Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

WarZona 2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st září 21, 2011 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
Dobře já to zkusim jestli mě Rajko pustí Laughing

Nepřej si mě jestli se ještě rozšíří ten tvůj podpis i o Warzone 2011 Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pyle



Založen: 14. 12. 2006
Příspěvky: 436

PříspěvekZaslal: čt září 22, 2011 1:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hm tak to nevyšlo... Ale takhle vylepšený podpis nemá hned tak někdo Wink
_________________
1. mrtvý na ŽT2010
1. Talib v ráji na Falcon base 2012
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 7:12 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je tady nějaký ticho Smile Docela by mě zajímaly pocity druhý strany. Mám dojem, že my jsme si to nakonec docela užili, protože jsme se rozhodli tak nějak kašlat na body a radši dělat zajímavý věci a vy jste sice vyhrávali, ale to znamenalo jednu bitku ráno a pak už jen série kempení a proher Twisted Evil Proto asi to nízké hodnocení. (musel jsem si rejpnout, ať se to tady trochu rozjede) Twisted Evil

Jinak trochu konstruktivní kritiky (kterou už jsem sdělil Jeníkovi osobně):

1. Liniová hra na držení bodů - je prostě statická, kempicí a podle mě zbytečný plejtvání časem. K čemu je prostor 2x2 kilometry, když se naprosto všechno nakonec odehrává na prostoru 50x300m a to ještě 2x za den, protože zbytek času sbírá útočící strana síly k útoku a čeká na recyklace. Jasně, že k válce patří i čekání, ale my nejsme ve válce a nevím proč z ní simulovat tu nejnudnejěí část, která spočívá v sezení na prdeli a nudění se. To umí každej. Když dělám akci na dva dny, asi je dobré to zařídit tak, aby se toho dělo co nejvíc. (samosebou, že něco jinýho je něco hlídat, když je to opravdu potřeba hlídat, nikdo mě snad nebude podezírat, po tom co jsem dvě Warzony odvelel, že bych z toho chtěl dělat pifandu)

2. Body byly zbytečně blízko u sebe.

3. Pětihodinová recyklace je na piču. Sice lidi nechtěj chcípnout, na druhou stranu to naprosto paralizuje hru, pokud jedna strana přijde o větší počet hráčů. A to se přesně stalo. Pokud vám připadá, že jsme celou sobotu nic nedělali, tak je to proto, že jste nám na začátku obklíčili a vystříleli třetinu lidí (radši se nebudeme bavit proč) a my museli čekat víc než pět hodin na to až se vrátěj, protože logicky se nemohli z obklíčení odnosit do nemocnice. Tedy zcela konkrétně DO TŘÍ ODPOLEDNE jsme nemohli dost dobře nic většího dělat! Podnikat nějaký větší útoky v šedesáti lidech proti stovce je dost na houby, takže není divu, že ste se nudili.

4. Mrtvoliště jinde než tábory je zbytečná komplikace. Kdyby byly mrtvoliště někde pod kopcem za táborem (aby nekazily dojem, ale byly blízko), nemusely by se dělat šílený přesuny autama, řešit zásobování a problémy, když má někdo něco v autě...

Osobně bych byl mohem raději, kdyby takováhle hra probíhala spíš stylem, že jsou na ty dva dny naplánovaný úkoly, který se postupně přidělují a po jejich splnění se zadávají další. Něco jako trojůhelník, nebo Syberie, ale bez zbytečnýho scriptování a úkoly kratšího ražení, aby to, když se něco nepovede, mohlo následovat něco dalšího a nezkazilo to celou hru.

Kompetitivní povahy si sice nemůžou měřit pinďoury dosaženejma bodama, ale zážitek to je větší a zkušenosti při tom člověk získá taky větší než při desetihodinovým dřepění na prdeli ve křoví Smile

Tak hurá do mě Twisted Evil
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex


Naposledy upravil Hellboy dne po září 26, 2011 8:02 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No nevím jak ostatní, ale pro mě to byl bezva military relax, dlouho jsem si tak psychicky ale i fyzicky neodpočal, ale nemůžu si vzpomenout, že bych se třeba jen chvilku nudil. Co jediný mi chybělo byl spánek Smile... před akcí jsem měl strach jak to dopadne, páč v týmu reptal snad každej, ale nakonec dopadlo vcelku dobře. Jinak hru o body bych taky vypustil a hodil do toho mise. Prostor je super a pokud se vypustí ty ovce během hry, čtyřkolky a civilní tanky, tak bych byl pro si to tam někdy zopáknout...

KoyoT
Medical support US
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 7:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Civilni tank, to je taky dobra hlaska Very Happy
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 7:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jestli chcete flamewar tak není problém.... Smile
Hellboy právě získal funkci generálního tajemníka ve věcech progresívního paintballu a zlatou medaili za invenční a pokrokové myšlenky. Medaile se bohužel uděluje až in memoriam, takže v nejbližší době určitě nebude předána a funkce je bez nároku na honorář (spíše člověka zatěžuje) takže pro pražáky nic moc...

A teď zase vážně:
ZÁVIDÍM ten super kemp, závidím ty zajímávé situace co jste tam asi vytvořili a vidím tu super žrádlo na analýzu.
NEZÁVIDÍM těch 5H respawn a málo munice (jestli jste měli teda málo...).
Díky nižšímu hodnocení věřím že to bylo "dobré". Kdyby tam bylo 100% tak by to podle mojich měřítek nebyl MIL-SIM. Mil-sim musí být vykolejovačka/psycho a né že všechno suprově funguje atd...
To je asi vše...
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 8:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:

Hellboy právě získal funkci generálního tajemníka ve věcech progresívního paintballu a zlatou medaili za invenční a pokrokové myšlenky.

Laughing Laughing Laughing
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rychtoň



Založen: 06. 09. 2010
Příspěvky: 536

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 8:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Plně souhlasim s Hellboyem Wink představte si že by se nedělní útok uskutečnil v sobotu a vymlátili by sme 100% protivníka tak se tam pak stejně budem všichni kopat do prdele min. 5hod. a bylo by to stejny jako kempení na bodech.Jen tak mimochodem nenašel ste někdo na vošce kuklu Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
....a vidím tu super žrádlo na analýzu....

Proboha živýho hlavně se nesnaž analizovat něco o čem nemáš ani páru, na téhle akci jsi nebyl ani jsi se nepodílel napřípravě a realizaci, takže ani netušíš co se o tom víkendu stalo, takže ti nepřísluší něco analizovat. Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po září 26, 2011 11:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3: Pozor na Rajka, dobře si prohlídni tu sekyrku co drží Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 6:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Abych se přiznal čekal jsem že nás F3 poctí svou návštěvou, zaměří věž, nahlásí fiktivnímu spojenci souřadnice, zamává hrozně těžkou trubkou a dokument o tomto zdárném případu opět vloží na web.

Teď vážně : říkal jsem to před hrou a teď i po hře. 5h respavn nebo jiný zdlouihavý proces umrtí sice hráče nutí přemýšlet o svém "životě" ale dle mě to dovoluje i navíc hráči si "odpočinout". Teď jde o to co více chtěl pořadatel od hráčů. Jestli strach ze smrti a nebo odpočaté hráče. Dle mého úsudku MPB hráči si Váží života dost natolik že i 20min. paralíza je pro tým podstatná a uvědomuje si že si nemůže dovolit "zemřít" - tím si pořád stejně váží života. ( mimo to myslím si že i obyčejná cesta z bodů do našeho tábora byla dobrý trestem )
Zároveň jsem strašně rád že se neopakovalo LV - nosítka mrtvoly apod.
Pro pořadatele ( hlavně pro Mlaďase ) to byl nelehký úkol a doufám že to nebude konec "velkých" akcí. Na hru se mi 14dníé vůbec nechtělo a bral jsem to spíše jako povinnost - teď jsem rád že jsem se toho stal součástí a nakonec všechno zlé člověk zapomene a pamatuje si jen to dobré a toho bylo hodně.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 6:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
Mil-sim musí být vykolejovačka/psycho a né že všechno suprově funguje atd...
To je asi vše...


No myslím, že Rajko měl PSYCHO snad celou sobotu z tý civilní ofenzívy v podobě čtyřkolek a ovcí ... Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
TomasP



Založen: 21. 04. 2008
Příspěvky: 194

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
....... vy jste sice vyhrávali, ale to znamenalo jednu bitku ráno a pak už jen série kempení a proher

Jak jedna bitva ráno? Mám pocit, že ty a vlastně celá woodland strana nějak zapomínáte na sobotu. Na tu samou sobotu, kdy jsem viděl několik vašich nájezdů na námi obsazené body a pak stejný počet ústupů. Nebo to se nepočítá?

Hellboy napsal:
.......Jasně, že k válce patří i čekání, ale my nejsme ve válce a nevím proč z ní simulovat tu nejnudnejěí část, která spočívá v sezení na prdeli a nudění se......:

Já ti nevím člověče, v jiném vláknu jsi psal že si chceš hrát na vojáka se vším, co k tomu patří. Pak jsem tě na vlastní oči na MPCC viděl odmítnout rozkaz, protože přece neumřeš pro nic a teď píšeš toto.... Nějak mi to neštymuje.

Ke hře samotné - dobré se hodnotí samo. Toto byla jedna z her, která je více méně tvořena samotnými hráči. Organizátor nedal do hry žádný skript takže se hra mohla vyvinout prakticky jakkoliv. Naše velení vsadilo na masivní útok a rychlé získání bodů v počátku samotné hry. To se podařilo a tak byla řada na woodland straně, aby podnikla něco, co by přineslo jí body. Bohužel v sobotu se amíkům vůbec nedařilo a útok, který nás doslova zdecimoval přišel až v neděli. Mimochodem, ten útok byla hotová symfonie, ač nerad, přiznávám soupeři, že to byla pastva pro oči. Toto přijít v sobotu po prvním respawnu, tak vše vypadá úplně jinak. Toliko z pohledu obyčejného BW pěšáka

Jestli můžu, tak dám do placu jeden soukromý zážitek. Ležím si tak ve špitále, ovázané oči po zásahu do kebule od vlastního hráče a jsem nasraný, že kvůli tomu nemůžu pokukovat po fešné sestřičce, která nás marody krmí kandovaným hnusem. Je slyšet hluk motoru, který sílí a všichni v mém okolí se dohadují, co to může být. "Ty vole to je tank," řekne kdosi. "Pánové, tomu se říká útok na tábor." Následuje řev, panika a kdo může valí na pozice bránit tábor. Nějaký aktivista po tanku vystřelí a je na světe celkem nepříjemná patálie....
_________________
rockový festival na lontu - www.horbojopen.cz
Post coitum omne animalia triste est
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 9:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no konecne nekdo, ted by se to tu mohlo rozjet

dvojty restarty neni brano jako scriptovani?Laughing
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
BOBULL



Založen: 05. 05. 2011
Příspěvky: 104
Bydliště: Česká republika

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 9:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, ty ovce jsem zažil. Respektive Rajkovu reakci na skopové Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
habakuk



Založen: 11. 09. 2006
Příspěvky: 372
Bydliště: Sloup

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 9:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co by se mělo rozjíždět? My jsme svoje předvedli v boji ostatní je nepodstatné.
_________________
Rifleman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 9:22 am    Předmět: Odpovědět s citátem

TomasP napsal:

Jak jedna bitva ráno? Mám pocit, že ty a vlastně celá woodland strana nějak zapomínáte na sobotu. Na tu samou sobotu, kdy jsem viděl několik vašich nájezdů na námi obsazené body a pak stejný počet ústupů. Nebo to se nepočítá?

kámo,to bylo ale schválně!! ..ukol byl jen obtěžovat a to se taky dělo!! Cool
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

habakuk napsal:
Co by se mělo rozjíždět? My jsme svoje předvedli v boji ostatní je nepodstatné.


to mas vlastne pravdu, slysel sem neco ve smyslu, ze pokud nebude rr, tak protivnik pojede domu Laughing

co je na tom pravdy je me jedno, takze to ber jen jako neskodnou rejpavou poznamku Smile
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 11:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nevím jak ostatní Woods - ale jsem o moc raději že jsme opustili taktiku zaměřit se pouze jen a jen na body. Rajko udělal přesně to co bylo dle mě to nejlepší. Kdybychom to neudělali, tak bychom dnes psali že to byla hra o ničem, statická že jediné co ok, byly lidi. Já mám díky tomu docela dost bojových zážitků jak v sobotu ( až po 5h reciklaci našich prvních "mrtvých" ) tak v neděli.

Pamatuji si min. rok MPCC - hrálo se hlavně na scénář a tak logickým krokem velitele ( Rajka ), bylo uzavřít prostor kolem mrtvoliště povstalců.
Jak to nakonec dopadlo to víte všichni - statika - sezení, koukání, a čekání. K čemu nám bylo že jsme nepřítele "dokonale" obklíčili - nepřítel neměl ani chuť útočit a hra nebyla.

Zde by se stalo absolutně to samé...

měli bychom neustále většinu sil v obrané pozici, a neustále by se čekalo na příchod respavnových hráčů. ( Jako že se stalo v sobotu dopoledne ).
Vše se obrátilo když Jsme se na "nějaké" body vykašlali a začali hrát. Díky tomu někteří šťastlivci z protistrany měli alespoň trochu z těch dvou dnů střelbu na programu.

Příjde mi to jako "móda" odsuzovat Script a tím se směřuje vše nescriptovat a dělat si hráče "co chce" - tomu rozumím na Hladu apod., kde jsme všichni jako ve výběhu. Je to spíše věc k zamyšlení jestli náhodou není něco špatně.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:

....Hellboy právě získal funkci generálního tajemníka ve věcech progresívního paintballu a zlatou medaili za invenční a pokrokové myšlenky.....


Tak nejak nevim jestli o to hellboy stoji. A jestli ho trestas nebo chvalis.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ThomasP: Pokud jezdíš na akce, abys tam dělal celej den tohle:



Tak já teda ne. Pokud něco hlídám, je to potřeba hlídat a hrozí nebezpečí, že na to někdo zaútočí a nestane se to, tak to chápu. V takových případech já, Rajko, Kojot a celá naše tradiční strana Sudeta, TT... lidi rotujeme, aby to nebyl opruz největší a dělali jsme to i tentokrát.

Pokud je ovšem hra vystavena tak, že už z podstaty pravidel dopředu vím, že se tam bude kempit, protože to je nejvýhodnější strategie, tak mi to nepřijde ani jako hraní na vojáky, ani jako užitečně strávenej čas, ani jako něco čím si něco nového vyzkouším, ale prostě jako sezení na prdeli ve křoví. Dá se tomu vyhnout a nechápu koho tohle baví.

To říkám jako člověk, který byl kromě jedné na všech Warzonách, dvě odvelel a moc dobře ví, co to obnáší a co se dá udělat aby se to nestalo.

A co se týče, že jsem oponoval rozkazu. 1. Na MPCC jsem byl poslední dva ročníky součástí velení. 2. Nevidím důvod, proč veliteli, který často někde z bezpečí netuší jaká je přesně situace nesdělit, že to co chce je píčovina a jakožto velitel toto od svých podřízených sám očekávám. Nejhorší co se může stát je, když se všichni chovají jako tupé ovce a nebo když jsou naopak chytří jako vánoce i když neznají souvislosti. Možná jsem někdy chytrej jako vánoce, ale zažil jsem to z obou stran a snažím se na sobě pracovat Smile´

Jinak naše "neúspěšné" útoky na bod 2 neměli za cíl tento bod obsadit, ale jen vás oslabit, což se také podařilo. ZPětně, když je po bitvě každý generálem, je možná pravda, že v sobotu odpoledne jsme byli dostatečně silní na to, abysme udělali přesně to samé co jsme udělali ráno. Vy byste ale měli o cca 20-30 lidí víc, protože jste ještě nepodnikli ten nesmyslný útok na náš tábor a neproběhla noční sabotáž ve vašem táboře. Výsledek tak byl značně nejistý a Rajko se vcelku správně rozhodl vsadit to na ráno. Nehledě na to, že kdyby se nám podařilo to samé co ráno už v sobotu, tak by hra prakticky skončila.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 4:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,bylo by možné pro nezúčastněné napsat počet hrajících obou stran,použití vozidel a jiné počty co se týče -padlých,raněných, a td.Jestli tyto sumy jsou stále tabu,nebo už tyto data někde jsou,tak se omlouvám Embarassed
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 4:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Dejte nám cca 2 dni na vytvoření statistiky, stále máme okolo WZ spoustu věcí.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak pár fotek černochů v tunelu najdete tady http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2409100795937.137208.1503730670&type=1

I když je to facebook, mělo by to jít i těm co nemají profil.

A jinak na bodu na bungru jsme našli vysílačku, pončo, nějaký tuby, čepici a nedojedenej lančmít a párky. Párky jsme sežrali a ostatní věci by měli mít MG Smile

Ještě jednou pak děkuji maníkům co se se mnou tahali takovou šílenou dálku do sanitky, obzvlášť tomu co si se mnou dal bahenní koupel Smile Ani jsem nečekal, že se s vepřem jako já bude někdo tahat.

Pozdravuji také Vojtěcha, který v sobotu vesele hulákal na posedu a zrovna v okamžiku když vystrčil palici a já mačkal spoušť z velice výhodného místečka, mě střelil vlastní do zad a zachránil mu život Smile Nepotěšilo mě to Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
David



Založen: 28. 08. 2006
Příspěvky: 164
Bydliště: Česká Lípa

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 7:37 pm    Předmět: aa Odpovědět s citátem

Ahoj když jsme u těch ztrát a nalezu zapomněl sem na Woodland bodě 1 Co2 9oz Lahev nenašel jste jí někdo mam ji 11let a mají ráda její sestře je smutno prosím o návrat děkuji. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út září 27, 2011 8:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za stranu žlutých se chystá report nejen z průběhu akce, ale i něco málo z příprav, co jí předcházelo, prostě trocha informací co se dělo v průběhu těch cca 15 měsíců, od momentu kdy byly zveřejněny první informace o plánované WZ11. Ten poslední více než rok byl plný změn a zvratů. =DG= jako příjemce výzvy už neexistuje, doma jsem konečně pověsil obraz, už netankuji V-POWER a přestal jsem se ve středu holit.

Report sem vložím co nejdříve a bude takovým hlášením za celou BW, za všechny vojáky bojujících na naší straně za naši věc.

Zbraně utichly ve Válečné Zóně 2011 a slovní přestřelky zde na foru už výsledky nezmění a nikdo jistě nestojí o zbytečné rozmíšky, proto prosím mimo tento "report" nečekejte nějaké velké diskuze z naší strany.
Pokud Vás to tedy zajímá jak to bylo u nás, tak to začalo takhle.
Oslovením týmů se kterýma vzájemná chemie zafungovala už dříve:

citace:
MOBILISACE

Vojáci, branci, záložáci.

Volám všechny, kteří chtějí žít svobodně!

Volám všechy, kterým není lhostejný osud naší země!

Volám všechny zodpovědné muže i ženy!

Rozhoduje se dnes, zítra bude pozdě!



Bojovníci barevných válek,
volám právě Vás v těchto těžkých chvílích, volám Vás a vyzívám ke společnému boji na WZ2011, volám právě Vás k boji proti barbarské hrozbě!

Voláme Vás ze všech končin!
Společnými silami stvoříme vojsko těch nejlepších k obraně našeho práva na svobodný život!

Voláme Vás, houževnaté bojovníky, kteří se budou rvát o budoucnost jako jeden nesmiřitelný lev!

Právě Vás naše armáda potřebuje, právě Vy jste ti co patří do našich řad!

Jedině s Vámi společnými silami ochráníme naši budoucnost!

Budoucnost našich rodin, žen a dětí!

S námi získáte mimo pot, krev a slzy také nehynoucí slávu a uznání!


Za =DG=
Politruk
Marty+


PS: Pokud máte zájem o vstup do společné koalice, neprodleně informujte náborovou kancelář, tedy mne
Děkuji za případnou zprávu a doufáme, že se dohodneme.


Tož tak Wink



Tož kvak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 7:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

A dost, to co jsem si včera vyslechl od Martyho, byla asi poslední kapka, kterou jsem ochoten nechat bez reakce.
Snažil jsem se vše smířlivě vysvětlit a vyslechnout si argumenty Martyho jako zástupce armády BW, ale je víc než zřejmé, že pokud nedojde k nějaké otevřené konfrontaci, tak to nadělá víc škody než když se zde na fóru rozjede nějaký byť hodně nepříjemný flame.

Armáda BW má pocit, že způsob jakým jsme s nimi válčili, poškodil jak hru samotnou, tak i je jako protivníka. Údajně jsme měli bezhlavě útočit na jejich obsazené a bodované pozice abychom dodrželi nějaký domnělý koncept hry. Nechápu jednu věc, Warzona 2011 byla vždy prohlašována za souboj dvou armád bez jakéhokoliv skriptu (první nástřel od No55 je toho důkazem) ale to, že organizátor si cíle o které se bude válčit, zjednodušil na imaginární bodování, mě nikdy v pravidlech nezavázalo k tomu, abych útočil a bojoval jen o ně. Když jsem v sobotu ráno zjistil, že jsem během 20ti minut přišel o třetinu armády, jen kvůli nějakému bodování, rozhodl jsem se změnit taktiku a oslabovat nepřítele postupně a po malých skupinách a ve chvíli kdy budu mít potvrzené výrazné protivníkovi ztráty, jsem měl v úmyslu napadnout jeho tábor, zničit mu nemocnici (pravidla na tento krok nepamatovala a protože šlo o regulérní válku PAINTBALLovými zbraněmi neviděl jsem v tom nic nepřístojného) a veškerou techniku kterou v něm naleznu. Ano před svými lidmi jsem prohlásil, že mě bodování přestalo zajímat a do jisté míry je to i pravda, ale pokud by se tohle zdařilo, nic by mi nebránilo v dalších krocích a tím bylo i obsazování bodovaných pozic. To, že k tomu nedošlo už během soboty, ovšem není vůbec moje vina a ani mi to nemůže mít nikdo za zlé.
Proto už mi zbývalo jen jediné, jít a vyhladit protivníka kompletně z bojiště a tomu jsem přizpůsobil i rozložení sil během noci ze soboty na neděli. Můj plán během neděle vyšel naprosto bez chyby a tak se domnívám, že moji lidé se z výsledku radují celkem oprávněně.

Naopak bych viděl jako porušení pravidel údajné jednání protivníka, kdy se měl údajně začít stahovat z bojiště ještě před koncem hry, v domnění, že už je vše vyhráno a armáda Woodland svůj boj vzdala. V pravidlech bylo jasně a zřetelně dáno, že hra končí až v neděli ve 12:00 .

Jestli si i po tomhle bude někdo z hráčů myslet, že jsem svým jednáním a postupem „zase“ zkazil celou hru WARZONU 2011 (jako mi to třeba vyčítali po MPCC 2010) je mi ho opravdu líto a svatosvatě slibuji, že již na žádnou další Warzonu (pokud ještě nějaká bude) nepojedu a pro jiné „big game“ rozhodně nehodlám dělat vrchního velitele. Za to co jsem si pro tuto akci musel vytrpět a zkousnout mi to rozhodně nestojí.

PS: ještě bych strašně rád urovnal veškeré nepravosti a křivdy, kterým došlo během této akce proto, bych ocenil, kdyby se prolomilo zaryté mlčení ze strany armády BW a aspoň přes PM mi napsali poškození, co se vše stalo a hlavně kde se to stalo. Určitě se pokusím vše vyšetřit a dotáhnout do nějakého smírného konce. Rozhodně nikoho šetřit nebudu jen proto, že válčil pod mým velením.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jindra



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 1284

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 7:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já si Márty myslím, že většina z nás bude za tvůj report ráda a bude to úplně stačit. Přijeli jsme si zahrát, ne se hádat. Děkujeme.
Mne by například zajímalo, jak se všem osvědčilo rozdělení podle vzoru maskáčů, jestli se v tom bude dál pokračovat.
PS: Jako řadový voják souhlasím s Rajkem, koncept a průběh hry nešel za naší situace jinak řešit.
_________________
Jindra SAS Lhenice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 8:45 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže další díl Wink

PŘÍPRAVA:
Poté co přešla euforie s náborem a padla dohoda, že s druhým mančaftem (Woods) Noxovi pomůže Rajko a Mastodont, jsem začal (stejně tak druhá strana) oslovovat týmy (viz Mobilisace viz výše) u kterých byl předpoklad, že by byli ochotni jít cestou kterou jsme chtěli jít my. Protistrana požádala o limit hráčů na maximálních 120 duší na jednu stranu, kvůli vyrovnanosti hry a oplátkou za tento kompromis byl povolen odposlech radiokomunikace, který jsem požadoval já. V otázce techniky jsme si dali naprostou svobodu: kdo si co sežene, to bude mít. Pravidla, koncept, zázemí a prostor dodá pořadatel.

Má vize hry byla: navázat na předchozí WZ09, kde probíhaly boje s nasazením masivnějších sil na dobývání jednotlivých bodů a v téhle filozofii jsme chtěli pokračovat i na WZ11. Myšlenkou a záměrem bylo WZ11 opět posunout dál od přestřelek malých až středních skupin (což je prakticky každá hra na scéně) a povýšit ji na střety a koordinaci ve větších masivních celcích, prostě boj skutečných armád se vším všudy založený na skutečné vojenské displíně, drilu i s výcvikem. Měl jsem pocit, že to byl i záměr organizátora. V tu dobu však byl primární úkol, sehnat dohodnutých 120 vojáků a bojovat kompaktně (opravdu jako armáda) a k tomu směřovala také příprava. Takže na naší straně nebylo podmínkou jen zakoupení jednotných maskáčů, ale hlavně povinnost účastnit se tří secvičení v maximálním počtu hráčů (min 70%) za tým.

Oslovil jsem docela dost týmů a mnohé oslovili mne a počty duší byly vysoko nad limit, ale pravidlo 3x secvičení (1x Čechy, 1x Morava, 1x cílová oblast) tyto stavy logicky brzy po zveřejnění termínů (v lednu 2011) a lokalit snížilo. Jasně se ukázalo kdo je ochoten "něco" obětovat pro společnou věc a oddělilo se pomyslné zrno od plev. Pokud je někdo ochoten urazit 3x více jak 300km a obětovat tři své volné víkendy, tak už to zatraceně něco znamená! Kdo nechtěl, nebo nemohl šel z kola čestně ven.
(Tímto děkuji těm, kteří nakonec nejeli za to, že si to nechali pro sebe a podle mých informací nepřítel o dvou secvičeních nevěděl až do WZ)...


Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz


Naposledy upravil marty+ dne st září 28, 2011 8:47 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: st září 28, 2011 8:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jindra napsal:
Já si Márty myslím, že většina z nás bude za tvůj report ráda a bude to úplně stačit. Přijeli jsme si zahrát, ne se hádat. Děkujeme.
Mne by například zajímalo, jak se všem osvědčilo rozdělení podle vzoru maskáčů, jestli se v tom bude dál pokračovat.
PS: Jako řadový voják souhlasím s Rajkem, koncept a průběh hry nešel za naší situace jinak řešit.


Díky za zájem Wink

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17  Další
Strana 13 z 17

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate