Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Jak rozebrat MR1

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2007 2:55 pm    Předmět: Jak rozebrat MR1 Odpovědět s citátem

Tak nakonec jsem si koupil MR1 ale mam 2 otazky

1) Jak vyndat kladivko aniz byste musely demotovat rukojet

2) Hadicka co privadi CO2, da se demontovat uplne tedy ze pak zbyde pouze telo zbrane jako jednolitej kus nebo je tam ze spoda pridalena nejak redukcni matka pro tu hadicku ? Trochu se obavam to oddelat abych to nejak neznicil protoze uz jsem podobne zkurvil hadicku na Xtru a nova stala 450,- coz je nekrestansky moc ale byla to jen hadicka a tak bych to nerad zkazil nejak u nove zbrane zvlast kdybych tim nejka ponicil telo diky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cofey



Založen: 25. 10. 2006
Příspěvky: 437
Bydliště: Mám

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2007 11:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ikdyž mám MR2 tak s na otázku 1) znám odpověď neb jsem minulý víkend pomáhal čistit MR1 novopečenému šťastnému majiteli t.m66.

Nerozumím sice jak bys to chtěl demontovat přes rukojeť ale my jsme:
-vytáhli kolík (disconnect pin) který zajišťuje ucpávku-oporu pružiny kladívka (striker plug) - bacha, je tam pružina - ať Ti to někam neodletí...
-zdemontovali pažbu - je to zároveň "ucpávka" komory boltu (asi nebylo nutné pro demontáž pouze kladívka ale my jsme čistili komplet zbraň-takže i bolt)
-zhora vytáhnouli kolík boltu kterým natahuješ bolt - zároveň myslím spojuje bolt s kladívkem
-a vytáhli kladívko (striker) lehkým poklepem o zbraň ve správném směru..... jako že aby gravitace pomohla Wink

Na 2) nedokážu odpovědět.

Cofey
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 12:11 am    Předmět: Odpovědět s citátem

2: Cofey diky ale me prave to kladivko vyklepat neslo tak proto jsem se ptal, jinak tu rukojet jsem demotoval proto ze jsem si zespoda popostrcil to kladivko a pak ho vyndal (asi to bylo malo promazany) tedy uz to vyklepnout jde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 2:14 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Bu11eT:Na otázku 1 si odpověď dostal.

Na 2.Mám MR1 a tu panceřovou hadičku co přivádí CO2 jsem rozdělal v poho.Sundáž tu ručku co do ní vede a pak už jen myslim 13klíčem povolíš je našroubovaná přímo do těla zbraně.Já jsem tím nic nezkurvil tak ani ty by si neměl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Bu11eT



Založen: 28. 01. 2007
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 7:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

2: Wilgott diky tohle jsem presne chtel vedet, ze to muzu cely sundat. Neni to uplne zadarmo tak jsem se chtel radeji ujistit. Diky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate