Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Pro Carbine
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 23, 24, 25  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TERORIST-Z



Založen: 10. 10. 2009
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: ne listopad 06, 2011 8:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já právě sem myslel že je to tam z důvodu toho aby to zabránilo svlečení tomu prvnímu O kroužku ale když ten válec otočíš aby ten výzub ve válci byl nahoře a O kroužek byl v místě kde je tělo vykouslí pro ten čtvereček plně vsazenej do svojí obrubi tak se O kroužek nesvlíká a vše funguje jak má, nebo sem aspoň nezaznamenal nic negativního. vyjma toho že assi z 200 ran tak 5x to vystřelilo dost bídně jak kdyby enormě klesla UR ale to připisuju kuličkam páč mi asi půl roku leželi doma.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: so listopad 19, 2011 6:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a ještě mě rěkněte jak dosahujete takovejch vysokejch ustovek já jsem byl nejvíc na 315 a to že mě stříkli u ttček něco do hlavně a mělo to vydržet na tisíc kulí ale to nevydrželo dáváte tam jiný pružiny nebo co ,já jsem vyděl rozmlácený kladivo na sračku z důvodu silný pružiny a ještě rajko jak ty hlavně a co do nich za střelivo, rajko nechveš dvě ty mali lahve ty jednorázovky a jeden ventil já to už nepoužívám mám to uělaný na kyvety a válej se mě doma ty malí kurvy
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 11:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

venca napsal:
a ještě mě rěkněte jak dosahujete takovejch vysokejch ustovek já jsem byl nejvíc na 315 a to že mě stříkli u ttček něco do hlavně a mělo to vydržet na tisíc kulí ale to nevydrželo dáváte tam jiný pružiny nebo co ,já jsem vyděl rozmlácený kladivo na sračku z důvodu silný pružiny a ještě rajko jak ty hlavně a co do nich za střelivo, rajko nechveš dvě ty mali lahve ty jednorázovky a jeden ventil já to už nepoužívám mám to uělaný na kyvety a válej se mě doma ty malí kurvy

Tý jo to je otázek Laughing
Takže bombičky nechcu Wink sám sobě jsem si slíbil (a zatím nesplnil), že je pro jistotu každé dva roky obměním - přeci jen to není určené pro opakované plnění.
Karabiny nijak neupravuji jen dolešťuju kladivo - když je to potřeba a měním O-kroužky tak aby to nikde nedrhlo, ale dobře těsnilo (no a vy s Bábou tvrdíte, že na Venturu o-kroužek nepotřebujete). Asi nejdůležitější je těsnost ventury a Power tuby tam se to časem vyběhá (ale až opravdu po hodně dlouhé době, třeba 10 let).
No a pak je to hlavní, zatím nejlepší a nejvyrovnanější výsledky mám se starými JJ Ceramics a stejně na tom je i nové Lapco (jenže ty jsou jednou tak drahé) tyhle hlavně jsou zatím k mání na Ebayi. Obě mám již doma a jsou otestované. Kule používáme PBS Premium
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 9:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no s tím okroužkem na ventuře to je bábova teorije já ho tam mám pořád bába si udělal venturu be toho zápichu a střílí mu to přád pěkně tedka máme ty zimní tomahavky jsou krásně rovný ale asi menší jdou krásně do zásobníku ale do základní hlavně carbiny jsou asi naprd ja jsem vyskoušel taky nějaký hlavně ale vyšla mě nejlíp tipmanacká hlaven paintfaidr nebo jak se to jmenuje nebude ničím zvláštní akorád z ní lítali kule nejrovnějc nevím jak to bude s jinejma kulema
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út listopad 22, 2011 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a ještě dotaz jak to je s tím apexem http://www.paintballshop.cz/zbozi/12571-bt-apex2-barrel-system-14%22--a5 třeba s tíhle jestli jsi to měl někdy v pazourách na carbině
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2011 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jedinej Apex kterej jsem kdy testoval byl ten Hellboye, když ještě hrál s MR1 a tam jsem z toho byl docela rozpačitej, sice to střílelo po přímce hodně daleko, ale nedalo se na to spolehnout při každém výstřelu, rozptyl na čtyřicet metrů byl tak dvojnásobný oproti normální hladké hlavni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2011 8:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

rajko na kolik vyjde ta keramická hlavěn a jak je dlohá a ještě dotaz na tohle http://www.paintballshop.cz/zbozi/13273-mark-barrel-back--686-a5 když to dám před orygo hlaven na a5 a ještě rada jak je to s těma průměrama kuliček jak to zjistím já když to nebudu měřit šuplerou
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2011 11:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ted mám Apex na lepší hlavni než dřív a nějak si nemůžu stěžovat. Střílí to rovně a na vzdálenost na jakou dostřelí ostatní hlavně to střílí stejně přesně jako jakákoli jiná hlaveň, jenže pak to ještě letí aspoň o 15m dál a pořád rovně Smile Snese to úsťovku klidně 330 aniž by to trhalo kule. A co se srovnání týče, tak je to rozhodně stejně přesné jako základní 14ka hlaveň k TM15 a spíš bych řek, že přesnější.

Jinak chtěl jsem se zeptat. Tuhle jsem čistil kvéry a poprvé jsem rozebíral karabinu. Dotaz je, musím to rozebírat úplně, teda oddělávat i bottom line, abych z toho dostal všechno, nebo stačí vyčistit to kladivo (nebo co to je) vzadu a rouru na něj, protože to je jediný co se hejbe? Vůbec nerozumím tomu jak karabina funguje, tak se ptám jako lama Smile Jinak překvapilo mě, že po roce co jsem na ní nehráb a hrálo se s ní od sněhu po bláto a písek nebyla vevnitř vůbec zasraná, rezatá a funguje Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: st listopad 23, 2011 11:33 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

venca napsal:
rajko na kolik vyjde ta keramická hlavěn a jak je dlohá a ještě dotaz na tohle http://www.paintballshop.cz/zbozi/13273-mark-barrel-back--686-a5 když to dám před orygo hlaven na a5 a ještě rada jak je to s těma průměrama kuliček jak to zjistím já když to nebudu měřit šuplerou


Mám jí doma JJ ceramic, 16" klidně Ti jí prodám, je nová, má za sebou tak 100kulí. Nenašel jsem do toho kule. Napiš kdyžtak
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2011 8:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Ted mám Apex na lepší hlavni než dřív a nějak si nemůžu stěžovat. Střílí to rovně a na vzdálenost na jakou dostřelí ostatní hlavně to střílí stejně přesně jako jakákoli jiná hlaveň, jenže pak to ještě letí aspoň o 15m dál a pořád rovně Smile Snese to úsťovku klidně 330 aniž by to trhalo kule. A co se srovnání týče, tak je to rozhodně stejně přesné jako základní 14ka hlaveň k TM15 a spíš bych řek, že přesnější.

Jinak chtěl jsem se zeptat. Tuhle jsem čistil kvéry a poprvé jsem rozebíral karabinu. Dotaz je, musím to rozebírat úplně, teda oddělávat i bottom line, abych z toho dostal všechno, nebo stačí vyčistit to kladivo (nebo co to je) vzadu a rouru na něj, protože to je jediný co se hejbe? Vůbec nerozumím tomu jak karabina funguje, tak se ptám jako lama Smile Jinak překvapilo mě, že po roce co jsem na ní nehráb a hrálo se s ní od sněhu po bláto a písek nebyla vevnitř vůbec zasraná, rezatá a funguje Smile


vetsinoj staci vycistit jen kladivo a jeho drahu, popr venturu a ventury bolt. jednou za rok to ale delam poradne proste odsroubujes hadicku co vede k asa adapteeu z tela zbrane a pak jdou cely streva vytlacit dozadu. pokud ventil neutika tak neni treba ho rozebirat. i kdyz ani na tom nic neni, z druhy strany nez je jehla je zatka kterou drzi na miste pero v drazce, to se da pomoci ostreho predmetu vyndat ven. chce to na poprve trochu trpelivosti ale pak uz je to sranda. ale jak rikam je. kdyz uchazi. pokid vyndas streva je cela zbran jen dvouprumerova trubka s eloxovanym vnitrkem takze jen poradne vycistit a ani to nemusis uvnitr mazat. na zimu stejne cim min oleje tim lip. mazu jen kladivo a vnitrek ventury ale jen slabeh povlak. carbine je jed oducha a hrozne spolehlica zbran.
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2011 11:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.youtube.com/watch?v=WmJmmnMkuEM&feature=player_embedded#!

Mrkněte od čtvrté minuty Wink
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubis



Založen: 06. 11. 2007
Příspěvky: 250

PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2011 8:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

bandaskář!!!!!! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt listopad 24, 2011 9:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

petis to se ještě domluvíme ale šestnácka hlaven je na mě hodně to bych ji musel vzit fleksouna čtrnácku max
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Burnes napsal:
http://www.youtube.com/watch?v=WmJmmnMkuEM&feature=player_embedded#!

Mrkněte od čtvrté minuty Wink


Doufám, že je pak šoupnou na ebay, hned by se mi jedna hodila Wink
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 9:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ahoj kluci dneska jsem ztratil celou pojistku z carbiny 68. kde bych sehnal novou nebo z ceho tam pasuje ? diky za info .
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 9:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Soustruh a 30 min práce. Smile plus ségrovka
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 9:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

taunus napsal:
ahoj kluci dneska jsem ztratil celou pojistku z carbiny 68. kde bych sehnal novou nebo z ceho tam pasuje ? diky za info .

sehnat nevim,ale vim že jí nepotřebuješ.. Smile ..znám pár lidí co hrajou bez ní..
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

je pravda ze ji nepotrebuji ale ta dira me tam jebe. kdyz uz jsem si tak pohral s karabinou dal ji drevene strenky atd a ted ta dira..
to petis kdybych mel podle ceho to udelat respektive mit rozmery tak to necham kluky udelat ale nemam-- ty mas?
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 10:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

DWGčko pro CADaře http://www.sug.cz/galerie/downloads/ostatni/pojistka-68-carbine.dwg

SCREEN http://www.sug.cz/galerie/downloads/ostatni/carbine68-pojistka-mosaz.png

PDF http://www.sug.cz/galerie/downloads/ostatni/pojistka-68-carbine.pdf

osobně bych tolerance neřešil, "O" kroužek taky nedával a ségrovku taky ne Very Happy jen to nějak zajistit, třeba závlačkou Smile Jo nakreslil jsem to, stejně budu taky muset udělat do týmu pro borce, taky jí ztratil..
Teď jsem si uvědomil, tloušťka "O" kroužku je 1,5mm a né 1,7mm... už to nebudu předělávat..
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........


Naposledy upravil petis99 dne ne prosinec 04, 2011 11:08 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: ne prosinec 04, 2011 10:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

dekuji
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kubis



Založen: 06. 11. 2007
Příspěvky: 250

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 1:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://viewitem.eim.ebay.cz/Tippmann-Parts-Pro-Carbine-Safety-Aluminum-CA37/230667773076/item posílá to do čech a za 285 i s poštovným se mi zdá rozumná cena.
pokud se nemýlím. možná to je jinak.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak hlavně s tím nemáš s-aní, a máš to doma celkem rychle, kdyby jich bylo více tak to klidně můžu hodit na CNCčko nebo to vyrobit na klasice, klidně to dodat jako kompletní sadu i s gumičkou a ségrovkou, ale pro 3ks se mi to nechce dělat a věřím, že každý má kamarády který mu to udělají Smile
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
patras



Založen: 29. 05. 2006
Příspěvky: 997
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 4:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

akorat mi prijde blbost ze tam mas max prumer 7,1 a polotovar o prumeru 7 Smile a surova pryz je pred vulkanizaci takze spravne by tam asi mel byt okrouzek z nitrilove pryze .. pro tyto ucely staci NBR-70 Smile navic o krouzek kterej ma vnitrni prumer 4,7 a tloustku 1,7 nemuze mit vnejsi prumer 7,7 ale 8,1 Smile

navic si myslim ze neni problem to pres prazaky objednat .. cislo dilu je CA-37
_________________
PBN - Paintball Military Klub Náchod - Lepší je být první v pekle než druhý v nebi ... www.paintballnachod.cz
INZERCE a PAINTBALL BAZAR na http://www.paintballnachod.cz/inzerce
A5-TPX-Carbine-K5-SGB K1-PGP-Maverick-Equalizer
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
petis99



Založen: 22. 07. 2008
Příspěvky: 418
Bydliště: Úpicecity

PříspěvekZaslal: po prosinec 05, 2011 10:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

patras napsal:
akorat mi prijde blbost ze tam mas max prumer 7,1 a polotovar o prumeru 7 Smile a surova pryz je pred vulkanizaci takze spravne by tam asi mel byt okrouzek z nitrilove pryze .. pro tyto ucely staci NBR-70 Smile navic o krouzek kterej ma vnitrni prumer 4,7 a tloustku 1,7 nemuze mit vnejsi prumer 7,7 ale 8,1 Smile

navic si myslim ze neni problem to pres prazaky objednat .. cislo dilu je CA-37


Toho polotovaru jsem si nevšiml Smile děkuji, u nás v práci používáme pouze označení "surová pryž" nevím jestli objednáváme 70tku nebo 90tku..
A k tomu "O" kroužku jsem to psal, že to již nebudu předělávat, stačí se kouknout Smile Jinak děkuji, uznám svoje chyby rád.
_________________
Pomáhej nám Bůh, chránit se musíme sami.
Tippmann 68 carbine, Maverick, VM68, Spyder Rode ano.. já jsem prostě na ty starší holky Smile
.......SUG paintball team........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mám taky konečně svou vlastní Carbinu. Dneska jsem ji dovezl od Hydry, patří mu velký dík protože je fakt jako nová.
Takže bych potřeboval poradit nějakou hlaveň.
Přemýšlím o 14" Nero jen nevím jestli ji narvu do předpažbí.
Nebo radši nějakou AA?
Nebo doporučte něco jinýho Smile
Díky
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 6:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

měl jsem AA, střílelo to suprově.
teď se chystám dát vrtaneho 14" milsiga + ten 686 fin milsig tak sem zvědav jaký bude efekt.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Měl jsem Nero i Milsiga vrtanýho a žadnej velkej rozdíl jsem nepozoroval. Kámoš má 16AA a přijde mi že stará dobrá AA je nejlepší poměr cena\výkon. Ani ta základní hlaveň nestřílí špatně.
co se týče otvoru v předpažbí tak mam dojem že Nero tudy prošlo v pohodě, kuli Milsigu jsem musel díru zvětšovat a kamoš s AA myslím taky musel zvětšovat. Než investuješ do hlavně chtělo by to si na nějaky akci půjčit ty hlavně a otestovat. Na zkoušku můžeš střílet i bez předpažbí kuli širším hlavním.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 10:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zkoušel jsem na ní hlavní několik, HH, JJ, Taso Winforce, AA, ale zatím nej je Marksman.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 7:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Určitě Marksmana.
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nejlepší zkušenosti mam s JJ a Marksmanem
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 23, 24, 25  Další
Strana 14 z 25

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate