Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

REKONSTRUKCE WEBU
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 3:58 pm    Předmět: REKONSTRUKCE WEBU Odpovědět s citátem

Přátelé. Náš web za léta své existence poněkud zastaral. Některé věci přestaly fungovat (starší galerie, některé odkazy, kalendář akcí blbne), na některých zařízeních se zobrazuje blbě (ipady, netbooky), vypadá příšerně atd.

Už před několika lety jsem vytvořil pro Skida novou grafickou podobu a uspořádání webu, včetně loga některých nových vlastností. Bohužel Skid od té doby zmizel z komunity a výsledkem je, že web sice funguje, ale pomalu ale jistě vyhnívá. Vlastně vůbec netuším kdo je teď jeho majitelem, platí za jeho provoz a udržuje ho, kromě Jaroslava, který je jediný funkční admin o kterém vím.

Mám pocit, že pokud nechceme aby jednoho dne web skapal, chtělo by to možná něco podniknout a trochu ho zmodernizovat.

Házím do placu svůj grafický návrh, který je 3 roky starý (tenkrát to mělo být překvapúení k vánocům 2009 a od té doby mi to tu hnije), takže se dá určitě vylepšit.

CHtělo by to asi se domluvit kdo má teď web na krku, jestli vůbec může něco dělat a pokud je zde někdo, kdo dělá weby a byl by ochoten se do toho pustit, mohli bychom snad trochu vylepšit funkcionalitu, vzhled i komfort. I když je mi naprosto jasný, že to nebdue prdel.

Stejně tak bysme mohli možná i trochu potunit hosting (řekl bych, že nám možná dochází místo na discích, proto se serou galerie) a třeba zakomponovat i nějaký sociální sítě (kalendář akcí provázat s Facebookem, možnost odkazovat na akce na sociální sítě atd. Co vy na to? Najdou se nějací dobrovolníci ochotní do toho jít?


_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex


Naposledy upravil Hellboy dne so březen 31, 2012 4:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 4:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ti rád pomůžu, ale rovnou příznávám, že moje znalost tvorby webů je na úrovni HTML a CSS.
I když si říkám, že nějaká "mechanická" práce by se pro mě našla.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Napadají mě takové bezva featury jako třeba KRONIKA teamu/hráče, která by na stránce teamu/hráče ukazovala kterých akcí se tým/hráč zúčastnil, vypsala jejich komentáře k akcím a ukazovala fotky, které členové teamu uploadovali. Bylo by to parádní a přitom poměrně snadno realizovatelné, všechno v databázi webu je, kromě fotek, které se bohužel ztratily a doufejme, že se jen posrala databáze a na serveru pořád jsou.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rád bych pomohl funkci webu jakýmkoliv způsobem - nedávno jsem zrovna uvažoval a nějaké repasy apod. Jenže jsem se obával že má maličkost nepřitáhne komunitu pro užívání "cizích" stránek. Dokonce mám k dispoztici koncept, který už je plně funkční jen pro trošku jinak zaměřenou komunitu a tak jen stačí finální podoba.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nová podoba stránek a fora by byla určitě žádoucí, jenže je tu jeden obrovskej problém, je možné dosavadní databázi napasovat na nějaký nový web? Protože začínat znovu od nuly je trochu utopie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já myslím, že to možný je. Já na tom byl se Skidem domluvenej. To co tady vidíte je plánovanej facelift webu, kterej sme chtěli spustit v roce 2009 na vánoce. Jenže Skid to nestihnul a od tý doby jsem o něm neslyšel.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 7:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nehledě na to, že to tady chcípá, protože spousta věcí se přesunula na fejsbůk, což by opět šlo modernizací změnit, komentáře k akcím by šlo sdílet s facebookem, prostě to celý trošku líp provázat. Lidi by se mohli logovat pro komentování účtama ze soc. sítí... je mraky možností.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 8:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

import stare db do novyho systemu neni problem ... staci napsat sql prikaz kterej vezme data z jedny tabulky a da je do druhy podle nastavenych kryterii Smile nevim kolik je to tabulek ale zas toliky by se toho nezmenilo.

na starym webu mi vadi komentare k akcim atd .. vzdy jen jeden od hrace. to je spatne neda se reagovat.
naprosto spatne hodnoceni cehokoliv ...
napr 30 hlasu s prumerem 99% jsou tady min nez jeden 100%. proto by hodnoceni melo byt vymysleno lepe.
dale nedodrzovani pomeru stran u obrazku treba u zbrani. pritom je to v php sranda.

muzu asi s necim pomoct .. demam v html css php. mysql ajax javascript ...(posledni dva jen chvilku) nemam moc cas ale muzu pomoct napsat nejaky skripty nebo s konstrukci
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drupal systém stránek je moc dobrý a možná by se někdo našel kdo by v tom pracoval )částečně bych měl tip) - tento systém pak dovoluje i ne programátory "hrabat se v systému" a nebudem tolik závyslý na webmasterovi.
To platí ve větším počtu vkladačů článků nebo hlídačů spamových vložek jako vložení neexistující zbraně apod.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2012 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Redakčních systémů je povícero, ale nevýhoda je, že nejsou zadarmo a 90% věcí co potřebujeme nemají, zatímco 90% věcí co nepotřebujeme mají Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2012 5:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je, konecne Smile) kdysi jsem navrhoval aby se web presunul ke me na servery, docela me prekvapilo jak malo cele M-P.cz zabira mista..., ale nebylo to podle jaroslava nutne ( chtel jsem usetrit za provoz ). kazdopadne jestli se do toho nekdo pusti a dotahne to do konce, jsem i pro sesbirat nejake love jako odmenu, protoze co si budeme povidat, prace je to opravdu dost.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2012 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vypadá to dobře a rozhodně jsem pro nějakou aktualizaci Wink držím vám a vlastně nám všem palce a třeba to klapne Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2012 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No dneska jsem to trochu řešil s Jaroslavem a bohužel je to tak jak jsem si myslel - starší fotky jsou zdá se nenávratně v tahu, což je docela dost velká škoda a je to kvůli málo místa na serveru.

A taky to je varování co se může stát, když z jakýhokoli důvodu někdo nezaplatí hosting, tak se může stát, že jednoho krásnýho dne kliknete na bookmark a žádnej web nebude. Nebudou informace o akcích, nebudou fóra... To je poměrně reálná hrozba.

Nechat si předělat takhle velkej web za peníze by stálo odhadem aspoň 20 litrů. Což není málo, protože to je dost práce, ale na ruhou stranu, když by dalo 200 lidí kilo, je to doma.

Stejně tak hosting není moc drahej a kdyby se to udělalo, tak nebudou každý den mizet fotky z akcí pokaždý když někdo nahraje nový.

Možná by taky nebylo (a tohle se některým lidem asi líbit nebude) marný, zauvažovat o reklamě. Kdyby se sem dal jeden banner, možná by krásně zaplatil chod webu. Návštěvnost je tu slušná a PB krámy by možná měli zájem. Tenhle web má podle statistik 16.000 unikátních návštěvníků měsíčně a to je kurva hodně (pokud to není nějakej error).
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 6:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak, pokud by to bylo takhle samofinancovatelné, tak by se 2-3 reklamy skousnout dali, ale mělo by to být k tématu (paintballu) a ne reklama třeba na vložky a pod. Laughing
A nebudu chodit kolem horké kaše, kdo se teda ujme realizaze toho nového webu, ty Hellboyi?
Páč nemá cenu se tu dohadovat stilem, bylo by dobré, někdo by měl udělat atd.
Ten dotyčný by také vyčíslil nezbytné náklady a případný způsob fincování tohodle webu. A pak se o tom může třeba hlasovat, stejně jako kdysi o pravidlech.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 6:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pár webů jsem už udělal, i některé předělal, problém v tom, když se s tím bude zabývat někdo z nás: Ne vždy bude mít čas dělat něco zadarmo a řešit připomínky.
Myslím, že předělat web v jeho komplexnosti nebude zase až tak snadné a to vůbec nevím v čem je to napsané a jak složitá je databáze.
Rozhodně jsem pro aby se to zadalo "odborníkům", kteří by čas měli zaplacený a skutečně by se tím zabývali.
Myslím, že veřejná sbírka by měla šanci na úspěch. Ovšem vybrat vhodného člověka, kdo by provedl předělání, to bude oříšek. Rozhodně tomu fandím a rád pomůžu jako-li to bude možné.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 6:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nic než php, html s css a mysql to nebude
nebo sem si tady alespoň žádných ajaxáren nevšiml : )

hodně štěstí, když na tom ještě bude pracovat povícero lidí, budete ho potřebovat
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

reklama stačí na první straně, na foru nemá cenu(dělí se o reklamu v podpisech) A tak by nemusela vadit. Nebylo by marné že by bylo zpoplatněno členství na stránkách, např. tím 50,- na rok, to nikoho nezničí a bude to dokonalý hlídací pes na neaktivní účty. - to pak nám dá reklamu mimo stránky a stále půjde o nekomerční věc.
Stejně dříve nebo později by se někdo toho chopil, sám jsem nad tím než Hellboy rozpoutal diskusi uvažoval. Tak se může vytvořit realizační skupina pod vedením Helboye a mohla by se sejít a nejprve by proběhnout diskuse a "sepsat" nápady na chod (fyzicky někde se sejít)apod.
Rozhodně jsem proti všem možnejm automatům a jinejm "vychytávek", které když se rozeserou rozhodní na nějakou dobu web. Ruční hlídání je dle mě dobré převzít ze stávajícího webu i když to někomu může přijít těžkopádné.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 6:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zase neblaznete, vse zatim funguje, je to nutne do budoucnosti resit, to je jasne, ale neni nutne tady podlehat panice ... snazim se s tim neco udelat, aby aktivni lide mohli prispet k zlepseni funkci webu, urcite nedoporucuji zadnou partyzanstinu a nasilne prenaseni webu nekam jinam a jeho znovuzaplnovani
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 7:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery napsal:
Pár webů jsem už udělal, i některé předělal, problém v tom, když se s tím bude zabývat někdo z nás: Ne vždy bude mít čas dělat něco zadarmo a řešit připomínky.
.

si myslím že se najde dostatečný počet "nadšenců", kteří pohlídají obsah a kterému budou rozumět více než výrobce webu.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 8:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
zase neblaznete, vse zatim funguje, je to nutne do budoucnosti resit, to je jasne, ale neni nutne tady podlehat panice ... snazim se s tim neco udelat, aby aktivni lide mohli prispet k zlepseni funkci webu, urcite nedoporucuji zadnou partyzanstinu a nasilne prenaseni webu nekam jinam a jeho znovuzaplnovani


No to snad nikdo ani nechce začínat znovu od začátku, ale také se mě a také je vidět že i jiným, nelíbí jak postupně mizí staré fotky z galerie a jak se musí promazávat databáze, aby jsme se ještě někam vešli. Vzpomeň si jak jsi třeba smáznul nenávratně, naše privátní forum. Sice se tam dva roky už nepřispívalo, ale zase to byla jediná zaznamenaná historie našeho týmu a teď je nevratně pryč. Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 8:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tenhle problem bude existovat vzdy, je jen otazkou KDY bude prostor naplnen, protoze nenaplnitelny prostor proste z logiky veci neexistuje (alespon v podminkach planety zeme, pokud nechces expandovat na mars Laughing ) zakladni veci je v teto chvili kontrola nad ulozistem, ta chybi a tu je potreba ziskat, bez toho se stejne nikam nehneme..... reklama urcite neni cesta, kterou bychom se meli ubirat, to je pravdepodobnejsi nejaka dobrovolna platba tech, kteri komunitu tvori....
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 8:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

a nebo udelat os military paintball česke repubilky a udelat to formou clenskych prispevku Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
a nebo udelat os military paintball česke repubilky a udelat to formou clenskych prispevku Smile
ani to neni vylouceno
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 9:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No tomu se také nebráním, jen mi to vybírání příspěvků přišlo dost krkolomné a nevím jesli by nás jako uživatelů nezůstalo jen mizivé procento.
To by se pak mohlo hodně podepsat na rozmanitosti. Sice je pravda, že většina už byla asi napsána, ale nikdo z nás neví co ještě může přijít za revoluční nápady Wink

Jo a ještě k těm mizejícím fotkám, to je dost nepříjemný páč když si uvědomíš co dá práce ty fotografie do té galerie vždy naládovat a oni pak stejně bez náhrady zmizí tak snad bude lepší (a dost lidí už to dělá) dávat jen odkazy na jiné weby kde tohle "ztrácení" nehrozí. A tím je tenhle web zase o něco chudší.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

on ten web i chudne např. tím že min z 80% přihlašování na akce není nijak závazné (je neplatné) takže by měli dát ruku k dílu i sami pořadatelé a začít brát vážněji přihlašování akcí přes tento(nový) web a jen to propijit s komunikací velitelů týmů pro platby pořp. pro dodání počtů hráčů. (přece jenom stačí že se přihlásí tým a pod ním se může rozkliknout jací hráči)
Systém platby přes SMS není vůbec nijak náročný a může se naložit systém tak, že se bude platit až druhý rok působení (jde mi o to aby se to nováčkům co nejvíce zpřístupnilo, při úvítání na založení profilu a ihned žádost k platbě je trochu demotivující).
Profily týmů by se měli aktualizovat a sami admini, by měli "sondovat" důvěryhodnost dat aby vše bylo aktuální (např. profil týmů by měl dokonce aktualizovat svá fota nebo popisy, popř. počet hráčů). To vše samozřejmě jen pro MPB komunitu a zdarma (nedokážu si představit že popis Carbiny by nějaká firma dokázala zhodnotit jako důvěryhodná).
Já jsem například ochoten se tomu věnovat a myslím si že takto "ručně" by se tomu věnovali i další bez nároku čehokoliv.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mno tady si to někteří představujou jak hurvínek válku, už tu dokonce padají nápady (které nejsou úplně promyšlený)

takže utnu tuhle vášeň, než sem někteří začnou psát úplné kraviny (i přesto, že to právě teď vypadá jako úžasnej nápad)

ono totiž chybí jedna zásadní věc, kterou nikdo neřeší, vyjma hellboye, u kterého počítám, že člověk jeho formátu (tohle není žádný lezení do prdele, ale opravdová poklona před tím, co už hellboy dokázal) už má něco v hlavě/na papíře připravený.

tou věcí mám na mysli analýzu bez které se žádný projekt nerozhejbe, pro nezasvědcený, je to předem promyšlená cesta k úspěchu (když bude správnáSmile

potom se tu budou moci probírat nový potenciální funce, ale právě teď ani nevíte, zda se použije stávající db, nebo se udělá nová atp...

ps. jen prosím žádné RS typu joomla, drupal apod.... to je cesta do pekel
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1. Designu a návrhu funkčnosti se rád ujmu a v zásadě už jsem se ho ujal před třemi lety a nějakej měsíc s tím strávil. Pokud někdo nemá námitek, rád to udělám. Design co jsem sem hodil berte orientačně, o víkednu jsem to značně upravil a jde mi především o funkcionalitu a co největší uživatelskou hodnotu webu. Koneckonců o tom to je.

2. Cena hostingu - Jaroslave nemáš pravdu, že každá databáze dojde. Za 4000KC na rok se dá sehnat kompletní hosting s 51GB prostoru a maximem sluzeb. To může jeden banner vydělat za pár měsíců. Teď se odhadem pohybujeme v řádu pár giga. Za mnohem menší peníz (cca 2000/rok) se dá pořídit zcela vyhovující hosting.

3. Reklama - vzhledem k počtu návštěvníků webu si troufnu odhadnout, že bannery by mohly hodit klidně pár tisíc měsíčně a myslím, že zdejší shopy, army shopy atd. by mohly mít zájem. Zase to ale vyžaduje administraci a být papírově firma schopná fakturovat atd. Google reklama by v tomhle byla lepší a taky by pár stovek hodila.

4. Jsme proti povinným členským příspěvkům. To by znamenalo míň uživatelů a chcípání webu. Už teď je snažší uspořádat akci prostřednictvím kalendáře na facebooku. Naopak by bylo hezký jednou za rok udělat sbírku, nebo kdyby pořadatelé větších akcí dali nějakou kačku z každýho vleznýho na konto webu, díky kterýmu vlastně můžou fungovat. Kdyby každá velká akce dala pětikilo, je hosting zaplacenej na dva roky dopředu.

5. Co se realizace týká - web není náš, je původních Marklarů a všechny naše plány závisí na nich. Bylo by hezké, kdyby Skid a spol svolili k vytvoření nějakého sdružení a web mu věnovali, nebo prodali. To se ale stát nemusí. Co se naprogramování týká, Skid to umí dobře, jen na to neměl čas. Pokud bysme mu zaplatili, mohl by to udělat zase on.

6. Nejvhodnější forma zafinancování weby se mi jeví buď, že se toho chopí někdo dobrovolně a udělá to pro nehyboucí slávu, nebo že uděláme sbírku. Přispěvatele bych zveřejnil n v nějaké síni slávy a eventuelně jim nabídl nějaký bonusový obsah (u profilu by se zobrazovala nějaká medaile, mohli by nahrát víc obrázků, nebo si udělat hezčí profilovou fotku...)

7. Nový design webu vytvářím a k němu i dokumentaci jak by to mělo fungovat. Co nejdřív to sem hodím a můžeme to probrat.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vidíte, nezklamal Wink
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 9:54 am    Předmět: Odpovědět s citátem

BTW, včera když jsem napsal, že web by mohl přestat fungovat, tak mi minimálně doma asi na půl hodiny fungovat přeestal (cant connect databaze to web error). To bylo dost symbolický.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2012 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

JJ taky jsem to postřehl, jen jsem nad tím v duchu zajásal, páč jsem si naivně myslel, že už se dějí nějaké změny Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Návrhy a připomínky Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate