Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Sumka pro RDG-2 dýmovnici

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  

Byl by zájem o tuto sumku?
ano
94%
 94%  [ 16 ]
ne
5%
 5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 17

Autor Zpráva
IcePhoenix



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá březen 18, 2011 10:53 pm    Předmět: Sumka pro RDG-2 dýmovnici Odpovědět s citátem

Zdravíčko lidi,
chtěl bych se dotázat zda by mezi hráči byl zájem o nějaké taktické doplňky které jsem schopen vyrobit. Kusová výroba je samozřejmě nemyslitelná - je to velmi pracné. Má cenu se tím zaobývat pokud by mělo zájem více lidí.

Na ukázku fotografie nosné sumky pro civilní RDG-2 dýmovnici.
Materiál 100%PES s polyuretanovým zátěrem
Způsob uchycení MOLLE
Funkce fixování obsahu na suchý zip.
- Jedná se o prototypový a ukázkový kus. Při další výrobě mám v plánu širší sucháč na zavírání a jiné provedení lemování horního okraje. Mohu to pochopitelně předělat podle požadavku - například jiné uchycení, jiný maskovací vzor - třeba sněžný apd.

dotazy piště do pošty nebo klidně na moje ICQ


Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Burnes



Založen: 07. 12. 2008
Příspěvky: 749

PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 4:59 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Co chceš za takovou prácičku? Ve woodlandu, nebo olivě taky vyrábíš?
_________________
Connane, co je v životě nejdůležitejší? Rozdrit nepřítele a hnát ho před sebou...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
taunus



Založen: 24. 10. 2008
Příspěvky: 518

PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 8:55 am    Předmět: Odpovědět s citátem

to neni spatne. musim rict ze bych chtel jednu v oliv barve a molle systemu .zalezi samo kolik za to budes chtit .
_________________
2x carbine ,1x mk 48 para (sp1 vnitrnosti),2x 26ci/3000psi vzduch ,tiberius T8.1

EX Falcon painball team
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mlaďas



Založen: 17. 10. 2008
Příspěvky: 548

PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 1:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nápad super a zájem bych měl. Vypadá to celkem dobře. Jen jestli to v tak malym počtu bude levnější než česká MNS 2000, nebo NPP 2006?? Jestli jo, tak já jednu chtít určitě budu.. Shocked
_________________
http://www.pohanskypes.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: so březen 19, 2011 6:46 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ake kamuflazne vzory mas k dispozicii?
ja by som minimalne potreboval par sumiek Smile napriklad na zasobniky do kulometu, par sumiek na 10tkove tuby atd atd...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IcePhoenix



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 6:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
těší mě že pár lidí projevilo zájem. Něco tedy ukuchtím a brzy předvedu. Včera mi došel materiál na výrobu - akorát jsem teď zasekanej v práci a nezbývá moc času. Odhaduji až tak příští týden.

Co se týká materiálů tak reálné jsou zatím jen vzor který jsem ukázal a také oliva na kterou se pár lidí ptalo (udělám z ní vzorek na ukázku). Vysvětlení je docela jednoduché - materiál se obstarává dost těžko v originálních vzorech a požadované kvalitě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: st březen 23, 2011 1:22 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

a ak by som vedel zohnat vzor, ake su limity na latku ? (mas moznost napr spracovat corduru 1000? )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IcePhoenix



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 8:48 am    Předmět: Odpovědět s citátem

vegetta napsal:
a ak by som vedel zohnat vzor, ake su limity na latku ? (mas moznost napr spracovat corduru 1000? )


látka jako látka... pracuje se s tím určitě stejně. Nevidím zatím však důvod dělat z těhle dražších materiálů... zatím sem je nikdy nepoužil na žádný výrobek ani pro sebe. S běžnou polyesterovou tkaninou jsem zatím spokojen co se týká ceny i odolnosti.

Pokud to vysvětlím trochu více... je několik druhů látek - bavlna, polyester a pak odolnější materiály - s různou gramáží na m2, s různým druhem zátěru a hydrofobní úpravy. Textilní průmysl u nás prakticky neexistuje - všechno je až na vyjímky dovoz. Proto je tu i málo výrobců a tím malá poptávka po materiálech = horší dostupnost i cena. Pokud by si chtěl sehnat nějakej lepší materiál jako třeba corduru v originálním armádním vzoru, požadovaném zátěru apd. tak to budeš horko těžko shánět - vyrábí se to bůhví kde a ty zahraniční výrobci nemají ani ponětí že nějakej českej vzor existuje. Pokud takovej vzor budou dělat tak je to zakázková výroba kdy zákazník poptává větší množství. Jako maloodběratel se k tomu dostaneš obtížně a když už... tak si dost otevřeš peněženku... například normální polyesterová tkanina stojí přes 100kč za metr. Pokud budeš kupovat menší množství než celou štangli která stojí přes 10 tisíc tak ti cenu ještě navýší protože to bereš jako maloodběr. V lepších materiálech bych viděl smysl jen tehdy kdybych se chtěl nechat vystřelit do vesmíru a "oblečenej" bych tam chtěl poletovat ještě za pár století Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
vegetta



Založen: 10. 05. 2008
Příspěvky: 604

PříspěvekZaslal: pá březen 25, 2011 5:30 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

IcePhoenix napsal:

Pokud by si chtěl sehnat nějakej lepší materiál jako třeba corduru v originálním armádním vzoru, požadovaném zátěru apd. tak to budeš horko těžko shánět - vyrábí se to bůhví kde a ty zahraniční výrobci nemají ani ponětí že nějakej českej vzor existuje.

no prave ja o ACR vzor nemam zaujem, ale moj vzor mozem zohnat myslim v Cordure 1000. Od mamci viem ze sa s touto latkou pracuje horsie, ale ja som v zivote ihlu v ruke drzal len ak som si chcel prisit knoflik -> preto sa pytam.

no ono ten vyrobca mi posle aj mensie mnozstvo (znamy znameho atd atd) za rozumne prachy ale len urcity typ materialu (a ja som chcel vediet ci to ma zmysel riesit s nimi ci je ta moznost to srpacovat)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IcePhoenix



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út duben 05, 2011 1:02 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím,
bylo moc práce tak se spožděním... ale přece.
Doděláno 5 kusů hotových sumek - to co je na fotkách je finální podoba.
Na přání lze nějak poupravit - například fixovací pásek viz fotografie kde je vidět rozdíl.
Olivu dodělám někdy později... ale bude.
Kdo bude mít zájem piště PM nebo na ICQ (i když budu offline - odpovím později) - prosím zbytečně nezahlcujte tohle vlákno - dík

edit: pro malý zájem zatím olivu vyrábět nebudu





Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Baboon



Založen: 16. 02. 2009
Příspěvky: 15

PříspěvekZaslal: ne duben 10, 2011 9:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To je škoda že oliva nebude,nosim kombinaci oliva,marpat ....na kolik by nás sumka vyšla....napiš ceny vz.95(popř. olivy) dík Baboon
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IcePhoenix



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po duben 11, 2011 1:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Baboon napsal:
To je škoda že oliva nebude,nosim kombinaci oliva,marpat ....na kolik by nás sumka vyšla....napiš ceny vz.95(popř. olivy) dík Baboon

pokud by byl zájem tak ty olivy udělám... ale zatím se mi do toho moc nechce.. se obávám že mi to tu doma bude potom ležet Laughing
představoval bych si 250 za jednu... kdo by chtěl provedení s tím maskováním přes popruh tak za 300
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
IcePhoenix



Založen: 04. 07. 2009
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po květen 23, 2011 10:28 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jen se chci znovu připomenout v tomto vlákně... ještě se mi tu válí dvě sumky které sem zatím neudal. Pokud by měl někdo zájem ať napíše soukromou zprávu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> Paintball - masky, vybavení, výstroj, pyrotechnika Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate