Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Tajná základna Falcon - Revenge 15.10.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
SHEEFA



Založen: 19. 01. 2011
Příspěvky: 6
Bydliště: Svobodná Republika Žižkov

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no hele kámo měl jsem to o chloupek.... hned jak jsem tam po tobě vystřelil jsem sebou rychle fláknul o zem a nad palicí mi prolítlo asi pět tvých kuliček, do toho mě tam krosil někdo z tvé desáté hodiny. Chtěl jsem tam hodit granát ale vysypal se mi zápalník u petardy!!!! :/ Tam mi bylo hodně horko!!! ... nakonec mě dostali Smile ... ale těsně Wink Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SHEEFA



Založen: 19. 01. 2011
Příspěvky: 6
Bydliště: Svobodná Republika Žižkov

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 12:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

... ale mise byla splněna, velení zlikvidováno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 12:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SHEEFA napsal:
... ale mise byla splněna, velení zlikvidováno Very Happy
no to je trochu problematictejsi, ja tam nevelel, v te dobe probihala velka operace Rajka a Baby se vsemi lidmi co sme meli nekde na pravo od nas, ja tam byl jen se 3 lidmi na sebevrazedne misi majici za cil zastavit vas postup (ktery ovsem neprisel) proste takova ztracena varta Laughing pro mne s pachuti smrti.... nesnasim chlapky co na sobe maj nalepenej travnik Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
SHEEFA



Založen: 19. 01. 2011
Příspěvky: 6
Bydliště: Svobodná Republika Žižkov

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Very Happy checht Very Happy ... jsem zkoušel vaší bdělost Very Happy ... ale zrak ti slouží skvěle. Zmerčil si mě docela brzo Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SHEEFA napsal:
Very Happy checht Very Happy ... jsem zkoušel vaší bdělost Very Happy ... ale zrak ti slouží skvěle. Zmerčil si mě docela brzo Smile

no ja zase obdivuju tvoji chladnokrevnost, nehnul ses dokud jsi na mne nepoznal na ty 3 metry, ze sem te zpozoroval... pro mne to byla, sucha trava, sucha trava, sama sucha trava, divne kulata sucha trava.... a pak jen strilici divne kulata sucha trava co se pohybuje Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jindra



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 1284

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 1:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koukám, že se nás na Jaroslava zaměřilo víc, já jsem se k němu dostal od jejich mrtvoliště kolem jejich levého plotu a cestou jsem ještě narazil u panelky na Rajka Wink Strašně nerad, ale musel jsem ho taky poslat na mrtvoliště Wink Hejkala jsem neměl, ale kuklu s listím ano.
_________________
Jindra SAS Lhenice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 1:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jindra napsal:
Koukám, že se nás na Jaroslava zaměřilo víc, já jsem se k němu dostal od jejich mrtvoliště

muzete mi vysvetlit co sem vam vsem udelal Laughing ja si chci taky jednou zahrat a ne ze se na mne budou poradat hony, to si mam udelat plastiku obliceje, aby jste mne nepoznali nebo co Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 9:10 pm    Předmět: . Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:

muzete mi vysvetlit co sem vam vsem udelal Laughing ja si chci taky jednou zahrat a ne ze se na mne budou poradat hony, to si mam udelat plastiku obliceje, aby jste mne nepoznali nebo co Wink


No to je daň za slávu Laughing Celebrity to maj holt těžký Very Happy To po mě nikdo běžně nestřílí... (asi si říkaj: zabiješ šaška a zaplatíš celej cirkus.) Laughing Laughing Laughing
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Jindra napsal:
Koukám, že se nás na Jaroslava zaměřilo víc, já jsem se k němu dostal od jejich mrtvoliště

muzete mi vysvetlit co sem vam vsem udelal Laughing ja si chci taky jednou zahrat a ne ze se na mne budou poradat hony, to si mam udelat plastiku obliceje, aby jste mne nepoznali nebo co Wink

Nic Jardo asi je jen trochu sereš Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jindra



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 1284

PříspěvekZaslal: pá říjen 21, 2011 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To vůbec ne, ale pro nás Jižany je Jaroslav od dob JvS taková velká výzva, prostě třešnička na dortu Wink
_________________
Jindra SAS Lhenice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate