Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

SP-1 + JJ Ceramic hlaveň

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
povy



Založen: 28. 12. 2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 6:08 pm    Předmět: SP-1 + JJ Ceramic hlaveň Odpovědět s citátem

Ahoj, právě mi dorazila 14'' JJ Ceramic hlaveň. Jen tak jsem do ní hodil kuličku v domnění, že vyleze druhou stranou, ale abych jí dostal ven musel sem jí dost velkou silou vytlačit ven (skrz hlaveň). Bojim se, aby mi při výstřelu neuvízla v hlavni.. (nemám v lahvi vzduch, abych to hned vyzkoušel). Je to normální, že to jde tak ztuha? (kuličky mám nějaký PBS Titanium Premium..)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 8:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nebyla ta kule šišatá/dlouho otevřená, že se nafoukla? Nebo jakou jsi vzal hlaveň? Nemá zbytečně malý průměr?
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
povy



Založen: 28. 12. 2011
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: st prosinec 28, 2011 9:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kule byla v pohodě (zkoušel sem dvě různý) a u hlavně průměr na výběr nebyl..
mám jí odtud http://www.punisherspb.com/j-j-ceramic-ion-impulse-nxt-shocker-paintball-barrel-14-inch.aspx
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt prosinec 29, 2011 12:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V nejhorším případě praskne Smile Nevím jak velkou silou si musel tlačit, ale pokud nepraskla, tak asi ne dost velkou. Některý kule jsou menší, některý větší a to že kule nepropadne hlavní není nenormální a pokud se netrhne je to spíš dobře.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Milsig/K-Series/T68, ION/SP-1/SP-8, Tiberius, Tacamo - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate