Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

X7 Phenom
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Další
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Předně pokud jsi koupil zbraň novou, tak byla blbost se v tom hrabat. Pokud tomu opravdu nerozumíš, pak rozhodně nedělej žádné zásahy podle toho co ti zde radí.
Nejdřív si nech naplnit lahev od někoho kdo to umí a převážením i zkontroluje, že je opravdu plná, pak jí nech ohřát na teplotu okolí a pokud ti to nebude fungovat ani potom, tak se seber a běž s tím kvérem zpátky do krámu ať ti ho v záruce zase zprovozní.
Tyhle úpravy a rady dělej až ve chvíli kdy budeš svojí zbraň trochu znát a budeš vědět co jak a hlavně proč funguje jinak si ho akorát rozvrtáš přijdeš o záruku a budeš platit těžké prachy za opravu nebo budeš tak znechucenej, že přestaneš i hrát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dr.Martens



Založen: 30. 01. 2011
Příspěvky: 18

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 12:40 pm    Předmět: problém a cyklonem Odpovědět s citátem

no mě to právě dělalo i při dost přeplněné bombě,zhruba o 50g víc než udává výrobce, ale jak sem psal jen jsem špatně dotáhl šrouby
_________________
Na všechny problémy znám jeden lék
Doktor Martens to vyřeší hned
do hospody i do roboty
všude se hodí těžký boty.
Orlík- Boty- Demise
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kratass



Založen: 25. 07. 2011
Příspěvky: 7

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 1:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No dneska se uvidí. Zkusim to pečlivěji přimontovat a zvážim tu flašu před a po naplnění.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martysto



Založen: 06. 07. 2010
Příspěvky: 74
Bydliště: Mrákotín /Vysočina/

PříspěvekZaslal: so srpen 27, 2011 9:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Můj Phenom začal při výstřelu vydávat ostrý kovový zvuk. Nedokážu říct jak dlouho to dělá, ale rozhodně to není z ničeho nic. Prostě jakoby se zvuk pomalu měnil ale ted už je to markantní. Ti co to slyšeli mi jistě dají za pravdu. Měl sem ho celý rozdělaný, ale nic evidentně poškozeného jsem nenašel. Hlavní to není, vyzkoušel jsem jinou a je to stejné. Nesetkal ste se s tím už někdo? Střílí to pořád stejně, změnil se jen ten zvuk.
_________________
smartys - FALCON painball team

Tvůj přítel v boji je velice důležitý, dává to nepříteli možnost vystřelit i na někoho jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 8:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jediné co mě napadá je ten okroužek v těle zbraně jestli ho nemáš vymačkanej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martysto



Založen: 06. 07. 2010
Příspěvky: 74
Bydliště: Mrákotín /Vysočina/

PříspěvekZaslal: ne srpen 28, 2011 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Harlley napsal:
Jediné co mě napadá je ten okroužek v těle zbraně jestli ho nemáš vymačkanej.


No nezdá se že by byl, otázka je jakou tam plní funkci a jak moc by teda případně vadilo, kdyby se roztáhl o tak málo že by to nešlo normálně poznat.
Díval jsem se na všechny ty o kroužky, všechny se zdají v pořádku. Je to starý tři čtvrtě roku a i když to už pár tisíc kulí vystřílelo mělo by to vydržet víc, takže mě to docela zaráží.
_________________
smartys - FALCON painball team

Tvůj přítel v boji je velice důležitý, dává to nepříteli možnost vystřelit i na někoho jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2011 8:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě se změnil zvuk výstřelu po výměně boltu za odlehčený od TechT nicméně já měl od začátku problém s tím stop bolt kroužkem. Měl výrobní vadu a prasknul. Stačilo ho vyměnit za běžný o-kroužek a jede to tak do dnes bez nejmenšího problému.
Napadlo mě, jestli správně mažeš i vnitřek valve? V manuálu je poměrně podrobně popsáno, kdy a co všechno je potřeba po X tisících ran namazat a vyčistit.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2011 8:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tantal napsal:
Mě se změnil zvuk výstřelu po výměně boltu za odlehčený od TechT nicméně já měl od začátku problém s tím stop bolt kroužkem. Měl výrobní vadu a prasknul. Stačilo ho vyměnit za běžný o-kroužek a jede to tak do dnes bez nejmenšího problému.
Napadlo mě, jestli správně mažeš i vnitřek valve? V manuálu je poměrně podrobně popsáno, kdy a co všechno je potřeba po X tisících ran namazat a vyčistit.

Doporučil bych i častěji, protože ten bordel, co se tam dostane je fakt hnus. Ale šel bych hlavně po Okroužkách kolem boltu, nic jiného, co by mohlo zvonit, se tam nepohybuje, takže buď ten před boltem, nebo ta gumová podložka mezi ním a flexvalve. Zkusil bych vyměnit. Okem to nemusí být patrné.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martysto



Založen: 06. 07. 2010
Příspěvky: 74
Bydliště: Mrákotín /Vysočina/

PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2011 9:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ra.rasch.ek napsal:
Tantal napsal:
Mě se změnil zvuk výstřelu po výměně boltu za odlehčený od TechT nicméně já měl od začátku problém s tím stop bolt kroužkem. Měl výrobní vadu a prasknul. Stačilo ho vyměnit za běžný o-kroužek a jede to tak do dnes bez nejmenšího problému.
Napadlo mě, jestli správně mažeš i vnitřek valve? V manuálu je poměrně podrobně popsáno, kdy a co všechno je potřeba po X tisících ran namazat a vyčistit.

Doporučil bych i častěji, protože ten bordel, co se tam dostane je fakt hnus. Ale šel bych hlavně po Okroužkách kolem boltu, nic jiného, co by mohlo zvonit, se tam nepohybuje, takže buď ten před boltem, nebo ta gumová podložka mezi ním a flexvalve. Zkusil bych vyměnit. Okem to nemusí být patrné.


Tak ten samej bolt mam taky a při čištění se snažím mazat vše podle manuálu. Čištěno a mazáno ve čtvrtek, při hře v sobotu kovovej zvuk Sad
Ten velkej O kroužek v těle zbraně je mi jasnej, znovu ho skouknu a zkusím vyměnit. Ale ten druhej co radí ra.rasch.ek je kterej? Myslíš číslo 8 tady ? http://www.military-paintball.cz/downloads/navody/Tippmann_X7_Phenom_Valve_Diagram_V2.pdf to je jako podložka ale že by to mělo takovej vliv na zvuk?
_________________
smartys - FALCON painball team

Tvůj přítel v boji je velice důležitý, dává to nepříteli možnost vystřelit i na někoho jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po srpen 29, 2011 11:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Myslim to číslo 8, logicky to může být ten, nebo doraz v přední poloze. Nic jiného se ve zbrani nepohybuje, aby to zvonilo.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 5:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja tuhle 8 už měnil, protože praskla. Ve zbrani fungovala i po prasknutí, ale blbě se to vytahovalo ven.
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út srpen 30, 2011 7:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tu 8 je možné nahradit gumovým o-kroužkem, jeho funkcí není těsnit, ale tlumit náraz boltu. Fakt bych opět doporužil rozebrat celý valve, vyčistit a namazat. Už se mi dostala pod pracky i zbraň, která měla komplet zarezlé díly 19-22. A že to dělalo příšernosti při střelbě nemusím psát. Wink

Mimochodem, kontroloval jsi cyclon?
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Martysto



Založen: 06. 07. 2010
Příspěvky: 74
Bydliště: Mrákotín /Vysočina/

PříspěvekZaslal: po září 05, 2011 10:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tantal napsal:
Tu 8 je možné nahradit gumovým o-kroužkem, jeho funkcí není těsnit, ale tlumit náraz boltu. Fakt bych opět doporužil rozebrat celý valve, vyčistit a namazat. Už se mi dostala pod pracky i zbraň, která měla komplet zarezlé díly 19-22. A že to dělalo příšernosti při střelbě nemusím psát. Wink

Mimochodem, kontroloval jsi cyclon?


Vse znovu rozdelano a jelikoz to bylo ciste tak zase slozeno, okrouzek v tele i ta podlozka prekontrolovana. Vse vypada v pohode. Zvuk stale stejny.
Koupim ten okrouzek, nevim jak tvrdy byl ten puvodni. Je mozne ze tento je nejak zmekly treba barvou z kuli a uz tolik netlumi. Uvidime.
_________________
smartys - FALCON painball team

Tvůj přítel v boji je velice důležitý, dává to nepříteli možnost vystřelit i na někoho jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
maco



Založen: 25. 03. 2010
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: pá září 16, 2011 1:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mne to robilo tie a velmi rychlo som zistil ze to pracuje regulator vo flasi-lahvi mal som ju nakrutenu priamo na zbrani tak to vyznelo ako by to slo zo zbrane Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drang



Založen: 21. 06. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 12:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, chci se zeptat, co bych mohl udělat pro zvýšení přesnosti u Phenoma, popřípadě co jste udělialli vy. Jelikož už nevím co tam zdokonalit. Hraju s ním tak dva roky vystříleno tak 18tis. kulí různého druhu z nejrůznějších hlavní počínaje HH a konče u záklaní s dosazenými finy výsledek byl +/- stejný. Neřešil bych tento problém kdybych nevlastnil G-1 se kterou střílím na 40m bez nadstavování a střely udržím v 40 cm rozptylu jasné že některá ustřelí to je tak 1 až 2 z deseti. U Pfenoma střílím tak na cca35 m (víc nemá cenu)tak metr nadtavuji z deseti je tak sotva pět v tom rozptylu a z toho tak 3 kuličky z ničehonic letí o metr a půl níž nebo víš v podstatě se tam ani není čeho chytat a to mám úsťovku sníženou, pokud ji zvýším tak jsou to vyloženě neřízené střely. Jetli tam v regulátoru nekolísá vzduch, nebo já nevím, nebo je to u Phenomu normální. Díky za nějakou rozumnou radu.
_________________
X7 Phenom- HH 14"/ G-1
http://www.paintball-strani.over.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 12:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drang napsal:
Zdravím, chci se zeptat, co bych mohl udělat pro zvýšení přesnosti u Phenoma, popřípadě co jste udělialli vy. Jelikož už nevím co tam zdokonalit. Hraju s ním tak dva roky vystříleno tak 18tis. kulí různého druhu z nejrůznějších hlavní počínaje HH a konče u záklaní s dosazenými finy výsledek byl +/- stejný. Neřešil bych tento problém kdybych nevlastnil G-1 se kterou střílím na 40m bez nadstavování a střely udržím v 40 cm rozptylu jasné že některá ustřelí to je tak 1 až 2 z deseti. U Pfenoma střílím tak na cca35 m (víc nemá cenu)tak metr nadtavuji z deseti je tak sotva pět v tom rozptylu a z toho tak 3 kuličky z ničehonic letí o metr a půl níž nebo víš v podstatě se tam ani není čeho chytat a to mám úsťovku sníženou, pokud ji zvýším tak jsou to vyloženě neřízené střely. Jetli tam v regulátoru nekolísá vzduch, nebo já nevím, nebo je to u Phenomu normální. Díky za nějakou rozumnou radu.
Začal bych tím, že bych si vystřílel testovacích 10-20 ran z každé a to přes měřák. Pak uvidíš, jestli ti kolísá úsťovka a případně jaký je rozdíl oproti G-1.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Drang



Založen: 21. 06. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: po leden 30, 2012 6:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ok , to mě nenapadlo, dobrý nápad o víkendu hned vyskouším a dám vědět. Ještě mě napadlo jestli po tolika ti ranách by se měl čistit Valve Assembly, ale nesyčí a fuguje tak jetli to může mít vliv. Každopádně zatím dík.
_________________
X7 Phenom- HH 14"/ G-1
http://www.paintball-strani.over.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tantal



Založen: 21. 05. 2008
Příspěvky: 456

PříspěvekZaslal: út únor 07, 2012 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Drang napsal:
Ok , to mě nenapadlo, dobrý nápad o víkendu hned vyskouším a dám vědět. Ještě mě napadlo jestli po tolika ti ranách by se měl čistit Valve Assembly, ale nesyčí a fuguje tak jetli to může mít vliv. Každopádně zatím dík.


V manuálu se píše po kolika tisících ranách je třeba rozebrat, vyčistit a kompletně promazat valve.
Jak už psal Rarach, alfou a omegou přesnosti je stabilní rychlost, vysoká kvalita munice a ve finále pracky. Vše ostatní není tak důležité. Viděl jsem střílet "křápy" z pomalu lešenářské trubky tak, že na výstřel borec zlikvidoval šišku 3x za sebou na nějakých 20m.
_________________
Tippmann X7 Phenom, 12" JJ Edge set, MP5SD mod, Bad Karma TechT bolt, multicam, air system
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2012 7:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

caute nevim jeslti jsem to nekde neprehledl ale potrebuju radu...nestalo se nekomu ze mu phenom uchazi (jak vzduch tak co2) zadnim sroubem kterym se upravuje ustovka? jde to primo tou dirou na imbus ktera tam je uprostred...vymenil jsem tesneni vevnitr na tom zlatem valecku ktery se ma maza po tech cca 8tis vystrelech ale nepomohlo to..kdyz snizim ustovku na min tak to uchazi malo nebo vubec ale zase to nestrili a cim vetsi ustovka tim syci vic... uz me ten fenom sere....
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Drang



Založen: 21. 06. 2011
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: ne březen 11, 2012 3:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tohle mi dělalo, ale stačilo dotáhnout ten mosazný imbus v tom regulátoru a už to neuchází. jinak nevím.

Jinak jsem zkoušel tu úsťovku max. 345 fps min 320(kolísání) .(přesnost téměř nulová). Stahl jsem to na optimálních 280 rozmezí+/- 15 fps. Tak nevím jestli je těch 15 fps dostačující.
Promat jsem to promazal a vyšlo to na stejno, ale určitě to pomalu chtělo.
_________________
X7 Phenom- HH 14"/ G-1
http://www.paintball-strani.over.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
SendwiCZ



Založen: 20. 07. 2007
Příspěvky: 628
Bydliště: Zlín

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 9:04 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no ten mosazny imbus moc dotahovat nejde ne? ja mel pocit ze se tam protaci ze je to vevnitr jen vlozene...kua zebych to prehlidl...
_________________
http://www.zona123.cz/
Taktické vybavení http://www.frogman.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
kojot94



Založen: 21. 09. 2008
Příspěvky: 65
Bydliště: Polička

PříspěvekZaslal: po březen 12, 2012 6:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

SendwiCZ napsal:
no ten mosazny imbus moc dotahovat nejde ne? ja mel pocit ze se tam protaci ze je to vevnitr jen vlozene...kua zebych to prehlidl...


Dotáhnout jde ale musí se vytáhnout ze zbraně a podržet v ruce Razz . Vím jelikož jsem měl stejný problém Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
David.Vacik



Založen: 23. 08. 2012
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: čt srpen 23, 2012 10:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravim,
ma nekdo zkusenosti s timto boltem?

http://www.paintballshop.cz/zbozi/12851-ndz-pro-series-bolt-kit--x7-phenom
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
laki



Založen: 01. 02. 2009
Příspěvky: 122
Bydliště: Orlová

PříspěvekZaslal: ne srpen 26, 2012 4:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

David.Vacik napsal:
Zdravim,
ma nekdo zkusenosti s timto boltem?

http://www.paintballshop.cz/zbozi/12851-ndz-pro-series-bolt-kit--x7-phenom

Já mám tu zkušenost,že Phenomy mají na originálním boltu otřepy v místě,kde bolt při výstřelu narazí do kuličky.Letní kule tedy snadno rozerve.
Tento bolt na který odkazuješ má mít údajně ten konec měkčený,tedy nepoškodí ani ty nejměkčí koule.Nic jiného od něj nečekej.A že snižuje zpětný ráz zbraně?Já ještě neměl v ruce phenoma,který by kopal.Takže zas jen marketingové kecy.Ale za tisíc korun bych to nekupoval.Lehce jsem to vyřešil tím,že jsem ty otřepy vybrousil smirkovým papírem.Samozřejmě ne nějakým "struhadlem",ale spíše tím nejjemějším jaký je v obchodě běžně dostupný.Nešlo tedy o klasické broušení boltu,ale spíše jakési přeleštění.Problém vyřešen za pár kaček,tisícovka ušetřena Wink
_________________
Shadow Company
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
cormick



Založen: 01. 10. 2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, da sa nejak na phenome zvýšiť fps? Ked som ho kupoval (nebol novy) mal 305 fps. Teraz som ho meral znovu, regulator mam dotiahnuty na maximum a neviem ho dostat cez 275 FPS. Jedine co sa odvtedy zmenilo je ze som ho vycistil a kupil som inu vzduchovu flasu. Prve meranie bolo na 4500psi flasi a teraz pouzivam PBS 3000ps.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Michalled23



Založen: 27. 08. 2009
Příspěvky: 450

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 2:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cormick napsal:
Zdravím, da sa nejak na phenome zvýšiť fps? Ked som ho kupoval (nebol novy) mal 305 fps. Teraz som ho meral znovu, regulator mam dotiahnuty na maximum a neviem ho dostat cez 275 FPS. Jedine co sa odvtedy zmenilo je ze som ho vycistil a kupil som inu vzduchovu flasu. Prve meranie bolo na 4500psi flasi a teraz pouzivam PBS 3000ps.


Mohlo by to být regulátorem na flašce výstupní tlak by to chtělo přeměřit Very Happy
_________________
"Hon na Šakala 2011 " čestný tytul snadný cíl
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cormick



Založen: 01. 10. 2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 2:59 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím, da sa nejak na phenome zvýšiť fps? Ked som ho kupoval (nebol novy) mal 305 fps. Teraz som ho meral znovu, regulator mam dotiahnuty na maximum a neviem ho dostat cez 275 FPS. Jedine co sa odvtedy zmenilo je ze som ho vycistil a kupil som inu vzduchovu flasu. Prve meranie bolo na 4500psi flasi a teraz pouzivam PBS 3000ps.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Fery



Založen: 24. 05. 2006
Příspěvky: 1047
Bydliště: Forest - Voděrady City

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 3:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

cormick napsal:
Zdravím, da sa nejak na phenome zvýšiť fps?

No dá se to dvěma způsobama:

První způsob je mít lehčí bolt. Doporučím tenhle: http://www.techtpaintball.com/Products.aspx?CAT=3671 nebo tenhle ještě lehčí: http://www.techtpaintball.com/Products.aspx?CAT=3710

Případně tenhle http://www.paintballshop.cz/zbozi/12851-ndz-pro-series-bolt-kit--x7-phenom ale ohlasy na tenhle nejsou tak dobré. Osobní zkušenost ale nemám.

Druhý způsob je závislý na kuličkách. Protože se dá koupit tohle: http://www.paintballshop.cz/zbozi/13275-mark-barrel-back--683-a5 a dát před hlaveň. PBS kuličky mají velikost .0686 a v té .683 to dá slušnou peckou. Tohle funguje u carbiny fakt dobře.

Případně jde zvýšit ještě novou hlavní s FINy. Například Hammerhead nebo Nero.

Já používám Nero a mám FIN .0686 a když přidám na regulátoru tak se kuličky už roztáčí což je už moc. Ale FPS mám pořád těch 280 a víc né. A tomu odpovídá i dostřel. Ten je o proti Cabině ci vyladěné A5 hodně malý. Přesnost jde, ale dostřel je hrůza Smile
_________________
Komunikace a spojení - Forest
Administrativní velitel Sudeta Óre
Kdo hledá řád, najde především hojnost chaosu. Chaos vždy vítězí nad řádem, protože je lépe organizován.
Filozof Li-Tin O'Wevidle
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
cormick



Založen: 01. 10. 2012
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po říjen 01, 2012 5:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Michalled23: regulator asi nemam doma ako vyskusat. ale je to nova flasa nema ani mesiac.

Fery: po bolt-e som uz pozeral mne sa pozdaval NDZ Venturi (spitfire) Bolt.

Ma s nim niekto skusenosti ktory by bol lepsi ? NDZ Venturi alebo ten cierny MRT Pro Series Bolt ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
David.Vacik



Založen: 23. 08. 2012
Příspěvky: 46
Bydliště: Beroun

PříspěvekZaslal: út říjen 02, 2012 5:02 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fery ty pouzivas ten bolt Bad Karma?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 17, 18, 19, 20  Další
Strana 18 z 20

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate