Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Azodin Kaos

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ostri



Založen: 21. 06. 2010
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: ne červenec 24, 2011 10:46 pm    Předmět: Azodin Kaos Odpovědět s citátem

Zdravim chcem sa spytat tuna zainteresovanych s kamaratmi sme sa rozhodli si zaobstarat paintball zbrane lebo cez leto a jesen chodievame casto hravat ku kamosovi do pozicovne ma tam SPIDER XTRA zbrane.A uz nas nebavi vyhadzovat tolko penazi preto chceme vlastnu vybavu mam chut investovat tak 150e jednorazovo do (masky,flase,zasobnika a zbrane) kamarati si zakupili 2ja SPIDER SONIX ale ja osobne neviem laka ma AZODIN KAOS na svk-cz forach som toho moc nenasiel ale kukal som ameriku nejake review a tam to dost chvalili ako mladu a kvalitnu firmu tak sa chcem spytat ci je tato zbran spolahliva a celkovo bez nejakych zavaznych chyb?!?!!? Docital som sa ze vnutorny system je podobny zo spider takze nahradne diely by nemali byt problem a aj to ze v zaklade ma 12 palcovu hlaven a co som hral na tych XTRA s 10palcovov tak som si vravel ze keby som mal vlastnu zbran tak si dam vacsiu hlaven jednak aj kvoli vyzoru pride mi to kratke a aj presnosti, cize aj preto ma to laka .
Diki za radu vopred.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martysto



Založen: 06. 07. 2010
Příspěvky: 74
Bydliště: Mrákotín /Vysočina/

PříspěvekZaslal: po srpen 08, 2011 10:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám jí. Hraje s ní holka a samotného mne kolikrát překvapí jak to dobře střílí. Myslím, že za ty prachy je to dobrá volba.
_________________
smartys - FALCON painball team

Tvůj přítel v boji je velice důležitý, dává to nepříteli možnost vystřelit i na někoho jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sčot



Založen: 30. 08. 2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 5:20 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
jsem abs začátečník a přemýšlím o koupi Kaosu.
1) na internetu nacházím samé spokojené rekce. Znáte někoho kdo tu zbraň z nějakého důvodu nemůže vystát? (třeba žere malý děti, nebo nechává rozvíceno v koupelně)
2) dá se u ní vydržet, nebo po roce poběžím pro něco jiného?
3) jak moc velký problém je zásobník přímo nahoře? (kvůli uchycení kolimátoru)

přijde mi, že je v Čechách (aspoň podle srovnání počtu tuningu Tip&spyder x kaos) málo používaná, tak by mě zajímalo proč tomu tak je, když za čárou to běžně označují jako "best sub100$ marker"

dík
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 9:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ve zkratce. Vypadá to jako zbraň z vesmíru a v amíkově jim to nevadí...
Jestli ti nevadí dyzajn tak di do ni. Je to prý spolehlivá guna...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2011 1:36 am    Předmět: Odpovědět s citátem

1) Tak napůl - naprosto iracionálně mi vadí, že některé kusy "kulometí" pokud se s nimi střílí naprázdno. Jinak je OK.

2) Dá se u ní vydržet. Vydržet se dá u 90% zbraní, tohle je otázka spíše na tebe, než na značkovač samotný.

3) Asi takhle - tohle není značkovač, na který se primárně (a také podle samotného výrobce) montuje kolimátor. Musíš si tedy ujasnit na co se vlastně ptáš - na center feed (zásobník je "přímo nahoře") nebo na montáž kolimátoru.

Mimojiné protože Kaos se tady prodává ne více než +- 2 roky (přesnou dobu opravdu nevím).
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sčot



Založen: 30. 08. 2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2011 1:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

nox napsal:
1) Tak napůl - naprosto iracionálně mi vadí, že některé kusy "kulometí" pokud se s nimi střílí naprázdno. Jinak je OK.

2) Dá se u ní vydržet. Vydržet se dá u 90% zbraní, tohle je otázka spíše na tebe, než na značkovač samotný.

3) Asi takhle - tohle není značkovač, na který se primárně (a také podle samotného výrobce) montuje kolimátor. Musíš si tedy ujasnit na co se vlastně ptáš - na center feed (zásobník je "přímo nahoře") nebo na montáž kolimátoru.

Mimojiné protože Kaos se tady prodává ne více než +- 2 roky (přesnou dobu opravdu nevím).


ad kolimátor: jde mi o to jestli je tohle jediný způsob
[img]http://www.military-paintball.cz/support_scripts/galerie_fotografii.php?cat=zbrane&rid=1018&img=4&dir=1[/img]
nebo jestli to jde vyřešit nějakou "oficiálnější" cestou (kolejnice a tak, jak jsem psal jsem úplná lamka, tak nemám moc představu jak na to)
s tuningem nechci nějak extra spěchat, ale to mířidlo mi přijde jako základ.
samotný center feed mi nějak nevadí, z netu jsem se dozvěděl, že to není úplně ideální a musí se to správně dotáhnout, ale zase si říkám, že zásobník na 50 to nebude tak namáhat jako ty velký.

mě kaos zaujal tím, že to je celokov, má jednoduchou konstrukci a samý pozitivní ohlasy na zpracování hlavně a všeobecně na výkon/cena...

edit: to vydržet jsem myslel tak, abych po čase nezjistil, že dostávám na kokos ne protože jsem idiot, ale protože jsem nedostatečně vybaven (jsem osoba životem poučená a vím, že na výsledek má největší vliv člověk samotný a až potom to co drží v tlapách, ale něco se prostě skillem srovnat nedá)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2011 7:28 am    Předmět: Odpovědět s citátem

sčot napsal:

edit: to vydržet jsem myslel tak, abych po čase nezjistil, že dostávám na kokos ne protože jsem idiot, ale protože jsem nedostatečně vybaven (jsem osoba životem poučená a vím, že na výsledek má největší vliv člověk samotný a až potom to co drží v tlapách, ale něco se prostě skillem srovnat nedá)


Vždycky záleží na tom kde a s kým hraješ pokud budeš hrát ve skupině lidí kteří používají podobné zbraně tak ti to vydrží dlouho (dokud budete hrát spolu) pokud se chystáš do budoucna na sportovnější paint tak to zahodíš tak do půl ruku a pokud se chystáš na akce tipu MPCC nebo třeba teďka Operace Barakunda 3 tak to zahodíš tak po roce. Prostě se porozhlédni po tom co používají hráči ve tvém okolí půjč si to od nich vyzkoušej a rozhodni. Tahle zbraň rozhodně není špatná (sám jsem na podobné začínal a mám jí doma dodnes) ale také to není zbraň u které vydržíš tři roky, pokud to teda myslíš s paintem vážně a ne jen tak si rekreačně zastřílet 3 - 4x do roka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2011 9:33 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jak již bylo psáno, záleží na tom co a jak chceš hrát. Vzhledem k tomu že chceš kolimátor tak předpokládám že inklinuješ spíš k military/woodsball.
V tom případě bych si pořídil spíš nějakýho tippa nebo tak. Dáš za to stejnej peníz, je to připravený na kolimátor atd, navíc se dají celkem lehce tunit a je na to spousta věcí, dílů a tak.
Taky už to mají lidi odladěný a třeba tady ti můžou hodně poradit co a jak, což je myslím u úplnýho začátečníka docela velká výhoda.
Nevím co budeš dělat s tím Kaosem až se ti něco pos**e a nebude nikdo kdo ho má, kdo by ti poradil co stím, ale to je jen tak můj názor Wink
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: st srpen 31, 2011 4:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sčot napsal:
...ad kolimátor: jde mi o to jestli je tohle jediný způsob...
...s tuningem nechci nějak extra spěchat, ale to mířidlo mi přijde jako základ...
samotný center feed mi nějak nevadí, z netu jsem se dozvěděl, že to není úplně ideální a musí se to správně dotáhnout, ale zase si říkám, že zásobník na 50 to nebude tak namáhat jako ty velký.

mě kaos zaujal tím, že to je celokov, má jednoduchou konstrukci a samý pozitivní ohlasy na zpracování hlavně a všeobecně na výkon/cena...


Ano - DIY je jediný způsob jak tam kolimátor dostat. S jiným mířidlem je to to samé.

Koupit celokov není problém, stejně jako něco s jednoduchou konstrukcí. A co se poměru výkon/cena týče, tak také není problém ji najít i mezi jinými produkty.

Momentálně sice říkáš, že chceš Azodin, ale tvoje požadavky lépe splní nějaká verze Tippmann 98 Custom - tzn. řada TPN, PS, 98 Custom atd...
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sčot



Založen: 30. 08. 2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2011 7:21 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zase všude čtu, že konkurence v tyhle cenový relaci je na tom dost bídně (Tipman je nekvalitně zpracovanej už z výroby a origo hlavně má jen, aby se neřeklo, MR1 má problém s boltem), ale zase si říkám, že to samý bych se dočetl i o tom Kaosu, kdyby byl dost rozšířenej...
Tak nevím jestli to nakonec není vlastně fuk, protože co jsem tak vyčetl, tak když je to vysokotlaký značkovač tak stejně nejvíc záleží na kulích.....
Jde mi hlavně o to, abych si koupil něco co je funkční, spolehlivý a nebude to potřebovat investice v řádu pořizovací ceny jenom abych si z toho přestal rvát vlasy. Že v tom utopím další love, pže budu chtít, aby to přestalo vypadat jako kříženec pumpičky a odpadního sifonu, je mi tak nějak jasný.

Jinak mám zájem hlavně o M-P... takže nepočítám s nějakým masivním kropením
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2011 7:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Souhlas s noxem, ideální do začátku řada 98.
Paint hraju cca čtvrtej rok a pořád mi stačí.
Pochybuju že když chceš hrát M-P, že tě uspokojí jak píšeš "nějaká kosmická pumpička". Když koupíš Kaos tak budeš cpát peníze do vzhledu, abys měl alespoň trochu "reál" a myslím že to půjde docela těžko.
Když koupíš 98 (nebo MRko) tak s tím základem nějakou dobu odehraješ, pořídíš hlaveň v řádu tisícikoruny a jedeš dál, tyhle zbraně nabízejí veliký možnosti úprav podle toho co ti vyhovuje.
Nevím kde si vyčetl že Tippy jsou z výroby odfláknutý (ano není to prej co to bejvalo) ale nevím o nějakejch zásadních problémech.
Podle mě osobně, Kaos patří spíš na hřiště než do lesa Smile

Koukni do bazaru, tam se dají za velice slušnej peníz pořídit třeba A-5ky s komplet výbavou a máš po starostech Smile

viz třeba tohle:
http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=bazar&id=2229
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2011 8:06 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vlachla napsal:
viz třeba tohle:
http://www.military-paintball.cz/index.php?cat=bazar&id=2229


A je to od solidního člověka, takže nemyslím, že by to byl nějaký omlácený vergl.

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
sčot



Založen: 30. 08. 2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2011 12:22 pm    Předmět: Postřeh? Odpovědět s citátem

Proč jsou bazary nacpaný různýma Tippmannama a Xtrama, ale MR1 jsem nenašel snad žádnou? Jen mě zajímá proč se toho lidi tak často zbavují. Smile
Asi půjdu do toho MR, uvidím až si na to sáhnu. T98 jsem měl v ruce a nějak mě nesedl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2011 1:11 pm    Předmět: Re: Postřeh? Odpovědět s citátem

sčot napsal:
Proč jsou bazary nacpaný různýma Tippmannama a Xtrama, ale MR1 jsem nenašel snad žádnou? Jen mě zajímá proč se toho lidi tak často zbavují. Smile
Asi půjdu do toho MR, uvidím až si na to sáhnu. T98 jsem měl v ruce a nějak mě nesedl.


Jestli to není tím, že Timpánů je v oběhu mraky. S kvalitou to nesouvisí.
Každopádně dobrý kup přeji.

Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2011 1:16 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Na ty MRka bacha, pokud nemáš vážně štěstí na kus, tak je to zbraň akorát k vzteku.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
sčot



Založen: 30. 08. 2011
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2011 4:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

www.paintballshop.cz/zbozi/11339-kaos-pump-black---vyprodej
A co tohle? Jak jsem psal jsem lama a prakticky všechno mám vyčtený, tak se chci zeptat co je pravdy na tom popisu pod zbraní?
Mě by trocha nepohodlí nevadila výměnou za lepší funkci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
GreenPop



Založen: 24. 01. 2010
Příspěvky: 215
Bydliště: Český Brod

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2011 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A co tak BT-4,nebo tu Omegu?? Sám mám variantu BT-4 a jsem spokojený. Upgrady stojí prd a s rip-clipem to je spolehlivý strojek.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2011 7:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

sčot napsal:
...A co tohle? Jak jsem psal jsem lama a prakticky všechno mám vyčtený, tak se chci zeptat co je pravdy na tom popisu pod zbraní?...


Výběr zbraně se primárně odvíjí od způsobu jakým budeš hrát. A pumpa, ač mnoho lidí nemusí souhlasit, není dnes do začátku dobrá volba. A co se popisku týče - většina je to jen marketing, aby se lépe prodala.

To, co ty momentálně potřebuješ je několik her s různými zbraněmi a s různým kolektivem, protože pokud máš skutečně všechno jen vyčtené, tak našim radám sice můžeš věřit, ale dokud nezažiješ, tak nepochopíš. Smile
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: čt září 01, 2011 7:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já bych ti doporučil koupit Phenoma - a to vlastně všem co tak nějak tuší že jim sedí "military" a když tě to nebude bavit, tak ho prodáš za rok nebo dva o 2000 Kč třeba levněji.

Takže tě celá ta paintball sranda bude stát pouze těch 2000 Kč. Jinak tě to vyjde pravděpodobně dráž. Budeš furt něco dokupovat a vylepšovat a to leze de peněz.

Phenom je pouze větší počáteční investice...
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2011 8:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
Já bych ti doporučil koupit Phenoma - a to vlastně všem co tak nějak tuší že jim sedí "military" a když tě to nebude bavit, tak ho prodáš za rok nebo dva o 2000 Kč třeba levněji.

Takže tě celá ta paintball sranda bude stát pouze těch 2000 Kč. Jinak tě to vyjde pravděpodobně dráž. Budeš furt něco dokupovat a vylepšovat a to leze de peněz.

Phenom je pouze větší počáteční investice...


F3: Nevím jestli jsi si všiml ale pokukuje po kvérech kolem 3000,- takže pochybuju že půjde do phenoma.

sčot: Pokud máš jen načteno tak to fakt chce si trochu zahrát s různejma kvérama a sám uvidíš.
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
udabluda



Založen: 17. 11. 2006
Příspěvky: 318

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2011 8:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Taky to chce nějakej blbuvzdornej kvér do začátku. Takže podle mě spíš- tipman Tango, Sierra, Bravo, Omega.....
Ostatní kvéry potřebují přecejen trochu toho porozumění?
Spydery jsou kapitola sama pro sebe. S Mrkem jsem se natrápil taky dost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: pá září 02, 2011 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ad MRka - mi to přijde stejně jako s mou SP1, když ji prodáš, tak jen s tak velikou ztrátou, že si ji spousta lidí radši nechá doma ...

Nejideálnější kompromis - něco z řady 98, tango, ..., později doplnit cyklonem
lépe A5

ověřený systém, jednoduchá údržba, spousta doplňků
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> OSTATNÍ - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate