Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Doporučte regulátor.....

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Flyboy



Založen: 05. 08. 2006
Příspěvky: 176
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 5:05 pm    Předmět: Doporučte regulátor..... Odpovědět s citátem

Zdravím, rád bych si nechal poradit při výběru regulátoru. Chci aby uměl pracovat s Co2 i vzduchem. Namontován bude na zbrani WGP Trilogy Sport ( http://www.worr.com/trilogy.asp ). Zbraň je vysokotlaká. Regulátor bych chtěl mít namontovaný místo ručky, řešené jako u Spyderu Rodeo. Zatím jsem našel tyto:

http://www.paintball-obchod.cz/obchod/indexmain.php?&kodc=1344-BLK-AA
http://www.belsales.co.uk/SpecialOffers.htm
http://www.paintballshop.cz/zbozi/5523-in-line-sick-regulator

Díky za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DarkBoy



Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 8:37 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ahoj nejdriv k tomu cockeru pochybuju ze je vysokotlaky kdyz ma LPR regularor Smile

A k veci doporucuji Bob-Long Torpedo je delany na zbrane Intimidator s vysokou kadenci a je shopen udrzet velice stabilni tlak sam ho pouzivam a je super doporucuji : http://www.paintball-obchod.cz/obchod/indexmain.php?&kodc=1344-BLK-AA
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flyboy



Založen: 05. 08. 2006
Příspěvky: 176
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 3:24 pm    Předmět: LPR u WGP TR. Sport Odpovědět s citátem

Mno Darkboyi, nevím jak si na to přišel ??!! LPR regulátor má jen WGP Trilogy PRO a WGP Trilogy Competition, model Sport regulátor nemá,podívej se na stránky výrobce, je tam komplet rozepsané, co která zbraň má ve výbavě. High pressure valve je podle mne vysokotlaký ventil.... Cool I v manuálu píší že Sport má "gas through foregrip" a skutečně je tomu tak Wink Jinak děkuji za tip, půjde podle tebe bez problémů namontit místo té obyč ručky co tam mám teď ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DarkBoy



Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 9:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No sorry koukal sem hned na to prvni na tom odkazu co tam byl Smile ale potom pokud mas pravdu ti bude na tom regulator celkem k nicemu bude se to pomaleji nabijet a mensi ustova rychlost Smile jo takovej detail kdyz to nema regulator jak regulujes ustovku?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flyboy



Založen: 05. 08. 2006
Příspěvky: 176
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 11:11 pm    Předmět: Regulování úsťvovky Odpovědět s citátem

Samozřejmě. že regulátorem úsťové rychlosti. Mně jde ale o INLINE regulátor! Model Sport má jen držátko, kterým prochází Co2 z bomby, aniž by bylo nějak regulováno a to já nechci, chápeš ? Píšu už v prvním postu, že ho chci mít místo ruřčky Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Njord
Pohanský Pes


Založen: 26. 06. 2006
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 7:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A proč si nekoupíš rovnou tu verzi COMPETITION která ten regulátor má?
Ty regulátory co tam jsou mi připadají dobrý, dají se normálně nastavit na jakou hodnotu chceš. Navíc bys taky minimálně pár stovek ušetřil Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
DarkBoy



Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 8:41 am    Předmět: Re: Regulování úsťvovky Odpovědět s citátem

Flyboy napsal:
Samozřejmě. že regulátorem úsťové rychlosti. Mně jde ale o INLINE regulátor! Model Sport má jen držátko, kterým prochází Co2 z bomby, aniž by bylo nějak regulováno a to já nechci, chápeš ? Píšu už v prvním postu, že ho chci mít místo ruřčky Rolling Eyes


Chapu o cem mluvis ale pujde ti za kuli malej tlak kdyz tam hodis jen tak jenom regulator uz to chapes ty?Ta zbran je stavena ze jde za kuli 850psi primo z lahve kdyz tam hodis min bude ti to delat hovadiny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Flyboy



Založen: 05. 08. 2006
Příspěvky: 176
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: ne duben 01, 2007 10:02 pm    Předmět: Regulátor Odpovědět s citátem

Njord: Už ho mám doma víš.

DarkBoy: Rozumím ti chlape, to by ale znamenalo, že se na model Sport nedá přišprcnout regulátor a to bych jaksi, byl asi v perdeli. Tož jak to celé vykokotit ? Mimo to na english speaking fórech píší jako nutnost a první upgrade právě inline regulátor namísto továrního foregripu. Že by kluci americký byli o něco moudřejší ? Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
DarkBoy



Založen: 03. 11. 2006
Příspěvky: 24

PříspěvekZaslal: po duben 02, 2007 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak to netusim ale o mechanismus cockeru sem se docela hafec zajimal a takhle je to konstruovany tak ze ti za kuli jde 850psi a kdyz ti tam bujde min budes mit malou ustovku musel by si vymenit pruzinu za tvrdsi ale zase by to spotrebovavalo vic plynu na nabijeni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
david_holub



Založen: 02. 09. 2009
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st září 02, 2009 11:59 am    Předmět: Regulátor Odpovědět s citátem

Dá se u nás koupit regulátor na vzduchovou láhev 3000 PSI s výstupním tlakem 900-1100 PSI? Poraďte, díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: ne prosinec 27, 2009 11:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Koupil jsem si tuto lahev: http://www.paintball-obchod.cz/pure-energy-basic-48-ci-3000-psi-vysoky-tlak-20458.html

Vzduch z ní jak se zdá samovolně neuniká což je gut, ale oproti Co2 je menší dostřel společně s menší razancí. Je to normální? Pomůže výměna regulátoru, popřípadě jakej? Mám Pro Carabine. Díkec Question Idea
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 12:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sesteluj si znova ustovku na tuto lahev. co2 kdyz je plna dava vetsi tlak tak proto asi.
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 12:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak píše kolega pouze pošteliu ústovku to musí zabrat ovšem je pravdou že já jsem nic štelovat nemusel pouze jsem přehodil lahve.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po prosinec 28, 2009 1:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Burnes napsal:
Koupil jsem si tuto lahev: http://www.paintball-obchod.cz/pure-energy-basic-48-ci-3000-psi-vysoky-tlak-20458.html

Vzduch z ní jak se zdá samovolně neuniká což je gut, ale oproti Co2 je menší dostřel společně s menší razancí. Je to normální? Pomůže výměna regulátoru, popřípadě jakej? Mám Pro Carabine. Díkec Question Idea


No je pravda, že už nějakej čas sleduji jaké máš zkušenosti s touhle flintou, protože jsi asi jediný kdo si pořát stěžuje na dostřel a pokud se ti nezdá jak střílíš na vzduch, tak to bude asi nějaká závada, která byla jen na chvíli odsunuta stranou, když jsi používal přes léto CO2čko.
Takže jestli stojíš o rozvynutí jejího maximálního potenciálu tak napiš, mám teď přes zimu čas a můžu ti jí dát do kupy jen za cenu poštovného a dílů potřebných k výměně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> CO2, Vzduch, Regulátory Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate