Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

OFF TOPIC
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Líbí se Vám to?
Jo, má to něco do sebe.
17%
 17%  [ 11 ]
Ne, je to blbost.
67%
 67%  [ 42 ]
Nemám zatím názor.
14%
 14%  [ 9 ]
Celkem hlasů : 62

Autor Zpráva
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 8:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
jo, napis to sem jeste 30x, snad to forum hacknu a ban ti dam sam Smile)


jo to bude určitě na Jaroslava... Laughing
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 8:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jendo Neřeš to chycené zvíře sebou vždy škube a pokud to umí kope do věch stran. My jej teď musíme nechat unavit a pak už bude všude klid.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak myslim, že do konce tejde je tohle téma pryč se vším všudy Laughing Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 8:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

uz aby to bylo
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 8:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Uziel Gal napsal:
uz aby to bylo

Jo JO
dřív jsem se tady docela bavil, ale teďka už mě to nebaví ani číst Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
kanec



Založen: 30. 06. 2006
Příspěvky: 267
Bydliště: Rumburg

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 8:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfa napsal:
Tak myslim, že do konce tejde je tohle téma pryč se vším všudy Laughing Laughing Laughing


A já bych ho nechal a jen zamkl
ad1. Budu s přispěvkama někde na hranici 200 Wink

ad2. Musíme nechat svědectví pro přístí generace paitballistů jak těžký zrod měl v budoucnu tak popularní (při nejmenším u 95% všech paitballistů) Progresiv paitball.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 8:47 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Projistotu jsem si všechny příspěvky zálohoval... Laughing Laughing Very Happy
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
marty+



Založen: 18. 02. 2008
Příspěvky: 2179
Bydliště: UH-1D

PříspěvekZaslal: út leden 04, 2011 10:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha takže s tou motykou?

Tož tak Wink
_________________
Politruk ŽABÍ CREWe Smile
Taktické vybavení http://www.frogman.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 11:14 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak téma jsem přečetl celé, ale asi mi stále nedošlo, co tím chtěl básník říct.
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
rychtoň



Založen: 06. 09. 2010
Příspěvky: 536

PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 12:24 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

alf napsal:
Tak téma jsem přečetl celé, ale asi mi stále nedošlo, co tím chtěl básník říct.

Že si máš koupit VSku a GPS
Laughing Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mpmorava
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt únor 03, 2011 11:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

...

Naposledy upravil mpmorava dne pá duben 08, 2011 11:45 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 6:08 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Proč léčit pacienty, když se může rovnou zničit vir?? Idea
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
METUD



Založen: 21. 05. 2007
Příspěvky: 364
Bydliště: Slezská 4771 Zlín 76005

PříspěvekZaslal: pá únor 04, 2011 12:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Připadne mi že když píšeme do tohoto fora tak tím živíme nečí chorou mysl.

Jeďme všichni na Blackout a tam nám to pan f3 ukáže jak se to má dělat. Zbytek jsou kecy kolem ničeho.
_________________
Lidé přemýšlejí spíše pod tlakem nutnosti, než z čisté potřeby.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu MSN Messenger
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

NOVÉ ŽRÁDLO PRO POLITRUKY

výcuc filozofie do druhého čísla PPB magazínu, jestli už MPM nevyjde, tak to bude jedinej paintball magazín hehehe.
Jinak opět žádám o smazání tohot vlákna. Svůj účel to splnilo.

Po půl roce další kolo ůvah MILSIM vs. PPB:

Úmyslně se vyvarovávám použití „military-paintball“, protože s definicí co jsem se snažil to nějak dát dohromady cca před rokem a která byla jakžtakž schválená už sám nesouhlasím.
Taky už nehledám „jádro“ pb hry, protože jsem pochopil že pro hodně lidí jakákoliv činnost končí u dobré nálady kdy je mozek naložený v lihu nebo na nějaké „kvalitní sloučenině„ (THC) Smile ....

Rozpor simulátoru a "cítění".
Většina lidí se v aktivitách vyžívá. Pokud se pustím do striktního simulátoru, tak není možné očekávat že mě to co se bude dít bude bavit. Proč? Protože je tam stašně moc faktorů, které jsou náhodné a které pro tento typ hry nezaručuje prakticky nic. V nejhorším případě se prakticky nic nebude dít. Protivníka nepotkám, hlídané pozice budou klidné a případné nástrahy nebo nějaká léčka nebude využita. Pokud někdo tvrdí, že takové hry mají super atmosféru tak mu to věřím, nicméně netuším co to je za člověka. MILSIM by měl směřovat ke stejnému postoji jako na vojně, tedy vůbec nic neřešit a strojově konat podle toho co je aktuálně potřeba. Taková lhostejnost k tomu co se děje s tím, že si člověk udržuje svěžest a bdělost aby nebyl překvapený nastalou situací. Tohle ovšem má daleko od prvně zmíněného vyžívání se ve hře. MILSIM v takovém případě znamenal smíchat požadavek se bavit s požadavkem hry plnit úkoly. A to jsou špatně slučitelné kvality.

O vojně můžu říct že mě nebavila, že to bylo dobré a zároveň že to bylo úplně o ničem. Problém je, že kdybych na vojně nebyl tak bych o hodně přišel. A to o hodně je opravdu o hodně. Protože ta zkušenost nesmyslnosti a pakárny, debilního velení, debilů a zároveň super lidmi kolem, debilů a zároveň super lidmi ve družstvu znamenala řešit hromadu situací, které byly vesměs nepříjemné, které ale člověka svým způsobem posunovaly dále. A dělaly z něho asi jednak vojáka dle požadavků zákona a jednak schopnější a silnější osobnost z pohledu lidského.

Z pohledu PPB je MILSIM hodně drahá záležitost hlavně ze „ztráty“ času. Potom z nevyužití potenciálu hráčů. Třetí věcí, pokud se chceme bavit o nějakém cítění že to vždy bude z určitého pohledu oničem – ta akce člověka pravděpodobně „pocitově nenaplní“. Tady není možné budovat nějaké dobré pocity, protože není pořádně na čem.

Paintball většina lidí hraje aby vypadla ze stereotypu a "reality". MILSIM (nevím zda český military paintball) se snaží zase té realitě přiblížit. Nebo tak jsem to alespoň pochopil. Poněvadž jsem z práce nasraný od pondělí do pátku, tak určitě nemíním v tomto pokračovat i o víkendu.

Co od PB chci (aneb heslo „ask for more“):
a) chci aby hra měla nějaký smysl a využití pro všechny hráče, aby jim něco dala
b) chci aby to byl primárně paintball (tedy využití zbraně)
c) chci i po skončení hry být relativně rychle zase v pořádku po zdravotní i psychické stránce
d) pro náročnější hráče - pokud možno rozvoj „šestého smyslu“ - prostě za tou kulisou a divadlem vlastního „vnějšího“ boje vnitřně „jet dále“ (paintball jako bojový sport – jako třeba karate/kung fu, kdy za vlastní technikou boje je vnitřní rozvoj)

Co musí udělat organizátor a velitel, aby se toho dosáhlo:
a)
- vyvarovat se her "v kleci", klíčových prvků umístěných u pomyslné herní hranice
- vystřídat lidí na neaktivních pozicích
- informovat všechny (nebo ty, co to zajímá) hráče o tom co se děje a plánuje
- zásahnout do hry v případě zjištění nežádoucího stavu (posunutí hranic, herního prvku, změna pravidla)
- výměnit nebo předem plánovat vystřídání velitele/velitelů za hráče, kteří již bojovali v podstatné části herního prostoru a znají ji
- přidat pomocné urychlovací prvky - auta pro přesun na větší vzádlenosti a GPS pro přesné pozicování
- moderovat hry organizátorem, nebo někým kdo řídí boj. Tedy řízení boje a vytváření úkolů tak, aby to boj nakonec generovalo (byť to není nezbytně nutné).
b) povolit vyšší množství munice nebo neomezená munice, nemít problém s full auto módem střelby
c) vyhýbání se extrémním podmínkám, nebo jít do extrému s tím že se počítá např. s novýma hadrama a botama po překonání extrémního úseku.

PPB má popisovat/realizovat "skvělou" bojovou hru. Jestli se tohle zdá někomu srabovské tak nechť si uvědomí, že nic neomezuje teamy hrát vysoce organizovaně, takticky, s drsným fyzickým nasazením a krutou palebnou silou.

Pokud se má MILSIM přibližovat reálným vojákům "zabijákům", tak opět nic člověka v PPB neomezuje ve snaze zpracovat hru co nejvíce chladně, bez emocí a jako bojový stroj. Je na každém, jestli se den předem ožere nebo zhlulí z nějakého fetu.

Srandovní mi přijdou komentáře typu jako že „na respawnu začaly kriticky docházet cigára“. To jsou asi opravdu ti největší militaristi, co se budou válet půl dne v bahně, potom půl dne hlídat osamělý strom a po vyřazení ze hry se „cítit nesvůj“ a mít rozklepané ruce z kriteckého nedostatku hulení. Jde to „od palice“. Chce to sebeovládání.....

Další stanovisko: jedině MILSIM může generovat ty největší tvrďáky a zabijáky a samozřejmě nejlepší hry. Z MP fóra mám pocit, že kdoliv se projevuje sebejistě a "vojensky asertivně" (asertivita hrubšího zrna Smile ), tak si to hnedka slízne. A je jedno jestli je to lojza od Budějovic nebo někdo od Ostravy. Vojenská průprava vede k bojovým návykům a schopnostem a následně k plnění úkolů. Cítění jde stranou. Ostřelovač musí zabíjet, ne řešit jistli tenhle lojza je "dobrej" nebo "zlej".
To samé při palbě z techniky se neřeší, jestli v dopadové ploše jsou děti. (viz dokument RESTREPO). Kam tím mířím: netuším jak daleko je možno v paintballovém MILSIMU jít. Zvyšovat extrémnost? Tedy delší přesuny, větší zátěž, delší "hlídání" něčeho atd.? Jaký to má smysl? A kdo a proč to bude hrát?

Kdo studuje a nemá o víkendech brigády tak si ještě může dovolit trávit čas jakkoliv. Kdo už je v práci a do toho musí další věci budovat určitě nebude chtít trávit čas neplodným způsobem.

Z mého pohledu - po více jak dvouleté paintballové zkušenosti je PPB nejlepší skládačka jakýchsi pravidel a doporučení k tomu, aby to "stálo za to".
Prostě chci od paintballu více a mimo jiné i proto definování PPB. Označení hry „military paintball“ nic konkrétního neznamená. Schovají se pod to jak simulátory, tak hry na hraně woodsballu.
Pokud označím hru za PPB bude jasné o co jde.
Jestli to někdo nepochopil tak ať se k tomu nevyjadřuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 5:40 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Shocked Question Exclamation
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: st červen 01, 2011 6:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

[quote="f3"]NOVÉ ŽRÁDLO PRO POLITRUKY

výcuc filozofie do druhého čísla PPB magazínu, jestli už MPM nevyjde, tak to bude jedinej paintball magazín hehehe.
Jinak opět žádám o smazání tohot vlákna. Svůj účel to splnilo.
................................


WTF?
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 6:31 am    Předmět: Odpovědět s citátem

by me zajimalo kolik toho vis o ucinku thc v akci Question
jinak k samotnymu prispevku se vyjadrovat nebudu
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 7:44 am    Předmět: Odpovědět s citátem

kazdeu se libi jiny styl hry. a hru delaji prave ti hraci. nema to cenu komentovat me se tvuj styl PPB nelibi. ale pokud udelas nejakou poradnou hru tak nebude od veci si ji vyzkouset a srovnat to s military paintem.
AVE
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
f3



Založen: 25. 03. 2009
Příspěvky: 418
Bydliště: PROGRESSIVE PAINTBALL

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 8:49 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Pavlas - to není o tom jestli se ti to líbí nebo ne. Někdo (organizátor nebo velitel) to "tlačí". To je vše.
BOBR - z paintu nic. Jinak samozřejmě z party co u nás hulila před cca 12 lety jsem díky jiným zájmům vypadl. Kdo hulil dál tak je to na něm poznat. Prostě ve dvaceti jsme dělali všichni kokotiny. Kdo toho nenechal a dělal je i ve 25 nebo třiceti, tak si teďka vyžírá následky. Nic překvapujícího. A matroš jsme uměli vypěstovat docela dobrej. To mi věř.

Jinak zbytečná debata pokud se to má řešit v úrovni líbí/nelíbí. Tohle nikoho nezajímá. Jak se psalo výše jde o to nakolik tě ta hra "zaměstná". A následně co si z toho člověk je schopný vzít. Prostě platí první původní přízpěvek definice PPB.
_________________
Nejlepší paintball na světě ? http://www.progresivni-paintball.cz/
Vyber si svou stranu: žoldák, vědec, civil, voják [LOST]
Dobrá zpráva pro lidstvo: všichni tady zdechneme.


Naposledy upravil f3 dne po červenec 25, 2011 1:54 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
proste_BOBR



Založen: 15. 03. 2010
Příspěvky: 140
Bydliště: Two Towers - Ganja Group

PříspěvekZaslal: čt červen 02, 2011 9:09 am    Předmět: Odpovědět s citátem

o dlouhodobem uzivani thc tohle vlakno neni a asi bys byl posledni s kterym bych se o podobnych vecech bavil, kazdopadne nemuzu poprit, ze mas pravdu

jak pises u paintu s tim nemas zadny zkusenosti, moc hezke a jako odpoved mi to bohate staci

pro priste doporucuju, podobne veci o kterych nemas tuseni vynechat
_________________
www.twotowers-team.cz

tyhle výplody jsou čistě z mé hlavy a nemají nic společného s názory TT, od toho tam máme jiný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wan-Chuan



Založen: 04. 04. 2010
Příspěvky: 151

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2011 1:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

26.6. 8. Ořešské medobraní

„medový“ program:
- stánky s medem a medovinou
- prosklený úl
- soutěž o nejchutnější med
- obdobně medovinu
- medotombola (nejen z medu, ale i od všech „sponzorů“)
- medové palačinky
- medové perníčky
- Soutěže a hry pro děti i dospělé na téma včelaření a med

„doprovodný“ program:
- Staropražská hudební skupina Motovidlo
- HUKOt – Hudební kroužek z Ořecha
- Galerie „Na plotě“ - Výstava fotografií
- Vystoupení dětí
- Hucul club – jízdy na koních pro děti i dospělé
- Infostánek Karlštejnska + další stánky


Podmínky soutěže o nejchutnější med a medovinu

- V soutěži se neplatí žádný poplatek, náklady nesou organizátoři a sponzoři
- soutěžící dodají 0,5 kg medu – možno i více vzorků od jednoho včelaře – nejpozději do 26.6., 13.45 do Pensionu U Barona Prášila, Kopaninská 189, 252 25 Ořech
- hodnotit se bude anonymně
- hodnotit budou návštěvníci akce, kteří přijdou od 14.00 do 15.00 – budou moci ochutnat všechny vzorky (až do vyčerpání .. – vylízání) a na hodnotící kartu označit nejlepší
- rozhodčí pak po 15.00 vše sečtou a v 16.00 bude slavnostně vyhlášen výsledek soutěže
- ceny pro nejlepší – diplomy a medaile – prestižní ocenění „zlatou medailí medobraní 2011“ včetně samolepícího označení medu, které budou moci na daný med používat a věcné ceny (vč. hodnotných poukázek) od sponzorů akce
- soutěžící mohou na medobraní prodávat svůj med, medovinu a další produkty bez poplatků (prodej je třeba předem oznámit Ing.Glaserovi)

Medovina bude probíhat obdobně – požadované množství do soutěže je 0,5l (bude zcela použito na ochutnávky hodnotících, pokud zbude, bude vrácena soutěžícímu).



Začátek a konec se koná u Pensionu U Barona Prášila, Kopaninská 189, Ořech

Vstup ZDARMA
_________________
KRLESS !!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
ZOD



Založen: 23. 01. 2008
Příspěvky: 610

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2011 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To zní dobře,asi se tam všichni sejdem. Wink
_________________
Nikdo není dokonalý.........i hovno má svoje mouchy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Dvorzak



Založen: 28. 07. 2007
Příspěvky: 643

PříspěvekZaslal: pá červen 03, 2011 9:11 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no konečně něco zajímavého Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
baba.7



Založen: 15. 06. 2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 2:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

po prečtení uryvku z PPB magazinu mi v hlave najel obraz Jaroslava jak chodi po prostoru a každýmu joudovy vysvetluje co se plánuje...a co se bude dít...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sup



Založen: 01. 06. 2009
Příspěvky: 102

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 2:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ne jaroslav to rekne velitelum tymu a ty to pak reknou kazdymu joudovi tak to asi bylo mysleno Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mpmorava
Anonymní





PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 2:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

- nespojujte to s "živýma" lidima. Jaroslav a styl PP zdá se jde směrek k hodně unikátním zážitkům vykoupených "drahým" stylem hry jak je uvedeno výše
- informovanost je pro ty co to zajímá. Příklad - poslední syberka. Modří odvezli barely které jsme nebránili, protože jsme nevěděli že je máme bránit. Tak jsme na ně čuměli, proč to jako nakládají do auta. To je ale "chyba" pořadatel--velitel. Tou informovaností je myšlené spíše aby i pěšák chápal synergii pokynů když velitel chce aby tahle parta lidí hlídala tenhle strom a další parta strom 50 m výše a další skupina byla za horizontem.
Návrat nahoru
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 2:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

baba.7 napsal:
po prečtení uryvku z PPB magazinu mi v hlave najel obraz Jaroslava jak chodi po prostoru a každýmu joudovy vysvetluje co se plánuje...a co se bude dít...


ja vzdycky privetive s vojaky promluvim o tom co se bude dit Twisted Evil vetsinou to zni asi takhle " TED TADY ZHEBNETE" Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
baba.7



Založen: 15. 06. 2010
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: po červen 06, 2011 3:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
baba.7 napsal:
po prečtení uryvku z PPB magazinu mi v hlave najel obraz Jaroslava jak chodi po prostoru a každýmu joudovy vysvetluje co se plánuje...a co se bude dít...


ja vzdycky privetive s vojaky promluvim o tom co se bude dit Twisted Evil vetsinou to zni asi takhle " TED TADY ZHEBNETE" Wink


No práve Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
alf



Založen: 15. 08. 2007
Příspěvky: 180
Bydliště: Jak kdy? Vesměs doma.....

PříspěvekZaslal: pá červenec 29, 2011 2:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

f3 napsal:
Jinak samozřejmě z party co u nás hulila před cca 12 lety jsem díky jiným zájmům vypadl. Kdo hulil dál tak je to na něm poznat. Prostě ve dvaceti jsme dělali všichni kokotiny. Kdo toho nenechal a dělal je i ve 25 nebo třiceti, tak si teďka vyžírá následky. Nic překvapujícího. A matroš jsme uměli vypěstovat docela dobrej. To mi věř.




drogy jsou špatné viz. http://www.stream.cz/video_world/Ty9PNyAZyvk
Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________
----------------------------------------------
BUDLAJS FALCON o.s.
Multifunkční ŘIDIČ, hovno STŘELEC, LÍNEJ jak cikán po fetu a hlavně PROFI SPAMER. Mr. Green
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - Různé, off-topic Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strana 6 z 6

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate