Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

1. SCÉNÁŘOVÁ HRA - RZ Bratronice - 29.10.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Patří dle vašeho mínění 1. scénářová hra konaná 29.10.2011 na raketové základně Bratronice do hlavního kalendáře akcí na military fóru?
ANO – do hlavního kalendáře patří
44%
 44%  [ 17 ]
NE – do hlavního kalendáře nepatří
44%
 44%  [ 17 ]
NEVÍM
10%
 10%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 38

Autor Zpráva
Marekxxx



Založen: 29. 08. 2011
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 12:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Klidně ten náš turnaj hoď Jaroslave do komerčních akcí.


Jak jsem psal, o toto rozhodně neusiluju a rozhodně si to ani nepřeji! Tak prosím, nic nikam nepřehazujte... Nechci nikomu komplikovat pořádání jeho akcí. Mám jen zájem o to, aby ta naše akce dopadla co možná nejlépe a k tomu je potřeba, aby se o ni dozvěděli lidi, kterým je určena. Což umístění v kalendáři komerčních akcí trochu komplikuje a dopředu jsme s tím nepočítali. Obáváme se toho, že by to mohlo podstatně snížit předpokládanou účast a tím i zkomplikovat realizaci scénáře.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 2:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Přijde mi, že se to nějak zbytečně hrotí. Já za tím nevidím ani tak zlej úmysl, jako spíš nedorozumění.

Jen takovej návrh. Co se zkusit řídit při řešení co je a co není komerce poměrně jednoduchým pravidlem:

Pokud si tam můžu přitáhnout všechno svoje a zaplatím jen rozumné vlezné za organizaci, pronájem prostoru atd. tak to komerce není (alespoň pro mě osobně ne).

Pokud po mě někdo chce vlezný a navíc ještě chce rejžovat na tom, že mi bude nutit svoje kuličky za korunu kus, nebo něco podobnýho, tak to komerce je.

Mám totiž pocit, že když se startovným 140 korun i při účasti sto lidí je výdělek za celý den 14 tisíc, při čemž se okolo toho motá spoustu lidí, něco stojí pozemek, spoustu času se věnuje přípravě, projezdí se benzín atd. tak na tom rozhodně nikdo nezbohatne.

Osobně mám pocit, že za pár let hrozí, že už nebude moc Milovic a Ralsk, kam půjde na černo dorazit ve dvě stě lidech a začít se masit a za takovýhle hřiště budeme ještě vděšný Crying or Very sad
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 7:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Jen takovej návrh. Co se zkusit řídit při řešení co je a co není komerce poměrně jednoduchým pravidlem:
Pokud si tam můžu přitáhnout všechno svoje a zaplatím jen rozumné vlezné za organizaci, pronájem prostoru atd. tak to komerce není (alespoň pro mě osobně ne).


no a v tomhle je prave problem, co je to rozumne vlezne, v zadavani akci to tehdy charlie definoval nasledovne:
Pravidlo pro komerční hřiště: Je-li vstupné v případě čistě venkovního hřiště do 60 Kč a v případě indoor, či kombinovaného hřiště (tedy na němž se nacházejí budovy ve kterých se také hraje) do 120 Kč, je to považováno za poplatky nezbytně nutné pro pokrytí základních nákladů na pořádání akce. V takovémto případě bude akce považována za nekomerční i v případě, že se pořádá na komerčním hřišti

kdybych posuzoval akce podle tohoto kriteria tak hodne moc akci budu presouvat do kalendare komercnich akci, vec proto neni tak jednoducha a radeji volim individualni pristup...

akci jsem presunul do sekce normalnich akci, evidentne se organizator snazi prizpusobit zavedenym zvyklostem, pokud ucastnici teto akce budou mit negativni reakce a bude zrejme ze se jednalo o jasnou komerci (coz se doufam nestane) pak k organizatorum budu v budoucnosti prisnejsi

PS pro prganizatora: dobre si uvedomuju, ze lide od vas (mozna prave ty) jste meli v minulosti problemy a museli jsme sahnout i k zabanovani pro spam kalendare.... chci aby si vedel, ze mi neprijde vubec normalni, aby si tu na podporu sveho nazoru pouzivat hlasovani nebo rozhorcene nazory lidi "od vas", v zadnem ohledu me tyhle veci nejsou schopny primet abych zmenil svoje nazory, naopak mne to povzbuzuje k vetsi ostrazitosti ........ nicmene upravou te hry jsi splnil kriteria, ktera osobne vnimam jako prijatelna pro zarazeni hry do nekomercnich, ale radost si mi temahle akcema tady na foru neudelal.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Marekxxx



Založen: 29. 08. 2011
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 1:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="Jaroslav"]
Hellboy napsal:

PS pro prganizatora: dobre si uvedomuju, ze lide od vas (mozna prave ty) jste meli v minulosti problemy a museli jsme sahnout i k zabanovani pro spam kalendare.... chci aby si vedel, ze mi neprijde vubec normalni, aby si tu na podporu sveho nazoru pouzivat hlasovani nebo rozhorcene nazory lidi "od vas", v zadnem ohledu me tyhle veci nejsou schopny primet abych zmenil svoje nazory, naopak mne to povzbuzuje k vetsi ostrazitosti ........ nicmene upravou te hry jsi splnil kriteria, ktera osobne vnimam jako prijatelna pro zarazeni hry do nekomercnich, ale radost si mi temahle akcema tady na foru neudelal.


Zadar a dík!

Teď už se nebudeme moci na nic vymlouvat…

Vím, že byl v minulosti problém s akcemi "BigGame", tam jsme ale přistoupili na vaši argumentaci a ty opravdu patří i dle našeho názoru maximálně do toho komerčního kalendáře. Sice na některé z nich může přijet člověk s "vlastním" a zaplatit pouze vstup, ale cíleno to je na lidi bez vlastního vybavení. A jsem si vědom toho, že jsme si tím zde neudělali před dvěmi třemi lety zrovna dobré jméno...

Chápu, že hlasování muže působit jako forma nátlaku a i tak částečně bylo zamýšleno, ale vzhledem k tomu, že jsem předpokládal, že to bude třeba tak 90% pro akci, tak by jsi ho ve finále (bohužel) mohl spíš použít pro obhajobu svého názoru (jsem rád že jsi to neudělal).

A co se týče akce: slibuju, že ve vlastním zájmu se budeme snažit scénářovku nepodělat. Určitě to nebude "voblož" ve smyslu že budeme chtít zaplatit za něco co neuvádíme nebo za kuličky atp. Jediného čeho se obávám, tak je dostatečný počet lidí pro realizaci připraveného scénáře, protože jsme to bohužel začali propagovat dost pozdě a případně, že by se mohlo ukázat, že něco nebylo správně naplánováno a hra se ubere jiným směrem nežli kterým jsme ji naplánovali. Ale předpokládám, že každý kdo něco organizoval, má v tomto ohledu stejné starosti a problémy – a chyby v tomto směru nebudou braný jako „voblož“.

Každopádně dík za ochotu diskutovat a vůbec přehodnotit stanovisko. Toho si cením.

Z diskuse se teď nejspíš až do pondělí odmlčím.

Paintballu zdar!
Marek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 2:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Marekxxx napsal:
Mám jen zájem o to, aby ta naše akce dopadla co možná nejlépe a k tomu je potřeba, aby se o ni dozvěděli lidi, kterým je určena. ]


Myslím že ikdyž budeš v komerci se ti PR povedlo Smile páč stejně si to "potenciální" zájemci dozvý touto diskusí Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Těch max. 300 lidí je fakt hukot. Živě si představuji, když jsem psal do reportu, že ideální počet je 50. Teda jestli myslíme stejné Bratronice, ale podle obrázků ano. Navíc si ani nevzpomínám, zda se nějaké akce v ČR účastnilo 300 lidí, a to mělo být v prostoru 100x větším - např. Milovice.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 4:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

pekna IP, TMobile?
a s kludom si spocitaj, aka je pravdepodobnost ze v ten isty cas napisu 3ja ludia pozitivny prispevok k jednej teme, a je to ich prvy prispevok - vodit niekoho za nos je vec ktora mne osobne dost vadi. netvrdim ze je to vsetko jedna osoba

no ja som fakt zvedavy na ten scenar a jeho realizaciu. aj keby som mal sediet v trave a sledovat.

----------------------------------------------------
moj osobny nazor je zacat s hranim malych scenarov, proste zacinat "velkou" hrou je blbost. jednoducho ani neviete kto tam bude, neviete ake su ich schopnosti, nepoznate ludi a mate ad-hoc scenar

riadit ludi a scenar je narocna vec. ale ved som fakt zvedavy ako to vystreli a kolko tam pride ludi atd. velke scenare by som odporucil robit s 2-3 mesacnym predstihom


Naposledy upravil vegetta dne po říjen 24, 2011 12:09 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
samuraj



Založen: 07. 08. 2007
Příspěvky: 92

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 8:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ono je to asi opravdu jen nešťastně podaný,nebo věřím tomu že ano,ale pro někoho může být zarážející a podezřelé jak až moc se snažíte aby to bylo v hlavním kalendáři + komenty některých "podezřelých"neznámých.. Wink Moc tlačíte na pilu ...
Na druhou stranu pokud se jen snažíte aby se o akci dozvědělo co nejvíce lidí dá se to pochopit.Jen doufejme že vaše úmysly jsou čisté jak se říká Smile
Nebyla by to pak pro vás ta nej reklama myslím Wink
Psal jsi že jste byli na větších akcích (otázka je na kterých ovšem) možná by bylo fajne zeptat se těch co to pořádali o nějakou radu do začátku.
Jinak je určitě paráda že se snažíte něco vytvořit a myslím že si ani nedokážu představit jak je to náročné!!Držím palce ať se vám to vydaří!
_________________
když prach a špíná pokrývá,tvoji rodnou zem,Nic jiného Ti nezbývá zbraň do rukou vem.A bojuj s hlavou vztyčenou než Ti dojde dech,braň svoji zemi zničenou buď hrdej že jsi ČECH!!!!!!!!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: čt říjen 20, 2011 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a ja uz bych to dale asi nerozebiral
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
SNooPYxuR



Založen: 22. 09. 2008
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: po říjen 24, 2011 12:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Klidně ten náš turnaj hoď Jaroslave do komerčních akcí mi už to nějak ustojíme Wink hlavně když si ostatní budou ochotní přiznat, že akce pokud nejsou schopné oslovit dostečný (a zamýšlený) počet lidí a jsou placené jsou stále akcemi komerčními (nechápu jak může někdo v dnešní době lákat military hráče na Big Game a napsat, že se scénář upraví podle počtu hráčů na místě) a je jedno kdo je dělá. V Bratronicích jsem byl hrát několikrát a člověk který na tuhle lokaci vypíše maximální "rozumný"počet hráčů 300 je buď naprostej blázen nebo je mu jedno jak akce dopadne a chce na tom hlavně rejžovat. To samé je s jeho přístupem k hráčům jak chce ukočírovat týmovou kooperaci s hráčema kteří nemají ani svoje vlastní vybavení a o spojení ani nemluvím (bez spojení není velení) a bez velení je celá akce jen jedno velké komerční divadlo nebo obrovský propadák. Měli by jsme být k sobě všichni upřímní a nesnažit se přebarvit komerční akci na MPB jen proto, aby se vyjímala v jiném kalendáři.


Rajko, tak ty to máš za bludišťáka, naprosto souhlasím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marekxxx



Založen: 29. 08. 2011
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt říjen 27, 2011 11:11 pm    Předmět: STORNO SCÉNÁŘOVÉ HRY – KONAT SE BUDE POUZE NÁHRADNÍ PROGRAM Odpovědět s citátem

STORNO SCÉNÁŘOVÉ HRY – KONAT SE BUDE POUZE NÁHRADNÍ PROGRAM

Omlouváme se Všem, kteří se oficiálně zaregistrovali na naši „1. scénářovou hru – převzetí raketové základny“, protože počet oficiálně registrovaných hráčů bohužel nepřesáhl minimální počet hráčů potřebných pro realizaci připraveného scénáře, rozhodli jsme se konání scénářové hry odložit na jiný termín.

Všem přihlášeným i ostatním potenciálním zájemcům se tímto omlouváme a zavazujeme se, že termín příští scénářové hry bude oznámen v dostatečném předstihu, a nikoliv pouhých 14 dní předem.

V den a hodinu původně plánované akce se bude v areálu konat od 10:00 do 14:00 náhradní hra, která je určený pro lidi, co si již účast na scénářové hře naplánovali (či teprve plánovali) a nechtějí již měnit svůj víkendoví program. Sraz účastníků náhradní akce je v původním termínu - tj. v 09:30.

Pro hráče s vlastním vybavením bude na tento náhradní program/hru VSTUP ZDARMA, neboť kvalitu této náhradní hry, jakož i počet účastníků nemůžeme předem garantovat.

Nutné je však přivést si vlastní munici i pohonné médium. Případně se v horším případě před akcí pro doplnění média (CO i vzduchu) stavit v našem druhém areálu kasáren Hájek, který se nalézá po cestě z Prahy do Bratronic. (Doplnění média v kasárnách Hájek však nutno domluvit telefonicky dopředu.)

Náhradní program bude spočívat v sérii kratších a jednodušších her tipu: dobývání budovy, dobývání bunkru, převod VIP, kradení vlajek z domácích bunkrů – konkrétní hry budou vybrány dle domluvy účastníků. Počet účastníků akce není pořadatelem u této hry garantován.

Pokud se chcete hry zúčastnit, svou účast prosím potvrďte a pro bližší informace kontaktujte prosím předem telefonicky či pomocí SMS pořadatele zodpovědného za realizaci náhradního programu:

Petr Hradecký
+420 777 754 792

Za případné komplikace se omlouváme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 9:54 am    Předmět: Re: STORNO SCÉNÁŘOVÉ HRY – KONAT SE BUDE POUZE NÁHRADNÍ PROG Odpovědět s citátem

[quote="Marekxxx"]STORNO SCÉNÁŘOVÉ HRY – KONAT SE BUDE POUZE NÁHRADNÍ PROGRAM

Omlouváme se Všem, kteří se oficiálně zaregistrovali na naši „1. scénářovou hru – převzetí raketové základny“, protože počet oficiálně registrovaných hráčů bohužel nepřesáhl minimální počet hráčů potřebných pro realizaci připraveného scénáře, rozhodli jsme se konání scénářové hry odložit na jiný termín.

Question Question Question Question Idea Question Question Question Question
KOMEDIE
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy


Naposledy upravil ZOD dne pá říjen 28, 2011 4:36 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hondzik



Založen: 09. 08. 2009
Příspěvky: 33

PříspěvekZaslal: pá říjen 28, 2011 2:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to je cirkus Rolling Eyes Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Marekxxx



Založen: 29. 08. 2011
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: ne říjen 30, 2011 10:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bohužel, taky z toho nejsme zrovna nadšený. Uvidíme jestli se nám to příště podaří zorganizovat lépe. A nebo zda se raději budeme držet pouze organizace her pro "začátečníky". Máme z toho teď trochu rozpačitý pocity, ale doufáme, že když příště o hře budeme informovat měsíc nebo dva dopředu, tak se snad najdou lidi, které by tenhle druh her bavil.

Uvidíme…
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate