Diskusní fórum  www.military-paintball.cz
Vítejte na sdruženém fóru paintballových klubů a přátel značkovacích zbraní, hrajících military paintball
v lesích, domech, hřištích a všude kde se sejde dobrá parta lidí, kteří si rádi zahrají
 
 FAQ   Hledat   Seznam uživatelů   Uživatelské skupiny   Registrace 
 Nastavení   Přihlásit, pro kontrolu soukromých zpráv   Přihlášení 

Hlaveň na 98 Custom

 
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Death



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Podbořany

PříspěvekZaslal: čt září 07, 2006 7:47 pm    Předmět: Hlaveň na 98 Custom Odpovědět s citátem

Zdrvím, potřeboval bych poradit ohledně hlavně. Tippmanna jsem koupil před čtrnácti dny. A chtěl bych delší hlaveň. Nevím jakou 14" nebo 16". A jakou koukal jsem na Terminatora cca 900kč. Nebo Progressive Barrel cca 1000kč. Jestli máte někdo zkušenosti napište pls. Dik.
Jinak střílí super.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Jiry



Založen: 04. 10. 2006
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt říjen 05, 2006 1:49 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdravím.Mám 18'' Armson a nemužu si jí vynachválit,vrtaná hlaveň,dostřel tak 60 m,pak začne padat,super razance,pálím s ní přes sádrokarton
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kluk
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt říjen 05, 2006 4:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Nj, ale zapomel jsi napsat, pri jake rychlosti ti to tak strili Wink Ja jen, ze 14" hlaven je dlouha vic nez dost. Delsi potom zbytecne zavazi a na presnost a dostrel uz to nema vliv Razz
Návrat nahoru
Death



Založen: 07. 09. 2006
Příspěvky: 10
Bydliště: Podbořany

PříspěvekZaslal: so říjen 07, 2006 10:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

To Jirka nevím jak je to stím sádrokartonem? Skoušel jsem lecos ale tohle možná s ocelovou kuličkou. Normální se 100%rozbije. Sehnal jsem 14 a jsem spokojenej.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail
Chronic



Založen: 12. 06. 2006
Příspěvky: 68
Bydliště: Rumburk

PříspěvekZaslal: so říjen 07, 2006 10:34 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No ja mam tactical odstrelovaci hlaven 20" (to je opravdu extrem Razz ) - muzu potvrdit jen to, ze presnost je kvalitnejsi a diky dirkam v hlavni dostava kulicka rotaci. Jedinna nevyhoda je manevrovani v budovach-ale to jde lehce poresit sklopenim pazby Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Damian
Pohanský Pes


Založen: 19. 07. 2005
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne červenec 08, 2007 11:27 am    Předmět: Odpovědět s citátem

Zdarec,chtel jsem se vas zeptat,nemate nikdo zkusenost s Ak-47kitem od Tacama co vyrabi na T-98?.Diky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Cryen



Založen: 03. 09. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 4:58 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Ja sem si asi taky pred mesicem poridil T98 act - a chci si k tomu poridit lepsi hlaven nejspis pujdu do 14 jak tak procitam forum...jenom mam strach z nemotorneho chozeni po budovach Embarassed ,,jeste uvazuju o zakoupeni dvouspousti a nejakeho kolimatoru do 400Kc...vyplati se to??? Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: po září 03, 2007 7:43 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

No já mám 16"AA a jsem spokojený i v budovách to jde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
kuris



Založen: 10. 10. 2006
Příspěvky: 150
Bydliště: Aš

PříspěvekZaslal: pá září 14, 2007 12:09 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Já když jsem měl T98 měl jsem prostě více hlavní. Tu základní, která se dodává ke zbrani, pak 14" AA a 16" 32degress Terrminátor (mimochodem tu mám stále na prodej, kdyby měl někdo zájem - více v sekci BAZAR) a používaj jsem je podle toho, kde se bude hra převážně odehrávat. Pokud se jednalo o lesní hru, tak jsem nejradši volil 16" hlaveň a pokud se hrálo v budovách, tak 14" hlaveň byla pro mě akorát. 16" hlaveň mi do budovy moc neseděla díky manévrovatelnosti. Ale asi jde o zvyk, protože co jsem koukal, tak spoustu lidí hraje s 16" a větší hlavní (viz. predchozí přízpěvek) v budovách. Co je týká kvality, tak AA super (cena okolo 2.000,-Kc) a Terminator nepatrne horší ale i tak velice přesná hlaveň ale stojí jen 900,-Kč. Wink
_________________
Paintball až Aš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 2:23 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Chtěl bych se zeptat na rozdíl v balistice hlavní s drážkama a např moji AA 16".Případně rád bych si někde zkusil drážkovanou hlaveň porovnat jsem z východních čech 30 km od Chrudimi směr na Prahu.

Používám Tipp na 20CO bombu se základnima střevama
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 2:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Je to uplně stejné. Wink Obě střílí obdobně.
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 3:13 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Přesně tak. Balistiku má jinou jen Apex, Flatline a hop-up. Drážky jen dodaj kuličce rotaci, takže pak letí stabilnějc a drží líp směr...
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 4:35 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Aha no chtěl jsem to porovnat ale jestli to je srovnatelný.Myslel jsem jestli ty drážkovaný hlavně nejsou lepší na balistiku.Zdá se mi že moje AA16 stžílí dost velký obloučky.používám allstarky nebo voodoo.Možná by bylo lepší zkusit vyměnit střeva než měnit AA16.Rozhodně bych to chtěl porovnat s někým kdo má poblíš tuněnýho Tipp z okolí které jsem popsat výše.Dík moc za další rady.Ještě jedna věc pomuže mi výměna základních pružin za jiný tvrdosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Mihal
Pohanský Pes


Založen: 15. 06. 2006
Příspěvky: 472
Bydliště: Malé Rusko Čejovsko

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 6:07 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Střeva ti u tippa nijak zvlášť nepomůžou, kvalitní lauf s dobrejma kulema dělá muziku ještě tomu pomůže vzduch. Wink Ale stejně to všem střílí podobně. Wink
_________________
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail Zobrazit autorovi WWW stránky
Wilgott



Založen: 20. 12. 2006
Příspěvky: 100

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 7:17 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

aki zase u něco chytřejší.Začnu zase experimentovat s kulema některý co jsem používal se už nevyrábí.No a vzduch je pro mě zatím nedostupný bohužel i moc drahý.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hogi
MG Team


Založen: 22. 07. 2005
Příspěvky: 361
Bydliště: Davle

PříspěvekZaslal: st listopad 07, 2007 10:31 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Jinak AA a Armson je naprosto srovnatelná hlaveň, jen Armson má výhodu, že kuličky za letu mnohem víc svištěj jak rotujou, takže vedeš větší psychologickej boj Twisted Evil

Allstary nejsou špatný kuličky, u kuliček jde hlavně o to, aby nebyly v hlavni moc těsný ani moc volný... Pak samozřejmě kulatý. Balistiku ovlivňuje taky váha kuličky. Jestli se ti zdá, že ti kuličky moc padaj, tak si pohraj s úsťovkou... Měnit střeva je zbytečnost, lepší investice je do vzduchu nebo regulátoru (kterej ti stabilizuje úsťovku a zmenší rozptyl).
_________________
http://www.hrajpaintball.com/
http://www.airsoft-arena.cz/
http://www.pitbajk.cz/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
Palec



Založen: 22. 09. 2007
Příspěvky: 4

PříspěvekZaslal: pá listopad 16, 2007 9:37 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

ja premejslim o hlavni flatlline ale nikde na ni nemuzu najit R.I.S listu ktera v americe stoji okolo 600 kc kdyby kdokoli vedel o ty listicce a mel skusenosti s touto hlavni a odepsal mi hodne to ocenim diky Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Doberman.Us



Založen: 16. 02. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: st červen 11, 2008 9:19 pm    Předmět: hlaveň Odpovědět s citátem

tu progresive ti nedoporučuji sam ji vlastnim a mam s ní v chladnu veliké problémy stahuje se az takovým způsobem že neprojdou kule a ucpe se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
disply



Založen: 02. 07. 2010
Příspěvky: 2
Bydliště: Jeseník

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 6:59 pm    Předmět: Tipman 98 rental- HH BangStikxx 2009 Odpovědět s citátem

Dobrý den, prosím vás potřeboval bych radu. Koupil jsem si celkovou sadu HH BangStikxx 2009 na tippman 98. Problém spočívá v tom, když střílím tak kulička si lítá jak chce, má malý dostřel, velmi často se mi kulička roztrhne na konci hlavně a navíc se mi nezdá že by střílela lépe o proti originální hlavni. Můžete mi prosím poradit čím to může být nebo jestli musím zbraň něják přizpůsobit hlavni.?
Děkuji mockrát předem za odpověď
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Hydra



Založen: 16. 08. 2009
Příspěvky: 91

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 9:38 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

doporučuju změřit úsťovou rychlost, když je moc veliká tak se stává, že je kulička nestabilní, ulítává a častěji praská
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Aile



Založen: 04. 09. 2010
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 10:05 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Co já slyšel teď v neděli je vyměnit úsťovou brzdu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
mastodont



Založen: 08. 02. 2008
Příspěvky: 1592

PříspěvekZaslal: út duben 12, 2011 10:07 pm    Předmět: Re: Tipman 98 rental- HH BangStikxx 2009 Odpovědět s citátem

disply napsal:
Dobrý den, prosím vás potřeboval bych radu. Koupil jsem si celkovou sadu HH BangStikxx 2009 na tippman 98. Problém spočívá v tom, když střílím tak kulička si lítá jak chce, má malý dostřel, velmi často se mi kulička roztrhne na konci hlavně a navíc se mi nezdá že by střílela lépe o proti originální hlavni. Můžete mi prosím poradit čím to může být nebo jestli musím zbraň něják přizpůsobit hlavni.?
Děkuji mockrát předem za odpověď
Na tuhle hlaven musíš mít úsťovou rychlost mezi 270-290 jak máš víc má naprosto opačný efekt a musíš si stim dost pohrát a používat správný finy,docela alchymie Very Happy
_________________
Ouplně první mrtvola LV 2010 a ta nejblbější
První mrtvola na Krvavý silnici 2011 a ta nejnasranějšíSmile
Držitel ocenění ŠKVAREK ROKU 2011
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Harlley



Založen: 08. 12. 2008
Příspěvky: 85
Bydliště: Plzeň a Děčín

PříspěvekZaslal: st duben 13, 2011 2:18 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

Kolega má na své 98 taky HH a dokud nekoupil tohle http://www.paintball-shop.cz/hammerhead/prislusenstvi/ustova-brzda-m16-snaggletooth/
tak s tim taky nebyl moc spokojen,protože používá co2 a s tim se těško udržuje doporučená rychlost jak píše mastodont. Po koupi týhle brzdy má 300 i víc a hlaveň je naprosto přesná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
disply



Založen: 02. 07. 2010
Příspěvky: 2
Bydliště: Jeseník

PříspěvekZaslal: po květen 02, 2011 6:48 pm    Předmět: Disply Odpovědět s citátem

A jak můžu prosím vás tu úsťovou rychlost poštelovat na těch 270-290?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
ra.rasch.ek



Založen: 17. 10. 2009
Příspěvky: 630

PříspěvekZaslal: po květen 02, 2011 6:54 pm    Předmět: Re: Disply Odpovědět s citátem

disply napsal:
A jak můžu prosím vás tu úsťovou rychlost poštelovat na těch 270-290?

Nejdřív bych se podíval do návodu, když to tam nebude, tak se to dělá šroubkem na boku, vyšroubovat -> větší rychlost
_________________
Na wůdsbálek Etek 2
Na tůristiku Pro Carbine + Tiberius 8
Black Dogs Teplice
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Šáfa



Založen: 26. 05. 2009
Příspěvky: 179
Bydliště: Mělník

PříspěvekZaslal: po květen 02, 2011 6:55 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

http://www.military-paintball.cz/downloads/navody/tippmann_98custom.pdf
strana 7
a potřebuješ radar..jestli chceš přesnou hodnotu UR
_________________
www.twotowers-team.cz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Zobrazit autorovi WWW stránky
vlachla



Založen: 17. 09. 2008
Příspěvky: 296
Bydliště: Ústí nad Labem

PříspěvekZaslal: po květen 02, 2011 7:06 pm    Předmět: Odpovědět s citátem

kdyžtak tady i překlad, pokud nejsi zdatný v anglině : http://www.military-paintball.cz/downloads/navody/Tippmann_CUSTOM_98_PS_A.C.T_CZ_manual.pdf
_________________
Alligators
----------------
Kdo nechce, hledá důvody
Kdo chce, hledá způsoby
Návrat nahoru
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
odeslat nové téma   Odpovědět na téma    Obsah fóra www.military-paintball.cz -> TIPPMANN - zbraně, hlavně, upgrade Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejdi na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete hlasovat v tomto fóru


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Design by SkaidonDesigns | Distributed by Olate