Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

ČEČNA 1994
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

camel napsal:
Pokud já bych velel Čečencům, po padnutí dvou papostů bych min. polovinu svých sil s minimálně jednou či dvěma recyklačníma dýmovnicema poslal směr Ruský tábor s jednoznačným rozkazem - zničit rusům Základnu aby nemohli recyklovat. A hned ze startu hry bych vyčlenil min. 3 dvojice s jiným jediným úkolem, najít ruskou základnu a podat o její poloze zprávu vysílačkou, i kdyby to bylo to poslední, co tito průzkumíci v tomto svým životě udělají.


Jo jenže jsi jim nevelel ani ty ani já Wink
A hlavně, po bitvě jsme každej generál Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 7:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
nějaký fotky co jsem stihnul.. https://plus.google.com/photos/109779404947689062480/albums/5747331268570517793


403. That’s an error.
Je nám líto, ale k této stránce nemáte přístup. That’s all we know.
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pinqinko



Založen: 20. 04. 2008
Příspěvky: 103
Bydliště: Boleráz, Trnava, Slovenská republika

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 8:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Prieskumna jednotka bola vyslana tvz civilisti s pasmi hned na zaciatku mali najst vasu zakladnu a podat info len sa vratili dost neskoro ale aj cez to vsetko som tam vyslal jednotku, ktora mala napadnut vasu zakladnu v momente kedy ste vy (rusaci) zacali s poslednym utokom.
_________________
Od rana j....e bubny ..... Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
súč



Založen: 23. 11. 2008
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 9:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pozdravujem vsetkych ,

tento prispevok uz nanovo pisem a mazem asi 5 x Smile ale skusim :

DAKUJEM ZA HRU kazdemu zucastnenemu !!!

pre organizatora : priestor je nadherny, prosime si dalsiu hru.

to pinqinko :
utocne ovecky coz by civili nasli velku bandu rusov, boli sme odvleceni do tabora a ... tam sa to vsetko posralo. Namiesto vypocutia a prepustenia sme boli ponechani v tabore cca 1 az 1,5 hodiny a prepusteny sme boli skutocne az na nase namietanie o porusovani pravidiel pre civilov v tejto hre. Potom sme boli nasledne vyvezeni na nakrucanie kratkeho dokumentarneho filmu s reziserom koyotem az k tomu rybnicku - BBC si na tom zgustne Smile , navrat po svojich cosi trval.

toto som si "pozical" z popisu akcie :
Neozborjený civil může být odvezen k výslechu, ale po krátké době msí být propušten. Takto zadržený civil může potom samozřejmě své bojovníky informovat o tom co viděl.

Vobec tu nefrflem, utocne ovecky si svoju robotu odviedli podla rozkazu, len poukazujem na problemy - nikto z rusov nevedel co s nami, pravidlo o civiloch kazdy z nich asi preskocil pri citani popisu akcie Razz

Ale musim povedat ze to pani neprehanali , a cele zajatie sa nieslo v dobrej atmosfere, sice nas strasili vselicim. Ale tie zatulane kozicky co sme hladali nam nevratili.

pre mario(snake) : tak velmi v dobrom , pobavil si ma, pretoze si nejakym zazrakom a zlym citanim fora prisiel na to ze cecenci budu mat vozidlo. V prispevku som reagoval na predchadzajuci, kde sa spominali KONE , a ja som odpovedal ze nie, ze budeme mat len jazdu v podobe oveciek ale utocnych. Moj tym sa vola "utocne ovecky" Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 1:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Embarassed no vydis to Smile ja jsem to pochopil tak ze prece jen bude nekdo mit z Čečenců nějakou techniku Laughing už jsem z toho asi byl celej zmatenej (Kliiiidek , Cecenci maju jazdu len v podobe 4 Oveciek, ale pozor utocnych) je lepší počítat se vším Smile jinak mám asi podobné skušenosti 2:1 vždy v otevřéném terénu stačí minuli rok jsme organizovali hru kde jsme meli nas tym cca 26 lidi proti cca 40 lidem 2x jsme se branili v lese a po treti v baraku a stejně nás převálcovali sice to bylo ve finále na smrti vyrovnané ale všechny tři obrané body ůtočník v počtu 2:1 převálcoval Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 6:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://cernysvine.rajce.idnes.cz/Cecna_1994_25-26.5.2012#DSCF4274.jpg sir_bambino--Ta fotka s bandaskou byla moje, abych to uvedl na pravou míru: 20 min. do konce, milsig zaseklej, bt syčí, nahradní zbran klasická xtra, padesátka zásobník roztřelen, nečekal jsem že se něco takovýho stane ani dva padesátkový zásobníky nevlastnim, kupovat 2 mi přišlo zbytečný, ale myslím že na konci ta xtra rusy nijak zvlášt nespomalila Very Happy
--Zajímalo by mě jak mohl vědět že je 20 min do konce ? Very Happy Jinak podle mě to auto na fotce bylo vyřazeno o trošku dřív než 20 min před koncem Laughing ja osobně jsem u něj stál asi cca 35 min před koncem a bylo už odhadem 5-10 min vyřazené Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 6:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych měl tedy dotaz na organizátora Idea
V čem byla výhoda Čečenců proti Rusům aby bylo Rusů více Question
A kde byla VP která měla dohlížet na dodržování pravidel Question
Mám pocit, že byli avizovány kontroly.
Jo a k bandasce bych dodal, že na MP hrách je absolutně nepřípustná Idea
Řeší se to tak, že se prostě hraje bez zásobníku Wink
Mám pocit, že bylo bubu a pak nic Confused

Jinak mě se hra líbila a ten prostor byl prostě luxusní Idea
Co se týká rozlišení, tak to neřeším, kdo na mě míří prostě umře Idea Laughing
Jo a proč řešíte úsťovku, nikde jsem nečetl o její omezení .
Startovné Question byl jsem na dražších a mnohem horších hrách.
Tuhle hodnotím na 85%
Díky všem za pěkný den.
Co se týká kritiky, tak to berte spíš jako přátelský pohled na věc Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
LukasHembera



Založen: 28. 05. 2009
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nenasel nekdo z cecencu, ci organizatoru na mrtvolisti cecencu CO lahev v platenem maskacovem pouzdru?Byla to 12 s pinem, bez on/off.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ŠOTEK



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 223
Bydliště: Forest

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 8:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Burnes a všichni co tuto akci připravovali,mají velké dík.Jak jsem psal že souhlasím co napsal Liger a Paras.Mněl jsem na mysli hráče,kteří nechápou,jak mají být oblečený na akci(PŘITOM POŘADATEL PÍŠE DŮRAZNĚ O ROZLIŠENÍ STRAN)na obouch stranách,se to nedodrželo a to ve velkém počtu.Hráči co NEPŘIZNÁVALI úmyslně jsou kokoti,kazí hru poctivím hráčům a na takové akce nepatří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rád bych se zeptal účastmíků posledního Ruského útoku jak to probíhalo. Spunktovali jsme to tam s Camelem, Šotkem a ještě jedním mě neznámým spiklencem tak, že Sudeta dojede dvěma auty do levého horního rohu mapy a půjde po okraji prostoru v počtu cca 10 lidí aby vpadla nepříteli do zad. To se mělo uskutečnit přesně ve 14:40(tuším), zároveň v tu samou chvíli měl zespodu zaútočit náš hlavní útok (Metud?) a Škorpióni (?).

Sudeta dorazila na místo se dvěma auty, odklidili jsme zátarasy a prozradili se Smile To ale ničemu nevadilo, cílem bylo nepřítele co nejvíc zaměstnat. Těsně před XX:40 ovšem vejtřaska dovezla na naše pozice i Škorpiony (a další?) a zároveň jsem z druhého konce bojiště zaslechl v dálce nějaký řev a střelbu, takže k nějakému konfliktu došlo dřív, než mělo (asi?). Ve 40 jsme zaútočili a místo 10ti nás bylo dobře 30 a šli jsme v poměrně velké rojnici. Nás nahoře u plotu zaskočil hbitý Liguér, který neváhal a když nás zmerčil, proplazil se do křoví, aby nás překvapil. Šel jsem na špici a zase jsem na toho pacholka narazil jako první. Naštěstí příroda stála při mě a porost zastavil dávku z jeho gulometu.

Ligér nás zdržel, ale nakonec jsme ho dostali obchvatem zespoda a stálo nás to jen jednoho, nebo dva raněné (?). Bohužel , nepřítel se začal mohutně rojit v lese před námi v počtu nečekaném a nám došlo, že jsem asi narazili na poměrně důležitější místo, než jsme čekali. Po poměrně dlouhé přestřelce na dálku se nám dařilo nepřítele tlačit, ale šlo to velmi ztuha.

Když už to konečně vypadalo, že se daří, najednou se objevila nová várka nepřátel. Nepřítel využil dýmovnici a zrecykloval všechno co měl. Dostal jsem zásah do zbraně a jelikož situace uvízla na mrtvém bodě a nemohli jsme se hnout dopředu, rozhodl jsem se po té co jsem strašlivě seřval všechny okolo sebe (sorry hoši), že půjdu příkladem a jen s pistolí jsem se vrhl kupředu. Překvapivě jsem přežil déle než jsem čekal, ale valný úspěch jsem neslavil a nakonec se odebral do věčných lovišť a se mnou všichni ti na které jsem ječel.

Vše se zdálo ztraceno. Jenže najednou koukám, že povaleči co se doteď poflakovali vzadu vyrazili a přestože jich bylo málo, začali nepřítele překvapivě drtit (vypíchnout musím výkon Dvořky a Čolka a neznámého medika).

Teprve někdy v tu dobu (možná o něco dřív) se také ozvala Metudova píšťalka, což bylo sice dobře, ale nasvědčovalo to tomu, že útok neproběhl ani zdaleka tak synchronizovaně jak jsme si naplánovali (tady prosím někdo řekněte jak to na opačné straně bojiště u RUsů probíhalo),

Nakonec jsme se odebrali s pocitem dobře odvedené práce odebrali na mrtvoliště.

Tam mi Kubis, který byl právě zabit na hlídce oznámil, že těsně vedle našeho tábora jsou ještě minimálně tři Čečenci z deseti, kteří se proplazili a které se hlídce nepodařilo zastřelit (i tak ale velmi dobrá práce hlídky). V ti chvíli ovšem začala probíhat nečekaná recyklace všech, kteří se měli odebrat znovu do masivního útoku. Když už jsem seděl ve Vasilovi, zavolal Fery, že je konec, protože se podařilo sebrat vlajku. Ani nevím komu, takže n ěkdo se může pochlubit Smile

JInak přes pár excesů se mi hra docela líbila a z reakcí jsem pochopil, že na ní dorazilo poměrně hodně nových týmů, které se hodně těšily, byla to jejich premiéra na velké akci a líbilo se jim to, takže se snad trochu rozroste okruh military komunity o novou krev.

Debata mi pak trochu připomíná nás, tak pět let zpátky, kdy se řešily podobné nedostatky u her jako Warzona Smile Historie se opakuje, takže pokud jste na podobné akci byli poprvé, tak vězte, že pro některé jsou kritizované chybky prostě stará věc, zažily už je mnohokrát a už je to díky šedým stařeckým vlasům nebaví opakovat Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ŠOTEK



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 223
Bydliště: Forest

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z mé strany mohu dodat,hru dost kazilo spojení,které bylo asi zbytečně pře kombinováno.Často při delší vzdálenosti to nešlo a věděli jsme prd kam postoupit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po květen 28, 2012 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak ještě pár vtipných momentů:

Po útoku na první palpost jsme čekali zmateně v lese a viděli skupinky čečenců přesunujících se nad námi. Najednou se jeden z nich oddělil a běžel k nám. Všichni jsem na něj mířili, ale mával na nás rukou, tak mu Čolek řekl, že když sůstane tam kde je a řekne co chce, tak ho nezastřelíme Smile Podotýkám, že nás bylo asi dvacet a všichni jsme měli až asi na dvě vyjímky maskáče, klobouky a helmy a mířili na něj. Čečene nám začal popisova, že se někdo někam přesunuje a nám začalo docházet, že netuší kdo jsme a začali jsme přemýšlet co je zač on. "Seš Čečene?" Zeptali jsme se ho na férovku. "Si děláš prdel ne?" Byla odpověď a pokračoval. V tu chvíli jsem to nevydržel a oznámil mu, že to je blbý, protože my nejsme a střelil jsem ho do břicha, což ho dost šokovalo. Jenže tím jsem našštval všechny okolo, kteří ho chtěli taky zastřelit a začali mi nadávat, že jsem měl ještě počkat, což chudáka Čečence zmátlo ještě víc, protože to zase začlo vypadat, že nejsem Rusáci Smile

Nakonec dorazil Šotek a hádku ukončil slovy: To se tady jako hádáte vo tom, že ste zastřelili borce, kterýho jste měli zastřelit? Nejste náhodou debilové? Smile

Za chvíli se mi zlomyslná krutost ale vrátila, Hlídali jsem o kus dál křižovatku a v dálce asi 60m jmse na kraji lesa spatřili skupinku lidí. Nejdřív jsme mysleli, že to jsou naši, jenže pak nám začalo i proti slunci připadat, že mají tepláky. "Tak já střílím!" Povídám a mířím na ně. "Neblbni, dyť maj helmy!" zastavil mě Lubáno. "Hovno helmy, to má na hlavě nějakou talibanskou komedii." Na druhý straně se zřejmě odehrávalo to samé, protože protistrana taky začala zkoumat co jsme zač. Zařval jsem na ně naše heslo a nic se neozvalo. "Střílím". "Maj helmy a neslyšeli tě." Tak znova: "Rusko!" Nic. Střílím. Čečenci taky a jelikož vystřelili asi čtyři a já se idiot skoro nekryl, tak jsem to koupil do ramena a jelikož to bylo podruhé, šel na párek Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajče



Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 2:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No a ví se už teda, kdože to za čečenskou stranu opustil bitvu dřív?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
-INDY-



Založen: 30. 05. 2010
Příspěvky: 118

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

MARIO(SNAKE) napsal:
http://cernysvine.rajce.idnes.cz/Cecna_1994_25-26.5.2012#DSCF4274.jpg sir_bambino--Ta fotka s bandaskou byla moje, abych to uvedl na pravou míru: 20 min. do konce, milsig zaseklej, bt syčí, nahradní zbran klasická xtra, padesátka zásobník roztřelen, nečekal jsem že se něco takovýho stane ani dva padesátkový zásobníky nevlastnim, kupovat 2 mi přišlo zbytečný, ale myslím že na konci ta xtra rusy nijak zvlášt nespomalila Very Happy
--Zajímalo by mě jak mohl vědět že je 20 min do konce ? Very Happy Jinak podle mě to auto na fotce bylo vyřazeno o trošku dřív než 20 min před koncem Laughing ja osobně jsem u něj stál asi cca 35 min před koncem a bylo už odhadem 5-10 min vyřazené Laughing


Tady je ještě jedna asi tvoje fotka: http://birkoff13.rajce.idnes.cz/Paintball_26.05.2012_Cecna_1994_Skripov/#P1000470.jpg
Ať koukám, jak koukám, žádný civilní prvky nevidím. Confused
Krásný případ ústrojové "kázně". Idea
_________________
BARAKUDA CZ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 3:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo taky je vidět, že tam je v zásobníku předepsaných 50 kuliček Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Jo taky je vidět, že tam je v zásobníku předepsaných 50 kuliček Rolling Eyes


ony ty svině jak s tím pořád třepeš začnou bobtnat a za 50ti kuliček je v zásobníku hnedka stovka. ale stím nic nenaděláš... Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rusty



Založen: 19. 09. 2007
Příspěvky: 44
Bydliště: Potštejn

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 5:36 pm    Předmět: For Hellboy Odpovědět s citátem

zkusím ti to trochu popsat jako velitel Omegy A (Scorpions,fuck ops,psy 34ks) všichni se měli po respawnu setkat na PP1 , kontaktovat jezdce že jsou na místě všichni velitelé a navrhnou jezdci taktiku kdo kudy.zkoušel sem shánět další velitelé kteří se nehlasili v tom houfu lidí, jen pouze jeden se kterým sem se domlouval jak rozvrhnem levou stranu a nabídl jsme mu že omega A zaujme od budovy 3 -2 až k hranicím lesa a budou se stahovat na jedničku kde byl silný odpor.jeho odpověd zněla ok ale počkáme na zbytek velitelů ,v tom okamžiku přijelo naše obrněné vozidlo a řekli že před nami cca 40 metrů (budova č.11) je skupinka čečenců! "s tím velitelem co jsem se domlouval" najednou zařval na celou grupu respawnovanou jdeme na ně což mi přišlo docela nesmyslné aby cca 60 lidi utočilo jedním směrem rovně na budovu 11 a 10 a zbytek levý strany neřešil a ani neřekl at něco podniknem.tudíž jsme omegu A zablokoval u bodu PP1 a po okřiknutím sem ho upozornil že když se snaží velet tak at dotáhne věc do konce!následně jsem mu sdelil ze to co jsem mu navrh tak provedeme a nejdeme jako ovce rovne nahoru! od budovy 3-2 k hranicím lesa jsme se roztahli a směřovali na budovu č1 (mezi nami se pohybovali vaši bratři SO a hledali vás kde jste ) nad budovou č.2 jsme se setkali s vama omega B coz nám nikdo neřekl že tam budete ale to nevadí (ano seřval nás nějaký tým že jsme jim omylem dobili PP2 který chtěli dobývat v cca 6 ks nás bylo 34 ) zpět k postupu na budově číslo 1 byl už minimální odpor a směřovalo se na budovu 10 kde čečenci dostavali na frak a stahovali se za budovu kde se opětovně respawnovali náš tlak ze spoda silil ale problém byl v tom vašem místě nahoře u ohrazení kde se to zaseklo ,několikrát sem byl okřikován ze spodu od velitele (myslím legie duchů) že to vázne a pokud se nehne vrch je to k ničemu.psali jsi o nějakých povalečích vzadu což nevím co byl za tým ale museli to být od vás tudíž omega B protože pod váma byli SPS delta která se tlačila v před a ze spodu ze silnice jsem videl jak se respawnovaný čečenci tlačí kolem ohrazení neustále dopředu což bylo děsivé Shocked a tím pádem padala omega A ponevadž se dostávali nad ně !když omega A vytvořila linii od rohu budovy č.10 až pod vás k ohrazení tak jsem bohužel nevydržel okřikování vedlejšího velitele že vrch musí tlačit (hned jsem mu sdělil že omega B nepatří do mého velení) ale vydal jsem se jim pomoct a posunout je o kus vpřed.dopadlo to jak to dopadlo zasah do sumky a odchod na mrtvoliště ,čečenců bylo už málo takže mě to ani netižilo a do cca 15 min byla sebrana vlajka uráá
_________________
kurwa chlapi .. .. vyhrat valku neni jak namalovat piču na vrata!
Scorpions paintball Squad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
vacul_78



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 6:34 pm    Předmět: signal a tak vubec Odpovědět s citátem

Hele sice nejsem ani radista amter, ale neni mozne ze to spojeni rusily ty MASIVNI hromosvody ci co to na tech skladech bylo ??? Mne to prijde jako celkem logicke vysvetleni. A kdyz uz tu pisu Tak super hra a kdyby to uz nekdo psal tak je to jedno bo bych to mohl omilat dokola ze jsem se skvele bavil a uzil si to ikdyz sem to schytal tak to bylo kolikrat i vitanym odpocinkem jak se clovek nalital Laughing A to se lidi bali ze to bude male Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laki



Založen: 01. 02. 2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 7:04 pm    Předmět: Re: For Hellboy Odpovědět s citátem

rusty napsal:
...několikrát sem byl okřikován ze spodu od velitele (myslím legie duchů) že to vázne a pokud se nehne vrch je to k ničemu.

Rusty,to jsem byl já.Bojovali jste statečně,jen v tu chvíli bylo opravdu potřeba to vaše levé křídlo opravdu maximálně tlačit vpřed.Šlo o vše.
Můj pohled zástupce velitele útočné skupiny WBG na závěrečný útok rusů.(dle soupisky 55 lidí,v závěrečných bojích ví jen bůh kolik nás bylo)
Jakmile jsme se v táboře zrespawnovali,byl mi Camelem představen plán útoku.Tušilo se,že čečenci mají základnu někde kolem budovy 10.V přesně daný čas měly z prava i zleva zaútočit nějaké 2 ruské jednotky.Naše skupina se měla v opět přesně daný čas přidat zespoda.Plán byl zatlačit je až k jejich základně a tam je sevřít do kleští,aby neměli možnost nás nijak obcházet a drobit se po maých skupinkách.
Znělo to přesvědčivě a tak jsme natěšení naskákali na ventru,která nás vyložila na pp1,kde jsme se spojili se zbytkem WBG,kteří narozdíl od nás přežili předešlý boj.Předali jsme si informace a bylo načase urychleně vyrazit,abychom dodrželi stanovený čas útoku.JENŽE...Jak už to bývá,nic nemůže klapnout tak jak je nalinkováno,tak je to i v reálných bojích.Bohužel náš plán narušili dva zbloudilí čečenci,kteří se zčistajasna vynořili z křoví na pp1.Takže nastala přestřelka,která nás chvíli zdržela.Bylo to jen asi 5 minut,ale díky tomu jsme dorazli na pomoc našim jednotkám později a vychcípalo tam pár rusů.Začli jsme plnit plán,krásně jsme je brali do kleští ze tří stran,tlačili na ně co to šlo a ztráty byly minimální.Pak se ale zaseklo to levé křídlo (to popisuje Rusty předemnou)čečencům se dařilo je držet a dokonce podél plotu i obcházet.Pravé křídlo se sice protlačilo vpřed,ale už jsme měli na obou frontách velké ztráty a celek se potrhal na malé skupinky vytrvalců.Přesto se nám podařilo nakonec vyvraždit všechny čečence.Zbyla nás opravdu jen hrstka,snad něco kolem deseti.Vtipné bylo,že do poslední chvíle jsme nevěděli,kde přesně mají čečenci mrtvoliště.Byla to velká díra v zemi,dokola kolem obrostlá malými smrčky.Celou dobu jsme to považovali za obyčejný remízek.Byl to velký úžas,když jsme přišli k těm smrčkům a pod námi v díře se povalovali svačící čečenci.Zřejmě byli v tu chvíli všichni mrtví.
Nastal trochu zmatek,kdy jsme se dohadovali,co teď.Vysílačky i mobily se točili na plno,protože byla obava,že každou chvíli začnou oživlí čečenci vylézat z té díry.Nechci ani domyslet,jaké komedie by se pak odehrávaly.Bylo nás sice málo,ale stáli jsme v kruhu kolem jejich mrtvoliště.A mocné posily v tu chvíli už v našem nedalekém táboře naskakovaly na ventru.Najednou si někdo všiml té jejich zelené vlajky uprostřed mrtvoliště.V tom nám to docvaklo.Jeden statečný rus se rozběhl,vlítnul tam mezi povalující čečence,byť jim málem nepošlapal nohy,vytrhl vlajku a běžel ven z toho vosího hnízda.Někdo z překvapených čečenců řval "vlajka,vlajka!!" načež někdo jiný se snažil běžícímu rusovi podkopnout nohu.Ten jen klopýtnul a už byl venku.Zajásali jsme. Razz
Objevil se organizátor,pogratuloval nám k vítězství a ukončil hru.Asi za dvě minuty se přiřítila na pomoc plná ventra zrespawnovaných rusů.Pozdě ale přece Smile
_________________
Shadow Company
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ale prd.
Všichni mrtvoly. Velení se zatím nerozhoupalo respawnovat. A co vím, tak mohli dát respawn cca. 2min předem. Proč se tak nestalo, zná jenom velitel.Takže nebyl důvod a ani jsme nemohli někomu podkopávat nohy. To spíš ten klučina byl nešika a nekoukal kam šlape a tak prostě zakopával. Very Happy Very Happy Takže žádný hrdinství.
Kdyby se dalo střílet, by asi nedopadl dobře,co?? Wink
_________________
Nordic Area
www.greenpop.org
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 9:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ten vršek jsme byli my ze SO. Podle plotu to opravdu vázlo, ale fakt se nedalo nic moc dělat a rychlejc to prostě nešlo. Škorpíci nám zezadu přišli na pomoc, což bodlo, ale jediná šance jak je od toho plotu ze křoví dostat bylo obchvatem zespoda, což se taky nakonec podařilo, ale pak se celá linie až dolů stejně zastavila.

Nahoře bylo čečenců hodně a stahovali se tam zezdola, navíc tam pak ještě zrecyklovali, takže naopak to spíš chtělo, aby spodek zatlačil zespoda, což ale asi taky nešlo Smile

"Povaleči" sem si dělal srandu, nemohli jsme se tam narvat hned všichni, tolik stromů tam nebylo, takže na ně přišla řada až jsme my vychcípali Smile

JInak to zdržení přesně zapadá, asi ve 36 jsem slyšel hodně vzdálený křik a střelbu, takže to bylo asi ono.

V každým případě to byla povedená akce a jsem rád, že vyšla tak dobře, byl to jeden z těch lepších útoků Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:

Nahoře bylo čečenců hodně a stahovali se tam zezdola, navíc tam pak ještě zrecyklovali, takže naopak to spíš chtělo, aby spodek zatlačil zespoda, což ale asi taky nešlo Smile


Twisted Evil Moc nás tam nahoře u plotu nebylo, nejdřív jsem tam byl já a ještě asi tři mě neznámí spolubojovníci (kteří postupně padli) a když jsem zjistil že jsem sám asi 40 metrů před dalšími obránci tak jsem se postupně stáhnul na jejich linii a zalehl, tady jsem se rozhodl umřít páč dál už nemělo cenu ustupovat. Když padli i tady všichni pravověrní, Aláhu Akbar, tak jsem jen čekal kdo z vás si dojde pro mě a svou smrt. A co se nestalo, sejmul jsem dalšího, váš postup se zase na chvíli zastavil a v tu chvíli jsem za sebou uslyšel bratra Bubáka s ještě asi dvěma hrdinnými obránci (ještě mnoho nevěřících okusilo naše kulky) a v tu chvíli jsem zase začal věřit, že ty nevěřící psi ze svého doma přeci jen ještě jednou vypráskáme.
Bohužel pak se přiřítila další vlna nevěřících poháněná zběsilým pohůnkem s píšťalkou a i mě si Aláh povolal k sobě a za mou chrabrou obranu rodné země mě odměnil věčným životem v ráji a dvasedmdesáti panami Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út květen 29, 2012 10:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám na mysli celou dobu boje, nejdřív tam byl jen Bubák, už ten nám dal zabrat, protože v tom křoví nebyl vůbec vidět a sice ani nemohl moc střílet, ale my nemohli k němu. No a pak se to tam pořád stahovalo zezdola. Střelil jsem chalapa za stromem a najednou koukám, že tam jsou tři další Smile

Nás tam u plotu bylo původně asi deset, zbytek šel níž.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sir_bambino



Založen: 27. 10. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 2:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

joo, to byla moje blbost, ze jsem tam poslal celou tubu, ale na konci ve sprse kulicek z ruske strany mi to uz moc nepremejslelo.
Hrát bez zásobníku mě opravdu nenapadlo, ale neni to špatná připomínka Wink

Tak odhad jsem 20 min... odhad byl jednoduchy umrel jsem kvuli nefunkcnosti zbrani, vymenil ozivil, umrel a dalsi respaun byl za 25 min a v tom nam rusove 2 minuty pred ozivenim odnesli vlajku. Ale je pravda, kdyby žil déle hrál bych tak déle, pokud by bylo možný oživení, dal bych ještě do kupy milsiga, ale tak to v tý chvíli už nevypadalo.

Kosili jsem koupil u vetnamcu a je nevojenská... ve svy podstate, kdyz tam budu lezet v piskovych maskacich, tak muze kazdej rict, ze mam porad maskovani. A dneska se i koupi verejne kdekoli civilni obleceni v camuflazi. Tim nechci čeřit vody, ale člověk si to může vysvětlit všelijak :/
_________________
[B.S] Sir_Bambino ... www.bsclan.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
landser



Založen: 22. 06. 2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 5:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GreenPop napsal:
Ale prd.
Všichni mrtvoly. Velení se zatím nerozhoupalo respawnovat. A co vím, tak mohli dát respawn cca. 2min předem. Proč se tak nestalo, zná jenom velitel.Takže nebyl důvod a ani jsme nemohli někomu podkopávat nohy. To spíš ten klučina byl nešika a nekoukal kam šlape a tak prostě zakopával. Very Happy Very Happy Takže žádný hrdinství.
Kdyby se dalo střílet, by asi nedopadl dobře,co?? Wink
jenže se nedalo,a on nevěděl kdo je mrtvola a kdo ne,navíc celou hru fungoval jako apen,takže nebyl na úrovni Usaina Bolta Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 6:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sir_bambino napsal:
joo, to byla moje blbost, ze jsem tam poslal celou tubu, ale na konci ve sprse kulicek z ruske strany mi to uz moc nepremejslelo.
Hrát bez zásobníku mě opravdu nenapadlo, ale neni to špatná připomínka Wink

Tak odhad jsem 20 min... odhad byl jednoduchy umrel jsem kvuli nefunkcnosti zbrani, vymenil ozivil, umrel a dalsi respaun byl za 25 min a v tom nam rusove 2 minuty pred ozivenim odnesli vlajku. Ale je pravda, kdyby žil déle hrál bych tak déle, pokud by bylo možný oživení, dal bych ještě do kupy milsiga, ale tak to v tý chvíli už nevypadalo.

Kosili jsem koupil u vetnamcu a je nevojenská... ve svy podstate, kdyz tam budu lezet v piskovych maskacich, tak muze kazdej rict, ze mam porad maskovani. A dneska se i koupi verejne kdekoli civilni obleceni v camuflazi. Tim nechci čeřit vody, ale člověk si to může vysvětlit všelijak :/


proste a jednoduse jsi porusil 3 pravidla najednou. tohle se v mp nedela a vymluvy jsotmu zbytecny.
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 10:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sir_bambino - To kdy to bylo jestly hodinu pred koncem nebo 20min jak tvrdis Laughing je uplne jedno proste jsi nemel hrat dal!! mej jsi odejit kdyz nemas zasobnik nebo strilet po jedny . Civilni prvek chapu jako obleceni co neni maskovane ani zelene - takhle nejak se to tam i psalo myslim Cool tesil jsem se ze si zahraju na Čečence obleknu se jako ve filmu Za nepratelskou linii modoru sportovni soupravu s adiddas pruhama ale na konec jsme byli rusove k nasemu zdeseni pouze helma nebo klobouk Laughing takze i kdyz vsichni maji satky hromadne dokupovani klobouku aby jsme nahodou neporusili pravidla Very Happy nekteri Čečenci meli fousy džíny atd nadhera pohledet presne se oblekli tak jak meli a pak prijde nekdo celej v zelenym Laughing skoda takovejch lidi, akce mohla byt jeste o neco lepsi i kdyz i tak byla. Tohle se musi doresit aby na pristi akci lidi jeli tak ustrojeni jak predepisuje poradatel Cool obvzlast kdyz neni rozlisovak ! jinak ty helmy jste si vyprosili proc ??

PS: tohle je tedy RUS nebo Čečenec ? http://cernysvine.rajce.idnes.cz/Cecna_1994_25-26.5.2012#DSCF4231.jpg
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Warsheek



Založen: 14. 01. 2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 11:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

MARIO(SNAKE) napsal:
sir_bambino - To kdy to bylo jestly hodinu pred koncem nebo 20min jak tvrdis Laughing je uplne jedno proste jsi nemel hrat dal!! mej jsi odejit kdyz nemas zasobnik nebo strilet po jedny . Civilni prvek chapu jako obleceni co neni maskovane ani zelene - takhle nejak se to tam i psalo myslim Cool tesil jsem se ze si zahraju na Čečence obleknu se jako ve filmu Za nepratelskou linii modoru sportovni soupravu s adiddas pruhama ale na konec jsme byli rusove k nasemu zdeseni pouze helma nebo klobouk Laughing takze i kdyz vsichni maji satky hromadne dokupovani klobouku aby jsme nahodou neporusili pravidla Very Happy nekteri Čečenci meli fousy džíny atd nadhera pohledet presne se oblekli tak jak meli a pak prijde nekdo celej v zelenym Laughing skoda takovejch lidi, akce mohla byt jeste o neco lepsi i kdyz i tak byla. Tohle se musi doresit aby na pristi akci lidi jeli tak ustrojeni jak predepisuje poradatel Cool obvzlast kdyz neni rozlisovak ! jinak ty helmy jste si vyprosili proc ??

PS: tohle je tedy RUS nebo Čečenec ? http://cernysvine.rajce.idnes.cz/Cecna_1994_25-26.5.2012#DSCF4231.jpg


Však je to pomalu to jediny co se tu po akci řeší - ústrojová nekázeň. Myslim, že všichni viníci už pochopili co udělali špatně a je čas otočit list. Pojďme se radši soustředit ať jsme všichni dobře oblečený na Apokalypsu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
MARIO(SNAKE)



Založen: 05. 05. 2009
Příspěvky: 83

PříspěvekZaslal: st květen 30, 2012 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak prave na to tady je dost prostoru ne ? uz je pohre Cool a pokud lidi nepochopej ze se maji oblekat jak jim organizator doporucil tak to budes po dalsi hre resit znova Smile takze pro priste poprosim aby se kazdy ridil tim co po nem chce poradatel stejne jako vetsina lidi ja jsem taky nic jineho nezaznamenal tak nevim proc bych to nemohl resit ani prachovky ani nepriznavace Laughing takze resim jen to co se me nelibilo tak sory Embarassed

PS:me neprijde podle odpovedi ze by pochopil ze neco udelal spatne ! Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 8 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate