Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

poradíte mi?

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ondřej



Založen: 17. 01. 2012
Příspěvky: 4
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 10:26 am    Předmět: poradíte mi? Odpovědět s citátem

Ahoj, jsem tu novej a chtěl bych se zeptat, jestli nemáte někdo nějakou zkušenost, slyšel jsem o paintballovém táboře, jmenuje se Hutě. Psal jsem si s několika lidma na facebooku,co tam minule byli a ti říkali, že to tam byla naprostá pecka, vstupy do objektů, přepadové akce,jízda autama, střílení od rána do večera, prej je tam vedli nějací policajti, kteří to mají v krvi. Neslyšel jste o tom někdo?
Koukal jsem na jejich web a foto nevypadá špatně.

Děkuju moc Ondra
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 10:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

me prijde teda 400ks munice na par dni trochu malo, rozhodne to nevypada na strileni od rana do vecera
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ondřej



Založen: 17. 01. 2012
Příspěvky: 4
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 10:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

říkal, že je to jen pro začátek jako v ceně pobytu. Potom si tam můžeš ještě dokoupit kolik chceš. To by bylo fakt málo. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 10:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no pro deti asi celkem zajimava zalezitost, pokud jim tam stahnou zbrane na malou ustovku muzou se celkem vyblbnout bez toho aby si zosklivili paintball bolestivosti zasahu, ktere nejsou na rozdil od dospelych schopni snaset, urcite takovym vecem fandit, i kdyz sem to moc nepatri, tady je to o komunite uz dospelych
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
no pro deti asi celkem zajimava zalezitost, pokud jim tam stahnou zbrane na malou ustovku muzou se celkem vyblbnout bez toho aby si zosklivili paintball bolestivosti zasahu, ktere nejsou na rozdil od dospelych schopni snaset, urcite takovym vecem fandit, i kdyz sem to moc nepatri, tady je to o komunite uz dospelych


Jaroslave, jsi si jistý, že jsou tu jen dospělí? Laughing
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 1:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz napsal:
Jaroslave, jsi si jistý, že jsou tu jen dospělí? Laughing

nemyslel jsem dospele duchem, to tu prakticky nnexistuje, jen podle obcanek Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ondřej



Založen: 17. 01. 2012
Příspěvky: 4
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak mě je třeba 17 a paintball hraju už docela dlouho. Mluvil jsem teď s nějakým vedoucím a vypadá to ještě zajímavěji. Každopádně díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GRNDL



Založen: 13. 10. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út leden 17, 2012 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Každopádně pak prosím poreferuj, jaké to bylo. Docela by mě zajímaly reference od někoho, kdo už má s paintballem zkušenosti a může objektivně zhodnotit, jaké to tam je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ondřej



Založen: 17. 01. 2012
Příspěvky: 4
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 2:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak tohle mi poslal nějakej kluk, co tam byl už minulej rok a paintball taky hraje.
Cituju: Ahoj, byl jsem tam minulej rok poprvé a nic moc jsem od toho nečekal, bylo to ve stylu hry Call of Duty. První den proběhlo nějaké školení a nějaké rozdělení, ale ráno to začalo, nejenom, že tam byla vytvořena kopie vojenské dráhy, kterou jsme běhali i s pistolema, ale přímo v táboře bylo paintballové hřiště. Odpoledne byla první hras názvem vylodění. Byli jsme naloženi do lodiček, se kterýma jsme se museli dostat na druhej břeh rybníka, odkud na nás pochopitelně stříleli vedoucí, natěstí loď byla docela vylepšena o krytí. Po dosažení břehu jsme museli postřílet vedoucí a dostat se přes louku, která byla jen tak trochu neprůchodná od kouře z dýmovnic, prostě paráda. Bylo to super. Večer jsem mohli kdo chce ( chtěli jsme všichni) hrát klasické hry na hřišti v táboře. Druhej den jsme v hráli na útěk ze zajetí toho velitele a bylo to hustý. Naskákali jsme o velkýho jeepu a projížděli jsme asi dva km lesní cestou, od kud na nás postupně útočili malé skupinky vedoucích a ostatních dětí z jinejch skupinek, sám jsem dostal dva Smile. Potom se to celé otočilo. Třetí den jsme dobývali bunkr( nevím, kde se uprostřed lesa vzal, ale byl tam i kulometným hnízdem na střeše. Smile To byla asi nejlepší hra... Dál bylo noční hra, bylo to super, nikdy bych nevěřil, jakou to bude mít atmosféru uprostřed lesa s pistolí a sto kuličkama.
Poslední hra byla ale fakt hustá. Podařilo se jim tam najít starej opuštěnej barák s asi 20 místnostma a tělocvičnou představovalo to závěrečnou bitvu v říšském sněmu. Bylo fakt super procházet jednotlivé místnosti, kde dělobuchy a dýmovnice opepřovali každou chvilku.

Když mi to napsal, tak myslím, že jo a už teď se těším. Jejich stránky jsou www.taborhute.cz
Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 5:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

teda, nechci byt zbytecny ritopich, ale prijde mi spis jakoby jste to tady propagoval, nejaky pan vedouci? Smile

jinak preji mnoho uspechu s taborem a pak lehky kriminal az se detem neco stane
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kystro



Založen: 13. 12. 2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky mě to napadlo jen co sem se podíval na jejich stránky a viděl tam vedoucího Ondřeje.A pokud to tak je přijde mi to jako dost neetický styl reklamy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 5:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak, eticky neeticky, tohle bych neresil, asi by bylo lepsi prijit a rict tady je tuto a tady tuhleto, je ale pravdou, jak uz tady nekdo psal, ze by se to stejne minulo ucinkem na tomhle serveru. kazdopadne vedouci je na detskem tabore jednou nohou v kriminale, na paintballovem detskem tabore tam stoji vsema trema nohama, zvlaste tou hrou v noci popripade s autem.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 7:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

koukám, že je tam 5 policistů jako vedoucích, takže jsou děti v nejlepších rukách ... a kdyby se náhodou něco podělalo, tak jedna vedoucí je reportérka v ČT Rolling Eyes a co řeknou v TV, to je pravda
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: st leden 18, 2012 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jo v tomhle to maji obsancovane dobre, to je pravda, ale myslim ze nasrany rodic vyda klidne za cele OOP a vyjezdovy vuz CT.

fandim jim, ale stat se muze cokoliv, zvlaste u deti, pud sebezachovy maji nekde jinde, disciplinu atd. take
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: čt leden 19, 2012 9:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hade, pionýrské tábory jsi zažil? Takový bobřík odvahy v noci lesem, to se mohla stát tragédie hned Rolling Eyes

A taky jsme to přežili...
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 7:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

tak pionyrskej asi ne, ale na tabory jsem jezdil. jenze, ted je trochu jina doba. ku prikladu treba pritopene dite pod dozorem a dozor to ma za dva roky natvrdo.
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no je jiná doba, děti jsou mnohem více hýčkáni. To co jsem prováděl jako prcek, (stavěli jsme bunkry, mlátili se klackama, házeli po sobě drny do kterých jsme pro větší účinek strkali kameny). Dnes mi příjdou děti jako ohrožený druh křišťálových postaviček. To co "vedoucí" zde popisoval bylo za komunistů standartní poměr nebezpečí úrazu. Možná mám dojem že jsme měli stále větší Smile
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Reinn



Založen: 22. 01. 2010
Příspěvky: 249

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Osobne mam 20 rokov, z rozpravania vsak viem ake dectvo mal moj otec, stryko...a rozhodne suhlasim s tvrdenim ze niekedy by bol takyto tabor uplne bezproblemovy a aj dnes tomu docela fandim aspon sa mozno niektore decka namotaju a neskor zacnu sami hravat(za 4 roky som dokazal nahovoril jedneho jedineho kamarata Confused ten to ale aspon skutocne zere a nieje natolko rozmaznany aby fnukal pri dazdi alebo dlhej chodzi) ...ale opakujem mam 20 rokov, v dectve som vystrajal a prezil vselico no sam nedokazem uverit tomu kolko ludi v mojom veku mi napriklad na dvojdnovu military hru/trening povie "co ti je*e do divociny ja na noc nejdem, tam su zvery..." ba dokonca sa mnohi priznali ze v zivote nespali ani len v stane na zahrade nieto este aby boli v lese a velke mnozstvo z nich nebolo ani na obycajnom tabore nieto na takomto Shocked
...ja teda vazne neviem kam ta doba speje ale za seba mozem povedat ze mat v dectve moznost takehoto taboru tak nevaham ani sekundu, zranenia su pri takychto taboroch velmi mozne a osobne s tym problem nemam pokial mi cudzou vinou nebudu chybat koncatiny alebo snad neumrem Laughing ale pride mi docela odvazne robit taketo veci pre dnesnu mladez Smile
_________________
Tippmann ProCarbine - M4 CASV
______________
Colonial Marines
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Bajza



Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 94
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 10:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tracker: a že tys dostal tím kamenem do hlavy, že jo? Very Happy (ne prdel taky sme po sobě házeli uschlejma kusama hlíny co po dopadu udělala efektní obláček prachu... ) Ale jako zase globalizovat tak nejde my sme jako malí němeli v kompu kvalitní gamesy, jako teď ve stylu Battlefiedu 3, Call of duty a pod... ale nic nenahradí pocit držet hlídku prochcanej po bouřce v noci na hladu, třeba by se jim to líbilo kdyby to zkusili, myslím koncept našich her.

Jinak sem si všim že Ondřej má na puberťáka nějakej moc dobrej pravopis Very Happy
_________________
Black dogs
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

taky si přihřeju polívku:
- čtení soudružských básniček do obecního rozhlasu
- rituály ohledně pionýra
- svazarm (Svaz pro spolupráci s armádou) tábory - Vičanov
- akce připravované přes ROH (Revoluční odborové hnutí)

Prostě výborné věci, které jako dítě člověk nevnímal že byly pod idealistickou taktovkou zkur**ných komunistů.
Hlavně tábory na Vičanovu super. Ještě jsem stihl jeden výměnný pobyt se soudruhy s NDR v Halle and der Salle/Pusneck. Tam to bylo tak trochu vidět. Němčouři byli rozmazlený děcka, kterým jsme dávali dobrou čočku prakticky ve všem.
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hicks



Založen: 19. 03. 2010
Příspěvky: 54

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 11:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Z vlastnej skusenosti mozem povedat, ze by take tabory mohli detom pomoct v rozvoji. Problem je ale asi v tom aby to nedopadlo ako v tom "tabore hrozy" na ktory dal odkaz Burnes v inam vlakne. V detstve som absolvoval putovne tabory pod stanom ale aj konfortnejsie v chatkach a na zaciatku 90-tych rokov som bol v asi poslednom Cesko-Slovenskom tabore vo Vidnave kde sa nikto nestaral o bezpecnost deti tak ako dnes. S vyvrtnutym clenkom som niekolko dni nechybal ani oddielovemu veducemu Smile. No bolo to nezabudnutelne, nocne hry, spanie pri taboraku, stavanie voru v zaplavenom lome a podobne "zverstva". Co sa tyka strelby, tu sme nahradili lukmi a strielali sme po sebe sipy.
_________________
COLONIAL MARINES
http://colonial-marines-mpb.webnode.sk/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kystro



Založen: 13. 12. 2010
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 6:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když už tu padlo slovo o tom táboře hruzy taky sem na to koukal a doufám že to měla bejt jen recese to snad ani nemuže bejt pravda.Názor psychologa že děti neměli ani základní připojení k internetu aby si mohly kreativně aktualizovat status na facebooku mě hezky vyřídil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bohse Onkelz



Založen: 28. 01. 2009
Příspěvky: 461

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 6:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak o tom, že jsou dětičky zhýčkané, o tom není pochyb

to Bajza: pravopis není otázkou puberty (věku), ale intelektu...někdo se ho nenaučí nikdy a s věkem to fakt nesouvisí - buď pravopis ovládneš na ZŠ nebo nikdy

to Hicks: byl jsem s dětmi z NDR 3x na českém táboře, 1x u nich a 1x jsem byl v SSSR - po pravdě mi zase tak zhýčkané nepřipadaly - myslím NDRáky----co se Rusů týká, tak to byla jiná liga Laughing .... z tábora si odešel jeden 15ti letý kluk v pátek domů (cca 60km) a v neděli se s klidem vrátil zpět....myslíte, že ho někdo hledal jako tady u nás - jen nám to oznámili, zda něco nevíme, poslali spojku k nim domů, ale že by se do toho vložila milice nebo armáda apod., tak to ani omylem, nas mnogo....a o zhýčkanosti se u nich už tuplem nedalo mluvit
_________________
Helga ve thetta ok hindra alla illska.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: pá leden 20, 2012 6:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja si zase vzpominam, ze vedeni tabora poslalo asi 20 kluku a holek predcasne domu protoze jsme se vzajemne navstevovali po nocich Smile co tam taky delat kdyz jste tam 18 dni ze?.)
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pamatuji si že v absolutně hustém dešti, bouřce jsme šli tzv. "vietnam"
zdrhli jsme z tábora a vyrazili pár km. Po cestně proti produ místního potoka (trochu většího), pak když se nám to zdálo dost daleko, jsem skočili do vody a šli zpět. neměli jsme baterky (ve vietnamu se v noci prý nesvítilo) a šli, díky bleskům jsem viděl nějaký ten kus před sebou a nebyla vyjímka že jsem po přelezení spadlého stromu zahučel do hluboké vody, kde jsem nestačil. Byl to jeden z mých nej zážitků. Když jsme vylejzali z potoku u brány, vátali nás vedoucí s baterkama co tam děláme. My jsme ji to řekli a oni na to - tak to zkusíme s Váma. Tak byla opakovačka se závěrečnou kupelí v místním bazénu na "černo". Prostě nejlepší bouřka všech dob. To Bajzič: jseš uložen jako Cíl Twisted Evil
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: so leden 21, 2012 3:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohse Onkelz - trochu jsem ještě zavzpomínal. Když byly děcka z NDR s námi tak vždy tvořily vlastní skupinu aby se jim nic nestalo. A když dělaly nějaký bordel tak jim nikdo nic pořádně neřekl. Prostě i vedoucí byli vyhukaní a čekali asi že dostanou za snaživost nějaké peníze navíc - nevím.
Co se týče našeho pobytu v NDR, tak i když jsme byli stejně staří, tak prakticky ve všem lepší. Němčouři byli dost nasraní a znechucení s náma cokoliv hrát. Ale to jsou už dost mlhavé vzpomínky.

Aktuálně si myslím, že jsou děcka rozmazlené asi již stejně a beru to jako "normální". Vlastním dětem koupím co chcou. Život je později sám "vyškolí". A čím víc budou rozmazlený tím více dostanou nahubu...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: po únor 06, 2012 7:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapi, nemáte někdo zkušenost s tímto dalekohledem nebo touto značkou v oblasti dalekohledů?
http://www.e-army.cz/dalekohled-10-x-50-woodland-e703.html
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate