Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

BT TM15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: ne listopad 20, 2011 10:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Origo barva určitě,je kvalitní,ale už i tu mám na některých místech ošoupanou na kov
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem koupil Apex 2 na ctrnactce hlavni a diky pilce na zelezo z toho mam uz taky limitovanou edici Very Happy Slo to jak po masle, to magnesium je pekne mekky. Apex 2 sedi v zavitu lip jak Flasc a i konec se min vrkla, takze to muze mit pomerne pozitivni vliv na presnost. Jinak ale moc nechapu proc je ten nastavec tak prsecky dlouhej, je to podle me naprosto zbytecny i kdyz to vypada hrozne cool Very Happy V nedeli jdu strilet, tak snad sem ak hodim nejake zavery a srovnani.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá listopad 25, 2011 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, jinak k tem barvam, ja si fakt nemuzu stezovat na ty armadni ve spreji. Drzi to luxusne dokonce i zasobnik, kterej je plastovej a drzim to za nej porad, je lehce osoupanej jen na hranach a jinak drzi. Jediny kde se to setrelo je guma na rukojeti. Na kveru to vetsinou odola i skrabani a je to prakticky neodreny. Vrele doporucuju, maj to v kadym armyshopu. Jedna pixla stoji 400, ale vydrzi vam pekne douho.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 12:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fotka me Limitované pilka edice Smile

http://www.military-paintball.cz/images/weapons/weapon_gallery_866_1.jpg
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 10:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak, po nedělní akci v Benešově, která splnila účel a to otestovat a trošku se sžít s TM-15 LE a hlavně tou APEX2, musím říct, že jsem nadmíru spokojen. Apex funguje, zbraň chodí jak má. Musím uznat, že po dlouhém hledání jsem našel tu správnou zbraň pro sebe.
Poznatky:
Apex je fajn, krásně to narovná trajektorii, jen bych uvítal, kdyby se netočil tak snadno. Nějaký tip?
Sem tam se mi sekla kule o ty 2 kuličky v RipClipu, dá se to nějak řešit? Třeba ta antijam věcička do HALO zásobníků?
Ta kratší LE verze je o něco hlasitější než klasická, dlouhá, což se dalo čekat, jednak má apex hlaveň minimum portingu, druhak je ochuzena o tlumící část předpažbí. Ale neni to nic hrozného.
Apex hlaveň se celekm špatně vyšroubovává, chce to štíhlé prsty a grif.
JAké používáte baterky? Někdo nějaké nabíjecí?
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 2:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

zajimalo by mne o kolik se zvysi mireny dostrel s apex2? nemyslim kam to doleti ale jak daleko se stim da trefovat oproti standartnim hlavnim ,.
diky za info
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle mě tak o 10-15m maximálně, ale výhoda je, že to celou dobu letí rovně a teda na tečku a nemusíš špekulovat s balistickou křivkou. Zase na větší vzdálenost je to malinko nepřesnější, takže se započítává náhoda. U mě to vyhrává střelba rovně a dál, někdo má obloučky v oku Smile V každým případě není pravda, že by to bylo nějak významně nepřesnější než běžné hlavně a není pravda, že by to bylo pomalejší než jiné hlavně. Pomalejší je to na konci, kam už ostatní nedostřelí.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 11:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

K tomu točení apexu - dej tam o něco větší O-kroužky,nebo ty stávající odmasti....
Většina rip klipů co mi prošla rukama měla blbě nasazený to průhledný podávací kolečko s lopatkama na pružině, že to nenatáčelo kule(už i nový z krabice...) - na jedno natočení by to mělo podat asi 8 kulí, aniž by ripklip byl zapnutý,občas je taky seklá ta pružinka o ty podávací "korálky" a hlavně to chce nepřecpávat zásobník kulema natěsno - pak se to seká...
Baterky používám ty nabíjecí z Lídlu za kilo 200mAh na jedno nabití mi vydrží cca 6-8hod hraní, no a vždy mám druhou nabitou v zásobáku, mám i nějaké značkové 200mAh ale je to stejný....

to Hellboy mám Apex2 na 14"hlavni takže 15tku řezat nemusím na jakém zářezu máš ten apex nastavený???? protože se mi nějak nepovedlo nastavit kolimátor - aby to letělo daleko, tak se ta kule "propadne" o cca půl metru (nebo víc) dolů a pak už letí přímo,takže gun musím držet o něco výš a to pak je hodně o cviku něco trefit.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gauss



Založen: 06. 09. 2011
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po listopad 28, 2011 11:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ripclip je sracka , nekupovat.... tm-15 tku to vzadnym pripade neutahne! aspo ne tak jak ji pouzivam ja Very Happy

nerikam ze se stim neda hrat ale za ty prachy to nestoji.

hellboy: este se koukni na btwo foru jak krute vypada flasc tlumic nasazenej pres apex.. n1 cekam nez bude zase dostupnej.

vegera: ty koukni na Flasc , dela hlinikový spouste... kladny recenze.. cekam nez bude available single finger.

rolos: baterka ti vydrzi 8h? huh? ja mam tu energypaintball zelenou, a s tou prvni sem dal cca 13 000 kulí nez diodka zacala svitit cervene. furt to strilelo ok ale hned sem ji vymenil...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 9:16 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ripclip je sracka , nekupovat.... tm-15 tku to vzadnym pripade neutahne! aspo ne tak jak ji pouzivam ja

to se asi na military akcích moc neobjevíš,viď? Tam je max. 50ks zásobník a míň. Takže s bambulí bys tam asi nezapadnul.
Pro tyto účely je ripclip ideální.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 1:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můžeš nějak upřesnit proč je ripclip sračka? Mě teda ripclip zcela vyhovuje, nemám sebemenší problém ani při full autu, kdy to vysype celej zásobník na jedno zmáčknutí naprosto bez problémů. Jediný co to naprosto nezvládá jsou rebally, protože jsou gumový a prostě se sekaj, ale to je z principu celýho toho zásobníku a nic se s tím nedá dělat.

Jinak 90% důvodů sekání kulí v zásobníku je jeho přecpanost. Pokud se víčko dotýká kuliček uvnitř, tak je to špatně, od okamžiku kdy jsem ho přestal takhle ládovat se přestal sekat.

Jinak se starým apexem jsem střílel při UR cca 310-320 na 4 klik (půlka). Letí to pak rovně a o malinko dál (5-10m) než normální zbraň aniž by to mělo nějak výrazný dopad na přesnost (podlě mě nula). Někde jsem čet, že novej Apex to má ještě posunutý, takže na max střílí ještě dál, ale po prvním vyzkoušení mi to moc nepřišlo a měl jsem ho zase cca na 4. Žádnou zásadní zmenu jsem jinak nepozoroval, ale měli jsme mizerný kuličky a nevím jakou mám úsťovku.

Co se střelby lehce nahoru týče, je to trochu problém s některýma kolimátorama. Při 4ce to ještě de, ale jakmile dáš víc, tak prostě musíš mířit nahoru jako kdybys střílel obloučkem. Některý kolimátory nejdou nastavit takhle nízko. Ten můj jde, ale i tak je úplně nenjníž co to jde a teď jak se mi změnila dýlka hlavně mám možná taky problém Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Gauss



Založen: 06. 09. 2011
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nazor na to, proc je ripclip sracka jsem popsal na strane 8 v tomhle threadu. Vic k tomu neni co dodat, pokud to nekdo nechape tak mi je ho lito. Jinak mi je samozrejme putna za co vyhazujete svoje prachy, pouze tu prezentuju svuj (opodstatneny) nazor.
(na druhou stranu docela chapu ze pro military hráče se ripclip hodi)
takova dobra simulace realnych poruch primo v boji Very Happy

hravam prevazne na komercnich hristich a co se tyce military akci , tak tam kde je naky pravidlo 50tkovyho zasobníku jinak nic, tak tam me nikdy neuvidite, ja si delam o vikendu volno proto , abych si poradne zastrilel , ne abych se nekde celej den plazil v bahne s bandou ...... a pak si trikrat vystrelil Very Happy to neni nic pro me... tahle myslenka je jedna velka blbost maximalne pro naky ultrahardcore nadsence. Kdyby kulicky litaly jako kulky tak nereknu ale tak to bohuzel neni. navic si muzu do bambule nacpat pouze pade... na moji bambuli se mi libi ze by dokazala nakrmit i rotacak kdyz by na to prislo, ne jako ten vas kelimek s vrtulkou za dva tacy Very Happy navic ji muzu pouzit na jakekoli zbrani.
Koukam ze ste na tom este nikdo nemel nasazenej poradnej zasobnik Smile))


Naposledy upravil Gauss dne út listopad 29, 2011 3:18 pm, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky názor.
Ale pak si na špatným webu. Jestli to nevíš, tak tohle je www.military-paintball.cz a těch "pošuků" je tady tak trochu přespříliš. Tak se pak nediv,když by si několik z nich smlslo fullautem na tvém zadku.
Tohle je jenom opravdu dobře míněná rada,jak se to může stát. A není to ani návod pro toho, kdo by to chtěl udělat. Very Happy Very Happy Very Happy
Mě jsou tvé názory ukradený,ale neurážlivý.
Ať se daří.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Gauss



Založen: 06. 09. 2011
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tak za prve, rozhodne jsem nechtel nikoho urazit a ani to nebylo tak mineno, takze pokud se to nekoho dotklo tak se omlouvam.¨ (pošuka sem prepsal, fakt to vypadalo urazlive)

za druhe miluju fullauto prestrelky Smile radsi dostanu 8x za sebou mekou kouli 290fps nez schytat jeden jedinej frostbite pri 350.

jsem rad ze muj nazor respektujes Smile

taky at se darí..

Hellboy:v dobe kdy sem ten prispevek psal , stal Rotor 3400 a to byl ten nejdrazsi produkt na trhu.. 15+? Very Happy nenech se vysmat ale to ze sebe ripclip nevysype ani kdyz ho otocis vzuru nohama, chudak se poti uz pri 12ti. uz to nebudem resit, kazdej na to mame jinej nazor a kazdej sme ho tu napsali, k highend bouchacce patri highend zasobnik(tecka)

PS: sem koukal na tom tvym videu jak je ripclip skvelej.. rofl


Naposledy upravil Gauss dne čt prosinec 01, 2011 11:59 pm, celkově upraveno 7 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út listopad 29, 2011 5:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NEchám bez komentáře ten zbytek, ale mám pocit, že to co tvrdíš (na straně Cool je naprostý nesmysl. Pořádnej elektrickej zásobník pod dva litry seženeš dost těžko. Ty lepší stojej 3000-5000 (Rotor), takže rip clip z toho vychází ještě skvěle. S pažbou nemusíš dělat vůbec nic. SPotřeba je super, mě tam jedny baterky vydržej deklamovanejch 8000 ran a to mi přijde jako naprosto luxusní a mě to vystačí skoro na rok na jedny duracellky. Rychlost? 15+ je dělaný přesně pro TM15. Teoreticky zvládne až 20. K čemu ti je proboha víc, když už 13 je šňůra na prádlo? Pokud ho člověk nepřecpává, tak se neseká a pokud máš na TM RC pro TM, tak funguje na 100%. Netrhá mi kule. Nikdy. Má kolejnici na kolimátor. A to RF je bonus. Naprosto nechápu co ti ten zásobník udělal, ale prakticky v ničem nemáš pravdu. Akorát ta barva a to jsem vyřešil nákupem spreje Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: st listopad 30, 2011 11:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já mám ten samý názor co Hellboy, z 90% se seká přecpáním zásobníku, na opravdu kvalitní baterie mi vydržel 5 krabic kulí čili 3/4roku hraní,jediný problém nastal, když jsem namontoval nový board od Vegety a na triger s vyladěnou spouští umačkám asi 2x víc než full, tak mi to podá těch 8-10 natočených kulí někdy víc a pak mi sem tam bolt střihl kuli a bylo po hraní,vyřešil jsem to že neblbnu ,hraju v klidu a rychle dám max těch 8 natočenejch kulí a jeto,navíc při té rychlosti byla 50tka pryč než se napočitá do tří....
Takže Rip klip je je na MP a na TM15 jediné funkční řešení ,50tka graviťák je úplně v pr..... ,mám 2ks na gunech a max spokojenost(mám doma i 200hallo,vajco aj. na speed guny co mám a taky si s tím rád zahraju kde to jde...)
Jinak Hellboy dík za Apexové zkušenosti - otestuju, jinak ta Apex2 na max zářezu mi letí tak 100m možná i dál ale kule už není skoro vidět a gun se musí držet s úhlem 45stupňů nahoru protože se kule propadne hned za hlavní tak o metr dolů ale pak letí krásně rovně.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: čt prosinec 01, 2011 10:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já Apex2 na LE využíval teď na Benešově na 2-4, nejvíc 2-3 a spokojenost. Neni to pro starý pardály, David se s tim třeba nezkamarádil. Jinak kadenci jsme stáhl na 10bps (mezi námi, uplně to stačí a kupříkaldu speedová pravidla mají taky max 10-11bps). Zkusim se zaměřit na nepřecpávání, ale koukal jsem do Ripu a byla tam seklá kule i když jich bylo posledních 4-5 (1x jsem si toho všiml, když jsme si tak stříleli na konci akce). A drželo ji zrovna to ramínko s kuličkama proti zadrhávání. NA forech jsem zatim vyčetl, že ho někdo vyndal uplně, jiný zase podmázl ty korálky silikonovym olejem. Uvidim, něco z toho asi taky vyzkoušim, bohužel ten AntiJAm, co se používá v HALOčku, tam nejde.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eril



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2011 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gauss napsal:
na moji bambuli se mi libi ze by dokazala nakrmit i rotacak kdyz by na to prislo, Smile))


ktera bambule umi podavat 60 kuli/s? takovou chci taky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gauss



Založen: 06. 09. 2011
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2011 10:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Eril napsal:
Gauss napsal:
na moji bambuli se mi libi ze by dokazala nakrmit i rotacak kdyz by na to prislo, Smile))


ktera bambule umi podavat 60 kuli/s? takovou chci taky


no dobre , tak sem trosku prehanel Very Happy ale 40 si da v klidecku... celej se vysype behem 5ti vterin. Cool

btw, ted mi dorazil flasc SQB + deluxeadapter Apex2 = nemuzu z toho dostat vic jak 270... takze pekne na....! je to sice tichounky ale 270 je moc pomaly... :/ objednavam Dye CF boomstick tak sem zvedavej, snad to bude lepsi Twisted Evil
_________________
Svobodu bandaskám!
a smrt military paintballu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eril



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: po prosinec 19, 2011 11:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Gauss napsal:
no dobre , tak sem trosku prehanel Very Happy ale 40 si da v klidecku... :


porad ale nevim ktera bambule to je aspon s tema 40 Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GRNDL



Založen: 13. 10. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 1:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rotor...
Marketing praví, že: "Maximální rychlost podávání je 50+ BPS, plynulá rychlost podávání bez značkovače se pohybuje okolo 40BPS, se značkovačem okolo 25-30 BPS "

Mě by ale spíš zajímalo, jaké baterky teď v zimě používáte. Ať do TM15ky nacpu jakoukoliv, tak za chvliku odmítá střílet s tím, že je slabá. (Mám originální borad, začne blikat oranžově.) Musím pořád nosit náhradní někde v teple na těle a měnit. Celkem mě to mate, děje se to i s lepšími novými bateriemi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Laughing konečně někdo přiznal, že v zimě má problém s baterkama Laughing
Jaké používáš? Nabíjecí Lion nebo alkalické? Pokud nabíjecí tak teoreticky by na tom měly v chladu být lépe nějaké Nicd sice mají celkově nižší kapacitu a mají paměťový efekt, ale chlad snášejí lépe a nebo bych zkusil alkalickou Duracelku ta by chvíli vydržet mohla.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 10:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě by taky zajímalo, co kdo používá za baterky, jestli 8,4 (třeba GP200 a pod) nebo ty 9,6 (Spyder a pod.)??
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 11:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

zdar já používám GP200 a nakoupil jsem v lídlu dobíječky 9VTronic za 99,-protože mám víc gunů a nepoznám rozdíl vydrží mi to v TM 15 i teď v zimě 5-8 hod hraní v pohodě a to vždy dám pytlík a víc kulí.... ale je fakt že kamoš koupil nějaké obyč. Varty za 50,- a za 2hoďky měl taky po baterce....je fakt že některý guny jsou na typ baterie náchylný (ale TM 15 rozhodně ne...)mám Autocker SR má 2 solenoidy a na ty nabíječky nešlape vůbec musím do něj cpát Energy paintbal 9V 1100mAh jinak si nezastřílím.....rozhodně bych do TM15 nedával ty Spyder 9,6V ....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 11:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo a třeba mě v A5 v E-gripu a v BT delta elite v el ručce mi ty Tronic z Lídlu vydrží půl roku a víc,kamoš dal do E-gripu kloudnou alkalickou baterku a rok nic neřešil a to hrajem každý víkend i v zimě....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
GRNDL



Založen: 13. 10. 2011
Příspěvky: 25
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út prosinec 20, 2011 5:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Baterky co mám (a mám s nimi problém):
- Zlatá GP Super Alkaline (na nic)
- Xtreme Power Alkaline aka Energy Paintball (placebo efekt z toho že je to "paintballová" baterie kupodivu proti chladu nezabral)
- Energizer ultimate (od té jsem čekal celkem dost, dávam je do paralyzéru) jako jediná vydržela aspoň oranžově blikat ale pak stejně chcípla.

Zkusím tedy dobíjecí, díky za radu Wink

Jinak tedy u Phenomu to ženě funguje s jakoukoliv baterkou. Problém mám jen já u BTčka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 6:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A neni tam nějakej kratas někde protože lidi co znam na TM-15 maj baterky snad rok
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky bych hledal problém někde jinde než v baterkách.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gauss



Založen: 06. 09. 2011
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st prosinec 21, 2011 8:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Taky bych hledal problém někde jinde než v baterkách.


tak tak ,ja pouzivam ty zeleny energy paintball, ta prvni vydrzela neco okolo 15 000 kulí... tu druhou tam mam do ted, od zari Very Happy hraju kazdej vikend a strilim docela ultimate speedball..

v rotoru mam ty modry energy paintball a na ty jsem este nesahl..
_________________
Svobodu bandaskám!
a smrt military paintballu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Eril



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 82

PříspěvekZaslal: čt prosinec 22, 2011 2:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

GRNDL napsal:
Rotor...
se značkovačem okolo 25-30 BPS "[/i]


takze to je na pulce minigunu bez rezervy, achjo, zase budu muset bastlit neco vlastniho Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
Strana 10 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate