Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

K-Series Elite a K-Series Commando

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Pavel.



Založen: 01. 02. 2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: so únor 20, 2010 9:33 pm    Předmět: K-Series Elite a K-Series Commando Odpovědět s citátem

Zdravim nedavno sem zasílal do PBshpu par dotázů ohledně této zbraně K-Series comando a K-Series Elite. Ptal jsem se na to, zda v poslední době došlo k nějaké inovaci těchto zbraní a zda se jim hodně neválí v servisu. Odpověď mě docela překvapila i rozesmála. Odpověď byla: Dobrý den,
možná jste narazil na pár jedinců co měli nějaké problémy, který jsou ale dost často způsobené tím, že lidi obecně nečtou návody k použití a nedodržují správné postupy. Prostě většina našeho národa je od přírody chytřejší než odborný servis. U nás obecně také v nějaké diskuzi je vždy víc slyšet jeden jedinec s nějakým problémem, než 100 dalších co jsou spokojeni (platí pro všechny zbraně). Zahraniční fóra jsou v tomto ohledu mnohem vyrovnanější. Jinak podle našich servisních údajů jsou na tom zbraně Milsig procentuálně s poruchovostí lépe než třeba Tippmann. Samozřejmě může se stát, že bude něco syčet, zvláště pokud se použije CO2 a je zima, ale stejně tak se to může stát u Spyderu, Tippmannu atd., je to zkrátka těsnění co nemusí někde sednout. Každopádně to není žádný neřešitelný problém. Shocked . Je fakt že se k těmto zbraním registrovaní hráči nevyjadřují i přesto že jich je přes 60 a když už se někdo vyjadří tak je to člověk který tu zbraň vůbec nevlastní a nadává na ni. Samozdřejmně neplatí pro všechny. Určitě je to taky kus od kusu. Crying or Very sad . Když už se najde pár dobrých komentářú dokonce i od některých prodejců PBshopu ponětí o této zbraní jde k plusu. Když se ale kdokoliv zeptá majitele zbraně který už ji nějakou dobu má a oćekává plno věcí, tak se odpovědi vůbec nedočká nebo majitel cosi procedí mezi zuby, zćeho nevite nic. Confused . Jsem spíše přikloněn k Elite protože je přeci jen kvalitnější oproti Commandu. A šaptně fungující zásobníky a sekání kulí se dá taky hdoně zlepšit. Mám o nějakou z těchto zbarní velký zájem, ale pokladám si otázku: Vyplatí se to vůbec kupovat Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: so únor 20, 2010 11:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když Milsiga, tak jedině kvůli spodnímu podávání. A pokud chceš odpověď na otázku, zda se vyplatí kupovat - řekněme, že je to nejjednudužší cesta, jak se dostat k platformě na spodní podávání.

Určitě je dobré přečíst si vláknu k 2008-čce
http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=1306

protože většina věcí je tam rozebraná, vysvětlená i stále omýlaná.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dočki



Založen: 25. 05. 2009
Příspěvky: 6
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: ne únor 21, 2010 9:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím ve spolek,
abych taky přispěl se svojí troškou do mlejna Very Happy.
Káčko 09 Commando vlastním už rok a velká část našeho týmu na tyhle značkovače loni přestoupila. Jestli dobře počítám tak jich máme 7. Samozřejmě kvůli spodnímu podávání.
Když budu mluvit za sebe tak velký plus je to, že je tahle zbraň skoro bezúdržbová. Nejsem kutil, ruce mám levý a tak jsem chtěl něco co vemu ono to odvede svoji práci a nemusím nic moc řešit.
V mým případě jsem jednou za dlouhou dobu značkovač rozebral jen na na minimum co bylo nutný. Zběžně vyčistil a jel dál. Za celou loňskou sezonu max. třikrát (tak mě nekamenujte, že jsem čuňas Rolling Eyes ),jinak moje čištění spočívá věšinou jen v tom že protáhnu hlaveň. (Odhad vystřílených kulí loni tak 7000+)
Návíc při střelbě je fakt Káčko hlučný což já hodnotím jako +.

Co se týká přesnosti tak základní hlaveň docela hrůza, jedu na CO2 a žere to plyn asi tak jak u jiných značkovačů. Plyn občas zasyčí ale vetšino přestane po pár ranách. Koule to netrhá nebo minimálně (většinou je to vždycky tím že dochází CO2)
Spodní zásobáky jsou super a ty je potřeba teda zase čistit dost, hlavně ty kolínka jinak blbě docvakávaj a misto ve zbrani jsou koule na zemi Very Happy

Ve zkratce jsem spokojenej a asi bych neměnil.
K otázce jestli se to vyplatí kupovat tak za sebe můžu doporučit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Treglis



Založen: 21. 07. 2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Plzeň

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 9:20 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky něco přihodím. Nemám sice Elite ani Commndo, ale svůj custom build postavený na K-Lite variantě. Nicméně si myslím, že základ je pro všechny stejný. Kupoval jsem v létě 2008. Po cca 5000 koulích jsem musel dát do servisu, neboť nešla nastavit úsťovka nad 260. To však prý byla vcelku obvyklá vada kusů vyrobených v sérii v té době. V Praze v rámci záruky opravili. Od té doby pak vše běhalo v pořádku. Jel jsem na COcko. Rok na to jsem přidal mini-air systém a začalo to někde utíkat, nijak dramaticky, ale malá flaška se přes noc vyfoukla. V Praze opět v rámci záruky dali do kupy. To bylo teď na podzim. Hrál jsem s tím pak asi dvě nebo tři hry a nemůžu si ztěžovat. V listopadu jsem po poslední hře zbraň vyčistil a promazal a dal do kouta. Ted, po třech měsících jsem ji vyndal a bez jakéhokoliv zásahu střílela přesně tak, jak když jsem ji v listopadu odložil.

Spiš bych si ale dovolil upozornit na trošku něco jiného, na co bys při pořízení spodního podávání měl taky myslet. Zásobníky na 17 (1Cool koulí jsou fajn, do hry to přináší lepší zážitek. Ovšem záleží na typu hry. Takže jde o to, na jaký typy her plánuješ jezdit nebo jaké jsou tvé možnosti co se her týče. Protože ve hrách, kde se limit munice pohybuje kolem 200 a dokonce třeba jen na život a kde velikost herních prostor dělají z hry při více hráčích spíše masakr, než aby vedli k taktickému přiblížení a zdolání nepřítele, si hru prostě nezahraješ tak, aby sis ji užil.

Dost často si tak spíš připadám jako hráč v roli odstřelovače v boji na blízko. Ty musíš vážit každé rány a střílet z první na přesno, ale na tebe se snese že tři stran sprcha 20 střel z každé strany a tam se i zásah z padáčku počítá. Čili abych to shrnul, pokud víš že nebudeš mít možnost preferovat takové hry, kde i nepřítel si bude muset vážit každého výstřelu, pak bych uvažoval o tom, jestli do spodního zásobníků opravdu jít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pedro



Založen: 27. 10. 2008
Příspěvky: 92
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 9:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Treglis: Naprostý souhlas, přesněji to napsat snad ani nejde.
_________________
Vítěz EP5 - Mistrovství Evropy ve sportovním paintballu 2009
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Dočki



Založen: 25. 05. 2009
Příspěvky: 6
Bydliště: Třebíč

PříspěvekZaslal: po únor 22, 2010 10:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S Treglisem v tomhle také souhlasím a je to tak.
Výhoda je že se přímo na akci můžeš rozhodnout a podávání přehodit. Je to otázka 5ti minut.

Je jasný že když někde na akci kropí všichni 200kový zásobníky tak si s 18tkama nezahraješ. To už dávám vrchní 50tku nebo rovnou 200ku.
Pokud ale hrajem na trénincích a máme skoro všichni spoďáky a zbytek když už tak 50tky tak je to uplně něco jinýho. To už má každá kulička svůj význam Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavel.



Založen: 01. 02. 2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt únor 25, 2010 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok díy moc za rady všem. Zatim peníze šetřim. Na zbrani T98 co mám teď mám cyclone a víčko tak velké, že do něj nacpu přesne 18-20 koulí tak si to vyzkouśim s tim limitem Shocked . Jinak díky za pozitivní rady to jsem tolik nečekel Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sir_bambino



Založen: 27. 10. 2009
Příspěvky: 81
Bydliště: Benešov

PříspěvekZaslal: po leden 02, 2012 11:23 pm    Předmět: milsig Odpovědět s citátem

tak to tu tak z nudy pročítám a musim dodat, že celkem i v takzvaných masakrech se dá hrát, jen si člověk musí pořádně poskládat zásobníky tak, aby měl co nejkratší přehazování. A musim souhlasit, že výběr jestli chci na bandasku nebo na spodek je skvělá věc, mě to jen netrvá pět minut, ale dvě šroubky mám utáhlí jen rukou a záslepku tam nedávám, na bandasku nechávám reál zásobník a střelbu to nijak neovlivnuje Wink .....[B.S]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate