Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

WarZona 2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

KoyoT napsal:
Salfo....

............zemřeš.....


..............několikrát Laughing .....

Bylo to myšleno i oboustraně, ale jak chceš Twisted Evil přijdu si pro munici Laughing Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 9:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smazáno - pro přehlednost
- Pravidla jsou v jiném vlákně
_________________
http://www.pohanskypes.cz/


Naposledy upravil Mlaďas dne pá červenec 29, 2011 7:48 am, celkově upraveno 3 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: ne červenec 10, 2011 9:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co se týče prostoru, tak 16. nebo 17. (tj. příští víkend) jede Jeník do prostoru se domluvit s majitelem, jelikož majitel je již nějakou dobu pryč.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Tony_MPG
Pohanský Pes


Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 78

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 7:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mlaďas napsal:
9) Ošetřovat bude medik (1 na tým)


Prosím upřesnit, co si představujete pod pojmem "tým" (zřejmě ne celou jednu válčící stranu)...? Jelikož počty účastníků z jednotlivých "PB týmů" budou značně proměnlivé, stejně jako jejich vnitřní členění, tak je to poněkud nejasné...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: po červenec 11, 2011 11:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smazáno - pro přehlednost
- Pravidla jsou v jiném vlákně
_________________
http://www.pohanskypes.cz/


Naposledy upravil Mlaďas dne pá červenec 29, 2011 7:48 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: st červenec 13, 2011 11:26 am    Předmět: Odpovědět s citátem

smazáno - pro přehlednost
- Pravidla jsou v jiném vlákně
_________________
http://www.pohanskypes.cz/


Naposledy upravil Mlaďas dne pá červenec 29, 2011 7:49 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: po červenec 18, 2011 1:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Takže Milovoce jo Exclamation Question To jste po roce slibovaní docela borci Exclamation Exclamation Exclamation
Mad
_________________
M.R.D.A.T.

www.twotowers-team.cz

--- GANJA GROUP ---
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2011 5:52 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Chlapci z Mg nezlobte se na mě ale serete na to přes rok a pak vymejšlíte píčoviny aby te zachránili co se dá.Ze hry která měla bejt vyvrcholením sezóny děláte lokální střílečku na malým prostoru.Měníte pravidla na poslední chvíli a mam pocit že zůčastnění brali přípravu na hru daleko vážněji než vy.Mam vás v úctě ale chyťte se za rypák a dejte to do dohromady než si uříznete ještě větší ostudu Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2011 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mastodonte upřímě. Už mě tu taky pěkně štvete. Jestli si někdo myslí že si celí rok sedíme na prdely a rejpeme se v nose a řikame si tenhle rok jen warzona. Warzona haha ta nějak dopadne a pojďme budem se rači rejpat v prdely tak nevim co tudělá neb nás nemuže znát a mít nás za přátele. Upřímě celej rok šroubuju pro MG a veškerej muj volnej čas který jsem za poslední rok měl zkončil jen v tomhle klubu a poslední na co jsem zvědavej je aby mi na mojí snahu reagovali lidi blbýma kecama a v některých případech uražkama (tím nemyslím tebe nebo jen paintbalisty ale myslím to obecně). Nehodlal jsem se tu ospravedlňovat. ale prosím tyhle keci si nechte pro sebe a nebo na hodnocení po akci až bude moc mít co hodnotit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2011 2:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

klidek, asi nikdo se nenavazi do toho kance, co si dal MG (ze sveho volneho casu) mluvime tu vsichni o tom co MG dalo Warzone a podle vysledku je toho zatracene malo (mozna ta vase prace jen neni videt), to je asi to, co lidi stve, zvlaste ty lidi ,ktere do te Warzony investovali vic casu a sily nez MG... neni to tezke pochopit

nicmene podobnymi silackymi recmi ze vsech stran tuhle hru jedine pohrbime... takze se uklidneme prosim, vsichni na vsech stranach
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út červenec 19, 2011 3:57 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
Mastodonte upřímě. Už mě tu taky pěkně štvete. Jestli si někdo myslí že si celí rok sedíme na prdely a rejpeme se v nose a řikame si tenhle rok jen warzona. Warzona haha ta nějak dopadne a pojďme budem se rači rejpat v prdely tak nevim co tudělá neb nás nemuže znát a mít nás za přátele. Upřímě celej rok šroubuju pro MG a veškerej muj volnej čas který jsem za poslední rok měl zkončil jen v tomhle klubu a poslední na co jsem zvědavej je aby mi na mojí snahu reagovali lidi blbýma kecama a v některých případech uražkama (tím nemyslím tebe nebo jen paintbalisty ale myslím to obecně). Nehodlal jsem se tu ospravedlňovat. ale prosím tyhle keci si nechte pro sebe a nebo na hodnocení po akci až bude moc mít co hodnotit.

Napsal sem co si myslím o přípravě Warzóny a za tím si stojím.jak jinak vysvětlíš že slibovaný prostor je na poslední chvíli nevyhovující a je mi jedno jestli tě štvu mazat med vokolo huby ti můžou jiný
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st červenec 20, 2011 9:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já teda jestli můžu k těm pravidlům aniž bych chtěl nějak dál rozjitřovat atmosféru tak prostě musím.

Strašně to zase překombinováváte a kvůli tomu může nastat spousta neplánovaných problémů. Jeden příklad za všechny: Pokud trefím někoho dávkou, platí poslední zranění. Pokud ho trefím za chvíli znova, tak už to neplatí. Vůbec nechápu proč by nemělo jít dorazit zraněného a především, bude to naprostej chaos. Někdo bude ležet za bukem, já ho trefím do ruky, ale nebudu o tom vědět, což se často stane, tak to do něj budu sypat dál, naseru ho, že po něm pořád střílím, já budu nasranej, že si vymejšlí, že jsem ho netrefil a budou se tam všichni hádat která rána vlastně platila a která ne.

Ani s těma raněnejma se mě to moc nelíbí. Opravdu to může dopadnout, že se většinu hry budou jenom tahat ranění a všichni se budou hodiny válet v nemocnici. Zatím se na téhle obavě shodli prakticky všichni kdo něco podobného někdy zkoušeli hrát. V reálu mají armády sanity, vrtulníky, zdravotníky atd. V reálu proběhne jeden boj za měsíc a na starost o raněný je tím pádem většinou čas. Tady se budeme mydlit dva dny v kuse a dojdou nám lidi i síly je řešit.

Stačí jeden útok, kdy zhebne třicet lidí (a že takovejch na WZ je), tahat tam odsud je bude dalších třicet lidí a chcípnou taky, nebo to všichni zabalej a rovnou se prohlásej za mrtvý aby nemuseli ležet ve stanu s ovázanejma očima. Lidi to budou takhle ojebávat a jakmile jedna strana ztratí půlku lidí, začne hrozit, že hra skončí v půlce prvního dne a bude nutný mrtvoly pustit do boje a když se to udělá jedněm, tak se to bude muset udělat i druhejm a je to všechno v prdeli...

Zkuste to hoši ještě domyslet. Já sem herní designer, já vím co řikám Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 6:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

V pátek proběhne jenání tří stran a věříme, že dojde ke kompromisu a několika zásadním změnám.
Jsem optimistou a doufám, že vše dopadne ke spokojenosti všech.
Tož vyčkajte

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 6:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
. . .

Stačí jeden útok, kdy zhebne třicet lidí (a že takovejch na WZ je), tahat tam odsud je bude dalších třicet lidí . . .


Jednoho raněného na na nosítkách musí nést čtyři lidi a i tak se dost nadřou - zkušenost z posledního LV . . .

Docela ale dost hrozí ojebávka, páč zraněný jó ten se bude mít. Nosit ho budou, pak si pár hodin poleží a odpočine Smile
Živý budou závidět ne mrtvým, ale v tomto případě zraněným Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 7:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
No já teda jestli můžu k těm pravidlům aniž bych chtěl nějak dál rozjitřovat atmosféru tak prostě musím.

tohle zadne jitreni atmosfery neni, jen zminujes sve obavy a davas pripominky a navic s tebou souhlasim Wink Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se pořád divím, proč vymýšlete (nejen MG) čím dál drsnější survival akce, které překračují v principu i "realitu". Dokáži pochopit, v rámci úkolu přenést jednoho či více raněných, ale v proporcích vícedenní hry na omezeném prostoru pro 100-200 lidí, mi to přijde spíše jako řízený masochismus Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 11:30 am    Předmět: Odpovědět s citátem

pár komentářů od nezaujaté osoby Twisted Evil

- letos to vypadá, že militarysti poněkud vyměkli a když se objeví něco "tvrdšího", tak je to napadáno a vypadá to tak že se musí někdo sejít, aby vysvětlil organizátorovi jak má hru zorganizovat (to by mě docela urazilo),
- složitost pravidel dělá hru zajímavější když je to dobře zažité,
- vypadá to že nevíte co chcete. Pokud se mám přiblížit realitě, tak to může dopadnout přesně jak píše hellboy. No a to je otázka jestli WZ má být hra nebo simulátor a potom teda padni komu padni. (tohle už je pár let ohrané...). Takže jestli to má být "zátěžová" bojová hra, nebo simulace která už z principu bude stát zaprd a člověk (pěšák) se jenom může modlit, aby to bylo zajímavé a byl z toho vůbec nějaký užitek.
- navíc prvky jako zdržení "zabitého" hráče mimo hru na X nebo XX hodin je parametr a nemá nic s polečného s tím jestli je hra military nebo ne. To samé platí o munici a o nosítkách.
Military je o tom jak jsou delegovány a plněny pokyny, o samostatnosti malých skupinek a zpětné vazbě jejích konaní na velitele.

Něco na zamyšlení - poslední APO - cca 9 hodin hry, 5x smrt, 2x mě zachránila helma. Byla by hra více military, kdybych strávil X hodin v táboře a musel se léčit? Byla by hra lepší, kdyby v kilometrovém prostoru kde mám přehled max na 100-150 metrů místo 160 lidí bylo jenom 75?

Ač se to asi špatně čte, tak mám pocit že vlastně to co mám sám vtisknuté z vojny a co sám tedy považuji za military neumíte udělat! Přimícháváte tam jakési divné prvky (jakoby z I. světové).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 11:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

blablablalba
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 11:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

F3: V jedný půlce to kritizuješ a ve druhý dáváš za pravdu. Někdy si to po sobě přečti.

Pokud má jít o přiblížení se válce, tak myslím, že ti ranění jsou extrémně přehnaní. Na Trojúhelníku to fungovalo, ale tam to bylo v zásadě řízené, fungovaly sanity na odvoz a nedocházelo k velkým bojům. Odnést jednoho raněného na vzdálenost asi 500m nám (v noci) trvalo se zajištěním aby nás při tom někdo neoddělal cca 30 minut. Bylo nás na to asi 10 a byl to porod, protože nosítka jsme neměli. Byl to sice jeden z nejsilnějších zážitků ŽT, ale kdybych to měl dělat každou hodinu, tak se z toho poseru a to přesně na WZ hrozí. Navíc nevím, proč by člověk se zasaženou rukou nesměl chodit. Chodit, plazit, potácet se dá v reálu se spoustou zranění. Kolikrát borci přišli s urvanou rukou v tý druhý za medikem sami. Spousta zranění se ošetřuje přímo v poli a ošetřenej buď dál bojoval, nebo byl schopen se aspoň někam zdekovat. Tohle simuluje tak možná nějaký partizány, ale ty by svý těžce raněný nejspíš nechali na místě, nebo dodělali, protože stejně neměli žádnou nemocnici.

Stejně tak recyklace. Dovedete si představit co se stane, když budete mít 40 borců "simulujících" mrtvoly pět hodin na jednom místě? To není jako tábor na ŽT, kde ty borci měli něco na práci a všichni z něj měli hrůzu. Tihle lidi se budou strašně nudit a budou pekelně nasraní, že musej půl dne trčet v táboře, zatímco na bojišti nikdo není.

Já chápu, že jde o to, aby se lidi báli umřít jako na ŽT, nebo třídenních od PP, ale ta metoda je prostě jiná a způsobí problémy. Ve výsledku když někde padne moc lidí, tak všichni budou mít 5h recyklacy. BUď se lidi budou bát střetů a budou se jim vyhýbat, nebo všichni chcípnou a nebude mít kdo hrát. Na mrtvolišti se vám nahromadí spoustu lidí.

Teď mě Jeníku a spol asi nebudete mít rádi, ale já se jen snažím upozornit na trhliny v pravidlech aby ta hra nedopadla blbě a v tom co píšu není žádná zášť. Přeberte si to jak uznáte za vhodné.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboji nevidím duvod proč bychom tě za ten příspěvek neměli mít radi. Vyjádřil jsi svuj nazor slušně a je konstruktivní. Pokud někdo napíše svuj nazor zhruba takto. Je jesný o co mu jde a čeho se bojí. To je pak bez dizkuze a mužem se nad tím přemýšlet. Ale pokud někdo napíše "MG ste srač.. akce bude stát za ........ děte se bodnout " Jediný co tím dokáže je že skazý naladu nám, hráčům a všem okolo a konstruktivní výsledek je kde ?

Teď to tu nebudem rozebírat, o co nám jde a co je záměr toho všeho sraní s raněnímy. To nechám na poradu tří stran kde se to snad jednou provždy osvětlý a vyřeší

Já bych tu jen poprosil pokud máte potřebu vyjadřit názor. Použíte asertivní a konstruktivní příspěvky jako hellboy nebo Jaroslav. a vyvarujte se uražkám kazý te tím hráčů i organizátorům jakoukoliv chuť do této hry.


Naposledy upravil kanec dne čt červenec 21, 2011 12:44 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 12:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
pár komentářů od nezaujaté osoby Twisted Evil

- letos to vypadá, že militarysti poněkud vyměkli a když se objeví něco "tvrdšího", tak je to napadáno a vypadá to tak že se musí někdo sejít, aby vysvětlil organizátorovi jak má hru zorganizovat (to by mě docela urazilo),
- složitost pravidel dělá hru zajímavější když je to dobře zažité,
- vypadá to že nevíte co chcete. Pokud se mám přiblížit realitě, tak to může dopadnout přesně jak píše hellboy. No a to je otázka jestli WZ má být hra nebo simulátor a potom teda padni komu padni. (tohle už je pár let ohrané...). Takže jestli to má být "zátěžová" bojová hra, nebo simulace která už z principu bude stát zaprd a člověk (pěšák) se jenom může modlit, aby to bylo zajímavé a byl z toho vůbec nějaký užitek.
- navíc prvky jako zdržení "zabitého" hráče mimo hru na X nebo XX hodin je parametr a nemá nic s polečného s tím jestli je hra military nebo ne. To samé platí o munici a o nosítkách.
Military je o tom jak jsou delegovány a plněny pokyny, o samostatnosti malých skupinek a zpětné vazbě jejích konaní na velitele.

Něco na zamyšlení - poslední APO - cca 9 hodin hry, 5x smrt, 2x mě zachránila helma. Byla by hra více military, kdybych strávil X hodin v táboře a musel se léčit? Byla by hra lepší, kdyby v kilometrovém prostoru kde mám přehled max na 100-150 metrů místo 160 lidí bylo jenom 75?

Ač se to asi špatně čte, tak mám pocit že vlastně to co mám sám vtisknuté z vojny a co sám tedy považuji za military neumíte udělat! Přimícháváte tam jakési divné prvky (jakoby z I. světové).


Seber se a zmiz, nikdo o tvůj pokřivený smyl pro paintball nemá zájem a jsi všem jen pro posměch.
Tohle je diskuze pro hráče co se akce zúčastní a tudíž mají co říci k tématu, tvoje nejapné a urážlivé popichování jen sviní tohle vlákno a to se díky tomu stává nepřehledným. Díky tomu pak mají skuteční hráči problém se pořádně seznámit s pravidli.


Naposledy upravil Rajko dne so červenec 23, 2011 6:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 1:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano konstruktivní připomínky k pravidlům a konceptu před hrou znamená, že by jí měli naslouchat především ti co hru tvoří.

Jako pořadatel bych připomínky před akcí neměl brát na lehkou váhu (i když je to nepříjemné, když ti do toho někdo "kafrá"), páč s prvím výstřelem už bude pozdě.
Problémům je třeba předcházet a ne je řešit až nastanou, bo to už bývá pozdě.

Je nutné si uvědomit na jakých pilířích byla hra postavena!
Ty pilíře tomu opravdu dávají drahnou dobu hodně a proto se nedivím, že některým bouchnou saze a udělají tu pojeb. Páč věci se dlouho nehýbaly a teď je všechno - zjednodušeněě řečeno jaksi jinak. Přesto bych z toho nedělal tragedii.

Obě protistrany vidí hlavní problém v systému recyklace, pořadatel tím něco sleduje, ale pokud se ti co mají hrát shodují na neprůhlednosti těchto pravidel, neměl by to brát na lehkou váhu a měl by hledat kompromis, nehledě na to, že na akci pracují protistrany už více než rok (nemyslím tím 2hod. denně).
Nevím sám jak to jako má být. jako statická hra? Nebo dynamická? Nebo co nejvíce real? Můj pocit je, že je snaha od každého trochu, ale aby výsledek nebyl pak kocovina.
Měl jsem dojem, že to bude Válka se vším všudy, ale teď z toho mám pocit, že to bude taktické cvičení lapiduchů. Laughing

Kritika a ujasňení některých bodů neznamená nějaké frflání, nebo útoky na MG, ale naopak vidím v něm velké plus pro hratelnost.

Proto ta schůzka na ujasnění (měla už být dávno, bohužel se nerealizovala pro nedostatek času) dokud ještě nějaký čas je.

Jistá zjednodušení nebudou na škodu (viz budoucí ŽT1967 III.).
Otřepané: V jednoduchosti je síla( (taky mě to trvalo než jsem na to přišel Wink )
takže klukům z MG držím palce a vím, že vše zlé se v dobré obrátí.


Tož tak
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt červenec 21, 2011 1:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně kvůli Mártyho a Hellboye připomínce zítra probíhá schůzka 3 stran. Výsledek bude pro všechny znám již v sobotu.
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
spider



Založen: 15. 01. 2007
Příspěvky: 31
Bydliště: NÁCHOD

PříspěvekZaslal: čt červenec 28, 2011 10:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím jen bych rád dodal proč si nevzít příklad z minulých ročníků a pravidla jen pilovat a doplňovat o jiné prvky pozitivně vyzkoušené na jiných MP akcích. Na zvážení je též doba setrvání na mrtvolišti.
Jinak pravidla tvoří pořadatel s nejlepším vědomím a svědomím a na jeho hlavu pak padá úspěch či případný neúspěch a věřím že se jěště něco málo doladí, pokud zůstane u původního scénáře tak budou obě strany muset vycházet z toho, že pro protivníka je stejný metr a podle toho se zařídit a přizpůsobit taktiku. Druhá věc je kdo si hru užije a kdo se bude nasranej válet v nemocnici už se to tu jednou rozebíralo ohledně toho že jedni celej den bránili barák a ani si nevystřelili, vím že se jedná o teamovku, ale přece jen bych jěště zvážil trest za to že se člověk cpe dopředu a chcípne - aby pak obě strany nekrysyly a nečekaly jestli někdo vůbec dorazí k jejich linii a přestřelky neprobíhaly na hranici dostřelu za náhodnejch zásahů. Jinak se těším už mrtě dlouho tak žádný osočování Very Happy VY MRDKY MILITARISTICKÝ Very Happy - tak v boji.
_________________
Čest a sílu.
PBN - Paintball Klub Náchod
www.paintballnachod.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2011 8:41 am    Předmět: Odpovědět s citátem

spider napsal:
Zdravím jen bych rád dodal proč si nevzít příklad z minulých ročníků a pravidla jen pilovat a doplňovat o jiné prvky pozitivně vyzkoušené na jiných MP akcích.

Třeba protože se ten model opakovaně zvrhnul v něco co organizátoři nechtěli Wink a pak taky třeba proto že by jste si museli najít jiného vola který by tomu velel a těch důvodů by se našlo mnohem víc, tyhle pravidla vznikli na základě zkušeností z her které proběhli během posledních dvou let a vzájemné shody mezi veliteli a organizátory, takže jejich základ je velmi stabilní.
Je pravda že mohli být sepsaný mnohem dřív a teoreticky se o nich mohlo déle diskutovat, ale já si myslím že takhle jak v tuhle chvíli zní jsou asi to nejlepší co za dané situace máme a mám slíbeno že se na nich již nezmění vůbec nic. Maximálně může dojít k nějakému upřesnění pro lepší stravitelnost a pochopení.


Naposledy upravil Rajko dne pá červenec 29, 2011 4:29 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Foxic
Anonymní





PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2011 12:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Když to tak všechno pročítám, například ty složitosti se zraněním, které také dle mého názoru jen hru zkomplikují (výstižně to popsal Hellboy), napadá mne pouze jediná věc, která může zvýšit zájem o ošetřování a vůbec celý ten hospitalizační proces. Je to zrušení recyklace. Změnilo by to asi kompletně koncept vaší hry a možná to některé hráče i odradí, ale pokud chcete klást důraz na maximální realitu a také na to, aby lidé nenechávali své zraněné v poli, dřív nebo později vám stejně nic jiného nezbyde. Wink

V opačném případě (při recyklaci) z mého pohledu nemá cenu zranění moc řešit, prostě zásah se rovná smrt a vyřeší se tím nespočet zbytečných dohadů a komplikací.

Toť můj názor Smile
Návrat nahoru
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2011 2:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no ti nevim foxic to asi neni moc proveditelne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2011 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
no ti nevim foxic to asi neni moc proveditelne.

nevsimej si ho, on jeste nepochopil, ze se pravidla zmenila a ze tu zmenu posvetil jeho velitel Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
No55
MG Team


Založen: 18. 01. 2006
Příspěvky: 801
Bydliště: Březová

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 12:54 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

POprosil bych velitele obou celků kvůli erární munici aby nahlásili (třebas tady) 5 nejčastějí používaných druhů munice pro erární zásobování, nejlépe seřadit 1 - nejpoužívanější 5 nejméně používaná..

díky a ted jdu číst o co sem tady příšel:o)
_________________
Hong cuang ťeie tong - staré vietnamské přísloví, doslovný překlad zní "Máš-li deštník v prdeli, neotvírej ho!"

Vítěz ve skákání v pytli 86
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 3:01 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

příspěvek zeditovám. dotazovanou informaci už jsem si zjistil.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 15, 16, 17  Další
Strana 11 z 17

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate