Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

BT TM15
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 8:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bajza napsal:
Ahááá.. na sériovým boardu to jde taky upravit? protože už asi chápu kde je zakopanej pes u mý tm7 ( musim tlačit 240 psi na 290 fps)

a zadni stelovani ustovky jsi zkousel .?to nepomaha kdyz to skoro vysroubujes?
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: st srpen 03, 2011 8:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eatless napsal:
S tím bugem to bude asi pravda, smradi už přes 14 dní nemaj ani drátek skladem Sad jaký jsou prognozy o znovunaskladnění? Vegeta tvrdil, že má nějaký kontakt, tak by to mohl alespoň orientačně zjistit Smile

mne z US bolo povedane ze nova varka sa preposiela obchodom ktore to mali mat naskladnene - inymi slovami robili "recall" srackovych kusov. problem nebol len bug ale aj nejaky issue so samotnym plosakom. takze bacha na to...
ja byt vami pockam este aspon mesiac s nejakym objednavanim.

eatless napsal:

To taunus: proč si přenastavoval DWELL, to je doba otevření solenoidu myslim nebo mě prosím Tě pouč Wink dík

zbran ma viacero faktorov ktore ovplyvnuju ustovku
1) dwell
2) pritlak pruziny
3) tlak regulatoru

ja mam TechT bolt, trosku priohnuty (sandpaper + a lot of love) tak aby pekne sel, tlak 140, dwell povodny - 1 tuk a pritlak ako posledny upravovany tak aby to strielalo 300 alebo 320
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 7:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

eatless napsal:

To taunus: proč si přenastavoval DWELL, to je doba otevření solenoidu myslim nebo mě prosím Tě pouč Wink dík

zbran ma viacero faktorov ktore ovplyvnuju ustovku
1) dwell
2) pritlak pruziny
3) tlak regulatoru


2.. kterou pruzinu mas namysl,? tu na boltu nebo uvnitr? jehly?
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 11:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ta nabolte ma vplyv na spotrebu a na to aku ma zbran kadenciu. priliz soft pruzina pomaly vracia bolt a teda moze dojst k rozseknutiu gulicky v specifickych pripadoch.

cize som myslel pritlak ktory sa "steluje" vzadu u pazby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajza



Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 94
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mam to skoro vyšroubovaný na max... kousek před těsněním (pů otáčky a vyplivlo by ho ven) co se týká pružin u těch to moc nechápu, dlouhá a široká co vrací bolt ovlivňuje ÚR? Protože pak je už jenom v komoře ta malá která mě přijde že se při zvyšování ÚR povoluje.. Kvér jsem měl už hodněkrát rozebranej, doufal jsem že problém zmizí s novým solenoidem ale nezmizel, takže jedinej způsob jak to řeším je vysokej tlak. 240 - 250 psi na 290 fps.. a štěká docela dost nahlas
_________________
Black dogs
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 12:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

u TM7 jde nastavit dwell i u základnu (podel návodu), v návodu u mé PM05 je návod pro nejvhodnější nastavení dwellu, začít nízko a měřit UR a zvyšovat ho do doby, kdy se bude zvyšovat UR, když přestane nechat ho. Dwell je vpodstatě doba otevření silenoidu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bajza napsal:
Mam to skoro vyšroubovaný na max... kousek před těsněním (pů otáčky a vyplivlo by ho ven) co se týká pružin u těch to moc nechápu, dlouhá a široká co vrací bolt ovlivňuje ÚR?

prosim citaj pozorne, siroka pruzina ovplyvnuje spotrebu vzduchu.

mas 4 mechanizmy ako ovplyvnovat 2 faktory - spotrebu a UR

1) dwell - cas otvorenia solenoidu - odporucam nedavat viac ako 1-2 kliknutia od povodneho nastavanie

cim vyssi dwell tym vyssia spotreba vzduchu a vyssia UR. priamo to vplyva na kadenciu a stabilitu UR - lepsie je kratsi dwell (moj nazor) ako dlhsi

2) pritlak pruziny - zadne srobovatko (mala pruzina) neodporucam to prehanat - pouzivat len na doladovanie UR

3) bolt a velka pruzina - cim lahsi bolt tym lepsie (mensia spotreba), cim lepsie jazdi tym lepsie. pruzina vracia bolt dozadu, cim tvrdsia pruzina tym vecsia spotreba - tlak vzduchu musi prekonat pevnost pruziny.

4) tlak - ja pouzivam aktualne 150 - cim nizsi tym mensie kolisanie UR a mensia spotreba.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bajza



Založen: 27. 09. 2009
Příspěvky: 94
Bydliště: Teplice

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok tomu rozumím, jenom už se sakra dlouho snažím přijít na kloub tomu proč mám tak divokej poměr.. když až na novej solenoid mam všechno naprosto sériový. Dám znovu rozborku, a změním dwell
_________________
Black dogs
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt srpen 04, 2011 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ciste technicka ak neznizis psi na 200 tak ako ma byt riskujes znicenie
a) solenoidu
b) regulatoru

(videl som, draha oprava)

kompletne vsetko zresetuj a uved do povodneho stavu. tlak musi !! byt na 180-200 (odporucam presne 200),
dwell 26-28 pisknuti
ROF 6 pisknuti
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eatless



Založen: 20. 05. 2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2011 12:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Vegetta: Kdy bude k dispozici to nový prkno od APE? Na dotazy nereagujou a já bych do něj okamžitě šel...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: út srpen 23, 2011 1:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

já taky............ Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eatless



Založen: 20. 05. 2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2011 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dneska večer objednávám 2 kusy. Dejte do 21:00 vědět kdo se přidá. Poštovný do 5 kusů je 30$ celkem. Čím víc tím menší poštovný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: st srpen 24, 2011 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já do toho jdu taky ,ale bohužel jsem k PC dorazil až teď - není ještě pozdě se přidat ???? Crying or Very sad Standa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
eatless



Založen: 20. 05. 2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá srpen 26, 2011 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hmm tak to mě mrzí. No bylo 21:20 a objednal jsem to... Bohužel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2011 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

eatless napsal:
To Vegetta: Kdy bude k dispozici to nový prkno od APE? Na dotazy nereagujou a já bych do něj okamžitě šel...

sorry, za neskoru odpoved - nove boardy uz su. probelm ale s APE je ze aktualne vraj nemaju dochytane niektore veci (mne sa sral kondik, zas). moj board som musel poslat naspet a s dalsou zasielkou z US mi poslu novy.

ak niekto chce este jeden, mozem prihodit (za cca 10 dni mi to pojde do posty, len dorazia niektore veci z backorder)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2011 7:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

chce este niekto ten board? ked uz to objednavam...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gauss



Založen: 06. 09. 2011
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út září 06, 2011 11:06 pm    Předmět: Rampage board Odpovědět s citátem

Zdravim,

vite nekdo zda je rampage APE board kompatibilni s RF technologii na rip clip? de to do ty desky zapojit a slape to jak ma?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: st září 07, 2011 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

urcite je, kedze sa ten RF cip zapojuje medzi solenoid a board, takze no problem. RFko si bere stavu z signalu pre solenoid takze je viacmenej nezavisly na pouzitom boarde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Commando



Založen: 10. 07. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne září 11, 2011 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem si také zakoupil BT-TM15 Woodland s RipClipem. Spolehlivost zbraně je výborná, ale přesto mám pár otázek.
1) Oko je poměrně prudérní a často zbrani nedovolí vystřelit, zejména pokud je zbraň nakloněna doprava (mám ho vypnout ?)
2) Board mám nastaven z výroby a na pozici 2 (burst) a 3 (full auto) se mi stává, že i po puštění spouště to vystřelí cca 2s na full auto
3) S maskou JT Flex 8 nevidím přes mířidla (jsou moc nízko), jaká mířidla (nejlépe kolímátor) nebo jakou jinou masku (Dye / Empire) doporučujete?

Rozhozen jsem trochu z gripu (držení) zbraně. Lučík tlačí do prsteníčku a spoušť je velice blízko tělu gripu a nutí tak k nesprávné poloze ukazováčku, tedy mačkání druhým a ne prvním článkem prstu. Navíc odpor spouště je naprosto neznatelný a přes rukavici ani o spoušti nevím.
Jak ji nastavit na delší chod a větší odpor, z manuálu mi to není moc jasné a nechci si zbraň rozladit? S RipClipem jsem zatím spokojen a musím ho zatím zhodnotit jako lepší než cyclone feed.

Jinak z TechT jsem si objednal APE Rampage Board GEN4, již jsem ho měl dříve v Tippmann X7 a je to výborná věc. Nějaké jiné podstatné upgrady?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Gauss



Založen: 06. 09. 2011
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po září 12, 2011 11:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

To Commando, mas ji z paintbalshopu vid? jsem si ji tam sel koupit a tak 20minut predtim nez jsem tam dorazil jsi mi ji sebral pred nosem Very Happy a to jsou jedny z poslednich kusu v tyhle LE.... takovy prace mi dalo ji sehnat jinde Very Happy co se APE boardu tak je k dostani? na APE je neustale vyprodany....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eatless



Založen: 20. 05. 2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 6:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hoši jedna TM15 je na prodej, vykašlete se na Woodland Razz Se mnou se dá rozumně domluvit Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 7:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Commando napsal:
Tak jsem si také zakoupil BT-TM15 Woodland s RipClipem. Spolehlivost zbraně je výborná, ale přesto mám pár otázek.
1) Oko je poměrně prudérní a často zbrani nedovolí vystřelit, zejména pokud je zbraň nakloněna doprava (mám ho vypnout ?)
2) Board mám nastaven z výroby a na pozici 2 (burst) a 3 (full auto) se mi stává, že i po puštění spouště to vystřelí cca 2s na full auto
3) S maskou JT Flex 8 nevidím přes mířidla (jsou moc nízko), jaká mířidla (nejlépe kolímátor) nebo jakou jinou masku (Dye / Empire) doporučujete?

Rozhozen jsem trochu z gripu (držení) zbraně. Lučík tlačí do prsteníčku a spoušť je velice blízko tělu gripu a nutí tak k nesprávné poloze ukazováčku, tedy mačkání druhým a ne prvním článkem prstu. Navíc odpor spouště je naprosto neznatelný a přes rukavici ani o spoušti nevím.
Jak ji nastavit na delší chod a větší odpor, z manuálu mi to není moc jasné a nechci si zbraň rozladit? S RipClipem jsem zatím spokojen a musím ho zatím zhodnotit jako lepší než cyclone feed.

Jinak z TechT jsem si objednal APE Rampage Board GEN4, již jsem ho měl dříve v Tippmann X7 a je to výborná věc. Nějaké jiné podstatné upgrady?


Pokud ti to při naklonění nestřílí je to divný. Nikdy se mi nic takového nestalo. Buď cpeš moc kulí do zásobníku a sekají se, nebo je něco špatně. RipCLip to tam tlačí pod tlakem, tkaže by to mělo střílet i když to nakloníš úplně na bok. Jedině pokud bys neměl RipClip pro TM, tak to není očima, ale mikrofonem.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
rolos2



Založen: 30. 04. 2010
Příspěvky: 226
Bydliště: Svitavy

PříspěvekZaslal: čt září 15, 2011 9:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to Eatless co by ta TM15 stála??? je u ní Rip-clip??? Standa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Gauss



Založen: 06. 09. 2011
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 12:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ripclip je ubohej....

edit: Se podívej na nabídku konkurence co vyrábí a jaké jsou ceny, zákonitě ti vyjde rip clip jako nejvetší sra.ka za 2000... navíc hnusná v jedný černý barvě (ani k ty LE neudělaj camo) a kdyz do toho narveš RF (aby to s tm15 alespoň jakš takš fungovalo) tak si na 3500! za to na trhu pořídíš top produkty které technologicky ripclip mnohokrát převyšují a to jak spotřebou, rychlostí, údržbou i spolehlivostí....

jediná výmluva ripclipu je, že odkloní zásobník.. což je stejně bez změny pažby naho.no. vynález jménem offset picatinny rail ti naopak odkloní kolimátor což je v praxi mnohem efektivnější.

toť můj názor na ripshit!


Naposledy upravil Gauss dne út září 27, 2011 5:00 pm, celkově upraveno 4 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
eatless



Založen: 20. 05. 2009
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so září 17, 2011 8:15 am    Předmět: Odpovědět s citátem

je k tomu jen rip clip adaptér. detaily jsou v sekci bazar. je tam i cena k diskuzi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Commando



Založen: 10. 07. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: ne září 18, 2011 9:07 am    Předmět: Odpovědět s citátem

APE rampage board jsem objednal na TechT, i jsem tam psal pro ověření a odepsali mi, že je mají skladem, a že jde o nejnovější GEN4.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: po září 19, 2011 7:19 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Gauss napsal:
ripclip je ubohej....


Co to je za štěk? Pokud to myslíš vážně, tak by jsi se měl víc rozepsat proč je tomu tak a nejlépe navrhnout podle Tebe vhodnější řešení právě pro tuhle zbraň. Pokud Ti jde o Rip-clip jako takový, tak ten má své vlastní vlákno . . .
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 12:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.greyops.net/2011/09/bt-tm-15-le.html
Je hezké viddět, že někdo sleduje a dolaďuje/upravuje svůj produkt podle zákazníků.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 1:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no nemyslim zas ze by na tom bolo nieco extra poladeneho
jedine zmeny tam vidim ze je skratene predpazbie a inak nafarbene niektore sucasti a je k tomu apex2 (ktory ta ista firma predava Smile ) vysledok je ze malo pridanej hodnoty za docela velku palku (cca 560USD, po znamosti tak -10%)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá září 30, 2011 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Pilka na železo 100Kč, khaki sprej 300Kč, Apek2 1100Kč, dvě hodinky práce a máš ze staré TM15 novou za bratru 1500Kč. Když tak na to koukám, tak ten předek asi fakt uříznu. Sere mě jak je to dlouhý.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 12, 13, 14  Další
Strana 8 z 14

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate