Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Bojová patrola2011
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 3:00 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Bylo to v druhe části hry, kdy se šlo do kopce a vy jste byli po pravé straně cesty v lese.

no jo, tak to musim poupravit tvoje predstavy Laughing
predne o vas vsichni vedeli, dokonce tam od vas byl nekdo vyrazen a myslim ze i od nas tam kluk odchazel. Jelikoz se vase hlavni sila rozhodla cele tohle hnizdo obejit a v navaznosti na depesi z Moskvy sem naridil stahnuti se na dalsi body zajmu, nejdriv sme ale museli vyhnat lidi z toho remizku, ja sem pak pokracoval dal az do dalsiho bodu zajmu (tedy jsem nepadl) nekolik nasich se utrhlo a slo po tech od vas co ustupovali nahore, to sem ale ja uz nevidel, protoze sem utikal sec mi plice stacili dolu z te louky... takze o tobe vsichni vedeli a mne ti nikdo nevyfouk, a o to trapnejsi je, ze se od tebe nechali postrilet do zad, to by mne jen zajimalo co to bylo konkretne za trouby Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 3:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kámo ja řval, křičel a střílel nepřetržitě asi 1,5 min než mě dostali Evil or Very Mad ... Laughing Laughing Laughing
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 4:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfo co jsme tam dělali? To co vy jste k vaší velké smůle ne - kryli jsme naší hlavní skupině záda Smile Nějak se to pak vyvrbilo, že se při tom vaše skupina přesunula shora dolů a dělat cokoli jiného než jsme udělali by byla buď sebevražda, nebo hřích. Postříleli jsme vás až na té louce u remízku a to bylo cca 15 lidí, před tím v tom lesíku jsme vystřelili jen asi dva. Z nás třech nikdo nepadl. A Jaroslave, že jste o nás celou dobu "věděli" a nechali jste se pak od nás postřílet, tím bych se moc nechlubil Smile Ale nic, byl to prostě jeden z těch okamžiků, kdy má člověk obrovskou radost jak se to hezky podařilo a kvůli kterým stojí za to PB hrát. Nedalo mi to se nepodělit Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 4:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboyi naštěstí jsem měl tu kameru, teď jsem na to koukal Smile
Pokud jste stříleli už když jsme běželi, tak máte na kontě nejspíš 4-5 killů. V momentě když jsme zajišťovali ten remíz, tak někdo hlásil, že Jaroslav je už nahorizontu. Byl to nejspíš hrubý odhad, neb ten kopec byl hodně táhly. Pak jste spustili ještě jednou, ale to jste už nikoho nezasáhli. Pak když jsme pokračovali dál tak nás těch patnáct bylo určitě. Asi by se to z toho videa nechalo i spočítat.
Ale ten taran byl naopak krásnou ukázkou kolektivního běhu. Abych si to pěkně natočil, běžel jsem mezi posledními a vše je tudíž krásně zaznamenáno Smile
Jen kdybych věděl, kam to video nacpat hergot.
Eště ke všemu mám pomalý net. Hodím to zítra na flashce někomu do práce aby to někam foukl a pak sem nějak vpravím odkaz Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 4:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Anebo vlastně mi teď napadlo, že ty záznamy má i Nox a Rajko (možná už i Mastodont Smile ) Tak jestli vás můžeme klucí poprosit . . . Wink

Konkrétně je to záznam: GOPRO0101
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 5:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já se nechci s nikým hádat Smile Akorát si pořád nejsem jistej jestli se bavíme o stejný věci. Byli jste na louce. Já vyběhl z lesa a z cesty, která byla pod úrovní terénu jsem na horizontu viděl cca tři siluety. Vystřelil jsem po nich a dva vytáhli vesty. Tyhle dva mohl dostat i někdo z našich co stáli proti nim. Pak jsme vyběhli na louku a tam před náma leželo ve vysoký trávě zády k nám na obrovským prostoru docela HODNĚ povstalců. Běhali jsme mezi nima a stříleli je do zadků z pár metrů a já naprosto jistě vím, že jsem v ten okamžik vyndal další 4. Lubáno s Kubisem šli pár desítek metrů ode mě blíž k vašemu ústupu a dělali to samý co já. Motalo se tam spoustu mrtvol a já na ně zvtekle řval ať se uhnou, protože se mi motaly do rány.

Takže my stříleli až když už jste leželi na louce, ne když jste běželi k remízku.

Na všechno koukala celá naše armáda. Nevím jestli na videu budeš mít i ty ležící, protože nebyli prakticky vidět. V každým případě, jedinej koho jsem na horizontu vaším směrem viděl byl někdo v hnědý mikině s kapucí a ten utekl. Možná stejný člověk se kterým jsem se přestřeloval u remízku hned při dalším střetu když jsme vás obešli podruhý Smile

Jestli teď někdo vytáhne video na kterým budu já sám střílet do stromu na prázdný louce, musej to bejt leda nějáký speciální efekty Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 5:15 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
A Jaroslave, že jste o nás celou dobu "věděli" a nechali jste se pak od nás postřílet, tím bych se moc nechlubil
vzdyt ja se tim nechlubim, kdo se nechal postrilet je trouba, mne ste nestrelili, utikal sem totiz jako zizniva cara Laughing Laughing teda udejchana zizniva cara Laughing presneji stara udejchana a pomala zizniva cara Cool
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 5:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hergot tady se to rozjelo Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Víte já si myslim že nejde ani tak o to kdo koho kde a proč ale jetli je tenhle koncept životaschopnej.Jinak video ještě nemám jinak už bych jednu epizodu řešil.
Jedno je jisté mi jsme potřebovali rychlost aby se povstalci nestačili přeskupovat a to nám moc nešlo.Beru to na sebe jako váš velitel sem to měl udělat trochu jinak
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 5:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodonte neboj... vzdyt oni se tu nijak nehadaj, navic se ukazuje, ze kluci mluvej asi o trosku jinem okamziku

a zivotaschopnost konceptu ? to je opravdu slozita otazka, protoze zalezi na tom, co od te hry ocekavas ty jako organizator a co ocekavaji vlastne hraci... ja myslim, ze neni ten, kdo by se zavdecil vsem, urcite se najdou lidi kterym to nesedlo, jinym podle mne zase ano
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
camel



Založen: 04. 03. 2007
Příspěvky: 583
Bydliště: tým Leones

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 5:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No, já bych řekl že plním průměr. 5 x jsem chcípnul, myslím že vím o 2 lidech co jsem střelil, ale ze svejch smrtí 1 x mě střelili vlastní.
První smrt byla v pískovně. Se záložní skupinou jsme postupovali po levým křídle, hned po cca 100 metrech útoku, když jsem povstalce oblečeného v blůze BW s červenejma výložkama a s šátkem omotaným na hlavě tak těsně že to vypadalo jak helma (kalhoty jsem tehdy nestih zaznamenat), zaměnil za naši obchvatnou jednotku, která obcházela jakýsi kus vody z leva a dle dostupnýho info již se pohybovala na úrovni, kde jsem mě kontakt - holt moje vlastní komunikační chyba. K když jsem na něj pokřikoval ať se nepostřílíme friendly fire, tak mě střelil do kolena. V pískovně jsem zrecykloval a když jsme postupovali s druhou vlnou opět po našem levém křídle, tak jsme našli a vyzobali postupně asi 3 povstalce z nichž jednoho prchajícího se mě podařilo krátkou dávkou dostat. Střílel jsem spíš přehradně krycí palbu, takže ten zásah byl spíš náhoda. Po likvidaci nepřátelského tábora v pískovně jsem byl navelenej na BVP, na pár chvilek. Pak po sesednutí z BVP, když naše předvoj i hlavní bojové síly postupnými akcemi povstalců zeslábly, jsem již cca 100 metrů před brodem postupoval hustou trávou vlevo vedle cesty spolu s cca dalšíma 4-ma lidima. První můj parťák vykouk zpoza smrčku směrem k pěkné loučce, umřel, druhej to samý na stejným fleku, no válka je válka, postupovat se musí, tam jsem vykouk, široko daleko neviděl žádnýho nepřítele a najednou, BUM do helmy a je za mě zas mrtvola. Tak jsem pak přemejšlel, jestli to nebyl odstřelovač z nějakýho toho stromu co čekal na naše šéfy - nevím. Zrecykloval jsem a zjistil jsem že mě kvér škube kule, utekl jsem z první linie, vyčistil hlaveň (asi to bylo pod tím stromem co na něm visel ten odstřelovač aspoň 20 minut, když pod ním pobíhaly naše jednotky a všecky kostil a nikdo nevěděl s kama to jde). Po vyčištění jsem se stáhnul k BVP, okolo kterýho se obvykle pohybovala naše jednotka, abych se s ní spojil, sotva tam dondu tak pod nohama BUM - granát a bylo zas vymalováno. Naběh jsem si do toho, že za BVP se krčilo zepár našich pěšáků. Takže přes brod jsem po mostě capkal jako mrtvola. Po vyražení z tábora do kopce, při prvním kontaktu s nepřítelem jsem se po nějaké chvilce od BVP s naší jednotkou stáhnul do lesíka, střelba přede mnou, kontakt s nepřítelem, je to na druhé hodině, snažím se plížit vpřed, vpadám nepříteli do boku, BUM, BUM, BUM, dostal jsem zásah do zad od dalšího škaredýho povstalce, kterej si vzorně kryl svýho parťáka akorát když já jsem zrovna mačkal spoušť - no nedomáčkl a zas je ze mě mrtvola. Po recyklaci, nastal útok na remízek s břízkama cca vprostřed kopce, ten remízek s posedem, naše skupina vyběhla k útoku, byli jsme tak 100 metrů od remízku, koukám copak to k nám letí? Ššššš. Tři metry přede mnou BUM, kulová puma, rána jako prase, ještě dlouho to budu mít před očima, ten krásně letící projektil přímo na mě co najednou rozvetl do takové šedivé dýmivé květinky. Než mě něco došlo, kluk co byl vedle mě říká, hmm tak to jsme zase mrtvoly. Tak jsem opět čekal na recyklaci, po ní jsme vylezli na kopec. Kde na nás zezadu vyběhla skupinka povstalců do otevřenýho prostoru louky, z mýho pohledu byli dost daleko, přesto na ně většina našeho zadního voje střílela jako o život, povstalci postupně odcházeli s vestama. Z mýho pohledu se to jevilo, že je sundávali ti dálkoví střelci od nás, teďkon jsem se dočet, že to možná byly skalpy Helboje. No po tom skóre, co jsem zatím měl jsem začal chodit obezřetnějc, útok na úplnej vršek kopce jsem přežil a zastřílel si trochu krycí palby. Když jsme šli dolů, zas na levým křídle, při čištění toho remízku z krmelcem po cestě zpátky, doběh jsem k němu, neumřel jsem. Paráda. Pálil jsem na nepřítele na krmelci, až ho někdo další z mých spolubojovníků dostal, super. Vlezli jsme ukrmelce do křovin. Beng, beng, parťák co šel první umřel, beng beng, dašlí náš dole, nepřítel je zřejmě vpravo před náma pod svahem, není nic ani nikdo vidět. Házím granát, nevybuchnul. Opět poslední spolubojovníci se pokoušejí projít, přestřelka, mimo mě všici mrtví, nepřítel tam stále je. Psycho, adrenalin, napínám všecky smysly abych ho odhalil, číhám kdy se pohne, pod tlakem našich postupujících na pravém křídle abych pomstil smrt kamarádů, čekám na tři spolubojovníky kteří se po celou dobu krčili pod remízkem. Kamarádi vstali a přicházejí směrem ke mě, k remízku přicházejí posily z hlavního bojového voje. První dva kamarádi už jsou na dohled, mávám na ně, popocházím k nim, naznačuju pozici nepřítele, úleva, otáčím se k nepříteli, BUM, BUM, dostal mě třetí kámoš co se mě lek, když zahlíd stín. DíK, oblíkám zas oranžovou vestu. Sotva jsem došel k Ventře, byla další recyklace, a po cestě dolů do tábora už jsem se do bojů nezapojil, pak při akci hledej nevěstu jsem už přežil a při postupným vytláčení povstalců od mostu směrem k hlavním povstaleckým silám se mě podařilo skolit dalšího povstalce, kterýho jsem si vyhlíd za takovým terénním brdkem.
Dle GPS ušlapáno 8,3 km (z toho cca 300 metrů na BVP) a překonáno 243 metrů převýšení. Kulí jsem mezi svejma smrťema vystřílel tak 400, většinu různě na krycí palbu, povstalce jsem obvykle buď viděl na velkou dálku, nebo skoro vůbec. Ale užil jsem si to.


Naposledy upravil camel dne čt červen 02, 2011 9:59 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 5:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jj a ještě jsi u toho zmateně vykřikoval: Já ti dám Aláh Akbar Smile Wink Smile

Hellboy napsal:
Bylo to v druhe části hry, kdy se šlo do kopce a vy jste byli po pravé straně cesty v lese. Nejdřív jsme vás vytlačili nahoru, pak vás naši obešli a vy se stáhli zpátky dolů. Nakonec jste vyběhli za hlasitého křiku alláh akbar k remízku na louce a odtamtud jste šli nahoru proti naší hlavní síle. My jsme byli celou dobu pár metrů ood vás a když jste vyběhli z lesa, tak jsme vyběhli s váma a zezadu vás všechny postříleli. Buď jsi někam utekl Smile nebo tě někdo zabil dřív než jsme vás dohonili Smile V každém případě ve třech jsme zlikvidovali celou vaší skupinu asi 15ti lidí a utekl nám jen jeden. . . .


Podle tohodle popisu to ale úplně přesně (teda až na ty mrtvý Smile ) odpovídá situaci, co je právě v tom popisu. No uvidíš. Však to byla taky dobrá akce, jak se kousek předemonou člověk skácel jak podťatej a že dostal zezádu od vlastního a na všechny, co jsme ještě dobíhali se šklebil jak čert Smile Smile Smile

Kdo do toho šel s tím, že to bude odpočinková akce (konec konců všude se nechalo dojet Smile ) tak ten si to zaručeně užil. Teda mi takhle alespoň stoprocentně!
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jaroslav napsal:
mastodonte neboj... vzdyt oni se tu nijak nehadaj, navic se ukazuje, ze kluci mluvej asi o trosku jinem okamziku

a zivotaschopnost konceptu ? to je opravdu slozita otazka, protoze zalezi na tom, co od te hry ocekavas ty jako organizator a co ocekavaji vlastne hraci... ja myslim, ze neni ten, kdo by se zavdecil vsem, urcite se najdou lidi kterym to nesedlo, jinym podle mne zase ano

To mě ani nenapadlo že se hádaj Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy jen narážka na mé ..... to proberem jinde Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Very Happy Very Happy Very Happy a jinak souhlasím někomu se to líbí někomu né tak at jezdí kterým jóó rád je zase uvidim.
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Martysto



Založen: 06. 07. 2010
Příspěvky: 74
Bydliště: Mrákotín /Vysočina/

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 5:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Já se nechci s nikým hádat Smile Akorát si pořád nejsem jistej jestli se bavíme o stejný věci. Byli jste na louce. Já vyběhl z lesa a z cesty, která byla pod úrovní terénu jsem na horizontu viděl cca tři siluety. Vystřelil jsem po nich a dva vytáhli vesty. Tyhle dva mohl dostat i někdo z našich co stáli proti nim. Pak jsme vyběhli na louku a tam před náma leželo ve vysoký trávě zády k nám na obrovským prostoru docela HODNĚ povstalců. Běhali jsme mezi nima a stříleli je do zadků z pár metrů a já naprosto jistě vím, že jsem v ten okamžik vyndal další 4. Lubáno s Kubisem šli pár desítek metrů ode mě blíž k vašemu ústupu a dělali to samý co já. Motalo se tam spoustu mrtvol a já na ně zvtekle řval ať se uhnou, protože se mi motaly do rány.

Takže my stříleli až když už jste leželi na louce, ne když jste běželi k remízku.

Na všechno koukala celá naše armáda. Nevím jestli na videu budeš mít i ty ležící, protože nebyli prakticky vidět. V každým případě, jedinej koho jsem na horizontu vaším směrem viděl byl někdo v hnědý mikině s kapucí a ten utekl. Možná stejný člověk se kterým jsem se přestřeloval u remízku hned při dalším střetu když jsme vás obešli podruhý Smile

Jestli teď někdo vytáhne video na kterým budu já sám střílet do stromu na prázdný louce, musej to bejt leda nějáký speciální efekty Smile


Ještě jsem tam byl já, ale byl jsem o kousek dál, takže, už jsi mne neviděl. S tim klukem sme pak zvazovali ze se na vas vratime, ale pak vyhrala povinost nasledovat velitele. Jaroslav totiz jako posledni co jsem slysel rval at si sakra maknem za nim. Takze sme se vydali za nim na konec te louky k tem brizkam.
A v tom housti dole sem byl taky ja, opravdu ste tam vyndali jen dva nase, osum nas tam jeste cekalo. Pak ale prisel rozkaz se pripojit k ostatnim. Potom nastal ten uprk do kopce. Pri tom prisla ze zadu strelba. To odnesla Hanca do batohu a rikala ze na ni nekdo kricel at uhne. Ja to prezil a nasledoval Jaroslava mirne do leva po tom kopci. Zbytek ho asi neslysel a hnali se primo do kopce kde se pak zacli prestrelovat s armadou co byla na horizontu. No apak je opravdu nekdo zacal vyndavat ze zadu. Jen sem videl jak si berou vesty ....
_________________
smartys - FALCON painball team

Tvůj přítel v boji je velice důležitý, dává to nepříteli možnost vystřelit i na někoho jiného.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Voves



Založen: 26. 04. 2007
Příspěvky: 646
Bydliště: Dobrá Voda u Březnice; Příbram

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 5:39 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2 Camel: Ten výbuch za tím BVP u brodu, co vás čtyři odešel, to byl taky náš Pan Veverka na stromě Wink
_________________
S.P.A.S. - Peace through superior firepower!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 5:42 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Voves napsal:
2 Camel: Ten výbuch za tím BVP u brodu, co vás čtyři odešel, to byl taky náš Pan Veverka na stromě Wink

Z tý vaší veverky mi běhal mráz po zádech furt sem řval že tam někdo je že hází granáty a Šotek mě měl za negramotnýho Very Happy Very Happy Very Happy pořád mi opakoval tam sme to vyčistili a von pan Veverka na stromě z nás měl legraci Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Uziel Gal



Založen: 05. 12. 2006
Příspěvky: 2754
Bydliště: Cheb

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 5:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

jen poprosim, takova vecna z brodu, kdyz nekdo bezi hasit ohen 2x!!!!!!!!!!!! tak netreba ho povzbuzovat jeste palbou, zvlaste kdyz bezel bezezbrane Very Happy
_________________
--------HAD-------
www.skalkajda.cz

Pokud nezvracíš, piješ pod své možnosti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Jaroslav
Pohanský Pes


Založen: 13. 05. 2005
Příspěvky: 2004
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 5:52 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

camel napsal:
když jsem povstalce oblečeného celého v BW s červenejma výložkama a s šátkem omotaným na hlavě tak těsně že to vypadalo jak helma, zaměnil za naši obchvatnou jednotku


tak tady ho mas

http://zidas35.rajce.idnes.cz/PAINTBALL_27_-_28.5.2011_20_110_Bojova_patrola_2011_Vranov_u_Sokolova/#IMG_0293.jpg
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 6:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mastodonte, podle hodnocení akce (98%) je vidět, že to sedlo všem kromě asi dvou lidí Smile Pro pravidelnou armádu to je aasi trochu realističtější zážitek než pro povstalce, který musej pořád běhat s vědomím, že "musej" nakonec prohrát a v reálu by se takhle asi nechovali, ale zase mají šanci pořádně si zastřílet.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 6:21 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy a mastodont: Za nás ještě 4x100% nevidíme akci. A jen bych požádal - Nedalo by se do jednoho příspěvku vložit všechny odkazy na reporty, fotky a videa? Díkys.
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ŠOTEK



Založen: 17. 07. 2007
Příspěvky: 223
Bydliště: Forest

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 6:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Za to že jsem nenašel veverku se omlouvám,ale bylo to skoro nemožné.Jeho doupě na smrku bylo super,klobouk dolů.Bohouši sorač že jsem ho nenašel dříve než on mně Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No faktem je že jako za akci vystřílet 500 kulí to je slušný Laughing Laughing ale dělal jsem volavku moc rád a fakt jsem si zablbnul. Až na ten zásah do kebule z asi 2 metrů to mi moc dobře nebylo tak to bylo všechno v pohodě Laughing Laughing Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 6:48 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ŠOTEK napsal:
Za to že jsem nenašel veverku se omlouvám,ale bylo to skoro nemožné.Jeho doupě na smrku bylo super,klobouk dolů.Bohouši sorač že jsem ho nenašel dříve než on mně Sad

Neni se za co omlouvat dostal nás všechny Very Happy Very Happy Very Happyjá vlastně Spasáky zase nemam rád
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011


Naposledy upravil mastodont dne út květen 31, 2011 6:50 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ra.rasch.ek napsal:
Hellboy a mastodont: Za nás ještě 4x100% nevidíme akci. A jen bych požádal - Nedalo by se do jednoho příspěvku vložit všechny odkazy na reporty, fotky a videa? Díkys.

Mam za to že proběhlé akce vidět jsou nebo né?
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 6:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ŠOTEK napsal:
Bohouši sorač že jsem ho nenašel dříve než on mně Sad

Neomlouvej se to je naprosto v pořádku. Svůj úkopl splnil na výbornou Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Zidas35



Založen: 04. 06. 2009
Příspěvky: 400
Bydliště: Praha - Mariánské Lázně

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 6:50 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

raraschek - to se již nějakou dobu děje u všech akcí tady http://www.facebook.com/photo.php?fbid=175377472518280&set=a.144249568964404.27755.124992160890145&type=1&theater
_________________
Vyskytl jsem se... a tak prostě jsem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 6:53 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

mastodont napsal:
ra.rasch.ek napsal:
Hellboy a mastodont: Za nás ještě 4x100% nevidíme akci. A jen bych požádal - Nedalo by se do jednoho příspěvku vložit všechny odkazy na reporty, fotky a videa? Díkys.

Mam za to že proběhlé akce vidět jsou nebo né?

Upravil jsem to v kalendáři akcí takže by to měli vidět všichni
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Salfa



Založen: 18. 04. 2007
Příspěvky: 1211
Bydliště: Přední Poříčí, okr. Příbram

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 6:56 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Mastodonte až teďka vidim jakej jsi měl ale kráááásnej dort Laughing Laughing Laughing
_________________


www.frogman.cz
Život je boj, tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošel!!
mé indiánské jméno je SPÁLENÉ OUŠKO, říkejte mi tak prosím
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Pavlas



Založen: 07. 12. 2009
Příspěvky: 109
Bydliště: TwoTowers Ganja Group

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 7:04 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tantal napsal:
KoyoT napsal:
... Otočím se a 15-20 lidí se krčí jak baby pod valem 5 m za mnou...no to jsem si pěkně zakurvoval... Evil or Very Mad


Takhle to bývá bohužel často. Mě se chvíli předtím v remízku po prvním střetu s nepřítelem stalo neco podobného, když nám povstalci střelili velitele a ostatní cca 10-15 lidi zakleklo a konec postupu. Pomohlo až když jsem se s kluky od nás vrhl s řevem dopředu, pak to strhlo i ostatní.
Jinými slovy pomáhá řvát, křičet, řvát a křičet Laughing


Mno jestli myslíš tu akcičku na louce podél té hráze jak jsme postupovali k těm remízkům a křovinám a napravo byl les. Tan jedinej kdo šel do předu jsem byl já. ono to se chce i v té trávě plazit. Nejdříve mi tam vyndali šáfu a tak říkám ostatním plazíme se vpřed tak jsem se plazil asi ve 3/4 se otočím a za mnou nikdo říkám si kurva co do je Twisted Evil Twisted Evil . Tak řve poskytněte krycí palbu a zbytek poběžte, tak se i stalo krycí palba a pak rána jako prase a myslím že 4 lidi zařvali po kulový pumě. jako jedinej jsem se dostal do remízku zalehl a jen smutně pozoroval jak mi bratři ve zbrani umírají. Pak jsem se proplazil hlouběji a cca 3-4 metry od sebe jsem slyšel povstalce 3 kusy i se ženštinou ( to já poznám ). Vypnul vysílačku a poslouchal a čekal až se jiná skupina přikrade od zadu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
nox



Založen: 07. 08. 2008
Příspěvky: 824

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 7:08 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Video od Vovse mám v KV, teď jsem v Praze.
Až dorazím koncem týdne zpátky do KV, tak na něj kouknu a podle toho co bude, tak možná, možná vytvořím nějaký klip. Ale protože jsem to nikdy nedělal, tak nic neslibuji.
_________________
I really like cookies...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út květen 31, 2011 7:26 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Salfa napsal:
Mastodonte až teďka vidim jakej jsi měl ale kráááásnej dort Laughing Laughing Laughing

A tos ho neochutnal Very Happy ale já málem taky ne moc zájemců aspoň mi ho dovolili nakrájet Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky   Toto téma je zamknuto bez možnosti úpravy příspěvků a psaní odpovědí    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Archiv proběhlých akcí - 2011 Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Další
Strana 10 z 12

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate