Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Výroba sádrového granátu

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 9:50 pm    Předmět: Výroba sádrového granátu Odpovědět s citátem

Postup tu asi nemusím ani psát, jde mi o to jak vyrobit formu podle realné kopie... zkoušl jsem silikon slupku ale nic moc... porad se bortí a pod, nejlíp to ještě zalít do sadrové formy, ale nevím jak na to..
Kdesi jsem v nějakém dokumentu ...vyráběly tam svíčky... viděl, že měli jakousi jen takovou šlupku bohatě zdobenou dle vzoru svíčky a tu vložili do sádrové formy...po odlití ze sadry vyloupli svíčku i se slupkou a tu pak opatrně sloupli a znovu použili.. napadá někoho jak na to?... kdysi jsem se o tom bavil se štukatéry, ale to už je asi tak 15 let Twisted Evil ...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 10:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdár,
nejlepší formy se dělaj myslím z Lukoprenu
soused to používá na sošky apod...používají to i policajtí na odlitky,vyrobí se stoho bezvadná gumová forma a pěkně se to ztoho vyloupne....
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT


Naposledy upravil Rbull dne pá leden 25, 2008 10:16 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 10:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hele tak je to LUKOPREN


Kyselé a neutrální silikonové tmely LUKOPREN S jsou ve formě nestékavé pasty, která po vytlačení z obalu vulkanizuje vzdušnou vlhkostí na silikonovou pryž. Ta má výbornou adhezi k řadě podkladů, dlouhodobou tepelnou odolnost v širokém rozmezí (-55°C a podle typu 150 až 250°C), výbornou odolnost vůči povětrnosti a slunečnímu záření.

Arrow nevím přesně ten typ zkusím se optat Wink
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 10:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak jsem to zjistil je to Lukopren N 8100

Lukopren N 8100 - vysokopevnostní kaučuk. Je určen k výrobě forem s vysokou odolností vůči mechanickému poškození a k výrobě tzv. svlékacích forem.
Arrow fakt bezvadný hlavně pro práci ze sádrou Wink
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 10:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zvolil jsem tohle...
http://www.svicky.net/cz/komponenty-pro-vyrobu-forem/lukopren-n-1522-universalni---pro-vyrobu-pryzovych-forem-sitem.html
... jinak 800,- za 1 kg N8100 je fakt jaksi moc na experiment...Smile...
Dík za nasměrování... půjdu po tom Wink...
Pak dám vědět jak to dopadlo...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Rbull



Založen: 31. 03. 2007
Příspěvky: 136
Bydliště: Domažlice

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 8:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nzač,
jo tohle taky vypadá zajímavě,ale ten Lukopren N 8100 to by experiment nebyl je fakt dobrej
Wink soused ho používá na ty sošky (je sochař nebo co nějakej kameník nebo co Smile ) a viděl jsem na vlastní oči co to umí docela jsem koukal jak se to dá krásně vyloupávat furt dokola-nejtěžší na tom je udělt si dobrou formu pak jenom leješ sádru a loupáš jeden za drruhým Laughing Wink
,pak hod nějaký to foto
_________________
Tippmann X7 E-GRIP
Paintball KOUT
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so leden 26, 2008 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nevim jestli je sadra to pravy, jesnou jsem dostal sadrou kterou roztrhla pitoma mega a zkurvilo mi to masku ... myslim ze je to kravina .. pokud jde o real tvar, je lepsi rozmocit noviny a pak je dat do formy v nekolika vrstvach a nechat vysusit papirova skorepina je pevna a pri explozy z ni neodletuji nebezpecne kusy .. takze kdyz se da dovnitr treba ten hrach tak je to v poho ... tyhle granaty jsem pro zdlouhavost vyroby zamitnul hned ..
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2008 10:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Papírovou jsem taky zkoušel a jak píšeš, je to časově dost náročný... a velice lehko se v akci poškodí( zalehnul jsem a granát praknul.)...jinak s tou sádrou jsem pokusy testoval na sobě a jak říkám klidně si k ní sednu Smile... zaštípe to ale to je všechno... ještě mě mapadlo dávát do sádry nějaký plnidlo, co by snížilo pevnost, ...
Další věc je že, když hodlám použít sádrák, zařvu "GRANÁT!"...a pak hodím, ... předpokládám, že většina lidí se bude snažit utéct, nebo se aspoň otočí o místa exploze...Ještě se mi nestalo, že by se házel granát vplný palbě, kdy není nic slyšet ...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2008 1:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vim ze ti sadra roztrzena megou nic neudela Smile .. i kdyz jednou kamarad dostal do kebule cca za 2 metru sadrovym spuntem z takhle vyrobenyho granatu a nic moc Very Happy Very Happy ... mluvim jen o moznosti poskozeni masky ketra je vice nez realna ..
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2008 6:11 pm    Předmět: Re: Výroba sádrového granátu Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
Postup tu asi nemusím ani psát, jde mi o to jak vyrobit formu podle realné kopie... zkoušl jsem silikon slupku ale nic moc... porad se bortí a pod, nejlíp to ještě zalít do sadrové formy, ale nevím jak na to..
Kdesi jsem v nějakém dokumentu ...vyráběly tam svíčky... viděl, že měli jakousi jen takovou šlupku bohatě zdobenou dle vzoru svíčky a tu vložili do sádrové formy...po odlití ze sadry vyloupli svíčku i se slupkou a tu pak opatrně sloupli a znovu použili.. napadá někoho jak na to?... kdysi jsem se o tom bavil se štukatéry, ale to už je asi tak 15 let Twisted Evil ...


Dneska jsem se byl podívat v lokaci Řeporyje a našel jsem tam několik sádrových granátů, které se po výbuchu neroztrhly. Možná by nebylo špatné tu výrobu zde přeci jen napsat. Já osobně bych to řešil lehkým nařezáním té sádry, ale jestli má někdo i jinou vychytávku, tak ať se zde trošku prosím rozepíše.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne leden 27, 2008 6:54 pm    Předmět: Re: Výroba sádrového granátu Odpovědět s citátem

Jediný důvod proč zustaly celé byl ten, že asi navlhly petardy, jinak mě nc nenapadá...
Výroba je popsána na našich www ... http://www.paintball-forest.cz/index.php?id=komiratech ...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: út leden 29, 2008 3:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A co pro naruseni pevnosti ty sadry pouzit prave ten hrach

proste udelat sadro hrachovou smes muselo by se ozkouset jakej pomer by byl nejlepsi ale myslim ze by to fungovat mohlo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: ne únor 03, 2008 1:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Asi ne páč hrách ve vodě nabobtná a nevím co by to pak udělalo... přemýšlel jsem o jemných dřevěných pilinách...
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Proba



Založen: 14. 05. 2007
Příspěvky: 31
Bydliště: Boskovice

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 10:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
Bu11eT napsal:
A co pro naruseni pevnosti ty sadry pouzit prave ten hrach

proste udelat sadro hrachovou smes muselo by se ozkouset jakej pomer by byl nejlepsi ale myslim ze by to fungovat mohlo


Asi ne páč hrách ve vodě nabobtná a nevím co by to pak udělalo... přemýšlel jsem o jemných dřevěných pilinách...


Kluci a co perlit, ten se pouziva do betonu na odlehceni smesi. Nesaje a nebobtna, akorat by se to mohlo rozpoadnout pri hodu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 11:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Perlit by mohl být, ale možná by byl ještě lepší Liapor nebo Keramzit v nějaké menší frakci Twisted Evil -stanou se z toho také fajné projektilky Twisted Evil

Cofey
_________________
"Si vis pacem, para bellum!"
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pyrus
Pohanský Pes | Site Host


Založen: 15. 04. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 5:40 pm    Předmět: video Odpovědět s citátem

Nemate nekdo video nebo fotky z odpaleni granatu?
Zajimalo by me dostrel a pripadna prubojnost.....
_________________
-=pyrus=-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hugataga



Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 8:18 pm    Předmět: TO JAKO FAKT ? Odpovědět s citátem

Já nejsem sice nejsem hardcore hráč a tak se ptám " TO MYSLÍTE VÁŽNĚ ?"

Myslím že nelze přesně odhadnout chování takového sádrového DIY granátu. Být v budově a někdo mi do místnosti hodit sádrový granát tak nevím. Takový sádrový fragment si myslím jednoduše proletí každou paintballovou maskou. Záleží na náloži která buď granát neroztříští nebo roztříští až moc dobře a sejdeme se na chirurgii..

Granát je granát (který v reálu má zabíjet) a myslím že je zbytečné něco takového simulovat protože přiblížit se reálu asi jen tak nejde... buď tam hodím dělobuch jako simulaci granátu nebo nic.... fakt bych nechtěl mít v noze kus čehokoliv. To můžete rovnou házet dělobuch ve skleněné láhvi....A Spoléhat se na někoho že to vyrobil dobře, má to odzkoušené a není to magor na trhaviny bych asi nedokázal...

Můžete namítat že paintballový značkovač je taky simulace reálné zbraně ale podle mě tomu tak není... Je to stále značkovač který nemá prostřelit nohu...

Lidi je to sport a zábava a ne masakr....toť můj názor..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 8:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ANO, ANO a ANO.... no určitě se koná dost akcí, kde s tímhle přístupem uspěješ, mluvíš o něčem co jsi nikdy neviděl, toť asi největší problém, sádrák ti opravdu nic neudělá... prostě moje rada zní, vybírej si akce které jsou pro tebe pravidlama vhodné
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
hugataga



Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: po duben 21, 2008 9:37 pm    Předmět: Každý má kus pravdy Odpovědět s citátem

Ano to je jasné že na akci která mi pravidly nevyhovuje nepujdu..... opět je to ale dvousečné... V pravidlech bývá jen okrajově řečeno "pyrotechnika povolena" (představuji si pod tím dělobuchy, dýmovnice a podobně, prostě ne pyrotechnika s nebezpečnými projektily)

Jinak vím o čem mluvím, když jsem chodil na základku vyráběli jsme sádrov granáty.. Rulička od toaleťáku vyleješ sádrou, a zatlačíš do toho megu v igeliťáku, necháš uschnout, škrtněš a bum.... Vyléčil mě až úraz kamaráda. od té doby z toho mám docela vítr)

pro ilustraci: nejedná se o to zranění které jsem viděl, je to pouze jako ukázka zo to dokáže udělat - takže rada - ruce pryč

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 7:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně také nejsem zastáncem sádráků, ale z jiných důvodu.

Já raději hrachový granát. Je jednoduší, nevlhne, má větší účinost a lítají z něj jen kuličky hrachu. Very Happy

K tvému... To by mě zajímalo co tvůj kamarád dělal, že mu sádrák ublížil??? Vem si, že je používají AS a ty nemají téměř žádnou ochranu obličeje, tak mi netvrď, že je to trhač končetin.... Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Frosty



Založen: 03. 01. 2008
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 9:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ze by to trhalo ruce to nevim. Znam pripad z AS kdy priletel do mistnosti sadrak, kluk se zvedal spadla mu zbran ohnul se pro ni, vybuch primo u ksichtu a pouze mu to lehce potrhalo jednu stranu obliceje, zdravotnik mu to vycistil, zalepil, ranenej si vzal kamuflazovou tubu, natrel naplast a jel dal, takze aby to trhalo ruce to nevim,nevim Wink
Maximalne nejaky potrhani (skrabance).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
hugataga



Založen: 31. 08. 2007
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 10:19 am    Předmět: Nerikam ze to trha ruce Odpovědět s citátem

Já neříkám že to trhá ruce, ale možnost tady je když to bouchne předčasně, že to tu ruku pěkně pochroumá..... píši zde pouze svůj názor tak mě nekamenujte Very Happy

sranda s tím je do té doby než se někomu něco stane, ale je to stejně může někoho přejet auto nebo se roztrhnout HP kevlarka když se s ní nešikovně třískne o kámen...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pyrus
Pohanský Pes | Site Host


Založen: 15. 04. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 3:31 pm    Předmět: sadra Odpovědět s citátem

nemam zkusenosti se sadrou ale pri destivem vikendu jsem prisel pri pokusech s obarvenou vazelinou ze dobry materialem by mohl byt jil. Hlavni jeho vyhody jsou ze nedela ostre strepiny ale zaroven bude tvorit velke kapicky ktere budou pri zasahu citit nevim jak resit obarveni ale kdyz bude stale vlhky tak nejakou barvou v nem. A jeste jeho cena je velice dobra.... Nemam zkusenosti co s nim udela petarda ale mam pocit ze asi nic moc proto by me zajimalo jake jine trhaviny pouzivate, pripadne ktere ne (-: Jo ten jil nesmi vyschnout a samozrejmne precedeni a bez kaminku.
_________________
-=pyrus=-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 4:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já osobně nedávno vyrobil dva prototypy hrachových granátů a předvedl je v našem týmu. Všichni spokojeni. Ranivost 0, zvukový efekt dostatečný a rozptyl hrášku vynikající. Navíc jak bylo napsáno výše, doba výroby velice krátká a jednoduchá.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pyrus
Pohanský Pes | Site Host


Založen: 15. 04. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 4:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a bylo ve vnitr petarda? a je to citi pres maskace? nechci aby bylo nejake dohadovani o zasahu proste chci aby to bylo regulerne citit pripadne i barvit
_________________
-=pyrus=-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SilverFox



Založen: 14. 02. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: út duben 22, 2008 5:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych se asi bál že mi to někdo hodí za krk Smile

edit: napadlo mě použít obarvenou želatinu nebo modelínu k označení Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rogan



Založen: 02. 12. 2007
Příspěvky: 419
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 1:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pyrus napsal:
a bylo ve vnitr petarda? a je to citi pres maskace? nechci aby bylo nejake dohadovani o zasahu proste chci aby to bylo regulerne citit pripadne i barvit


Jako rozbušku sem použil megu. Cítit to moc neni. Lehké ťuknutí. Spíš jde o pravidla. Pokud to padne do místnosti a někdo v ní je, tak je automaticky mrtvej. Venku už je to horší. Tam už by opravdu šlo o to, že by to ten člověk musel cítit. O barevné náplni ještě stále přemýšlim, ale zatim mě nenapadl žádný funkční mechanizmus.
_________________
V případě kteréhokoliv technického problému, odhoďte warp-jádro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
pyrus
Pohanský Pes | Site Host


Založen: 15. 04. 2008
Příspěvky: 4
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st duben 23, 2008 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Modelinu jsem planoval take ale napadl me jil ma podobne vlastnosti a je levnejsi a dal by se i v barevne vode obarvit, jedine co je nutne ho drzet v igelitovem sacku aby nevyschl a nebyli nebezpecne strepiny. A zelatinu nevim jakou pouzit vecina pouzitych latek se mi rozprskla na male kapicky takovy airosol ktery ani nebyl videt poradne na papire (rozmistil jsem kolem granatu byle papiry abych videl rozstrik) je to jako z rozprasovace, je to zpusobene velkou rychlosti vybuchu proto chci zkusit ten jil ma vetsi soudrznost a vetsi hustotu a zaroven neni tak nebezpecny.

jinak k tomu mechanizku zkousel jsem to s pytlickama zavarenyma v takove rulicky (o prumeru jako prst) a tema jsem obklopil naloz.
_________________
-=pyrus=-
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gomez



Založen: 30. 04. 2012
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út květen 01, 2012 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co třeba udělat 2 vrstvy do jedne dát megu a pak to obalit sádrou(nejakou slabsi vrstvou a pak do druhé dát barvu a tu znova obalit vrstvou sádry...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate