Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

MR1 Delrin bolt a kladivo
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
KoyoT



Založen: 26. 09. 2005
Příspěvky: 1239
Bydliště: Lihomyšl

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 5:01 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:

Jinak Venca me docela nahlodal s tou carabinou, na ebay se da sehnat za par korun a je to fakt neznicitelna vec...


Taky po ní koukám, pokud bys nějakou bral, tak přes Feryho to jsme schopný zajistit a já bych taky 1-2 vzal... na poštovým se šábnem Wink
_________________

KoyoT
MPC Forest

VĚČNÝ KUTIL, STAVITEL A OPRAVÁŘ

"... je dobré slyšet svoje kroky... " J. Kulhánek -Noční klub
"Když už si hraju na vojáčky, tak pořádně."
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
venca



Založen: 04. 06. 2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: út květen 26, 2009 10:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

no nevím na co siřikal že to je mrtka múžeš to vytunit jak chceš a nam funguje deset let a nic nemusíš měnit v našem kulometu je taky carabina a na skřítkách jsem vás drtil jak svině až budu mít foták v ruce tak mám dodělanou moji carabinu na žoldácky zásobníky tak to sem dam at máš inspiraci mám na ní sklopku a flašku pod hlavní
_________________
Žoldáci - military paintball tým
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 4:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zatim zustanu verny mrdce, pac ta me za ctyri roky taky nezklamala ani jednou, teprve co jsem se v tom zacal hrabat a tunit se to sralo. Zahada je ovsem vyresena. Cely problem spocival v ochranne gume za kladivem, ktera byla moc tlusta a obouchana a kladivo se v ni asi chytalo, nebo naopak mu branila v dorazu uplne dozadu, stacilo ji kus seriznout a vsechno funguje. Sam bych na to teda opravdu neprisel a prisel na to samozrejme Rajko, velky konstrukter Smile Takze diky. Rip CLip uz je taky na miste, takze o vikendu poreferuju kolik set metru to ted doleti Smile
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Koutak



Založen: 24. 04. 2009
Příspěvky: 76
Bydliště: Náchod

PříspěvekZaslal: čt červen 11, 2009 5:45 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No vidíš, takové kravina a co to udělá... Ani ve snu by mě nenapadlo že by to mohlo být dorazovou gumou u kladiva. Díky za tip aspoň budem pro příště chytřejší kdyby se to náhodou začlo srát.
_________________
Modrej nebo červenej, kterej bude tak akorát.... Červenej protože je hezčí Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: út červen 16, 2009 12:27 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No takze to strili docela pekne. Na druhou nejtvrdsi pruzinu to lita pekne rovne. Mel jsem vzduchovou flasku natlakovanou na 2500, vystrilel jsem 300 kuli a ve flasce furt zbejvalo cca 2000, takze pokud z toho muzu usuzovat, tak uspora vzduchu tam urcite nejaka bude. Vyskytnul se nicmene jiny problem a sice ze uz mam tak odrbanou spoust, ze prestala fungovat a promackava naprazdno. Takze ted premyslim, ze bych tam dal elektrickou, kdyz uz mam elektrickej zasobak.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vader



Založen: 25. 09. 2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 7:56 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem koukal na ty stránky co našel Hellboy a hned mezi prvními nabízejí " terminus bolt" snad pro všechny typy Spyderu včetně MR1.
http://www.alamocitypb.com/MANUFACTPAGES/kingman.html
Zřejmě je to novinka.
Hned mě na prvním obrázku zaujalo, že je na něm pružina. Myslíte, že se jedná o bolt s anti-chopem? Pokud jo, myslím že by to mohlo vyřešit problém většiny Mrkařů s trháním kulí v závěru. Takže se ptám, protože jsem v životě nedržel bolt s ACS v ruce, je možný že se jedná o Anti-chop?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 9:10 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Podle te fotky bych si tipnul, ze ano. Nejjistejsi ovsem budes mit napsat soudruhum do USA e-mail s dotazem... Tak sup sup oprasit svou Aj a Gott mit uns... Laughing
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 10:12 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Jo, je to ACP, rika to ve videu a test je ciste o tom.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Borodov
ADMIN


Založen: 31. 05. 2007
Příspěvky: 202
Bydliště: Praha

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 10:51 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Hellboy napsal:
Jo, je to ACP, rika to ve videu a test je ciste o tom.

Ehm, Anti Chop System je "ACS". ACP je zkratka pro nazev webu Alamo city paintball... Very Happy
Porad bude nejlepsi tam pisnout, nez spekulovat.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: po červen 22, 2009 2:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

OOps, to je pravda, ale to video je cely o tom, ze vystrili gravitacni zasobnik hodne starych kuli elektrikou a chlubi se, ze ani jednou netrhnul. Nicmene s tim jejich kladivem jeste vsechny problemy odstranene nemam, takze zatim je chvalit nebudu.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vader



Založen: 25. 09. 2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: čt červen 25, 2009 2:32 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem ten TERMINUS BOLT objednal, odepsali mi, že je ACS opravdu součástí toho boltu. Tak jsem zvědavej!
Hellboyi, za jak dlouho ti asi došel ten tvůj?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: pá červen 26, 2009 10:43 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Dosel mi asi za tejden v obalce az do schranky Smile Ted uz to snad vsechno funguje, ale mel jsem s tim docela problemy. Castecne zpusobeny moji ojetou spousti (s kladivem) a castecne tim, ze na boltu blbe vysoustruzili jednu drazku na O krouzek a drhlo to. Takze za zpracovani maji u me asi 65%, ale ted to funguje a po prvotnich zkouskach se mi zda, ze uspora vzduchu bude docela vyznamna. Mel jsem 68 flasku naplnenou na 2500, vystrilel jsem vic jak 300 kuli a ve flasce furt bylo 2000, coz mi prijde jako docela dost. Doted jsem dal ze 48cky s tlakem 2500-3000 tak 500 kuli.
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: čt červenec 09, 2009 3:29 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak mi dorazil novy 40mm kolimátor se zabudovaným laserem a zatím vypadá vcelku luxusně. Úpravy zbraně co se střelby týče jsou u konce zbývá uže jen nové předpažbí a hlaveň. Po konečných úpravách jsem zatím vystřílel cca 200 kulí a všechno funguje jak má i při brutální kadenci.

Posuďte sami:




http://military-paintball.cz/index.php?cat=galerie_zbrani&wid=111
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Vader



Založen: 25. 09. 2007
Příspěvky: 97

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 1:25 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Moooc hezký.
Tak mi dorazil ten delrin bolt s antichopem a ejhle, měl jsem stejný problém s kulometěním jako Hellboy. U mě zatím stačilo rozebrat a vyčistit a zas to fachá. Pokud by se problém znova objevil asi tu gumu taky seříznu. Je dost zvláštní, že se to stalo nám oboum po výměně klasického boltu za delrin. Možná to je tím, že bolt je teď o dost lehčí a to pak rozhodí seřízení zbraně, závěr má asi díky menší setrvačnosti tvrdší úder kladívka a možná proto v tý gumě se to seká a pak kulometí. Jinak si to nedokážu vysvětlit.
Jinak střílelo mi to pěkně bez trhnutí kule asi 50-70 ran, antichop fungoval, protože bylo vidět že občas gana vystřelila naprázdno, ale pak mi jedna praskla v závěru. Je docela možný, že to byla nekvalitní kule, bo jsem ji měl na pospas větru a vlhku asi týden. Nebo to může být tou slavnou vadou mezi tělem zbraně a hlavní na MR1, protože když se podívam zkrz závěr a hlaveň, tak 1mm srpeček ta je tam vidět.
Přemejšlel jsem, že hlaveň upravím tak, že se pokusímv místě kde to nepasuje, hrdlo trochu rozšířit nějakým trnem. Nebo hlaveň úplně nedotáhnout, ale nechat ji tak o půl až třičtvrtě závitu povolenou (dá se pak sní trochu viklat) a současně hlaveň srovnat do společné osy se závěrem nějakým udělátkem, třeba předpažbím.
Je tu někdo kdo tenhle problém s MR už nějak řešil, nebo máte nějaké nápady?
Nerad bych se svojí "Matyldy" zbavoval, holka je se mnou už od začátku, co jsem s paintballem začal, mám k ní takový platonický vztah Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Kane



Založen: 20. 04. 2009
Příspěvky: 256

PříspěvekZaslal: ne červenec 12, 2009 7:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Brácha podlepil tu část před závitem kouskem el. pásky ,tím se hlaveň pěkně vystředila.Já musel nalepit tři kousky asi 1*1 cm.Mám navrtaný to kovový kolínko ,přidaný tři kroužky na boltu a posledních 1000 kulek sem žádnou netrh.
_________________
PB Team Pardubice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
top gun



Založen: 20. 06. 2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: út červenec 14, 2009 5:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Velmi pekne Hellboy. Rip Clip na mr1 to som nečakal. A kolko to zvlada podavat kuliciek pretoze by som to rad dal na moju mr1 a ta ma elektricku rukovet a sa tak trosku bojim aby som pri rychlejsej strelbe netrhal.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hellboy



Založen: 16. 09. 2006
Příspěvky: 1904
Bydliště: Reichenau Farbenkugel Manschaft

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 2:34 am    Předmět: Odpovědět s citátem

ripclip by mel zvladat 20 za sekundu
_________________
Zbraně nezabíjejí, to Chuck Norris.
www.danielvavra.com
BT TM-15 | Solenoid V2 | TM Ripclip | Flasc Barrel | NCStar 40mm red dot + laser || Custom MR1 | Ripclip | Apex
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
top gun



Založen: 20. 06. 2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: st červenec 15, 2009 3:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

20 bohate staci. Idem do toho, snad sa mi to tiez podari.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
KeXo



Založen: 11. 06. 2006
Příspěvky: 456
Bydliště: Trnava, SK

PříspěvekZaslal: st červenec 22, 2009 2:00 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Fakt pekna pracicka, bych normalne neveril keby som nevidel Wink
_________________
Taktické vybavení http://www.frogman.cz

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky MSN Messenger
Spitam



Založen: 23. 07. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: čt červenec 23, 2009 6:10 pm    Předmět: delrin-silon Odpovědět s citátem

Ahoj, mám mr1 chviličku, stačil jsem akorát upravit spoušť-což je super a měl bych zájem i na upravě boltu. Podle návodu na pgp mysteria si ale myslím, že kdybych chtěl přidat O kroužky, tak kvůli kuličkové blokaci musím převrtat i tělo zbraně a to se mi moc nechce, tak uvažuju o delrinu. Jen mě tak napadlo, co to zkusit nechat vyříznout ze silonu, je taky samomaznej,kluznej a teplotně odolnej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
top gun



Založen: 20. 06. 2009
Příspěvky: 13

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 11:46 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Radsej nic nevymyslaj a rovno si objednaj z USA. Adresa tu bola uz niekolkokrat uvedena http://www.alamocitypb.com. Delrin bolt stoji na MR-1 18,95 dolarov+10 dolarov postovne a pride ti to do 10 dni rovno domov.Podla mna je to lepsia cena ako kupit silon a zaplatit sustruznika. A aby som nezabudol , bolt zober ten dvojkruzkovy a nemusis riesit blokaciu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Spitam



Založen: 23. 07. 2009
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: pá červenec 24, 2009 3:44 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

top gun napsal:
Radsej nic nevymyslaj a rovno si objednaj z USA. Adresa tu bola uz niekolkokrat uvedena http://www.alamocitypb.com. Delrin bolt stoji na MR-1 18,95 dolarov+10 dolarov postovne a pride ti to do 10 dni rovno domov.Podla mna je to lepsia cena ako kupit silon a zaplatit sustruznika. A aby som nezabudol , bolt zober ten dvojkruzkovy a nemusis riesit blokaciu Wink


jj, na to uz jsem koukal, ale to vis Smile, jen tak me to napadlo a kdyby to slo, tak za tu cenu jich nasekas mraky, mam ted bloklej paypal,tak to pak hned objednam, dik za radu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sejvi



Založen: 29. 07. 2009
Příspěvky: 32
Bydliště: Ústecký kraj

PříspěvekZaslal: út srpen 18, 2009 9:29 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Postovne do Ceske republiky uz je za 13USD.

Jsem to tu procetl, jaky BOLT mam z http://www.alamocitypb.com/MANUFACTPAGES/kingman.html presne objednat..? Nechci delat zadne upravy, proste jen vymenit za original BOLT a jit hrat... Wink

Stranky nabihaji velmi pomalu, tak prikladam screen...


_________________
BT Delta Elite - kolimátor walther 40, delrin bolt,
kovová power tube, programovatelný APE board

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sejvi



Založen: 29. 07. 2009
Příspěvky: 32
Bydliště: Ústecký kraj

PříspěvekZaslal: út srpen 25, 2009 9:24 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak jsem objednal na Spyder MR1 2ks tohoto Delrin bolts:

SPYDER MR-1/EMR-1 DELRIN BOLT, barvu ZELENOU, 2 O-krouzky



Cena za dva kusy 50,9USD (18,95 + 18,95 + 13 postovne)

A proto kdyby mel nekdo o jeden DELRIN BOLT na MR1 zajem (viz popis nahore), tak za 500Kc muze byt jeho. Wink Vzal ksem 2ks s tim, ze nekdo z tymu si ho koupi. Zatim o nej nemaji zajem, tak kdo si prvni rekne, tak tomu ho prodam...
_________________
BT Delta Elite - kolimátor walther 40, delrin bolt,
kovová power tube, programovatelný APE board

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sejvi



Založen: 29. 07. 2009
Příspěvky: 32
Bydliště: Ústecký kraj

PříspěvekZaslal: pá září 04, 2009 10:58 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Tak DELRIN BOLT na SPyder MR1 uz je doma, tento vikend vyzkousim... Wink


_________________
BT Delta Elite - kolimátor walther 40, delrin bolt,
kovová power tube, programovatelný APE board

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
shiba



Založen: 13. 05. 2011
Příspěvky: 9

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 4:36 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

to sejvi: máš ještě jeden ten Delrin Bolt? asi ne co?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
sejvi



Založen: 29. 07. 2009
Příspěvky: 32
Bydliště: Ústecký kraj

PříspěvekZaslal: pá květen 13, 2011 6:19 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

shiba: Bohuzel uz nemam ani jeden... Crying or Very sad
_________________
BT Delta Elite - kolimátor walther 40, delrin bolt,
kovová power tube, programovatelný APE board

Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> SPYDER - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate