprocentně poznak kdo to je. Ideálně mám li sebou mobil, tak si ho vyfotím.
A po akci si nejdřív ověřím jestli jsem se přece jen nespletl, nebo jestli to nebyl nějaký omyl a pokud ne, tak toho jedince dám ke zveřejnění tady na fóru.
Jedině tímhle způsobem bude možné organizovat velké otevřené akce bez toho, aby se člověk musel rozčilovat nad demencí několika málo jedinců.

Problémy s ústrolovou nekázní mohl organizátor snadno vyřešit kontrolou před bojem nebo i během bojů, na bandasku mohl provinilce upozornit jakýkoli spolubojovník. Oba prohřešky považuji za napravitelné. Nepřiznávání je ale podle mně prasárna non plus ultra a nepřiznavač je většinou nenapravitelný kretén a jediné řešení je identifikovat ho a vyrazit ho ze všech akcí.
Takže pokud tu řešíte přestupky proti pravidlům, prosím zaměřte se hlavně na tento.
_________________
Zážitky nemusí být dobré, hlavně že jsou silné!
www.paintballshop.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
-INDY-



Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 2:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Stále bych také rád věděl, kdo se na to vy*ral a odjel domů. Evil or Very Mad
_________________
BARAKUDA CZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBULL



Založen: 05. 05. 2011
Příspěvky: 104
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zaslechl jsem jméno Prešpurští Vlci, pokud to nebyli oni, tak se zároveň omlouvám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nepřiznávání je něco co se podle mě bude horko těžko někomu dokazovat!! Každej se už s tím setkal Cool nejhoší je že to není vždy výsada začátečňíků ale i zkušených hráčů a podobné akce spousta lidí nutí k tomu se nepříznávat Very Happy někdo jede 200km tam a 200km zpět a pak aby někde čekal hodiny na to než si zahraje a pak je následně zasažen hned na začátku Laughing sice se každý může smát ale tohle je můj názor na uvažování některých lidí kteří se bohužel účastňí velkých akcí .Podobné věci musí tým řešit doma a nutit hráče hrát fair-play i když nevidím zásah odcházím a i když se kulička neroztrhne a nemám barvu končím. Každý ve vašem týmu musí znát své hráče Laughing jestly tam takové máte buď je neberte nebo si je vycvičte aby se naučili hrát. Ale jak říkám dokázat to někomu můžeš jedině pokud to bude opravdu prase který do sebe nechá vystřílet 40 i více ran a pořád bude na pozici Laughing i to jsem zažil Crying or Very sad . Osobně prosazuji Fair -play hráče upozorňuji i na zásahy co mají na helmě a výstroji o kterých jasně nevědí- když vám někdo řekne že je to rozstřik a je to vyditelný zásah opět dbáte aby hráč opustil plochu. Osobně jsem byl na levé straně u rusů (Let5,PBN,Sudeta,SUG,FUck ops,PSY...) a nezaznamenal jsem žádné hádky ani nepřiznavače prostě žádné porušování pravidel !! akce proběhla jak měla a byla super bez váhání pojedu rád znovu !! na hlavě mám helmu a na ní kameru v HD Twisted Evil takže mám cca 2hodiny záznamu přímo z čečny a natáčím si skoro všechno co kde za rok vidím myslím si že i to dokáže donutit hodně lidí hrát jak se má Cool

Ps. naopak si pár lidí stěžovalo že ňa ně pořadatel nebo kdo to byl ( myslím že to byl ten pán co blokoval Suzuki Laughing - ale to si nejsem jistý takže sory pokud ne ) křičel že mají zásah i když bylo vše odražené od země takhle měl poslat cca 3-4 lidi co je na tom pravda nevím nebyl jsem u toho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
konky



Založen: 06. 03. 2010
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 6:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj. Ten manik na mě začal ječet,že mam dva zasahy na levé ruce(měl jsem i zastani u ruských spolubojovníků, jak to bylo v pravidlech dva zasahy v jedne davce zranění)ale než jsem mu to v leže čekajíc na zdravotníka vysvětlil, dostal jsem dalších pět žlutých zásahů,díky za ně. :PPo cestě na mrtvoliště jsem na něj upozornil organizátora,ale bylo to, jak se pak ukázalo v posledním útoku, tak nevím kolik lidí ještě takhle rozhodil
Crying or Very sad .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 8:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Warsheek



Založen: 14. 01. 2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BOBULL napsal:
Zaslechl jsem jméno Prešpurští Vlci, pokud to nebyli oni, tak se zároveň omlouvám.


Tenhle tým bude asi výsledkem tichý pošty, protože takovej tým tu ani neni registrovanej. Jsou tam buď "Pražmovští vlci" nebo "Prešporská garda" Laughing Každopádně oba tyhle týmy mají ve svých registracích fotky, podle kterých by se daly celkem jednoduše idetifikovat a oba týmy na akci byly přihlášený. Takže kdo s nima při odchodu komunikoval by mel projet tyhle dva linky!

http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=tymy&tid=434

http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=tymy&tid=543
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Malda



Založen: 31. 01. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá červen 01, 2012 11:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
kdyz nemas na svetlou palestinu nemas mit na kebuli nic to je jasne v pravidlech.
u nas si taky 3 z 5.museli koupit klobouk za 4 kila protoze normal hrajemr v satcich.


Mas recht. Ja klobouk zakoupil a ustrojovou kazen dodrzel. A pri zaverecnym utoku me asi z 15 metru stejne smahnul vlastni hned po tom, co jsem vyndal u plotu jednoho Cecence. A jeste se divil, kdyz jsem se vztekal. Prej si myslel, ze jsem Cecenec. Ale ustrojen jsem byl presne podle pravidel ruske strany.

Zajimalo by me, ktery jelito to bylo.. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 5:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ta identifikace by možná šla vyučovací metodou. udělat soupisku týmů a potvrdit alespoň 2-3lidma z jiných týmů,žen tam byli i na závěr.Minimálně se zmenší výběr.
_________________
Nordic Area
www.greenpop.org
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 6:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

slíbený video ... Je to v HD tak doporučuju přes server https://vimeo.com/43285490 na celou obrazovku Smile ...
Zároveň jsem zprovoznil i fotky ...https://plus.google.com/photos/109779404947689062480/albums/5747331268570517793?authkey=COawj4Hi392hmgE
SUDETA ORE !!!
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Hicks



Založen: 19. 03. 2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 8:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Warsheek napsal:
Tenhle tým bude asi výsledkem tichý pošty, protože takovej tým tu ani neni registrovanej. Jsou tam buď "Pražmovští vlci" nebo "Prešporská garda"


Prešposrská Garda to určite nebude, hrali na strane rusov a boli komplet nastúpení na V3S na posledný útok, ktorý sa už nekonal. Kto odišiel, by mohol vedieť človek od usporiadateľa, ktorý im otváral bránu.

Ešte k samotnej hre, bolo super aj keď krátko. Povaha nášho určenia v hre nám nedovolovala moc zapájať sa do prestreliek ale ku koncu si zastrielaľ asi každý aj od nás a možno viac ako na WZ Laughing Priestor celkom dobrý, len škoda že nebol využitý celý. Ustrojenosť tu už bola spomínaná dosť a nám ako prieskumu to robilo dosť veľké problémy identifikovať osoby v priestore (niektorý ľudia nepoznali ani naše približovacie heslá) ale tak to asi vo vojne má byť.
_________________
COLONIAL MARINES
http://colonial-marines-mpb.webnode.sk/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 8:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Krásný video. Stejně tak od f3. Jsou tam vidět momenty, o kterých jsem ani netušil, že se udály. Například poprava. Ta byla Very Happy Holt si nedaly říct a pořád se motali kolem Ruského tábora. A to jsem za ně osobně jednou orodoval Smile
Ještě budou ofiko fotky a video.
Kritiku negativní a pozitivní jsem si podrobně přečetl a pokud bude nějaké příště, tak už to snad bude lepší. V tomto ohledu děkuju Hellboyovi za příspěvek ve smyslu, že každá taková hra má prostě své porodní bolesti.
K srdci jsem si nejvíce vzal stížnosti na poměr stran. Tam to mohlo být lepší. I když, kdyby bylo pyro, tak by to Rusové asi nedobyli ani v tomto počtu. Nicméně sám Pinqinqo mi říkal, že on sám v počtech problém neviděl. Problém měl v tom, že se lidi courali půl hodiny na respowne a pak samozřejmě dalších 45min než se oživili, takže ty ztráty pak byly citelnější.
Co se týče VP, tak ta skutečně selhala. Měli jsme co dělat s organizací jako takovou. Naše chyba,ale částečně napravená tím, že já sám jsem chodil půl dne po prostoru, ještě s Masařem z Green Brainů a spoustu stížností a konfliktů jsme řešily na místě a hned.
Tým, který opustil hru už známe. Kluci se omluvili po mailu i telefonicky. Zveřejňovat název nebudeme. Omluvou se zachovali jako slušní lidi. Já jejich argumenty pro opuštění hry neakceptuji, ale reflektuji na jejich slušnost.
Jak říkám, pokud bude příště, budou jistě odstraněny nedostatky, na které jste poukázaly. I přes kritiku si ale myslím, že hra byla pestrá a zajímavá. Alespoň videa to dokazují. Také jsem nebyl všude, takže to vlastně vidím až z videí.
Na závěr ještě jednou díky. Jinak, kdo by mi chtěl něco říct osobně, něco probrat, tak příští víkend budu bojovat za imperialisty na Apokalypse. Teda na 99%. Je tam jedno procento, kdy bych se nemohl dostavit kvůli práci.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: so červen 02, 2012 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
slíbený video ... Je to v HD tak doporučuju přes server https://vimeo.com/43285490 na celou obrazovku Smile ...
Zároveň jsem zprovoznil i fotky ...https://plus.google.com/photos/109779404947689062480/albums/5747331268570517793?authkey=COawj4Hi392hmgE
SUDETA ORE !!!


fotky super a video taky. Tohle třeba ještě před 3-4 roky nebylo možné. Jednak nebyly FullHD foťáky a pokud byly, tak stál za hovno zvuk a nebo to stálo 70.000 Kč.
Barevnost nádhera - z toho by se jeden posr..., akorát tu ostrost a pohyb neudržíš. to by chtělo stativ.

prozajímovost veškeré videa z produkce Bad Rabbit jsou točené na Sony PJ10 (to je lowend) a Contour HD (pouze 720p). Stříháno vše v Corel Videostudio X3 a X4. Manželka má zrcadlovku, ale tu na paintball neberu, protože je to těžký krám a vůbec bych si stím netroufl do ostré palby.... Vypadalo by to ale podobně jako od Koyota.
takže ještě jednou - dobrá práce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 9 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate