Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Military vzhled

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
2hal_B



Založen: 13. 02. 2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 9:38 am    Předmět: Military vzhled Odpovědět s citátem

Zdravím všechny,
vybírám mezi X7 Phenom, nebo K-Series MKII elite pro. V principu bych rád pořídil spolehlivou zbraň s military vzhledem. Jsem začátečník.
díky
T.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 9:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pokud chces opravdu spolehlivou zbran tak urcite spis X7 ... ale jeste lepe starou X7 a ne phenoma Smile
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 10:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
pokud chces opravdu spolehlivou zbran tak urcite spis X7 ... ale jeste lepe starou X7 a ne phenoma Smile

Tss Phenom je spolehlivá zbraň Smile Má mnoho výhod ale občas jsou s ní trochu problémy Smile A nikdo neví co se stane když se to rozbije uvnitř.
Ale upřímně jako vlastník, nestřílí tak daleko jako Carbiny nebo vyladěné A5. Ten dostřel prostě není takový. Ovšem mě třeba ani jednou nezklamala, ani v mrazech, dešti, písku pokaždé vždy střílí. Sice svým způsobem ale střílí. A podle hesla: Lepší když vystřelím blbě než když nevystřelím vůbec Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 10:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak do K-Series MKII elite pro bych nešel a jako začátečník vůbec.
Kup si něco jednoduchšího a spolehlivého. Za ty prachy máš TM-15 i s Rip-Clipem,nebo tu X7.I ten Phenom by byl lepší volba.
Zatím dbej,aby sis zastřílel a né se prudil s kvérem. Nic proti Káčkům,ale spodní podávání je pro začátečníka zbytečný.
Toť můj skromný názor.
_________________
Nordic Area
www.greenpop.org
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
2hal_B



Založen: 13. 02. 2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

GreenPop napsal:
Tak do K-Series MKII elite pro bych nešel a jako začátečník vůbec.
Kup si něco jednoduchšího a spolehlivého. Za ty prachy máš TM-15 i s Rip-Clipem,nebo tu X7.I ten Phenom by byl lepší volba.
Zatím dbej,aby sis zastřílel a né se prudil s kvérem. Nic proti Káčkům,ale spodní podávání je pro začátečníka zbytečný.
Toť můj skromný názor.


díky za ohlas, v principu nepreferuju boční podávání se zásobníkem na 200ks kuliček...a protože K-Series má zásobník vzduchu v pažbě, jsem z ní po vizuální stránce nadšen. Jinak uvítám jakékoliv ohlasy i typy na provedení M4A1.Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 11:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Z principu si tam muzes dat i zasobnik na 30 kulicek. S kulometem bych nebehal.
Nemam zkusenost ze spodnim podavanim,jenom se staci koukat a ptat na akcich tech, co s tim bojuji. Jak v poli,tak na mrtvolisti.
_________________
Nordic Area
www.greenpop.org
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2hal_B napsal:
GreenPop napsal:
Tak do K-Series MKII elite pro bych nešel a jako začátečník vůbec.
Kup si něco jednoduchšího a spolehlivého. Za ty prachy máš TM-15 i s Rip-Clipem,nebo tu X7.I ten Phenom by byl lepší volba.
Zatím dbej,aby sis zastřílel a né se prudil s kvérem. Nic proti Káčkům,ale spodní podávání je pro začátečníka zbytečný.
Toť můj skromný názor.


díky za ohlas, v principu nepreferuju boční podávání se zásobníkem na 200ks kuliček...a protože K-Series má zásobník vzduchu v pažbě, jsem z ní po vizuální stránce nadšen. Jinak uvítám jakékoliv ohlasy i typy na provedení M4A1.Díky


jestli jsi chtel jen poplacat a utvrdit v tom ze milsig je dobra volba tak te asi sklamu .. ver zkusenym .. ke spolehlivosti to ma fakt hooooodne daleko. i kdyz to vypada dobre k cemu to je kdyz se s tim jen vztekas a poradne si nezahrajes ... jak bylo psano .. cokoliv s cyclonem nebo ripclipem a na tom jen nastavec na 30kuli a mas vyhrano
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
2hal_B



Založen: 13. 02. 2012
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 12:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
2hal_B napsal:
GreenPop napsal:
Tak do K-Series MKII elite pro bych nešel a jako začátečník vůbec.
Kup si něco jednoduchšího a spolehlivého. Za ty prachy máš TM-15 i s Rip-Clipem,nebo tu X7.I ten Phenom by byl lepší volba.
Zatím dbej,aby sis zastřílel a né se prudil s kvérem. Nic proti Káčkům,ale spodní podávání je pro začátečníka zbytečný.
Toť můj skromný názor.


díky za ohlas, v principu nepreferuju boční podávání se zásobníkem na 200ks kuliček...a protože K-Series má zásobník vzduchu v pažbě, jsem z ní po vizuální stránce nadšen. Jinak uvítám jakékoliv ohlasy i typy na provedení M4A1.Díky


jestli jsi chtel jen poplacat a utvrdit v tom ze milsig je dobra volba tak te asi sklamu .. ver zkusenym .. ke spolehlivosti to ma fakt hooooodne daleko. i kdyz to vypada dobre k cemu to je kdyz se s tim jen vztekas a poradne si nezahrajes ... jak bylo psano .. cokoliv s cyclonem nebo ripclipem a na tom jen nastavec na 30kuli a mas vyhrano


nepotřebuju poplácat, ani utvrdit...a protože dávám vždy na radu zkušených a tahle tématika je pro mne zatím dost otevřená. proto je pro mě výhodnější tip na konkrétní zbraň, nikoliv obecné info.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 12:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli jsi začátečník kup si holou A-5tku s 30tkovou nástavbou a vzhled neřeš... když Tě to bude brát a budeš chtít tak kup hlaveň a pak různé kity, osobně bych to nekupoval a radši si to vyrobil, za ty prachy za které se to u nás prodává... Nemá cenu do toho narvat 12 000,- a pak si říci, že mě to vlastně vůbec nebere Very Happy
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 12:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já byl po stránce spolehlivosti spokojen s A5 (mam eště tu starší ne ty nový co se prodávaj ted) ty nejnovější ale netušim jak sou na tom. byla tu zmiňovaná ta flaška místo pažby to si na to lze dokoupit taky, sice si s montáží musí člověk trošku vyhrát aby to těsnilo, ale pak už sem s tim nikdy neměl problém, celkově mi snad A5 nikdy nezazlobila, ale taky mi vůbec nesedla doruky a nezžil sem se s ní, ale to už je věc jedince kterej s tim hraje a ne kvéru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 12:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já ti jeden dal. Cca. za 11 000,- TM-15 (různé variace) a Rip-clip za cca. 2000. Mám BT-4 a taky se nemůžu stěžovat.
Možná ještě radu,klidně si projdi třeba tuning zbraní i s fotkama a neměj strach napsat dotyčnému hráči.Určitě ti vyjde vstříc.
Tak dobrou volbu.
_________________
Nordic Area
www.greenpop.org
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 1:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Další věc je to, že i když ti tady poradíme jak je to super, tak se ti může stát, že ten tvůj kus bude mít prostě nějakou chybu. Je to jak s A5 tak s Phenomama tak i s Milsig.
O spodním podávání se tu vedou obrovské spory, někomu to chodí někomu ne. Někdo má problém se zásobníky, že nepodávají, někomu zase fičí zbraň jako taková. Ovšem jsou ty lidi, co tomu věří a funguje jim to.

Můj osobní názor je takový, že je to hraní s tím bych nezvládl nebo jen těžce. Je to zcela jiná hra, kalkulovat kolik ještě máš, jestli se vyplatí přebít. Navíc víš, že tě tamhle za stromem ležící "Pepík" se svoji zbraní co vypada jako zakňaktel tě pěkně posype protože má 50kový zásobník a ty jen 18(20).
Ten vzhled ale je krásný a je to těžká volba.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GreenPop napsal:
Já ti jeden dal. Cca. za 11 000,- TM-15 (různé variace) a Rip-clip za cca. 2000. Mám BT-4 a taky se nemůžu stěžovat.
Možná ještě radu,klidně si projdi třeba tuning zbraní i s fotkama a neměj strach napsat dotyčnému hráči.Určitě ti vyjde vstříc.
Tak dobrou volbu.

Nic proti TM-15 neb střílí super ale co baterie. Teď na Syberii jsem slyšel, že letí hodně rychle dolů. Nemám zkušenost ale jen tak mě to zajímá. Protože závislost na baterce je taky nutný hledět při výběru zbraně.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To jistě. Ale taky máme jednu v týmu,byla tam a šlapala. Dokonce i ten R-C.
Byl tam i Phenom a ten jel taky.Ale taky tam byla X7 a šlo to s problémem. Prostě nejprve porozumět vlatní zbrani, jak se chová a co vyžaduje v daném prostředí a pak to jde. Vždyť to známe všichni. Taky pár lidem to v těch -12°C kulometilo (X7, A-5) a někomu né. Dokonce i s CO hráli.
Proto bych šel raději do něčeho, co má víc lidí a pak do speciálu jako K-čko.
_________________
Nordic Area
www.greenpop.org
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mnohokrát potvrzená pravda - A5, X7 kvůli hráčské základně (každý tu zbraň zná), náhradním dílům, upgradeům - nejideálnější a snadno vylepšitelný základ. Nový stojí 4990.- nejmodifikovatelnější zbraň s automatickým podáváním, cyklon na 30/40/50/200 kulí a neřešíš nic.

Dobrá varianta, A5 s lepším zpracováním, jsou BT-4, Delta, .... prostě klony A5 od Battle Tested, stejný systém, lepší zpracování. Možnost osadit Rip Clipem - automatickým podavačem 30/40/50/200 kulí.

Phenom - jede na baterii i bez, využívá cyklon, modulární jako X7, ale občas trošku pozlobí, složitější údržba a nestřílí tolik, co karabina a poladěné vysokotlaky.

TM-15 - sportovní kvér v military kabátu, střílí dobře, daný vzhled. Když ji doplníš o Rip Clip, jsi na 13.000.- Nejede bez baterie

Milsig - od 6500,- nahoru, nutná investice do zásobníků a sumek. Složitější údržba zbraně a zásobníků.

Nejideálnější je začít s holou A5 a koukat kolem sebe, osahat si guny od ostatních a pokud u toho vydržíš, vybrat si nástupce, nebo upravit A5. Nezapomeň, že to neni jen o zbrani, ale komplet o vybavení - maska, boty, mundůr, vesta/opasek, ....
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate