Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Syberia 2012
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 7:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

myslim ze ten posledni utok, ac nam modrym udelal velkou radost, nemel sanci na uspech. cely situovany pouze z jedne strany jeste chranene oborou. cela nase sila byla okolo tabora a to timto smerem. navic nam zustaly vsechny recyklace krom cca 2 ktere se vycerpaly z cely den. a vase moznost recyklace byla pri utoku nulova, protoze vase zakladna byla na druhy strane.
Ale musim rict ze to byl dustojny zaver hry a nebyt jeho byl bych ze syberie celkem sklamanej.
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 9:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:

- velké vzdálenosti zpomalují a ve sněhu extra zpomalují...


neuvěřitelný, že to někdo dokáže napsat

f3 napsal:

- komunikace se mi zdála že funguje výborně nicnémě zároveň jsem měl pocit že je to docela zmatek a ve spoustě věcech až reagujeme na modré, místo toho aby oni museli reagovat na nás...


výjimečně s tebou souhlasim, když jsem věděl, že držíme 3 body z 5ti, tak jsem čekal od červených nějakou aktivitu
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

proste_BOBR napsal:
f3 napsal:

- velké vzdálenosti zpomalují a ve sněhu extra zpomalují...


neuvěřitelný, že to někdo dokáže napsat

je to ve smyslu toho, že Vám zbyla jak sami píšete hromada recyklací a nám tuším sedum. Zřejmě díky sněhu a jánevímčemu se to ani nestihlo využít.... Takže je to zpětná vazba pro jakékoliv pořadatele her, aby při dalším plánování brali tuto zkušenost ze extra sněhové syberky. Nemá smysl recyklovat 8 lidí, když dalších 20-30 je v návratu, který trvá ale dlouhých 10-20 minut. A mezitím se to 400 m a více od základny mele.

Co se týče finálního útoku, tak to byla moderovaná věc. Takže tady neberu jestli byla možnost té které strany druhou reálně vymlátit. No ale místo toho abysme tam blbi 10 minut, jsme Vám mohli zatápět minut 40. Nebo do té doby než by došly kuličky.

Já tu sděluji pouze nějakou zpětnou vazbu. Díky tomu jak to krystalizovalo jsem byl prakticky stále v pohybu a to bylo dobré...

video hotovo:
http://www.stream.cz/uservideo/661771-syberia-2012-military-paintball
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 10:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

výtky k počasí absolutně nechápu, každý bojovník se musí pečlivě připravit na nadcházející akci jak výstrojí, výzbrojí a pod. pokud nemá možnost tuto hru ustát, tak na ní nemůže jet - buďte rádi že nemáte v týmu velitele jako máme mi - páč by vás honil jako nadmuté kozy )Very Happy.

Vždycky když je ve scénáři aplikován načítání bodových stanovišť jakýkoliv způsobem, vždycky bude hra mít své fáze "statiky", protože každý rozumný velitel bude hlavně hlídat ty své obsazené body. A pak jak si někteří všimli se hra rozjela )jedna strana je donucena více riskovat a druhá zase má již nastřádáno a tak více pouští hráče do boje - noc víc

složitého v tom není ;o). Bylo to na mnoha akcí min roku. Tak se není čemu divit - pokud se vytvoří nový "mustr" her, vždycky to tak bude.

Co se týká velitelů, všichni buďme rádi že se vůbec nějací našli - je to
nevděčná role - člověk musí lidi nutit, kočírovat,vysvětlovat nechápavým, vůbec si nezahraje, jsou v mnohem větší stresové situaci a pokud prohrají jsou někdy i zatracováni - ba jsou zatracováni i za statickou část hry, která je nutností vzhledem k povaze scénáře. Buďme vděční za ně - trend je takový, že nakonec nám velitele nebude dělat nikdo.

Ke hře samotné : Siberie je již jasně zaryta do kalendářee alíků a určitě se zůčastníme dalšího roku. Počasí naopak bylo velice super a hráč si může "konečně" vyzkoušet hru cca v minus dvaceti v takovém masovém počtu. Konečně jsem mohl využít nastřádaanou výbavu do mrazů a tím se nestává jen ozdobou mého paintballového šatníku. Hra byla z počátku statická, ale náš velitel nás "točil" a tak to bylo v pohodě (mockrát děkujeme). sněhový terén byl náročný - taky super.co se týká scénáře - jde o klasiku, která je ozkoušená a tak "neurazila". Snad jen malá výtka k zakresleným bodům na mapě - nebylo to tak strašné, ale nebyly jsme daleko od minutí bodu bez povšimnutí.

Pořadatelé se moc snažili, což jsem si všiml u probíhající diskuse řešení "statiky". Co si myslím víc se nemohlo udělat, hra byla výtečná jako celek - rozhodně nelituji že jsem dorazil a moc děkuji že si hlídají kdo pojede, protože hra měla bezkonfliktní charakter a tak člověk mohl počítat jen s kvalitním nepřítelem.
Siberii považuji jako otevření hráčské sezóny a ta začala na výbornou. Celkově jsem velmi spokojen a mohu jen doufat že bude další ročník i stím počasím jaké bylo.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/


Naposledy upravil tracker dne ne únor 12, 2012 5:34 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 11:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
a vase moznost recyklace byla pri utoku nulova, protoze vase zakladna byla na druhy strane.

Oni si tu základnu přinesli sebou, takže reciklovat mohli vcelku pohodlně, jen jejich průzkum moc nefungoval, když za celej den nezjistil kde máme základnu mi Wink
A to jsem slyšel našeho genarála jak nás musel několikrát napomínat, že děláme velkej bordel na základně, že si jí prozradíme moc brzo Laughing a o ohni uprostřed lesa ani nemluvím Embarassed Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBULL



Založen: 05. 05. 2011
Příspěvky: 104
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 2:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
patras napsal:
a vase moznost recyklace byla pri utoku nulova, protoze vase zakladna byla na druhy strane.

Oni si tu základnu přinesli sebou, takže reciklovat mohli vcelku pohodlně, jen jejich průzkum moc nefungoval, když za celej den nezjistil kde máme základnu mi Wink
A to jsem slyšel našeho genarála jak nás musel několikrát napomínat, že děláme velkej bordel na základně, že si jí prozradíme moc brzo Laughing a o ohni uprostřed lesa ani nemluvím Embarassed Laughing Laughing Laughing

No...tak Tulipán úřadoval, no Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBULL



Založen: 05. 05. 2011
Příspěvky: 104
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 2:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Recyklace nám zbyla jedna....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DJ



Založen: 18. 04. 2009
Příspěvky: 66
Bydliště: Proseč

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 6:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
myslim ze ten posledni utok, ac nam modrym udelal velkou radost, nemel sanci na uspech. cely situovany pouze z jedne strany jeste chranene oborou. cela nase sila byla okolo tabora a to timto smerem. navic nam zustaly vsechny recyklace krom cca 2 ktere se vycerpaly z cely den. a vase moznost recyklace byla pri utoku nulova, protoze vase zakladna byla na druhy strane.
Ale musim rict ze to byl dustojny zaver hry a nebyt jeho byl bych ze syberie celkem sklamanej.


Příště si doplň fakta než začneš psát Razz (neber to prosím jako urážku) Wink .To ale nic nemění na tom že nebyla šance prorazit vaši obranu,jednotky červených útočili z jedné strany již ze zminovaných důvodů,zbývalo pouhých pár minut,na nějaký plán už prostě nebyl čas.

Za sebe bych chtěl poděkovat Forestům za jejich organizaci.Měli vše dobře zmáknutý a bylo vidět že si stím dali opravdu práci.Pravidla naprosto jasný a i ve hře stím myslím nebyl problém.
_________________
PB Team Pardubice


Smart Parts SP8 / Rap 4 P99 RAM
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

BOBULL napsal:
Recyklace nám zbyla jedna....


aha vychazel jsem z informaci ktere mi byly podany po hre.
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě dosud není jasné proč jsme při posledním útoku nevěděly přesnou polohu tábora modrých. Takovýdle zmatky jsem ještě nezažil Laughing
Došlo ke zbytečné ztrátě času a finálový boj byla jen střílečka v úspěchu jsem ani nedoufal Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 7:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen tak k věci, když jsem jako inženýr červených s kojotem a dalšími 4 lidmy z Politru dělal cca kolem 12hod průzkum a hledali jsme 3věž, tak jsme narazily na tábor modrých a jeho souřadnice jsme nahlásily našemu velení. A když jsem se na poslední recyklaci zpozdil kvůli čištění gunu odešli jsme do boje s Warmanem a cca 20 lidmy s půl hodinovým zpožděním oproti ostatním, tak jsem je všechny dovedl k táboru modrých cca za 10-15 minut ale i tak už nás obrovsky tlačil čas....... Jinak super akce a dík pořadatelům a všem zúčastněným za příjemně strávený mrazivý den.

Naposledy upravil rolos2 dne po únor 13, 2012 9:48 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 9:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

hm. tak se to puzzle trochu skládá...

- útok modrých co šel kolem 13:30 na severovýchodní straně na naši dvojku potkal naši "horní" sestavu, co čekala na příchod oživených lidí. TI byli ale snad jen kousek od dvojky. Potom měl okamžitě následovat útok dolů na vás... Takže tady to mělo být o chlup lépe načasované. Navíc se mě a pár dalším lidem podařilo zůstat pod vámi. Škoda že nebylo více munice.

- pokud vy jste pro finálový souboj měli pouze 1 respawn, tak my k dispozici 7 a nový oživovací bod byl pouze cca 150-200 metrů od vaší základny. Problém byl že my neměli munici navíc. pouze všichni doplěno do limitu 200K.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rejmi



Založen: 21. 01. 2007
Příspěvky: 162
Bydliště: Litomyšl

PříspěvekZaslal: ne únor 12, 2012 9:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to ste si ty oživovácí dýmky chtěli vzít domu že jo?Very Happy
_________________
Paintball Forest Litomyšl

kurva kdo kurva já a kurva
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
boris.n



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 158
Bydliště: LEONES kunštát

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 7:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ne Ne za každou zbylou recyklaci byl litr rumu !!! Laughing Laughing Laughing
_________________
"Nejdůležitější prvek válečného umění je PŘESILA" gen. Suvorov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samuraj



Založen: 07. 08. 2007
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 12:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně jak už bylo psáno!Hlavní dík patří Forestům,protože to určo neměli připravené z jeden den a stálo je to hodně práce a času.scénář byl parádní a myslím že šlo jen o to jakou taktiku zvolí který team!tak že klidně mohl zvolit místo taktiky vyčkávací taktiku více agresivní!Těžko kritizovat velitele.Každej má svoji taktiku a pohled na věc.Riskne rozhodnutí a až třeba časem se ukáže že nebylo správné,nebo né to nejlepší pro danou situaci.Ale to je úděl velitele a nezávidím .Je strašně málo těch,kteří jsou ochotni velet tak buďme vděční,že se najde někdo,kdo na sebe veme nelehké břímě velení.Jen možná pro příště se mezi sebou lépe domluvit a předávat si informace,abychom pak nehledali 3/4 hodiny nepřátelský tábor modrých.Jak již zaznělo,někdo věděl přesně kde je,korát zrovna byl na recyklaci.A sem tam vyčlenit nějakou záškodnickou jednotku,která by potrápila nepřítele a provětrala jeho pozornost,není taktéž k zahození.to střídání pozic a lidí,aby se zahřáli,u červených chybělo.někdo opravdu 3 hodiny v kuse stál na jednom místě!Jinak ale parádní akce!Zima jak má být.Foresti krásně objednali tam na hořeVery Happy.Jinak spoluhráči parádní no a protihráči letos nedostižitelný a prostě nás převálcovali...Smile
_________________
když prach a špíná pokrývá,tvoji rodnou zem,Nic jiného Ti nezbývá zbraň do rukou vem.A bojuj s hlavou vztyčenou než Ti dojde dech,braň svoji zemi zničenou buď hrdej že jsi ČECH!!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
basandy



Založen: 19. 05. 2007
Příspěvky: 152

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 12:46 pm    Předmět: Navlek na lahev Odpovědět s citátem

Kdo z modrych postrada rucne udelany navlek na lahev (zrejme), tak ji najde u mne. Smile Takova maskovaci fusekle to je. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 12:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Díky Foresti!!! Jak za páteční zázemí u Kubise a příjemné posezení s paint přáteli. Tak za hru samotnou, to počasí Vám kluci vyšlo výtečně, jak jste ho nahoře uplatili?? Very Happy Byla to má velitelská premiéra jedné roty na straně modrých. Díky spolubojovníkům a bojovnicím kteří stáli po mém boku, byli jste skvělí. Díky patří i rudým nepřátelům.
Takže příští rok se uvidíme!!!
_________________
M.R.D.A.T.

www.twotowers-team.cz

--- GANJA GROUP ---
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 1:16 pm    Předmět: Re: Navlek na lahev Odpovědět s citátem

basandy napsal:
Kdo z modrych postrada rucne udelany navlek na lahev (zrejme), tak ji najde u mne. Smile Takova maskovaci fusekle to je. Smile


vsadím svuj poslední gram, že to bude alchima Very Happy když mi to ukazoval, málem sem si střík do trenek - nečekal jsem, že je to taková kluk vynalézavá Laughing
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po únor 13, 2012 2:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

U mě má někdo takový žlutý zavírací imbusy v podobě nožíku. Tak se kdyžtak přihlaště, našel jsem je na parkovišti po hře.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
alchimo



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Lužec nad Vltavou

PříspěvekZaslal: so únor 18, 2012 7:58 pm    Předmět: Re: Navlek na lahev Odpovědět s citátem

proste_BOBR napsal:
basandy napsal:
Kdo z modrych postrada rucne udelany navlek na lahev (zrejme), tak ji najde u mne. Smile Takova maskovaci fusekle to je. Smile


vsadím svuj poslední gram, že to bude alchima Very Happy když mi to ukazoval, málem sem si střík do trenek - nečekal jsem, že je to taková kluk vynalézavá Laughing


Ne to není moje,já jí mám furt nalepenou pevně na bombě Laughing

PS:Takže jsi v pr*eli a mám u tebe jeden gram Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
BOBULL



Založen: 05. 05. 2011
Příspěvky: 104
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: ne únor 19, 2012 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já postrádám malou vzduchovou lahev Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlách akcí - 2012 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate