Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

WarZona 2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 11:38 am    Předmět: Odpovědět s citátem

marty+ napsal:
Takže další díl Wink

Protistrana požádala o limit hráčů na maximálních 120 duší na jednu stranu, kvůli vyrovnanosti hry a oplátkou za tento kompromis byl povolen odposlech radiokomunikace, který jsem požadoval já.

Tož tak

Márty Question Exclamation o množstevní limit jsem nikdy nežádal, ba naopak jsi o něm začal mluvit ty jako první z obav, aby se v tvém okolí našlo dost stejně laděných týmů které budou ochotny tuhle rok a půl dlouhou přípravu absolvovat. Jediný kompromis který jsem kdy chtěl byl aby se mohli na každé straně užít dva druhy maskáčů a i ten jsi mi smetl ze stolu (je to tu někdo dokonce uloženo ve foru). Odposlechy jsi také tlačil jen ty.
Co se secvičování týká já měl výhodu toho že jsme spolu mohli hrát i na jiných hrách než jen umělelé nácviky a vlasní Warzona takže jediné co jsem po organizátorovy chtěl aby mi včas dodal pravidla a prostor. Nic víc nic míň.

Třeba tohle by mohlo stačit jako podpůrný důkaz mého tvrzení:

marty+ napsal:
Koncept bez skriptu a dlouhé respawny to je cesta kupředu, to se nám také líbí s =DG= můžete opět počítat.
Těch lidí 100 na 100 to je dnes dost optimistický odhad, mě přijde jako hodně vysoké číslo, při nastavených podmínkách, ale za rok kdo ví?!


Jinak abych všem oživil pamět tak tohle byl původní koncept Warzony na kterém jsem se chtěl podílet já. To co z něj zbylo již každý ví a jediný důvod proč jsem v tom pokračoval byli právě lidé kolem mě kteří mi dávali sílu a víru že se s tím dá ještě něco udělat.
No55 napsal:
Přátelé kamarádi, jelikož letos WZ nebude (není zatím prostor a čas) radi bychom ji uspořádali v září 2011, dá-li shoda událostí. Bude to ovšem uplně jiná hra než na co jste dopusud zvyklý. Rád bych zvolil variantu:

1) dva velitelé, a každý z nich si bude muset sehnat svoje ovečky a bude jen na něm kolik spolehlivých Exclamation bojovoníků si do konfliktu sežene. Samozřejmě krom pořadatelů nikdo nebude vědět kolik druhá strana čítá lidí do masomlejnu...

2) jedna strna bude vyznačena uniformou BW, druhá GB. Hadříky jsou to levné takže předpokládám že s tim nebude mít nikdo ze zájmců problém.

3) každá strana dostane určitý voj materiál k budování svého tábora. sami postavý sami si zabezpečí.

4) nikdo s sebou nebude mít žádné jídlo, váš velitel se vám musí postarat o proviant a zajistit doručení do prvních linií. žrádlo bude řešeno pomocí schozů v prostoru. Jestli vám ho lohne nepřítel vaše smůla.


5) Hraccí čas pátek příprava zabezpečneí tábora (klid zbraní), od určitého signálu začátek boje (nebude znám předem) takže klidně v půlnoci muže začít vřava. Konec hry v neděli (více jak 24h) Bodování standartně na určítých pointech. Hraje se přes noc, v poli se bude chrápat s maskou na ksichtě.

6) Munice, 50 zásobník, start max 120 kulí na život, zbytek formou schozu do prostoru, rád bych kdyby byly granáty max 3 na osobu na život.

7) zranění mrtvoli - v každém táboře (každá skupina bude mít jeden) bude zdravotní stan. Zásah ruka ošetřit do 10 minut, zasažený může chodit, nestřílí. Dopravit do zdravotního stanu kde mu doktor určí jak dlouho bude mít klid na lužku ve stanu Exclamation (1-3h), zásah do nohy ošetřit do 10 min, zasažený nemuže chodit ale může střílet, dopravit do zdrav stanu doktor postupuje jako u zásahu do ruky. Zásah do těla nemuže chodit střílet, dopravit do zdravotního stanu doktor určí dobu léčby 3-5h. Pokud u ruky nebo nohy nestihnte ošteřit zdravotníkem platí pro něj léčba jako u zásahu do těla. zásah do hlavy = smrt. pokud nedopravíte zraněného k doktorovi do určitého času = smrt. Mrtvoli odchází na centrální mrtvoliště odkud po 6h a více přichází jako nové posili nový vojclové. Pokud dostanete za sebou dvě rány do ruky platí jako u zásahu do těla.

Cool Technika, to je ještě takové hodně otevřené, ale asi bych to viděl jako kdo si co sežene to bude mít, ovšem musí to být pořadatelem schválené vojenské...pokud bude technika dá se samozřejmě zničit, po zásahu nenávratná do hry...(to se musí ještě doladit)

9) okrádání mrtvol o jídlo, munici povoleno ba to možná bude i situace vyžadovat.

10) prostor bych viděl na několik ha, at je prostor na přesuny. rozhodně nečekejt enějákou akční pifandu. Díky systému léčení to bude spíše pomalješí strategie kde se budou vážit každé kroky jednotky....

Tak něják bych to asi viděl v roce 2011 s tim že to sem dávám rok a více dopředu aby se jednotlivý velitelé stihli připravit, či abych zjistil názor jestli je část lidí z MPB akceptovat tuto hru. Samozřejmě to vyžaduje velkou disciplinu a morálku jednotlivých vojáků ale ŽT mě utvrdil že pár kousků takových tady je... Smile možná že sem na něco zapomněl snad to doplnim v průběhu léta.
PS márty děkuju Smile


Ono stojí za to si pročíst celou první stranu téhle diskuze, aby si všichni vzpomněli na to očem ta hra původně měla být Rolling Eyes
http://forum.military-paintball.cz/viewtopic.php?t=3422&postdays=0&postorder=asc&start=0
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Karbi



Založen: 16. 04. 2008
Příspěvky: 38
Bydliště: Mníšek pod Brdy

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 2:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ač običejný pěšák, po sobotním vybití nás, zvolil náš VELITEL strategii jakou zvolil a myslím že nejsem zdaleka jediný který za jeho rozhodnutím které bylo naprsto správné a dokonalé budu vždy stát a děkuji mu a i ostatním velitelum za to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 2:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Jinak abych všem oživil pamět tak tohle byl původní koncept Warzony na kterém jsem se chtěl podílet já.

5) ................ Bodování standartně na určítých pointech. .


zda se, ze zaklad WZ byl od pocatku (a vzdy v predchozich rocnicich) stejny

tohle neni v zadnem pripade pokus o zacatek flame, ani prizpevek k diskusi, jen mam pocit, ze budto nerozumim Rajkove argumentaci diky sve zabednenosti, nebo se nekde jinde ztratil "prekladac spojitosti"
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 2:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Karbi napsal:
Ač običejný pěšák, po sobotním vybití nás, zvolil náš VELITEL strategii jakou zvolil a myslím že nejsem zdaleka jediný který za jeho rozhodnutím které bylo naprsto správné a dokonalé budu vždy stát a děkuji mu a i ostatním velitelum za to.
to je bajecne, ale nevsim sem si ze by tu nekdo Rajka griloval nebo pranyroval (predpokladam, ze onim velitelem myslis jeho), takze je to mozna zatim zbytecne

Zadne osobni utoky na kohokoliv tu nebudou vitane a okamzite proti komukoliv zakrocim. Pokud ma nekdo nejake osobni problemy s kymkoliv nabadam k dodrzovani pravidel fora a reste si takove veci pres PM
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Karbi



Založen: 16. 04. 2008
Příspěvky: 38
Bydliště: Mníšek pod Brdy

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 3:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Karbi napsal:
Ač običejný pěšák, po sobotním vybití nás, zvolil náš VELITEL strategii jakou zvolil a myslím že nejsem zdaleka jediný který za jeho rozhodnutím které bylo naprsto správné a dokonalé budu vždy stát a děkuji mu a i ostatním velitelum za to.
to je bajecne, ale nevsim sem si ze by tu nekdo Rajka griloval nebo pranyroval (predpokladam, ze onim velitelem myslis jeho), takze je to mozna zatim zbytecne

Zadne osobni utoky na kohokoliv tu nebudou vitane a okamzite proti komukoliv zakrocim. Pokud ma nekdo nejake osobni problemy s kymkoliv nabadam k dodrzovani pravidel fora a reste si takove veci pres PM

Prolíná se že woodland armáda svím počínáním kazila hru, tak jsem zde napsal svůj názor na věc! To se snad může. Díky za pochopení Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 5:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
Rajko napsal:
Jinak abych všem oživil pamět tak tohle byl původní koncept Warzony na kterém jsem se chtěl podílet já.

5) ................ Bodování standartně na určítých pointech. .


zda se, ze zaklad WZ byl od pocatku (a vzdy v predchozich rocnicich) stejny

tohle neni v zadnem pripade pokus o zacatek flame, ani prizpevek k diskusi, jen mam pocit, ze budto nerozumim Rajkove argumentaci diky sve zabednenosti, nebo se nekde jinde ztratil "prekladac spojitosti"


Ano v tomhle prvním nástřelu je ještě tohle, ale během druhého dne se to ještě změnilo a pak se víc jak rok nic zásadního nedělo, takže zkus mrknout na celou první stranu a budeš vědět o čem tu celou dobu mluvím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 7:10 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hele lidi já tam nebyl a měl bych držet hubu ale téměř všichni co tam byli z obou stran považuju za své přátele a proto vás žádám nekurvěte si vztahy jednou hrou to za to nestojí
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Kucí s reportem se finišuje. Poprosím ještě o schovívavost, páč ho sem chceme dát komplet a ne po dílech ať je tento literární počin pěkně kompaktní.

Děkuje BW
Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
siky



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 8:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Hele lidi já tam nebyl a měl bych držet hubu ale téměř všichni co tam byli z obou stran považuju za své přátele a proto vás žádám nekurvěte si vztahy jednou hrou to za to nestojí



má pravdu ten chlapec Very Happy
_________________
-MPO-
www.paintball-olesenka.tym.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 9:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas se Sikym a Mastodontem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nevíte kdy budou fotky od fotografa z MG jestli to byl on. S takovým obřím přístrojem Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 10:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery napsal:
Nevíte kdy budou fotky od fotografa z MG jestli to byl on. S takovým obřím přístrojem Smile

Já ty fotky snad ani ..... Smile Jo, těšim se na ně, Nikonisto, šup sem s obrázkama, když už jsi nás ráno proháněl v tý rose a nutil pózovat Wink
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
BOBULL



Založen: 05. 05. 2011
Příspěvky: 104
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 11:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli myslíte Ondru, tak něco už je na FCB
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Vydržte dejte mi prosím čas do konce týdne. Dnes mi přišli a musím je ještě poupravit a vložit na náš web. Tak vydržte nejpozději v neděli by se měli oběvit na stránkách militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 1:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
Vydržte dejte mi prosím čas do konce týdne. Dnes mi přišli a musím je ještě poupravit a vložit na náš web. Tak vydržte nejpozději v neděli by se měli oběvit na stránkách militarygame.cz
Dobře a když né tak ti přijedu narvat zázvor ... no domysli si kam Very Happy Very Happy
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sypho



Založen: 19. 06. 2006
Příspěvky: 218
Bydliště: Vrané nad Vltavou

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 3:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery napsal:
kanec napsal:
Vydržte dejte mi prosím čas do konce týdne. Dnes mi přišli a musím je ještě poupravit a vložit na náš web. Tak vydržte nejpozději v neděli by se měli oběvit na stránkách militarygame.cz
Dobře a když né tak ti přijedu narvat zázvor ... no domysli si kam Very Happy Very Happy

"Do chřtánu" je asi příliš optimistickej odhad že? Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Politruk MG Smile

Nejrychlejší tátova spermie 1984
www.militarygame.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mula



Založen: 30. 01. 2009
Příspěvky: 183
Bydliště: praha

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chtel bych tady podekovat neznamemu protivnikovy z bw, ktery se v patek na parkovisti podelil o zasobu piva, ktere v te chvily opravdu bodlo, myslim ze jsem ho pak obral o psi znamku pri nocnim prepadu bw tabora Smile. ps. priste mas pivo u me.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
siky



Založen: 09. 07. 2008
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 4:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mula napsal:
chtel bych tady podekovat neznamemu protivnikovy z bw, ktery se v patek na parkovisti podelil o zasobu piva, ktere v te chvily opravdu bodlo, myslim ze jsem ho pak obral o psi znamku pri nocnim prepadu bw tabora Smile. ps. priste mas pivo u me.


to jsem byl ja,ale znamku jsi my nevzal tus cornul kamosovy.
_________________
-MPO-
www.paintball-olesenka.tym.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ŠOTEK



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 223
Bydliště: Forest

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 5:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak jak napsal Mastodont,není proč se hádat jako malé děti.Jsme banda dobrých lidí a není důvod pro jednu akci,to rozhádat na dvě poloviny. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 8:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Trochu jsem se rozepsal a misto reportu napsal roman Smile http://www.danielvavra.com/photos/warzona2011-26636 Snad to pobavi a druha strana lepe pochopi nase pocinani. Enjoy.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hroch



Založen: 08. 06. 2010
Příspěvky: 50

PříspěvekZaslal: čt září 29, 2011 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Trochu jsem se rozepsal a misto reportu napsal roman Smile http://www.danielvavra.com/photos/warzona2011-26636 Snad to pobavi a druha strana lepe pochopi nase pocinani. Enjoy.


Moc dobrý, díky za nás zelenáče co jsme nemohli být na místě. Těšil jsem se že něco takového napíšeš.
Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 12:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy - pěkné počtení. Dát to do hodiny a půl, tak je z toho pěkný film.

Jinak jestli jsem to správně pochopil, tak "problém" WZ byl že na jedné straně se lpělo na držní bodů a druhá strana to vlastně již po půlce herního času na body "prohrála" a tak přešla do stylu hry: "K čemu jsou vám body, když jste mrtví, že ano?"

Z mého pohledu je řešení Rajka v pořádku.
A v pořádku je také očekávání druhé strany, že musí už každou chvíli přijít útok.

Noční vidění - to byla generace 1 nebo 2? Už jsem na to taky cca rok zpět koukal ale moc drahá sranda. A těch her kde by se to využilo je málo. To samé s UHF. Kdosi se strachoval že to budou mít všichni a kolik teamů na moravě je tím plně vybavených? Tři?
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kra.pa



Založen: 01. 09. 2009
Příspěvky: 421

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 12:39 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Výborný report od Hellboye, pouze jako velitel noční skupiny uvádím pár korekcí, ať to nezavdává důvod k polemice. Můj tým - 1.BB prováděl přípravu na noční akci během sobotního dopoledne, kdy jsme prošli pravou stranou prostoru kolem našeho bodu 1 po hraně bojiště a asi hodinu kolem poledne nasazovali hlídky pár desítek metrů od slunících se stráží protivníka, hlavně pod pozorovatelnou BW na kótě nad táborem. To vše bez povšimnutí nepřítele. Samotná noční misi byla za účasti týmů 1.BB a NordicArea v počtu 11 bojovníků. Přesun na výchozí pozici pod kótu s pozorovatelnou proběhl v naprosté tmě výtečně a díky připravené trase jsme si nezašli ani metr navíc. Samotný útok proběhl předem domluvenou formou udeř a uteč zlikvidováním pozorovatelny na kótě a mnou nespecifikovaným počtem kulometných hnízd (1-2?). Po úderu došlo ke stažení jednotky (prakticky beze ztrát) a zvažování co dál. Po krátkém rozmyšlení jsem zavrhl pokračování v úderech z různých stran tábora, k čemuž jsme v té chvíli měli ideální pozici. Důvodem byla domluva s Rajkem ohledně navedení hlavní útočné skupiny v brzkém ránu. Toto byla priorita která by se poté nedala stihnout. Na pozadí tohoto rozhodování mezitím probíhalo halasné znovudobívání ztracených pozic protivníkem asi 200m od nás. Aniž bych se chtěl někoho sebeméně dotknout, přiznám se, že jsme se u toho dost bavili. Akci jsem osobně ukončil návratem do střežené linie protivníka, odpálením silnější nálože jako pozdrav na závěr a rychlým stažením celé jednotky do tábora, kde jsme si 1,5-2hod. zdřímli před započetím ranního útoku na tábor BW. K umístění a odpálení radio min při nočním útoku nedošlo, byť jsme jimi, díky Vladanově iniciativě byli vybaveni. Jaksi k tomu nebyl čas a ve své podstatě ani důvod. Na závěr ještě jednou děkuji všem účastníkům této mise za nasazení a výsledek přesně dle rozkazů a očekávání. Rajkovi děkuji za projevenou důvěru a volnou ruku při plnění mise.
PS: Noční vidění nebylo při samotném útoku použito. Sledovali jsme spíše chování protivníka před útokem a při ústupu. Použito 1xNV - 1.BB a 1xNV zapůjčeno velením (Rajko)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
matelko



Založen: 12. 04. 2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 7:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Super akcia vynikajuce zazitky dakujem a proti strane za super paintbalovu akciu moc som si to uzil tesim sa aj na buduci rok...Matelko najkrajsi paintbalista Cool Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 8:18 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:


Jinak jestli jsem to správně pochopil ....


Ne., jednou provzdy nehori.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajče



Založen: 27. 05. 2010
Příspěvky: 72

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 11:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2 D.Vávra: Tippmann epic fail mě opravdu pobavil Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 2:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kde se sejde aspoň pět Tippmanistů, vyplatí se otevřít pojízdnej servis a aspoň dva kšefty se vždycky najdou Smile To by bylo, aby se někomu nepřestal točit cyklón, nebo aspoň nezačala foukat nějaká hadička Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 3:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Ano v tomhle prvním nástřelu je ještě tohle, ale během druhého dne se to ještě změnilo a pak se víc jak rok nic zásadního nedělo, takže zkus mrknout na celou první stranu a budeš vědět o čem tu celou dobu mluvím.
Precet sem to hned nekolikrat i dalsi stranky a nevyslo mi z toho bohuzel nic co by ukazovalo na odklon od systemu obsazovani klicovych pozic formou zabrani bodu. Tento system byl ostatne na uplne vsech dosavadnich Warzonach a nic mi neukazuje na to, ze by tomu tentokrate melo byt jinak. Navic je podle mne zrejme (z vaseho trojnasobneho sprintu na bodu 2) ze i vy jste od pocatku vnimali system bodu jako zakladni.

Mne osobne trapi z Warzony jine veci, tohle umim pochopit pokud to nebyl umysl, zvlast kdyz nas klub sam si necim podobnym prosel predminulou Kravavou silnici, kdy velitel vladnich vojsk (Olympic) taky opustil zakladni pravidlo hry (tedy propatravani terenu) a venoval se necemu jinemu, nakonec se to diky vzajemnemu pochopeni urovnalo. Pro mne z toho plyne jedine, je nutne vyrazneji definovat teziste jednotlivych her a stanovovat zakladni system jako dogma, protoze jakkoliv pro mne je v tomto pripade jasne, ze se hralo na body (odpovida to jak psanym pravidlum tak i tomu jak se dosud vzdy Warzona hrala) evidentne to nemuselo byt jasne pro kazdeho.

Skoda jen, ze nam tu organizatori krome vykriku smerujicich proti diskutujicimu (F3) nedaji svoje stanovisko a nevysvetli napriklad ony problemy se zahajenim hry
_________________


Naposledy upravil Jaroslav dne pá září 30, 2011 3:52 pm, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 3:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Kde se sejde aspoň pět Tippmanistů, vyplatí se otevřít pojízdnej servis a aspoň dva kšefty se vždycky najdou Smile To by bylo, aby se někomu nepřestal točit cyklón, nebo aspoň nezačala foukat nějaká hadička Smile


To je tim že tipmmana používá 95% hráčů mít tu "mrdku" co máš ty Razz Very Happy tak to nejsou dva kvéry za hru, ale aspoň 60 kvéru ZA DEN Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:

Skoda jen, ze nam tu organizatori krome vykriku smerujicich proti diskutujicimu (F3) nedaji svoje stanovisko a nevysvetli napriklad ony problemy se zahajenim hry


Teď budu mluvit podle mého soudu mluvím za člena MG nikoliv za Organizátora který tuhle hru organizoval. neboť má činnost při organizaci se vždy vsahovalo pouze na nemocnice a s tím spojené problémy a proto do hlubších věcí nemohu co mluvit nicméně stojím za vším co hlavní organizátoři udělali, řekly, dělají, říkají a udělají a řeknou

Jaroslave protože tu není co vysvětlovat!! Systém hry byl na tři body. Ukol zabrat co nejvíc a udržet. Tento sistém pochopil i Rajko. Rajko jen usoudil že taktika prát se o jeden bod uprostřed s oslabením 20 lidí (po prvním přelití bodu na vaší stranu) nemá smysl a nebo se později snažit tvořit nějakou urputnou ofenzívu. Vše si nechal na neděli. Proč a jestli se rozhodl správně to již není moje věc.

Rajko ohledně konceptu hry. Naráží celou tu dobu na celkové překopání zbylého sistému hry ať již se jedná o změnu herního území. sistému oživování atd. Bohužel k tomu nemám co říct neb já osobně vým jak se dokáže změnit první myšlenka během konstrukce do podobné nicméně nikoliv stejné věči ať již se jedná o výrobu stroje nebo tvorbu hry. Přitom se kluci snažili postavit hru na vzájemné dohodě mezi vámy. Nechtěl jsem to zde otevírat neboť mi je jasné kam to povede. Následuje útok na dlouhou nečinnost a poté za plácání na poslední chvíly. Na což bude muset organizátor reagovat. Což povede k další hádce ať ze strany jedné nebo druhé (niní nedělím na BW a WL níbrž na Org./hráč ). a toto forum bude plné jen hádání se o něčem co si každý dokáže v hlavě srovnat podle své vůle, inteligence a přesvětšení a nikdo ani já ani ty ani Rajko ani Márty ani dalších miliony lidí to nedokáží změnit. A zkazí tím zážitek ze samotné hry.

Co se týká problémů na samotném začátku nebyl jsem přímo svědkem ani oné události ani vaší porady na neutrálním uzemý. Jediné co vým je fakt že strana Rajka začala hru na výbuch který nebyl od organizátorů. a co hůř ani nebyl slišet na straně BW. Poté co strana BW na tuto zkutečnost přišla zažádala o restart a aniž by dostala potvrzení od organizátora že bude restart stáhla své lidi na výchozí pozice a tudíž utrpěla druhou ránu mající za následek vyostření situace kdy BW nechtěla bez restartu pokračovat a strana WL nechtěla opustit své získané pozice.


Naposledy upravil kanec dne pá září 30, 2011 4:44 pm, celkově upraveno 11 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16, 17  Další
Strana 14 z 17

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate