Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Pro Carbine
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 23, 24, 25  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: st únor 15, 2012 7:17 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Nebyla by nějaká na prodej, zde mezi vámi? Já sám mám, ale přítelkyně by chtěla taky.
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2012 11:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

nebo neměl by někdo doma přebytečný tělo?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2012 10:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://aukro.cz/tippmann-pro-carbine-i2179128528.html tady ji máš na aukru
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2012 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no a prodavajici je koyot z forestu
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 9:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím pánové,
tak jsem úspěšně vyměnil 68 carbina 2 jehl. valve za pro carbine valve, šlapalo to super (dneska asi 300 střel) ale nechal jsem flašku na zbrani s tlakem a teď když sleduji House tak mne to začalo syčet.. jde to z jehly, jde to jen předkem...
Nevíte co s tím, asi to bude těsnění ve valve což ? Dík....
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 9:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

vypadá to na to mini těsnění na spodku valve odkud jde co do lahve.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2012 10:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebo to nesnáší House. Very Happy
_________________
Nordic Area
www.greenpop.org
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Cesar77



Založen: 20. 02. 2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 4:03 pm    Předmět: Info Odpovědět s citátem

Chci se zeptat co je na tý zbrani tak užasnýho nebo dobrýho že to máte skoro všichni(nebo aspon většina hráču co se řadí mezi elitu). Mě tady každej u nás tvrdí nízko tlak nizko tlak nejlepší a hlavně na vzduch.

Ale tedka když jsem viděl že každej druhej ze známějších týmu má karabinu s co2 tak to asi nebude jen tak aby jste si ztížily hru, nebo se pletu?

Tedka jsem koukal že jsou asi na prodej 3ks mám Sp-1 jsem s ní v celku spokojenej ale už je to zase hadice na záda atd. tady máte bombu na zbrani a celkově nebude asi zase tak težká.

Tak mě právě zajímá včem je to její kouzlo přeci to není jenom o tom hele on má carabinu to je cool.

Díkes rád se poučím.
_________________
Cesar
[N.A.R.] Nasrat a Rozmazat
Není důležité zučastnit se, ale vyhrát Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejsem tedy žádná elita jen si jdu prostě občas zastřílet a jsem rád když se nemusim s ničim trápit mam kvér relativně lehkej a hlavně přesnej předělal sem si lahev místo pažby používam CO2 hlaveň marksman s 683finem a je to přesnější nebo alespoň stejně přesný ale hlavně spolehlivější než vše co sem předtim měl od MR1 přez A5 až po nízkotlakou SP1 a nejvíc mi to padlo do ruky a byl sem udivenej z úžasnýho zpracování protože mam rád když je něco dělaný pěkně a fortelně. Toť můj názor na tudle bouchačku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 4:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

asi bych psal co už tady napsaný je..zkus se podivat od první stránky
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 5:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak, spolehlivej kvér. Kamoš teď koupil jednu starou karabinu. Byli jsme ji zkoušet. Jen tak na rychlo, základní hlaveň, kule nic moc a bez ladění hned padesát metrů rovná střela.
Prostě je to nesmrtelná trubka, na které kromě drobností, které způsobí čas nic neřešíš. Dojedeš dom po hře, hodíš do skříně a když jedeš na další akci tak víš, že na 100% ti bude střílet.
Kámoš hraje s Pro Carbine a Pro Lite už asi od roku 1996 a stále ty samí kvéry a lítaj jak o život.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 6:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

podle mě je to jedno ze specifik českýho paintballu. pro carbine těžko ovlivní kolísání tlaku z co2 lahve a popravdě i spyder xtra můžu po roce vzít a můžu se spolehnout že mi to bude střílet. To samé MR1 nebo phenom. Nevím proč by to po roce v regále nestřílelo...

takže hlavně "cool feeling" a víra v duchy Smile

kdyby to umělo fullauto a boční podávání tak si to taky klidně pořídím. Takto je to pořád bouchačka z 1. světové a já hraju rád přítomnost nebo klidně "sci-fi".

Toť názor člověka z "druhé strany".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 7:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na každé akci vidím borce drápat se ve zbraních za 10 000Kč a víc. Karabiniéra jsem neviděl nikdy ani jednoho Wink Nikdy jsem neviděl karabiniéra, že by řešil praskání kulí a podobný věci. Samozřejmě každý má svůj oblibéný kvér, nikomu nic neberu, ale děsím se dne, kdy se všechny karabiny rozpadnou a co pak koupit? Very Happy
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 7:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Žádný "cool feeling", žádná víra v duchy...

Carbina není nejpřesnější, není nejrychlejší ani není nejhezčí.

Jako každý jiný značkovač má svoje unikátní specifika, která někomu přijdou natolik výhodná, že Carbinu upřednostní nad ostatními.

Prostě je extrémně jednoduchá, lehká, skladná, flexibilní a velmi, velmi kvalitně vyrobená.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 7:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No to je krásně shrnutý,opravdu. Nic víc netřeba dodávat. Jen jedna věc. Karabina ale nejhezčí je Wink Very Happy
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 8:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
podle mě je to jedno ze specifik českýho paintballu. pro carbine těžko ovlivní kolísání tlaku z co2 lahve a popravdě i spyder xtra můžu po roce vzít a můžu se spolehnout že mi to bude střílet. To samé MR1 nebo phenom. Nevím proč by to po roce v regále nestřílelo...

takže hlavně "cool feeling" a víra v duchy Smile

kdyby to umělo fullauto a boční podávání tak si to taky klidně pořídím. Takto je to pořád bouchačka z 1. světové a já hraju rád přítomnost nebo klidně "sci-fi".

Toť názor člověka z "druhé strany".

Tak si vem svůj nízkotlak já si vemu svojí carabinu předělanou Žoldáky na spodní podávání a můžem to zkusit.
Budem na tom zhruba stejně jen s tím rozdílem že mě nedojdou baterky a neposere se oko a jiný věci.Hrál sem s SP-8 výsledky vynikající,údržba značná a plasty se rozpadly.Neznám spyder který dostřelí tak daleko jako carabina ovšem je třeba říci že je dost značkovačů které se jí v dostřelu a přesnosti vyrovnají i jí překonají, ovšem za cenu nutnosti mít elektriku a neustále něco hlídat většinou proto hrajeme s carabinami -Jednoduchost,spolehlivost to jsou vlastnosti které očekávám a na které sázím a ty mi v současné době dává jen carabina.
P:S.Není všemocná ale mam ji rád Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matfit



Založen: 18. 07. 2009
Příspěvky: 111

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 8:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zlatá slova
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 9:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Že se Bohůšu necháte tím nýmandem co střílí jen pro efekt videa vyhecovat Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hehehe tak když se mi zdá něco nakřivo vlevo, tak napíšu něco nakřivo vpravo....

- v boji ten reálný efekt/výkon použité zbraně nese jenom X procent celkového výsledku, takže to nějak více neřeším.

- klidně tu může vzniknout kategorie her se spodním podáváním. Když ty hry budou dobré tak koupím něco se spodním a přízpůsobím se....

- pokud ale někdo na základě vašich rad koupí pro carbine - vlastně bez dvouleté záruky a nutnosti to ještě nějak soustružnicky popravit, tak nemusí být úplně spokojený a podle mě bude spíše rozčarovaný.... toť vše.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 9:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:

- pokud ale někdo na základě vašich rad koupí pro carbine - vlastně bez dvouleté záruky a nutnosti to ještě nějak soustružnicky popravit...

A na tohle si přišel jak? Protože se pořád bavíme o klasické Karabině ne o té překopané co má Bobouš.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

napíšu si něco svého, zkusil jsem a opravoval různé zbraně Spydery, DYE, SP-1, Tippmann, Milsig, rap4, tiberius ...
za sebe můžu říct, že carbina je prostě unikát, který svojí spolehlivostí nemá konkurenci (minimum o-kroužků, perfektní provedení)
střelecké vlastnosti jsou taky hodně dobrý, dá se dosáhnout výsledků, jako s málo zbraněma (existují lepší)
vzhled neřeším, to si umí každý posoudit sám
její jedna nevýho může být gravitační zásobník (někomu může vadit)
používam na spodek, takže tohle

pro F3, jestli jsi jí nikdy nerozebral a nepoužíval, nikdy nepochopíš jeho přednosti, proto mi přijdou tvé poznámky mimo
pokud nebudeš chtít nějaké úpravy, tak soustružníka nebudeš potřebovat (pokud nekoupíš nějaký nefunkční šrot)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cesar77



Založen: 20. 02. 2011
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: st březen 28, 2012 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No asi si budu muset na nějáký akci tu karabinu pujčit do ruky... teda jestli mi někdo ten archivní kousek pujčí... ale zbraň musí bejt kurva držák když jsem viděl jak s ní v Mimoni můj velitel(Mastodont) jebnul o zem a zůstala v celku Very Happy(to jsem asi neměl říkat Very Happy) Já už bych asi zbíral kousky zbraně :DDDD
_________________
Cesar
[N.A.R.] Nasrat a Rozmazat
Není důležité zučastnit se, ale vyhrát Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 5:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To mi určitě jen vypadla Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 5:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
hehehe tak když se mi zdá něco nakřivo vlevo, tak napíšu něco nakřivo vpravo....

- v boji ten reálný efekt/výkon použité zbraně nese jenom X procent celkového výsledku, takže to nějak více neřeším.

- klidně tu může vzniknout kategorie her se spodním podáváním. Když ty hry budou dobré tak koupím něco se spodním a přízpůsobím se....

- pokud ale někdo na základě vašich rad koupí pro carbine - vlastně bez dvouleté záruky a nutnosti to ještě nějak soustružnicky popravit, tak nemusí být úplně spokojený a podle mě bude spíše rozčarovaný.... toť vše.

No právě o to de že carabina moje nejstarší je z první výrobní serie střílí porád a záruka je tedy irelevantní.
A pořídil sem si jednu upravenou na spodek protože tak chci hrát a spolehlivý značkovač na spodek prostě chybí na trhu. Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 6:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

hrál jsem se spiderem pár roků, pak asi 4 roky s A5tkou na elektriku vytunil jsem si střeva snad co se dalo + vylapoval vnitřek a musím říct že střílela velice dobře. Avšak na LV2010 jsem byl za kreténa - když během deště mi samovolně střílela a tam jsem poprvé zjistil že mít "pěknou" elektriku je totální kravina (ještě těžkou) . A5tka a tedy i F3jková X7 je tak dobrá pro Woodsball a komerční hřiště - či velkých her typu D-day apod.
Od doby kdy jsem si pořídil Carbine jsem oprášil A5tku jen jednou - dal jsem si jí na záda pro případ kdybych vstupoval do budovy na F2 u buldoků - opět jsem nepoužil.
Myslím že záleží hodně co chce člověk hrát a podle toho se zařídit i s výběrem zbraní. Nechci vypadat jako fanatik, ale dlouho si nebudu pořizovat jinej gun - to by se opravdu museli radikálně změnit pravidla MPB na větší střílečku.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 11:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

PB se věnuji od roku 1993 kdy jsem měl i hřiště,rukama mě od té doby prošlo rukama spousta gunů.Na druhou stranu vámi tolik vychvalovaná Carbina, pokud jsem na nějaké akci, tak pokaždé někomu syčí, nebo s ní něco řeší,a zase tak zatracované Milsigy šlapou jak hodinky nemluvě o elektrikách,A5tkách atd...Je to vždycky o tom jak se kdo o gun stará ,řeči že po akci strčím gun do skříně a za měsíc bez údržby vytáhnu a hraju, a tak pořád dokola beru fakt s úsměvem, hlavně pokud jedete na CO ...Je to jak s autem pokud budu jen jezdit a srát na všechno, tak taky brzo dojedu je otázka za jak dlouho....
Jinak z těch "historických" gunů je podle mě nejlepší autococker - zavřený závěr, super dostřel,kvalita zpracování a dělal se i military verzi, sám ho mám a každý je překvapený jak to šlape a střílí ....Mám spoustu gunů, vytuněnou A5,BT Delta,Tacamo předělaný na LK,Milsiga elite, T9 Ranger,Autococker SR,atd, ale nejlíp ze všech mi šlape a střílí TM15 s novým boardem a ripklipem,mám ji 2 rok, jednoduchost provedení nemá chybu ,vysypat se může jen board nebo solenoid,po každé větší akci nebo tisíc kulí ji ale vyčistím a namažu. Baterky žádný problém, jedna je v létě na 10- 15hodin hraní a druhá rezervní je v zásobníku výměna 10s....Nikdy mě nenechala ve štychu, pouze řeším kvalitu a velikost kulí jako všichni tady..... U Carbiny vidím jedině výhodu v jednoduchosti konstrukce,kvalita zpracování, možnost ji přehulit na úsťovce , nevýhody gravitační zásobník,ne zrovna moc military vzhled(vypadá jak svářečka...), a na Woodsbal a speed, akcich pomalejší střelba.Všechno je to ale o tom co komu padne do ruky, jak se mu s tím hraje a hlavně co hraje!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mam carbine asi rok ale predtim uz jsem ji jednou mel cca 5 let ... debil jsem ji tenkrat vymenil za A5 .. u carbine jsem vzdy jen shodil kladivo aby netrpela przina a natlakova na sla do skrine .. vzdy pri doplneni lahve sjem kapnul kapku pb oleje do asa a to bylo vse .. pokud jsem s ni neflaknul do pisku tak jsem ji cistit nikdy ani memusel a slapala jak ma .. ta moje nova byla vycistena o promazana naposled pred rokem kdyz sjem ji koupil od ty doby slape jak hodinky a ostatni zbrane se vali doma (viz muj podpis)
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ŠOTEK



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 223
Bydliště: Forest

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 5:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám A5 6let,porvé jsem jí rozdělal po dvou letech a stále jede jako drak.Pro carbinu jsem mněl také,zbranˇ je to spolehlivá.Je to kus lešenové trupky,která nikdy nesklame.Jednoduchost je prostě super.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tak to tedy snad ne. Já jsem ještě syčící karabinu neviděl. Měl jsem jednou malý problém způsobený neoroginálním provizorním těsněním, ale to mi lehce odstranil velký karabiniér Rajko. Mám hodně starou karabinu tři roky ji vlastním já a opravdu nic neřeším. Když jedu na hru, vím že na 100% budu střílet. Jsem k ní nekritický protože jsem byl karabiniérem vychováván v devadesátých letech Wink
Rolos 2: malá otázka na závěr. Neznáš Kamila ze Svitávky?
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt březen 29, 2012 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Burnes bohužel neznám, ve Svitavách bydlím 5tým rokem a snažil jsem se z okolí Svitav posbírat do týmu všechny lidi co hrajou PB..... Jsem rodák z Moravské Třebové, kde jsme se 2 kamoši měli v roce 1993 hřiště, zúčastnili jsme se tehdy i 1. mistrovství republiky v PGP, kde jsme tehdy jako kluci z dědiny v "teplácích"vyklepli na hlavu URNU ,jo to byly časy...

To syčení jsem slyšel před 3týdny na tréningu se spřáteleným týmem a i jsem si z ní střelil a Viktor v základu střílí líp a to byla čerstvě koupený základní kousek.....a většinou ty problémy byly na nějakých tréningách a problém měli mladí a noví hráči....Je fakt že na velkých akcích kam jezdíte vy zkušení hráči problémy s Carbinama nejsou, ale chudaci kluci co si choděj střílet za dědinu jsou z toho pak docela neštastní a rozčarovaní když si Carbinu koupí a není to co čekaly,ale naštěstí se vždy najde někdo zkušený kdo jim to dá do kupy....
Nechci kritizovat a po přečtení tohoto fóra nabydou hlavně noví hráči dojem, že nic lepšího není a když si Carbinu koupí, tak hned budou in hráči a ostřelovači, před kterejma každej padne na zadek, ale to už tady nikdo nepíše že v základu (jako skoro každý gun) to střílí stejně, možná o trochu líp než ten zmiňovaný Viktor za litřík a je potřeba ji vytunit a v první řadě koupit kloudnou hlaveň, a aby to vypadalo tak udělat vedení CO do pažby atd., což bude stát další kačáky navíc....A cena za jakou se tady v ČR v základu dáví(4000) se mi za tento old gun zdá hodně nepřiměřená, ale kšeft je kšeft...
Pro zajímavost potunil jsem a komletně upravil co to šlo obyč Sonika s delrin boltem na půjčování a dal mu kloudnou hlaveň s finem a taky každej mrká jak dokáže taková šitka chodit...
Závěrem - kdo trochu dýl hraje PB, tak ví že kloudná hlaveň,stabilní úsťovka a trochen slušné a kulaté kule a zbytek je pak úplně jedno z čeho to střílí.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 23, 24, 25  Další
Strana 17 z 25

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate