Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

HLAD 2011 27.-28.8.2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 9:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

No jo, vlastně, ještě bonusové výsledky:

Nejdelší řeka světa je Amazonka s průtokem 219 000 m³/s, což se mohlo stát osudným Robinsonovi s jeho korábem.
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 10:17 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kra.pa napsal:
Nám scházela ta indicie s počtem vagonů. Bez ní nešla úloha vyřešit.

JJ tu jsme měli na proviantu my Laughing Já na vás hulákal na tý louce ať si pro tu vodu dojdete Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 11:03 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vzhledem k tomu že jsme měli ssebou atomového technika, potřebovali jsme vědět hned od první vteřiny jen tu délku - nalézali jsme jen ty vzorečky a pak ještě něco - no prostě to co jsme dávno věděli Wink
Po prohlídce našeho proviantu jsme zjistili že jsme ty potřebné "nápovědy" měli právě na nich.

( mimochodem prý jste měli něco v nápovědách prohozené Wink )
Robinson nám taky chvíli motal šišky...
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
alchimo



Založen: 05. 01. 2007
Příspěvky: 23
Bydliště: Lužec nad Vltavou

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 12:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sevcikcz napsal:
No jo, vlastně, ještě bonusové výsledky:

Nejdelší řeka světa je Amazonka s průtokem 219 000 m³/s, což se mohlo stát osudným Robinsonovi s jeho korábem.


Ještě tak den,možná dva a určitě by jsme to těm děckám co to měli za úkol natřeli Smile Já klukům říkal,serem na ty úkoly,půjdem na technoparty,ale oni ne,musíme to s tou Amazonkou a Robinsonem vyřešit!!! Díky za super hru,ale ty Žoldáky jste na nás nasazovat nemuseli.To jak nás sledovali bylo pěkně nefér Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Yahoo Messenger
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

tracker napsal:
( mimochodem prý jste měli něco v nápovědách prohozené Wink )
Robinson nám taky chvíli motal šišky...


to bylo "samozřejmě naschvál" Embarassed
_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mno já to nezjistil - to náš atom technik Wink
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kubis



Založen: 06. 11. 2007
Příspěvky: 250

PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2011 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

RFM někde vyslídili poslední indícii (mimo rozsah hry, zřejmě, hehe) a taky přinesli správný výsledek. Náš tým fungoval ve hře na 100% výzvědný tým fungoval v zákulisí na 1000000%. hold nemůžeme za to že nám to omylem prozradili. prostě jsme to zkoušely jak jsme mohly
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2011 5:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Sice neúplné, ale alespoň nějaké (třeba se tak obdrží i další výsledky) výsledky nalezených bází a plnění noční mise:

Báze:


Noční:

_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sevcikcz



Založen: 06. 01. 2008
Příspěvky: 314
Bydliště: Letohrad

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2011 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Z prozatimní diskuse vyplývá, že do příště:

Vrátit lepší označení bází.
Začlenit nápovědu pro hledání bází.
Ponechat nějaký druh indícií vedoucí k řešení úkolu.
Obměnit skladbu jídelníčku.
Noční mise může zůstat.

Co nás nadále trápí je voda. Snažili jsme se, aby jí byl v prostoru dostatek (10 litrů na každý tým na bázích, žoldáci pouze s vodou, kluci od nás nosili s sebou taky vodu).

Jsou tu ohlasy, kdy týmy s 4 nalezenými bázemi měly vody nedostatek a jídla dost a tými s jednou nalezenou bází vody tolik, že se s ní nechtěly tahat a jídla pomálu.

Navíc je vidět, že při obírání o životy byla voda až na 4. místě z pěti (pivo na třetím).

Určitě bychom rádi poznali vaše subjektivní poznatky v tomto směru.

Jinak jsem velice rád, že se hra opět jakžtakž podařila, nikomu se nic nestalo a každý odchází s nějakým zážitkem a snad i zkušeností, se kterou naloží, jak nejlépe to půjde.

Byla to pro nás premiéra z hlediska počtu účastníků i konkrétních lidí, které jsme do té doby kolikrát ani neměli možnost poznat.

Počasí bylo, jaké bylo, a klobouk dolů před všemi, co si tím prošli.

Děkujeme za vesměs super přístup a budeme se snažit hru dotvořit k obrazu vašemu, protože nejde ot, co my chceme, abyste hráli, ale to, co vy chcete hrát a jak si to "uděláte".

Nakonec snad škoda těch někoika odpadkových míst v lese, to se budeme muset všichni polepšit.

Za připomínky budeme vděčni stejně jako za fotečky a reporty.

_________________
šéva | LetFive
https://www.facebook.com/LetFive
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2011 7:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No tým co našel 4 báze a měl nedostatek vody měl problém ten první den, kdy nás na tu dvoulitrovku bylo sedm a to je jak když plivneš, navíc první den byl ze začátku fyzicky náročnější a také mnohem teplejší. Druhý den jsme našli zbývající tři a také nebylo takové vedro.
Možná by se mohli místo pěti bází udělat dvě "studánky" a 3 - 4 báze, ve "studánkách" by se voda nabírala dle potřeby (dehydratace je dost nebezpečná a kolikrát si jí člověk ani neuvědomí)
A na bázích nechat nějaký bonusový proviant první skupinu, která jí nalezne nebo třeba jen pro pár prvních skupin, plus by se zase zapisoval čas a označení týmu který na ní byl.
Noční úkol je v pohodě jen bylo blbý počasí a náš tábor na druhé straně herního prostoru, navíc už jsme byly promoklý takže jsme ho vypustili.
Jinak speciální jednotky s vodou by měli také chodit na mrtvoliště, dělalo to celkem neplechu, když zůstávali poblíž místa střetu a znovu zreciklovali (minimálně přeživší z týmu pak měli problém)
Odpadkové místa v lese jsou neodpustitelná a kdo to má na svědomí by se měl chytit za rypák. Možná by nebylo od věci nechat na každé bázi pytel na odpadky pak by to snad tyhle hříšníky trklo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2011 10:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no já jsem měl na začátku hry 3,5 litru vody a byl jsem rád že večer jsem měl co pit vedro bylo maximální a litoval jsem ty lidi co se museli vracet na mrtvoliště a zase zpět, s bázema na to že jsme měli mapu označenou to pro nás nebylo až tak lehký aspon s tou trojkou tu jsme našli až odpoledne a na bobra jsme holt měli štěstí asi jsme měli společný cesty na kopečku v tom oživování byl trošku hokej ale pro nás to byl výkend kdy jsme si krásně zahráli dělal jsme si co jsme chtěli jen jsme se divili že se nám dos týmů radši vyhlo nebo obešloa ještě jednou dík za pozvání a nějaký výsledky kolik jsme trefili lidí by nebyli dík venca
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: so září 03, 2011 1:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja bych to venco nazval osudem, na druhou stranu sme s vodou nemeli problem vubec a dle slov naseho velitele sme se sni mohli i koupat Laughing
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
tracker



Založen: 29. 06. 2007
Příspěvky: 1660
Bydliště: UL

PříspěvekZaslal: ne září 04, 2011 8:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

My jsme si vodu dokonce "zakopávali" a tak jí bylo v největším vedru dostatek...díky bázím jsme také něco našli - ale co když by byl druhý den stejné vedro.... Vytvoření studánek je moc dobrý nápad. Srocovalo by to týmy a bylo by i více střetů. Co se týká počtů - klidně bych to při tak velkém prostoru zvednul ( ale jen o malinko ) dost často jsme nepřítele hledali a zjistili jsme, že je spíše najdeme u bází než ve volném " porostu". možná by měli báze a podobné body nebyly umístěny v " lehce dostupném prostředí " a týmy by se nemuseli zaměřovat na cesty a nebo stopy kol po "motorce apod. " - prostě tým by se měl i potrápit v hustějším porostu než při procházce na lesní cestě to nese ssebou jejich nepřesné vyznačení na mapě ( cca 50 - 100m ). ba dokonce bych vytvořil časová " okna ". tyto časy bych různě sloučil aby bylo jisté při jejich dodržení že se tým s týmem střetne Smile. sloučení by nebylo masové - spíše tak 3 týmy součastně... časy by byly předem známi a tak by měl tým dostatek času k "naplánování "přesunů " a tak by si organizátor mohl hrát s pohybem týmů a tím uměle vytvořit střety a podobné věci.
_________________
Jsem jaký jsem, někdo musí být zlý.
www.yourshirts.cz - textil shop
http://conflictshop.cz/ - Military trička
http://www.idj.cz/tracker88/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: ne září 04, 2011 4:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To ne takovéhle "moderování" by akci asi dost vzalo, mě se na ní právě líbí ta volnost kdy si každý jede podle svého a když chce tak se o to jídlo popere a když ne tak si někam zaleze. Počkej příští rok to už ti ten prostor tak velkej nepřijde Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Alli



Založen: 07. 03. 2007
Příspěvky: 112

PříspěvekZaslal: ne září 04, 2011 6:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
To ne takovéhle "moderování" by akci asi dost vzalo, mě se na ní právě líbí ta volnost kdy si každý jede podle svého a když chce tak se o to jídlo popere a když ne tak si někam zaleze. Počkej příští rok to už ti ten prostor tak velkej nepřijde Wink


Souhlas! ...Trackerovi jenom přišlo líto, že jsme na vás nenarazili ikdyž jsme tomu věnovali celou neděli Wink PS:vypsal jsem na Tebe odměnu... (Šáfa s Bubákem byli hned po Tobě) Very Happy

Nicméně:
- Nápad s "Pitnými" jezírky je super, stačí tam dát kanystr s výpustným ventilem.
- označení Bází bych ponechal tak jak tomu bylo nyní, pokud bude v mapách vyznačena přibližná oblast umístění
- změna jídelníčku by prospěla (ikdyž se to jeden den dá vydržet Wink ) možná dát dva druhy konzerv...

jinak super a nic neměnit!!!
_________________
Johohó, natáhněte kvéry a jedem!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: po září 05, 2011 7:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neberte mi Snikrskuuuuu!!!!!!!! Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Jinak svoje názory sem probral s Ševou, tady je to na dlohý psaní Smile...
Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate