Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Bombička 88g CO2

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Martysto



Založen: 06. 07. 2010
Příspěvky: 74
Bydliště: Mrákotín /Vysočina/

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 12:00 am    Předmět: Bombička 88g CO2 Odpovědět s citátem

Ahoj, používáte je někdo? Je to docela drahá sranda, ale na zapasování do pažby to má ideální velikost. Napadlo mne, předělat jí na plnící. Už to dělají nějací poláci, ale sou drazí a navíc to jejich řešení mi přijde nebezpečný.
Mám zhruba v hlavě jak na to, jen mi chybí ta bombička. Pokud by někdo nějakou plonkovou prázdnou měl, byl bych za ní rád.
_________________
smartys - FALCON painball team

Tvůj přítel v boji je velice důležitý, dává to nepříteli možnost vystřelit i na někoho jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 8:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Protože asi vím na jakou flintu to chceš používat, mám k tomu pár postřehů. Jsem jeden z těch co je znovu plní a hraje s nimi, není to úplně bez nebezpečí, ale za dva roky provozu jsem s tím neměl žádný výrazný problém. Jen při použití originální redukce kterou k tomu běžně prodávají je plnění zdlouhavé a ne zrovna snadné (musím bombičku pořádně podchladit a pak poslouchat jestli do ní ještě proudí plyn) a někdy to trvá 3-4 minuty. pak se mi u nových a neopotřebovaných redukcí stávalo, že zezačátku netěsnit ten pin a trvalo to po několik naplnění než si těsnění "sedla".
Kapacita té bombičky mi dává u karabiny možnost vystřelit cca 100x, ale to se může lišit podle polohy v jaké bude ke zbrani připevněna (já jí mám vodorovně takže z ní odchází tekuté CO a spotřeba je o dost vyšší)
Jinak na Karabinu jak jí máš ty jsou vhodnější (z hlediska funkčnosti, z dekoračnícho je to na každém jak mu co vyhovuje) požívat lahve 5OZ, 7OZ nebo 9OZ bez antisifonu to pak dosahuje asi nejlepších výsledků Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martysto



Založen: 06. 07. 2010
Příspěvky: 74
Bydliště: Mrákotín /Vysočina/

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

5 oz by sice byla fajn, jenže kapacita je jen o něco větší než ta bombička, ale cena mnohonásobně větší a to i v případě nutnosti zakoupit ty redukce.
Pro začátek si to nechám na klasickou láhev. Ale chci to mít nejen funkční ale i hezký Cool takže tuhle myšlenku neopustím jen tak.
Karabina se ke mně ještě nedostala, ale plány už mám velký.
_________________
smartys - FALCON painball team

Tvůj přítel v boji je velice důležitý, dává to nepříteli možnost vystřelit i na někoho jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 10:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No ty možnosti jinejch lahví jsem psal hlavně, protože to vedení plynu co jsem ti tam udělal moc s nějakou další úpravou na reálnější pažbu nepočítá (jedině že by jsi tu lahev udělal do tvaru pažby. A ty lahve 7OZ a 9OZ jsou stejného průměru jako ta 5OZ jen jsou adekvátně delší. Teda ta 9OZ musí být ta stará ocelová, hliníková je o něco větší na průměru. Jejich cena je poměrně nízká.
Tak oprava, běžně je dostupná již jen ta 9OZ hliníková, ale zase je za slušný prachy
http://www.paintballshop.cz/zbozi/6747-9oz-aluminium--tank-with-pin-valve
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 12:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no já mám ty malí lahve doma s přechodkou na normální ventil jen se musí přeříznout na trubkový zavit a fungovali dobře ale je to delší a jinak já přešel na kivety vejde se do ní 200gramů ale váží celkově 700gramua to už je znát na ten předek a jinak kluci maj všude devítky ale ve předu tam dílka nevadí http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=zbrane&rid=661&pic=7 a jinak ta horní flinta je udělaná celá od znova z carbiny celí tělo noví i s hlavní
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ŠOTEK



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 223
Bydliště: Forest

PříspěvekZaslal: so březen 10, 2012 7:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je poznat kde jsou šikovné ručičky,pěkné Venco. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 12:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zas tak vyjímečný to není jen jsme chtěli něco funkčního a bába si stím trošku vyhrál ve škole jen za cenu matroše ale řikal že to byl vomrd jak prase dělal to tejden hlaven dělal výstružníkem ze dvou stran ale funguje nám zatím všechno
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate