Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

BT TM15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GRNDL



Založen: 13. 10. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2011 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Taky bych hledal problém někde jinde než v baterkách.

Otázka je kde? Jediný symptom kdy nastávají preblémy je promrzlá baterka. Když se zahřeje, tak je vše zas ok a v teple nidy problémy nejsou. Můžu maximálně zkusit vyměnit dráty od baterky k boardu, nic jinýho mě nenapadá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
J.McG



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 32

PříspěvekZaslal: pá prosinec 23, 2011 7:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

moje výdrž baterie je cca 2000 výstřelů.Ono to žere baterku protože to musí otevírat solenoid a ten má asi velkou spotřebu.
Přešel jsem na tuto baterii za dobrou cenu a ani v loni v mrazech jsem nezpozoroval problém.

http://www.li-pol.cz/shop/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=112&category_id=11&option=com_virtuemart&Itemid=1
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GRNDL



Založen: 13. 10. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... přechod na dobíjecí baterie vyřešil spolehlivě problémy se zimou.

Ale nastala další zajímavost (nepříjemnost): TM-15ka mi začala střílet dvojvýstřely. Ať mám navolenou jakoukoliv pozici na selektoru, tak to na jeden výstřel vystřelí dvě kuličky. Ne míň, ne víc. Nějaký nápad, co s tím?

- board je originál
- board jsem zresetoval
- s triggerem jsem si zkusil pohrát
- magnet jsem zkontroloval

Dochází mi nápady a začíná mě to pěkně štvát...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 5:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GRNDL napsal:
Ale nastala další zajímavost (nepříjemnost): TM-15ka mi začala střílet dvojvýstřely. Ať mám navolenou jakoukoliv pozici na selektoru, tak to na jeden výstřel vystřelí dvě kuličky. Ne míň, ne víc. Nějaký nápad, co s tím?

Dochází mi nápady a začíná mě to pěkně štvát...

Zkus si ty baterky někde nechat změřit, podobné věci dělá ři nízkém napětí. Pár lidí má zkušenost, že se při slabší baterce střílí fullauto bez pojistky. Hledal bych to tam.
Fruhá varianta, lze vyzkoušet, nestřílí ti to jako mod response(Výstřel na stisk, výstřel na puštění spouště)??
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GRNDL



Založen: 13. 10. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: so březen 03, 2012 6:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dík za odpověď

- baterky jsem zkusil vyměnit hned (nedobíjecí nová energizerka z paralyzéru) - beze změny

- response... tohle mě nenapadlo, ale origo board tohle snad ani neumí, navíc jsem ho vyresetoval a za třetí to vystřelí dvě i když podržím spoušť zmáčknutou. A to i na ostatní módy, kdy by to mělo střílet jinak Sad

jo, dodatek - pokud zapnu zbraň bez oka (bez plynu a bez kulí) tak se chvá normálně. Zmáčknu- jednou klikne, zmáčknu třikrát - třikrát klikne napočtvrtý fullauto klik klik klik....

**************
po nějaké době
**************

Tak vyřešeno, nasraně jsem půl hodiny hledal v nabídce použitejch phenomů a přemejšlel, proč jsem vlastně místo phenoma pořídil tohle, pak jsem (dnes podruhé) provedl kompletní rozborku včetně kabeláže, rozpojení konektorů a vyjmutí magnetu. Pak světe div se, to najednou zase začalo fungovat. Tohle mi hlava nebere. Odpoledne v háji a nevím proč Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se baterek týče:

Pokud nenabíjecí, tak jedině pořádné typu Duracell (to používám)
Cokoli laciného nealkalického vydží asi tak hodinu.
Když dojde baterka (ta laciná), tak to většinou začne střílet full auto (nemá to dost šťávy, ale něco tam furt eště je).
Když dojde Duracellka, tak se otevře solenoid a vyfoukne to bombu
Na Syberce jsem neměl žádnej větší problém a to byla kláda jako prase. Měl jsem dvě baterky a začalo to svítit oranžově, ale střílelo to celej den na jednu.
Duracellka mi vydrží tak 2000 výstřelů za tepla.

Ty blbnutí při vybité baterce jsou jediný problém TM15. Je ale fakt, že na rozdíl od Phenomu a vysokotlaků musí baterka otevírat solenoid a to stojí logicky mnohem víc energie.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GRNDL



Založen: 13. 10. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po březen 05, 2012 3:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vaše komentáře ohledně baterek mě nahlodaly a včera jsem je venku za hry testoval. To co píšete je samozřejmě pravda a už jsem si to na vlastní kůži dřív ověřil. (naštěstí zatím bez vyfouknuté bomby). Dosud se mi slabá baterka projevovala výhradně fullautem a doprovodným oranžovým blikáním - repektive nejdřív nějakou dobu blikala oranžově a pak to začalo teprv střílet dávkou.

To co mě teď celou dobu mátlo byla skutečnost, že se nedostavilo oranžové blikání. Pořád se to tvářilo nabitě. A taky že to nebylo fullauto, ale dvojvýstřely, to jsem doteď taky nezažil. S vypnutýma očima se to chovalo normálně asi protože jsem to testoval doma v teple, zatímco střílet jsem šel ven...

Trochu jsem probral baterky v krabici s odpadem a zjistil, že je to jen u GP ultra (plus) - takový ty zlatý. Ostatní se chovají standardně (board začne oranžově blikat).

Hlavně že je vyřešeno a dá se zase hrát Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 9:47 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ma teorie ohledne tm15a hlavne jejiho boaradu/souvisi to dle meho i s baterkama / je ze, jelikoz jsem mel jednu z prvnich varek tm 15 a byla tam verze boardu XY/musim se kouknout a doplnim - myslim ze hellboy ma stejnou/ tak ta dela prave paseku s pepinanim na full auto pri vybite baterce a hlavne vyfouknuti lahve. kolega ma novejsi verzi boardu a jedine co dela je pri vybite baterce full auto ale nikdy jeste nevyfoukla. Dle meho i baterku zral board a solenoid vice nez muj soucasny board. Osobne jsem vyresil APE boardem.Ac jsem byl hr a taky jak vysel jsem jej koupil a musel reklamovat nebot na nem bylo dost BUGu ale ted mam novou verzi a zatim slape jak hodinky a nepocituji zadne vedlejsi ucinky Full auto ci vyfouknuti lahve ci rychle vybiti baterky. Baterie pouzivam z prace obyc alkalicke NONAME.Jeste pro uprasneni ac mam obe verze solenoidu V1 i V2 tak je tam ted dan V1 a bez problemu . drive jsem prisuzoval vypousteni vzduchu z lahve prave solenoidu V2 . ted s novym boardem jej tam zkusim dat znova. tak me napada HEllboy jakou mas verzi ty?
Jeste jedna zajimavost . koupil jsem pro zkousku BOSS TM BOLT odkaz
http://www.bosspaintballproducts.com/BT%20PARTS.htm
po vybornych recenzich na nej a musim rict ze mam ted nastavenou tm15 na 180psi regulator a FPS mam cca 320 a strili to dobre.

Co se tyka dvojvystrelu to je divne jsem se nesetkal a je to vystrel jako ze "ta ta " nebo Ta s dvema kulickama najednou ? napada me jedine magnet spatne nastaven na spousti . jestli vis kde hledat. .
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 11:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TAUNUS: Mam solenoid V2, ale vyfouklo se mi to jednou i s jednickou.

Jinak teda APE board už je v cajku a muzu koupit? A je APE voděodolnej, nebo ne?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GRNDL



Založen: 13. 10. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taunus napsal:
Co se tyka dvojvystrelu to je divne jsem se nesetkal a je to vystrel jako ze "ta ta " nebo Ta s dvema kulickama najednou ? napada me jedine magnet spatne nastaven na spousti . jestli vis kde hledat. .


Dělalo to (/dělá to) TA-TA.... kuličky šly hezky obě do stejného místa. Prostě dva regulérní výstřely.

- Magnet jsem kontroloval/šteloval
- Zbraň má S/N kolem 7400 (takže asi novější board)
- Selonoid V2

Spíš mi to přijde jako nějaký bug v boardu projevující se v kombinaci s určitými bateriemi které jsou slabé, ale nevyhodnocuje je jako slabé...

Jinak baterky to žere celkem slušně, tak 2000 výstřelů na jedno jakou.

APE board mám v plánu (+ double trigger), čekám až budou APE zase skladem. Kdyby někdo objednával, klidně se podělím o poštovné.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2012 8:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GRNDL:to vypada asi na board me nic jineho teda nenapada. co by to mohlo delat. leda jestli mas moznost od nekoho pujcit board na vyzkouseni abys eliminoval ze je to board.
pokud by to byl opravdu board tak neni problem ho poslat do usa a oni to opravi nebo spise poslou novej .
zkusenosti s nima mam dost a nebyl nikdy problem .

To hellboy: jj ted uz je APE board v pohode. nepocituji zadne problemy co byli na zacatku . ba naopak me prekvapil. i nastavovanim .
zatim mohu doporucit .
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GRNDL



Založen: 13. 10. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 3:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

TAUNUS: možnost zapůjčení momentálně nemám, ale co, střílet se s tím dá. Případnou reklamaci budu řešit, až když budu mít nový board...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malda



Založen: 31. 01. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravíčko, rád bych se zeptal, zda je možné nastavit větší tlak na spoušti. Spoušť jde strašně lehce, čož nepovažuju za úplně optimální.

Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

buď si přihni pérko na spoušti ve tvaru U a ještě můžeš i tím spodním červíkem na spoušti to přitvrdit....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2012 9:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja si tam dal pruzinku aby to bylo tvdrsi . taky se me to nezamlouvalo
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Malda



Založen: 31. 01. 2007
Příspěvky: 9
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 9:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2012 9:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

jj ta spoust je nezvyk ... malda jinak gratulace k novy flinte a at slouzi !
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: ne březen 25, 2012 11:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele, bizarní problém - koupil jsem Cobra hadici, která je vylepšená verze slidechecku, dá se odpojit a zůstává natlakovaná atd. Všechno super až na to, že když jí natlakovanou připojím k VYPNUTÝ TM, tak to vystřelí...

WTF?!

Co to je za haluz? Vymaloval jsem sobě a Mastodontovi auto Smile

Jediný co mě napadá je, že ten tlak tam vlítne tak tychle a prudce, že to přetlačí solenoid a ballstopper. Někdo jinej nějakej nápad?
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 7:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
... když jí natlakovanou připojím k VYPNUTÝ TM, tak to vystřelí...


S Phenomem jsem narazil na to samé, takže jsem za amatéra, kterému to střílí i na mrtvolišti... Razz
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2012 7:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nejste sami . kdyz jsem pouzival hadici tak mi to taky udelalo na tm15 v kombinaci vysokotlaka lahev a hadice. s nizkotlaka lahev to neudelala. takze je to urcite v tlaku co tam vletne a regulator to nezvladne zadrzet zrejme,
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SynysterGates



Založen: 31. 08. 2010
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 7:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec. Uvažuju nad změnou hlavně. Mám verzi s Apexem a ta se mi zdá dost hlučná a mohla by být přesnější. Mám 2 adepty. Dye Ultralite nebo Flasc z USA. UL můžu mít použitou za 1500Kč, ten Flasc vyjde tak na 1000Kč max. Radši bych vzal UL, protože se mi nechce čekat týdny než Flasc doputuje z USA, nadruhou stranu jsem na Flasc slyšel samé pozitivum, nicméně na UL taky. Takže nevím. Ta origo hlaveň není tak hrozná, jenže přeci jen je to stock barrel a chtěl bych zkusit už pořádné hlavně. Nějaké rady? Smile

BTW : taky mi to samo vystřelí jakmile zapnu slidecheck. Ale jen to plkne a kulička se vykutálí z hlavně.
_________________
ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gauss



Založen: 06. 09. 2011
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po duben 16, 2012 10:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SynysterGates napsal:
Zdarec. Uvažuju nad změnou hlavně. Mám verzi s Apexem a ta se mi zdá dost hlučná a mohla by být přesnější. Mám 2 adepty. Dye Ultralite nebo Flasc z USA. UL můžu mít použitou za 1500Kč, ten Flasc vyjde tak na 1000Kč max. Radši bych vzal UL, protože se mi nechce čekat týdny než Flasc doputuje z USA, nadruhou stranu jsem na Flasc slyšel samé pozitivum, nicméně na UL taky. Takže nevím. Ta origo hlaveň není tak hrozná, jenže přeci jen je to stock barrel a chtěl bych zkusit už pořádné hlavně. Nějaké rady? Smile

BTW : taky mi to samo vystřelí jakmile zapnu slidecheck. Ale jen to plkne a kulička se vykutálí z hlavně.


mam jak flasc tak UL a muzu rict ze flasc je peknej shit a UL je proste best (jako vsechno od Dye) zvolis-li spravnej boresize oproti kulim co pouzivas tak te TMko odmeni.... uvidis Very Happy

btw: navzdory tomu co tu hodne lidi tvrdi se to s origo hlavni neda vubec porovnavat (natoz s tou trubkou co je u ty tvy limitovany edice)
_________________
Svobodu bandaskám!
a smrt military paintballu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út duben 17, 2012 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Flasc je domácí výroba. Dva kusy co jsem měl byly oba dva vevnitř poškrábaný. Výhoda je ta jeho variabilita, u CQB tichost atd. ale zázrak to jinak není.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SynysterGates



Založen: 31. 08. 2010
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To jsem nevěděl, že flasc je domácí výroba.

Jinak koupil jsem tu UL a nějak moc spokojený nejsem. Plus minus stejné jako ta Apexka. Chce to asi zkusit jiné kuličky.
_________________
ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 4:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SynysterGates napsal:
To jsem nevěděl, že flasc je domácí výroba.

Jinak koupil jsem tu UL a nějak moc spokojený nejsem. Plus minus stejné jako ta Apexka. Chce to asi zkusit jiné kuličky.

Nebo průměr
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 4:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

J8 za sebe teda musím řít, že když jsem měl defaultní hlaveň TM a 12 palců FLASC s nástavcem a prvním apexem, tak ten Flasc s Apexem byl možná přesnější než defaultní hlaveň. Teď mám 14 palců Apex2 (mám uřízlý předpažbí, tak nekupujte pokud nemáte Smile a tak nějak mě to žíly netrhá a přijde mi to uspokojivý.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SynysterGates



Založen: 31. 08. 2010
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 5:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám právě taky Apex 2, ale 9". Ale s Apexem jsem se nemohl nějak domluvit, tak jsem to vykuchal a mám to už jen jako atrapu tlumiče. Vcelku jsem byl spokojený s přesností, jenže mě to pořád lákalo ta UL za takovou cenu. Ale to zlepšení moc není. Ještě si musím sehnat chronometr a pak při stejném FPS porovnat obě hlavně. Přijehorším tu UL pustím dál.
_________________
ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gauss



Založen: 06. 09. 2011
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SynysterGates napsal:
Já mám právě taky Apex 2, ale 9". Ale s Apexem jsem se nemohl nějak domluvit, tak jsem to vykuchal a mám to už jen jako atrapu tlumiče. Vcelku jsem byl spokojený s přesností, jenže mě to pořád lákalo ta UL za takovou cenu. Ale to zlepšení moc není. Ještě si musím sehnat chronometr a pak při stejném FPS porovnat obě hlavně. Přijehorším tu UL pustím dál.



cos to koupil? jakej mas boresize? jaky pouzivas kule? poladil sis to?

ehh, vy ste umělci... Very Happy to snad ani neni možný. prej moc zlepseni to neni Laughing

ted sem ji skusil na ty LE edici.. slape jak hodiny. jediny minus je, ze to na ni vypada pekne nahovno..

BTW: je nutny mit top kule a sladit boresize (musis koupit kule podle toho zadku ty hlavne, aby tam sli presne! jinak to samozrejme degradujes na uplne obyc hlaven...

vysledky:

-o tretinu nizssi spotreba pri 300fps (predtim abych dosahl 300fps jsem musel mit ten sroub vysroubovanej temer az k tomu tesneni, a vetsi rychlosti nez 300 mi dosahnout ani neslo) ted to da 350
-mnohem lepsi konzistence fps
-na 20-25m strilim na spicku boty vykukujici z krytu...
_________________
Svobodu bandaskám!
a smrt military paintballu


Naposledy upravil Gauss dne čt duben 19, 2012 8:12 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SynysterGates



Založen: 31. 08. 2010
Příspěvky: 121

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fin mám 688 a kule mám momentálně PBS Premium Winter a kulička je podle mě akorát na ten fin. Ještě se s tím pohraju.
_________________
ŽABÍ CREW
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gauss



Založen: 06. 09. 2011
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: čt duben 19, 2012 8:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SynysterGates napsal:
Fin mám 688 a kule mám momentálně PBS Premium Winter a kulička je podle mě akorát na ten fin. Ještě se s tím pohraju.


takze kdyz ji das dozadu tak tam zustane a kdyz do toho fouknes tak krasne vyleti? (tak by to melo vypadat)

kule co mas taky nejsou uplne spatny... to by melo fungovat

(kazdopadne bych skusil premium + letni) akorat to co ted maj skladem v PBS je vsechno na .684ku a marbalizery ji dokonce propadavaj Very Happy
_________________
Svobodu bandaskám!
a smrt military paintballu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14  Další
Strana 11 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate