Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

ČEČNA 1994
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
venda



Založen: 01. 12. 2009
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 12:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Politr
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 7:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kdo už si stahoval a má organizátorskou mapu. Je na ní modrá čára-zázemí. Tuto čáru si škrtněte. Zázemí se podařilo vyjednat jinde, takže hrací prostor základy bude využit na 100%. Místo srazu, souřadnice jsou ale stále PLATNÉ.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne květen 13, 2012 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Platba 200Kč za osobu. Posílejte částku za celý tým na účet: 167232911/0300. Peníze nejpozději do 10.5. Nevracíme, můžete uvést náhradníka. Do zprávy uvést za jaký tým platíte a velitele.

Níže definitivní rozdělení sil. Může se stát, že se na místě nějaké týmy ještě prohodí (ty, které nemají přístup do oddělených fót). To jen v případě, že by nevycházely nakonec poměry stran. Ale nemělo by se to stát. Kdo by se tu nenašel, tak se ozvěte.
Rozdělení:

Delta team
Valkýra Team
Colonial Marines
Prešporská Garda
Sudeta Óre
=DG=
Wallachian Border Guard
Bad Rabbit
černá Osma
Legie-S
P.SY Woodsball team
Přerovští Zubřy
URNA RojC
FUCK OPS
Hunters of Gunmen
Leones
PoLiTr
Scorpions paintball squad


Čečenci
ASS - Armáda středního sektoru
Big Red One
Falcon
B.S Clan
Barakuda
BLACK DOGS TEPLICE
Černý svině ze severu
Double Zeros
Křivoklátská Legie
Piraňa paintball
Pražmovští Vlci
Pretorians Proseč
SIX
Slovakia Shadows
Troja FOB
Two Towers
Vietnam s.r.o.
Warhammers
Dejv
valdo
Bojler
Yuri toty
farick
Edas
Nordic Area
K.O. tým
L.A.S.
SAS Lhenice
Útočmé ovečky
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...


Naposledy upravil Burnes dne po květen 14, 2012 5:13 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
súč



Založen: 23. 11. 2008
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 11:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

chybaju medzi cecencami Utocne Ovecky . V privatnom fore sme , tam je vsetko ok, nie sme len tu na zozname.

Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Warsheek



Založen: 14. 01. 2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 12:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

My (L.A.S.) jsme sice zapsaní v týmu čečenců, ale přístup do skrytých vláken nemáme, je možno nám tato vlákna ještě odkrýt? Naše uživatelská skupina je L.A.S.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Omlouvám se, ale do oddělených fór se už přidat nedá.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 6:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A jedna inspirační Smile http://www.youtube.com/watch?v=q4v1nDa7tLY&feature=related
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Warsheek



Založen: 14. 01. 2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Burnes napsal:
Omlouvám se, ale do oddělených fór se už přidat nedá.


OK, chápu. Jenom teda doufám, že nám neunikají nějaký zásadní informace. Jo a ještě se chci zeptat kde se dá stáhnout mapa areálu. Hledal jsem jsem kde se dalo, ale bez úspěchu. Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: po květen 14, 2012 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tu dostanete od svého velitele a zároveń vám vše na místě vysvětlí.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vacul_78



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2012 12:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jsem zvědavý kolik Ruských udatných vojáků bude večer po hře souzeno za válečné zločiny a zvěrstva páchaná na nebohých Čečenských civilistech Laughing Laughing Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
landser



Založen: 22. 06. 2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2012 12:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vacul_78 napsal:
Jsem zvědavý kolik Ruských udatných vojáků bude večer po hře souzeno za válečné zločiny a zvěrstva páchaná na nebohých Čečenských civilistech Laughing Laughing Twisted Evil
ani jeden,vždyť si začali
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2012 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

landser napsal:
ani jeden,vždyť si začali
Dějiny píší vítězové.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2012 7:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Večer po hře se bude odsuzovat maximálně k nadměrné konzumaci alkohlou. Ale ty Vacil bacha, víš co pak vyvádíš Smile
To mi připomíná, vemte si eušusy. Samozřejmě tácky tam budou, ale myslím, že na military akci je stylovější jíst z vojenskýho nádobý než z civilního tácku Smile
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vacul_78



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: út květen 15, 2012 7:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak ted jste mi skazili radost Sad jsem se chtel v ramci zenevskych dohod dopustit nejakych valecnych zlocinu na civilistech Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
landser



Založen: 22. 06. 2011
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2012 5:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vacul_78 napsal:
No tak ted jste mi skazili radost Sad jsem se chtel v ramci zenevskych dohod dopustit nejakych valecnych zlocinu na civilistech Embarassed
ještě že rusové neberou odměny za skalpy jako amíci Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2012 5:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Začínají mě chodit na mail dotazy ohledně toho, jeslti se člověk během hry dostane k autům a jestli se bude plnit vzduch během hry a pod. Budu se opakovat, ale tato akce je MILITARY ne woodsball. Vše s sebou. V průběhu hry se herní plocha neopouští.Vše k boji si vemte sebou. Kdo s tím má problém je mi líto, ale woodsball s párkem nepořádáme.
Samozřejmě pokud se někomu nebude hra líbit, ať si k autu jde, ale rovnou domů. Vím, že to zní možná trochu hnusně, ale už vidím ty komentáře po hře jak to bylo na hovno, protože někdo přijel vystřílet 10 000 kulí a vystřelil 300. MILITARY MILITARY-to je!!!!!!!!!!!!
Při této příležitosti ještě zdůrazním 50kové zásobníky. Kdo nemá, nebude vpuštěn do hry, kromě kulometů, to je jasné. Dbát rozkazů od velitelů je další podmínkou. Kdo je sólista a má náturu ve stylu polibte mě prdel já si zaplatil budu si dělat co chci a střílet kdy chci, zůstaňte takoví doma. Budete kazit hru. Primárním úkolem military akci, komu to uniklo, je plnit úkoly a rozkazy a střílení je až někde vzadu.
Prostě budete v herním prostoru celý den, ten neopustíte, pokud nebudete chtít jet rovnou domů, budete poslouchat velitele, budete hlídat stromy, které se vám řeknou třeba celý den a až pak budete střílet. Komu to nepasuje, času dost na odhlášení. Zní to ode me prudně, ale je to jen vysvětlení a jasné stanovisko. Není to zle myšleno. Taková prostě bude hra.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2012 6:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Začínají mě chodit na mail dotazy ohledně toho, jeslti se člověk během hry dostane k autům a jestli se bude plnit vzduch během hry a pod. Budu se opakovat, ale tato akce je MILITARY ne woodsball. Vše s sebou. V průběhu hry se herní plocha neopouští.Vše k boji si vemte sebou. Kdo s tím má problém je mi líto, ale woodsball s párkem nepořádáme.
Samozřejmě pokud se někomu nebude hra líbit, ať si k autu jde, ale rovnou domů. Vím, že to zní možná trochu hnusně, ale už vidím ty komentáře po hře jak to bylo na hovno, protože někdo přijel vystřílet 10 000 kulí a vystřelil 300. MILITARY MILITARY-to je!!!!!!!!!!!!
Při této příležitosti ještě zdůrazním 50kové zásobníky. Kdo nemá, nebude vpuštěn do hry, kromě kulometů, to je jasné. Dbát rozkazů od velitelů je další podmínkou. Kdo je sólista a má náturu ve stylu polibte mě prdel já si zaplatil budu si dělat co chci a střílet kdy chci, zůstaňte takoví doma. Budete kazit hru. Primárním úkolem military akci, komu to uniklo, je plnit úkoly a rozkazy a střílení je až někde vzadu.
Prostě budete v herním prostoru celý den, ten neopustíte, pokud nebudete chtít jet rovnou domů, budete poslouchat velitele, budete hlídat stromy, které se vám řeknou třeba celý den a až pak budete střílet. Komu to nepasuje, času dost na odhlášení. Zní to ode me prudně, ale je to jen vysvětlení a jasné stanovisko. Není to zle myšleno. Taková prostě bude hra.
p.s. hasičáky, potapěčský lahve si můžete samozřejmě donést do tábora svých sil, ale k autům nikdo nepude.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: st květen 16, 2012 8:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DOTAZ NA VOZIDLA:
Burnes napsal:
Vozidla-
Ctíme techniku a tak do ní bez hlavě nešijeme jen proto, abychom ji zmalovali co to dá. Techniku můžeme vyřadit třemi způsoby:
Zásahem řidiče. Na bočním okénku u řidiče bude malý čtverec, do kterého je třeba se trefit. Řidič je tak mrtvý.Může jej nahradit další řidič, který musí být ale předem určen. Vozidlo nesmí řídit jen tak někdo. Mrtvý řidič má pak klasický respowne v nemocnici.
Zásahem RPG. V takovém případě je vozidlo zničeno i s celou osádkou. Vozidlo se označní refl.vestou a odjíždí do tábora na 2h respown. Mrtvá osádka jde do nemocnice na 45min.respowne.
Nájezdem na minu, nebo do minového pole. Auto i s posádkou je rozsekáno. Odjíždí s reflexní vestou na 2h respownw. Posádka klasicky 45min.


Tedy zásahový prostor je POUZE na okně na levé straně vozidla (řidič). Není na předním skle a není na skle spolujezdce. Question

Počítám s tím že auto bude potažené nějakou plachtou. jak poznám nebo kdokoliv to bude řídit, že jsme dostali zásah RPG?

Pokud to není předmětem tajemství nechť se vyjádří čečenci jak to je s jejich RPG a případným zásahem. Pokud zadekluji přední a boční stranu tak nemusím případně střelce ani vidět/slyšet/cítit.

Co se týče miny, tak opět jak to prokázat pokud si toho osádka nevšímne?

EDIT: Existuje varianta kdy řidič z nějakého důvodu (vyčůrat..., nebo vytáhnout kulomet a udělat někde pořádek) opustí vozidlo a následně je zasaženo sklo řidiče (bez řidiče v autě)? Může být opuštěné vozidlo "zajmuto" soupeřem? V případě střelby s otevřenými dveřmi a krytím za nimi to bude s případným zásahem skla jak?


Naposledy upravil f3 dne čt květen 17, 2012 9:33 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 5:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Efko, nedělej v tom chaos Very Happy V předešlém příspěvku jsem se vyjádřil jasně. Všechno si poberte do hracího prostoru, vše co potřebujete k boji. Hasičáky, potapěčský lahve. Kompresor určitě v herní ploše nebude, takže z něj plnit možný během hry nepůjde. Říkám, na woodsball ať si lidi jedou jinam.

Neboj, když tě zasáhne RPG, tak to poznáš Smile Minový pole taky. Když bude řidič mimo auto, tak sejmeš jeho. Auto zajmout nejdem je to neměný majetek Rusů. okénko na zastřelení řidiče je jen na jeho straně. Je to, aby se prodloužila životnost auta a alespoň trochu to simulovalo obrněné vozidlo.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 6:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

OK - o starost méně. To udržení vozidla co nejdéle se mi líbí... Tohle je vyjímečný prostor co se týče množství a délky cest, tak nechť se to využije...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajče



Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 8:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

matfit napsal:
mám jen otázečku dá se někde v okolí nebo přímo na místě přespat z pátku na sobotu ?


Burnesi mám stejný dotaz - ptal jsem se Tě už i přes mail - bude to možné? Jedeme z dálky a vyjíždět ve tři ráno se nám nechce...

Rajče - tým Centaurus (ASS)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Warsheek



Založen: 14. 01. 2009
Příspěvky: 20
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 8:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajče napsal:
matfit napsal:
mám jen otázečku dá se někde v okolí nebo přímo na místě přespat z pátku na sobotu ?


Burnesi mám stejný dotaz - ptal jsem se Tě už i přes mail - bude to možné? Jedeme z dálky a vyjíždět ve tři ráno se nám nechce...

Rajče - tým Centaurus (ASS)


Přidávám se k dotazu, taky jedem z daleka, takze prespání by se hodilo. Stacil by flek na stan Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Miraz



Založen: 09. 03. 2010
Příspěvky: 7
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj,
samozřejmě přespat můžete. U brány bude hlídka, která vás vpustí. Přijeďte na místo, které už dříve uvedl Barnes. V pátek, ale nebude žádný regulovčík u hlavní silnice, takže to musíte trefit. Případně písněte mi na mail a já vám pošlu telefon.
Čau
_________________
Když chceš mír, připravuj se na válku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Miraz



Založen: 09. 03. 2010
Příspěvky: 7
Bydliště: Přerov

PříspěvekZaslal: čt květen 17, 2012 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo ještě jsem zapomněl dodat, stany sebou Very Happy
_________________
Když chceš mír, připravuj se na válku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
laki



Založen: 01. 02. 2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: so květen 19, 2012 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen pro upřesnění Arrow
1- Může raněný voják pokračovat v palbě? (Třeba když čeká na medika,nebo na svou nutnou obranu při přesunu do nemocnice)
2-Může být raněný ošetřován medikem opakovaně?
3-Může se raněný přesouvat do nemocnice po svých,nebo je nutný svoz raněných?
4-Respowne je pro mrtvé 45 minut.Kolik je respowne pro těžce raněné,kteří dorazili do nemocnice?
5-Kulometčík muže mít svou munici v tubách ve vestě,nebo je nutná nějaká speciální plechová schránka na kulometnou munici?
6-Těšíte se na tuto akci tak,že už počítáte dny,stejně tak jako já? Laughing
_________________
Shadow Company
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
boris.n



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 158
Bydliště: LEONES kunštát

PříspěvekZaslal: so květen 19, 2012 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jéžišmarjá -dyť je to všecko v pravidlech... Rolling Eyes Idea
_________________
"Nejdůležitější prvek válečného umění je PŘESILA" gen. Suvorov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laki



Založen: 01. 02. 2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 5:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

boris.n napsal:
Jéžišmarjá -dyť je to všecko v pravidlech... Rolling Eyes Idea
A to přesně v jakých pravidlech? Rolling Eyes Bože můj,to jsou reakce tady...
Prosím organizátora Čečny o odpověd.
(organizátor MPCC nechť si odpovídá na dotazy ohledně pravidel na foru MPCC Laughing )
_________________
Shadow Company
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 8:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ještě dotaz k medikům, budou nějak označeni ?
Pokud ano je to nutné i u Čečenců ? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vacul_78



Založen: 29. 11. 2007
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

laki napsal:

6-Těšíte se na tuto akci tak,že už počítáte dny,stejně tak jako já? Laughing


Voe ... ja uz striham metr Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne květen 20, 2012 3:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Laki:
Zranění:
lehké- zásah do jedné končetiny (i více kuličkami, ale jen v jedné dávce). Může do deseti minut ošetřit medik.Pak nastává těžké, pokud není zraněný dopraven do 15min. do nemocnice, smrt.
težké- zásah do více končetin nebo trupu- do 15min dopravit do nemocnice, jinak nastává smrt
smrt- zásah do krku,hlavy
Každý zásah po lehkém nebo těžkém zranění způsobje smrt!
Na helmu se NEHRAJE!
Respowne je 45min od dopravení do nemocnice. V ní se hlásí i mrtvoly a čekají na respowne.

Pokud jsi zraněný, tak nic neděláš, čekáš na medika. Do pravidel jsem to nevudel, protože na military hrách je tento systém už zažitý. Těžké zranění po dopravení do nemocnice se hned uzdravuje. Upřímně, si myslím, že moc těžce raněných se do nemocnice stejně nedostane.
Medik označen jen u Rusů (v pravidlech to skutečně nebylo) Čečenci nemusí. To jsou vlastně partizanen.

Medik:
Na deset lidí jeden. Jen Medik ošetřuje zranění a to obvázáním zasaženého místa.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Další
Strana 5 z 10

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate