Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

WarZona 2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 4:41 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

smazáno - pro přehlednost
- Pravidla jsou v jiném vlákně
_________________
http://www.pohanskypes.cz/


Naposledy upravil Mlaďas dne pá červenec 29, 2011 7:46 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 5:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ano otázky jsou a je jich dost, ale momentálně ta nejčerstvější je ohledně pyrotechniky. Jaká a v jakém rozsahu se bude používat (mimo jiné jsem měl dotaz na slzný plyn a flashbang)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Levit



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 1027
Bydliště: Strakonice

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 5:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mě by docela zajímala cena startovného, jestli jsem to už někde nepřehlédl, díky.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 6:25 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Neboj se mastodonte na tebe a pár dalších obětí mám připravené specialní pokusné náčiní které potřebuju vyzkoušet.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wan-Chuan



Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 6:51 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

A při jeho štěstí....

No nic tak snad, abych zase šel...

Wan-Chuan
KRLESS!!!
_________________
KRLESS !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 7:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
v jakém rozsahu se bude používat (mimo jiné jsem měl dotaz na slzný plyn a flashbang)

smazáno - pro přehlednost
- Pravidla jsou v jiném vlákně
_________________
http://www.pohanskypes.cz/


Naposledy upravil Mlaďas dne pá červenec 29, 2011 7:46 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 7:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
Neboj se mastodonte na tebe a pár dalších obětí mám připravené specialní pokusné náčiní které potřebuju vyzkoušet.

Já si snad zlomim nohu než se tobě dostat do rukou Laughing
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 9:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Levit napsal:
Mě by docela zajímala cena startovného, jestli jsem to už někde nepřehlédl, díky.


Nás taky, ale zatím nevíme, z důvodu stálého řešení prostoru. CO se týče použité techniky, tak tu jako organizátoři nezajišťujeme, takže použité PHM si řeší každá strana.

Jaká bude WZ 2011 bude z největší části na Vás. Wink MG dodá herní mantinely, úkoly, prostor a pravidla. Cool + Nemocnice s neodolatelnými lékaři a trochu té erární munice, nejspíš od firmy BANG. Smile
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 9:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
kanec napsal:
Neboj se mastodonte na tebe a pár dalších obětí mám připravené specialní pokusné náčiní které potřebuju vyzkoušet.

Já si snad zlomim nohu než se tobě dostat do rukou Laughing


A je to tu. Smile Kanec a jeho nové kolonoskopické nářadí poprvé v akci.. Laughing
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 11:03 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co ale mám nový postup pro tracheotomii a mastodont je skvělý skušební materiál tomu nějaká díra v krku vadit nebude. Ruka noha to je jen simulace
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Warman



Založen: 16. 09. 2009
Příspěvky: 164
Bydliště: Pardubice

PříspěvekZaslal: čt červenec 07, 2011 11:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mám otázku, proč není povoleno RPG na vozidla Question Chápal bych toto u RPG na kulovky, ale RPG na gumové rakety poháněné CO2 technice rozhodně neublíží a les nezapálí Idea
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 7:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

K slznému plynu, můj názor na něj se po léta nezměnil a tak já i tým TwoTowers jsme stále proti jeho používání (to už by jsme po sobě mohli za chvíli střílet plynovkama)
Co se paintbalových RPG týká nějak mi pro tuhle hru nevadí, ale nejsem majitelem ani jednoho vozidla. Takže by bylo dobré, kdyby se k tomu tito majitelé měli možnost vyjádřit a měli šanci někde vidět co takový zásah udělá na jejich vozidle. Jenže pokud bude mít někdo takové RPG nebo Bazooku vyrobenou doma na koleni, tak se tohle nedá otestovat a předvést dřív než na místě a to se pak může stát, že majitel řekne, že v žádném případě nechce, aby na něj někdo tímhle střílel.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 7:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

no pokud se nezavede efektivni system vyrazovani vozidel je lepsi aby tam vubec nebyli, nesmrtelna vozidla jen kazi hru a zkusenost s minou, jejiz vybuchu si osadka pres hluk motoru nevsimne (coz sem videl nekolikrat na zt, kde osadka zastavila az na treti bouchnuti miny, jine vubec) taky neni dobra, takze pokud nechcete ze hry udfelat frasku a mate problemy se zasahy vozidel necim vetsim, ceho by si kazdy vsimnul, pak vzidla ze hry radeji vypustit !

slzak v lese je nesmysl z praktickeho hlediska, ale pokud tam nepujde pouzivat ani dymovnice, pak hra ztrati 50% potencionalu
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 8:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
no pokud se nezavede efektivni system vyrazovani vozidel je lepsi aby tam vubec nebyli, nesmrtelna vozidla jen kazi hru a zkusenost s minou, jejiz vybuchu si osadka pres hluk motoru nevsimne (coz sem videl nekolikrat na zt, kde osadka zastavila az na treti bouchnuti miny, jine vubec) taky neni dobra, takze pokud nechcete ze hry udfelat frasku a mate problemy se zasahy vozidel necim vetsim, ceho by si kazdy vsimnul, pak vzidla ze hry radeji vypustit !


Je vidět, že jsi nebyl na posledním letním vyvedení Laughing pak by tvůj příspěvek nemohl být tak přísně vyhraněný Laughing
Je až neuvěřitelný kolik zabere času a energie dostat z pole jediného raněného na nosítkách byť jen 2 kilometry. už bych to znovu nerad podstupoval a navíc když se nás Jenda snažil cíleně zlikvidovat tím že na nás poštval protivníka Twisted Evil (naštěstí ani on přesně nevěděl kde v tu chvíli zrovna chcípáme)
Jinak máš samozřejmě pravdu nesmrtelná technika je hodně nepříjemný problém a měla by na ní existovat účinná zbraň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 8:32 am    Předmět: Odpovědět s citátem

neni to o nedostatku zkusenosti, ja na ty raneny kaslu Laughing jen at maj 5 hodinovy respawnek, vsak oni si tech svych mrzkych zivotu budou aspon trosku cenit Wink

no a ted vazne, jelikoz kazdy hrac co dostane do hlavy ma respawn 3 hodiny je jasny, ze kazdy uspesny utok bude znamenat dodatecne masakry mrtvych strelbou do hlav Twisted Evil Wink a rozdil mezi 3 hodinami a 5 hodinami uz neni tak velky, takze jakepak tahani lidi
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 8:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Vzhledem k tomu že na raněný kašleš Laughing je má odpověď trochu lichá, ale co ta strana která podnikne úspěšný zákrok a má ve svých řadách několik raněných a ne všichni jsou střeleni zrovna do trupu a hlavy Idea Já své raněné střílet do hlav nebudu Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 9:13 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Rajko napsal:
Já své raněné střílet do hlav nebudu Twisted Evil Laughing Laughing Laughing
uspesny utok z vasi strany ? no je to jen malo pravdepodobne Laughing Laughing , takze takovou nepravdepodobnou alternativou bych se vubec nezaobiral Laughing Laughing ..... samozrejme zertuju Wink

ja te chapu, ale uvedom si taky omezenou kapacitu nemocnice (organizator mluvi jen o 30 luzkach - vcetne nositek !) ja rikam jen jedine, pokud nedate efektivni zpusob niceni vozidel, bude tam jezdit technika ze ktere se bude strilet a nebude mozne ji znicit, to je podle mne spatne, nic vic nerikam, pokud tam dame nejaky system vyrazeni tecniky (a to vyrazeni TRVALE !!!) pak at tam klidne je
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
GEorGE



Založen: 01. 06. 2006
Příspěvky: 1199
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 9:42 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak nějak nerozumím zásahovým zónám. Ehm teda možná jo, ale spíš mi to připadá, že si zajdu do nemocnice v lepším případě pro náhradní díly a v horším pro celkovou reinkarnaci Twisted Evil No a pokud nějaká ta ruka či noha ve skladu zrovna dojde, tak si jaksi nedokáži představit to invalidní komadno Laughing Laughing Laughing Jinými slovy, je až tak velký rozdíl pro následovné nasazení bojovníků zpět do pole, když přijde o hlavu nebo nohu? Pro toho bojovníka je to samozřejmě zásadní Laughing , ale tak nějak nepředpokládám, že by byl následně o holi, na vozíku nebo bez ruky vyhnán velením zpět (vyjma Jaroslava, ten nemá slitování s nikým, ničím, nikde, nikdy, je to holt sadista, a já s prominutím rychle zmizim, než si mě najde). Takže já jsem pro následující: hlava, noha, palec, vlas - jednotná recyklace. A to u všech pb her Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 9:50 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslave jen upozorňuju že na centrálním mrtvolišti je reinkarnace 5 hodin apsolutní minimum. Taky by se vám mohlo stát že na centralním mrtvolišti skejsne hráč daleko daleko díl.


Technika je po zničení vyzařená a to na furt. Tj. Pokud dostane něčí jeep zásah už se do hry nevrátí. Příjde ti to dost na trvalo ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 9:53 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pokud se nenajde efektivní způsob vyřazování techniky, mohla by se ponechat pouze jako transportní, nebojová, čili se z ní nesmí střílet . . .
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 9:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

O tom, že když bude vozidlo vyřazeno (ještě se bude muset vyřešit jak) už je vyřazeno na stálo jsme s Jendou už mluvili a počítáme s tím. A to, že musí existovat nějaký efektivní a prokazatelný způsob jak vozidlo vyřadit, tak s tím naprosto souhlasím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 9:57 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
Jaroslave jen upozorňuju že na centrálním mrtvolišti je reinkarnace 5 hodin apsolutní minimum. Taky by se vám mohlo stát že na centralním mrtvolišti skejsne hráč daleko daleko díl.

Technika je po zničení vyzařená a to na furt. Tj. Pokud dostane něčí jeep zásah už se do hry nevrátí. Příjde ti to dost na trvalo ?


diky za upozorneni, jen doporucuji, aby se stanovila jasna pravidla pro takovou recyklaci a ne , ze se bude recyklovat podle nalady toho ci onoho, z jednoho tymu po 5 hodinach a z druheho po 7, to proste nikdy nedela dobrotu !!!

k autum sem to asi spatne pochopil, nekdo tu psal jen o dvou moznostech vyrazeni... mina (problem, ze si takoveho vybuchu ridic casto nevsimne) a pak okenko u ridice (netusil sem ze takovy zasah jedinou kulkou vyradi cele auto !) jen doufam, ze auto nekdo nezaparkuje celem ke stromu v miste okenka, a pak z jeho strilen nebude vsude strilet, trochu extremni predstava ale mozna, takove auto je nevyraditelne, na minu tezko najede a do okenka jej tezko nekdo streli Laughing Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 10:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Georgi pro co seš ty je irelevantní.
pravidla jsou stanovena takhle:
Po zásahu musíš být.
1.)ošetřen zdravotníkem či hráčem (ovázám na daném místě)
2.) převezen do nemocnice kde já nebo jiný lékař určí vážnost zranění a způsob ošetření podle určitého tabulkového vzoru. A řekně ti jak dlouho si v nemocnici poležíš.

Zásah
Ruka, Noha- 1hodina
Hruď - 2 hodiny
Hlava, krk- 3 hodiny

Stav ošetření:
Ošetřen- +0hodin
Špatně ošetřen- +30min
Neošetřen- +1hodina

Tabulka je informativní přesný čas určuje lékař.

Pak je tu centrální mrtvoliště. To je určeno jako nouzové východisko pro případ že na vás zapoměli a nechali vás u prostřed lesa a tak podobně.
Zde se recikluješMinimálně 5 hodin to bude záležet na mnoha faktorach, ale klidně se vám tam muže stát že si tam počkáte 10-12 hodin
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 10:05 am    Předmět: Odpovědět s citátem

S tím okýnkem u stromu by to bylo ohýbaní pravidel.


Co se reinkarnace tíče nebude záležet na jednotlivci. Budou tomu dana jasná pravidla. Jak v nemocnici (viz tabulka) tak u centralního. Nebude to progresivní sistém Tak tšď je modrých míňn tak každý modrý muže do hry. nebo Jo jaroslave tebe nemám rád 12 hodin tebe kojote jo 5 hodin. Všechna reinkarnace bude mít přsně daná pravidla a časy kdy koho pusti. a bude se o ně opírat.


Naposledy upravil kanec dne pá červenec 08, 2011 10:09 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 10:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
Pokud se nenajde efektivní způsob vyřazování techniky, mohla by se ponechat pouze jako transportní, nebojová, čili se z ní nesmí střílet . . .

Co jsem slyšel tak třeba na ŽT se objevila mina která když Koyotovi bouchla pod sanitkou tak jí měl rázem plnou písku a rozhodně nebylo pochyb o zásahu. Nebo si umím představit tu pěnovou raketku do RPG s vyvrtanými otvory a napěchovanou PB kuličkami takže to při zásahu celkem spolehlivě a specificky "orazítkuje" zasažené vozidlo.
No a pokud se ve vozovém parku objeví nějaké vozidlo jehož majitel bude proti zásahu raketkou, tak by se mohl využít ten čtvereček na skle, nebo by se mohli vymyslet nějaké "granáty" s barevnou náplní, které po zásahu vozidla roztrhnou a auto zlijí barevnou náplní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 10:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kanec napsal:
Zásah
Ruka, Noha- 1hodina
Hruď - 2 hodiny
Hlava, krk- 3 hodiny

Stav ošetření:
Ošetřen- +0hodin
Špatně ošetřen- +30min
Neošetřen- +1hodina


snad uz posledni dotaz, jak to bude s vycecetnymi zashy, tedy mam jednou ruka, jednou noha nebo mam hlava, a dvakrat hrudnik ???
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 10:40 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Standartně Ruka 1+Noha 1+ Hruď 2(oba zasahy jsou v temtíž místě)= 4 hodiny + stav ošetření

Pokud dostaneš více zásahů do tentíhož místa (hruď, PHK,PDK,LHK,LDK, Krk a Hlava) Počítá se to za jeden zásah.

Tj nemuže se ti stát že vyfasuješ třeba 4x2 hodiny za to že ti někdo pokropil záda. Dostaneš prostě 2 hodiny+stav ošetření.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 11:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

takze jestli to chapu dobre, kombinace:

ruka - noha - telo - hlava je v souhrnu 7 hodin

kdezto ruka - druha ruka - telo a hlava jen 6 hodin, protoze ruce jsou stejny misto a pocitaj se jako jeden zasah ???

a rekni mi pocitaji se zasahy jen do roztrhani karty, nebo po cely prubeh tech 10 minut co je clovek na miste ? jde o to, ze tenhle system povede k naprostym masakrum zranenych, navic je straslive zavisly na ferovosti hracu, aby nahlasili kazdy zasah pro osetreni a ne jen ten nejlehci (to uvidis kolik bys tam mel najednou jen rucicek a nozicek Laughing )

takze jen pro zvazeni, nechcete to zjednodusit - osetreni zasahu (bez rozliseni) treba 2 hodiny a smrt tech 5 hodin ???, hru to zjednodusi a ten prvek ktery ste asi ocekavali (tedy noseni na nositkach ranenych a takticky prvek naplnene osetrovny) to podle mne taky splni
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Rajko



Založen: 18. 10. 2006
Příspěvky: 1849

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 11:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:

takze jen pro zvazeni, nechcete to zjednodusit - osetreni zasahu (bez rozliseni) treba 2 hodiny a smrt tech 5 hodin ???, hru to zjednodusi a ten prvek ktery ste asi ocekavali (tedy noseni na nositkach ranenych a takticky prvek naplnene osetrovny) to podle mne taky splni

Taky si myslím že to bude více životaschopné, sice to nebude tak pestré jako Kancův model, ale počítám že ta hra bude dost pestrá a zajímavá i bez těch kudrlinek s různými druhy zásahu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: pá červenec 08, 2011 11:23 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Nikoliv.

Člověka si rozděl na šest dílů: hlava a krk, tělo,prává ruka,levá ruka,Pravá noha,Levá noha.

Pokud dostaneš dva zásahy do levé ruky máš hodinu.
pokud dostaneš zásah do levé ruky a pravé ruky máš dvě hodiny.

S tou kartou je to dobrá připomínka a budu se muset poradit s mlaďasem (co by šefem tehle akce).

Ano je to na podstivosti hráču co mi nahlasí. Mím ukolem je hráče prohlédnou a zjistit kde všude má zásahy (idealně by měli být všechny ovazané tj.vyditelně a dobře ošetřené). Ale výme že né vždy se kulička rozprskne.

( A Pokud dojede na pravdilo do roztrhnutí karty. tak těžko poznám co bylo před roztrhnutím a co po.)

Jenže s poctivostí je to stejné i u zásahu ve hře taky ti ho hráč nemusí přiznat. a v tom případě jsou jasné důsledky. Pokud někdo záměrně nahlasí jiné místo zranění co by ho zvíhonilo v mích očích se to rovná podvodu stejně jako jakékoliv ohnutí pravidel či nepříznání zásahu.

Zjednodušovat to na 99% nebudem. vyzkoušelo se to na LV 2010 a fungovalo to bez chyby.

Zjednodušení? Pro hráče to nic nezmění. Jeho ukol je pořád stejný. Ošetřit raněného (Co možná nejlépe). A dopravit ho do nemocnice. Časi lečba atd. je starost lékaře. Ten má slovo "nad životem a smrtí".

Důvod toho sitému je jednoduchý nejde jen o tahání raněních ale i o rozhodování koho se vykašlat. na koho plácat obvazi. Koho poslat sanitkou jako prvního. Koho nechat před nemocnicí na hromadě mrtvol a koho vzít na ošetření do omezených míst v nemocnici .... Je to nový prvek který musíš vzít v potaz. Nejde jen o tahaní mrtvol po bitevním poli.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 15, 16, 17  Další
Strana 9 z 17

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate